Охорона праці та пожежна безпека в Україні

П`ятниця, 19.04.2024
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 3.146.65.212· RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Кто нас сегодня посетил · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум » Питання охорони праці » Інструкції з ОП,ТБ,ПБ посадові та по видам робот?
Інструкції з ОП,ТБ,ПБ посадові та по видам робот?
dubravochkavk87Дата: Середа, 21.03.2018, 16:53 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Підскажіть будь-ласка я зробила положення по інструкціям, наказ та інструкції з Охорони праці, по видам робот, та посадові по деяким спеціальностям(інженер з ОП, гол.інженер, бригадир тракторної-бригади,зав.хлібобулочними виробами, завідуючий їдальнеюкерівника виробничих підрозділів). Підскажіть будь-ласка, посадові інстукції у відділі кадрів по всім посадам, та мої посадові інструкції з охорони праці це різне???, я щось заплуталась..... по видам робіт, це зрозуміло, а згідно посадових ............ cry
 
ohranatrudaДата: Четвер, 22.03.2018, 10:19 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 353
Репутация: 1
Статус: Offline
Інструкції з охорони праці — це нормативний акт, що містить обов'язкові для дотримання працівниками вимоги з охорони праці при виконанні ними робіт певного виду або за певною професією на робочих місцях, у виробничих приміщеннях, на території підприємства, або в інших місцях, де за дорученням роботодавця виконуються ці роботи, трудові чи службові обов'язки.
Посадо́ва інстру́кція — документ, що визначає організаційно-правове становище працівника в структурному підрозділі, що забезпечує умови для його ефективної праці. Посадова інструкція — це обов'язковий кадровий документ. Посадові інструкції мають відображати повний перелік завдань та обов’язків працівника, його повноважень, відповідальності.

Якщо спрощено то: посадова інструкція вказує працівнику, що робити, а інструкція з охорони праці вказує, як безпечно виконувати доручену роботу.
 
dubravochkavk87Дата: Субота, 24.03.2018, 23:59 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
ohranatruda, дякую за допомогу!!!! smile
 
Форум » Форум » Питання охорони праці » Інструкції з ОП,ТБ,ПБ посадові та по видам робот?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
 

 

Яндекс

загрузка...

Хостинг від uCoz