Разрешение на начало работы - Форум
 

Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Середа, 07.12.2016
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 54.161.168.87· RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Кто нас сегодня посетил · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Форум » Форум » Питання пожежної безпеки » Разрешение на начало работы (Нужно ли получать разрешение на начало работы?)
Разрешение на начало работы
AjaxДата: Вівторок, 12.02.2013, 14:46 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Подскажите, нужно ли получать разрешение на начало работы от органов Гостехногенбезопасности, если предприятие начало работать после реконструкции? Проэкт на реконструкцию был, прошёл все экспертизы, реконструкция окончена. Предполагалось, что объект будет здан Актом гос. комиссии. (Акт госкомиссии исключает палучение разрешения на начало работы). Но в 2011 году Акты госкомиссии отменены, вместо них введена, какая-то, сомнительная Декларация о готовности обьекта к работе. Теперь органы госпожбезопасности требуют получить разрешение на начало работы. Вопрос - можна ли считать Декларацию документом пришедшим на смену Акту госкомиссии ( и соответстаенно Декларация так же исключает получение разрешения) или же Разрешение нужно получать?
 
sensor1Дата: Субота, 16.02.2013, 22:58 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 0
Статус: Offline
Відповідно до п. 2. Порядку видачі Державною інспекцією техногенної безпеки дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень (П. КМ України від 14 лютого 2001 р. № 150)
Переліки  підприємств,  об'єктів  та  приміщень,  на  початок роботи  яких дозволи видаються територіальними органами державного пожежного   нагляду   в   Автономній  Республіці  Крим,  областях, мм.  Києві  та  Севастополі,  районах,  містах,  районах у містах, визначаються відповідно головним державним інспектором з нагляду у сфері  пожежної  та  техногенної  безпеки  в Автономній Республіці Крим,  області,  мм. Києві та Севастополі. { Абзац третій пункту 2 із   змінами,   внесеними   згідно   з   Постановами   КМ  №  1073   від  10.11.2010,  №  607   від 06.06.2011 }
Зазначені переліки оприлюднюються в центральних  та  місцевих засобах масової інформації.


Сообщение отредактировал sensor1 - Субота, 16.02.2013, 22:59
 
Форум » Форум » Питання пожежної безпеки » Разрешение на начало работы (Нужно ли получать разрешение на начало работы?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
 

 

Яндекс

загрузка...

Хостинг від uCoz