Про створення служби охорони праці - Нормативні акти підприємства з питань охорони праці - Охорона праці - Охорона праці та пожежнаа безпека - Охорона праці та пожежна безпека
 

Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Вівторок, 16.09.2014
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 54.234.2.94· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з охорони праці [472]
Інструкції з охорони праці [243]
Журнали [37]
Нормативні акти підприємства з питань охорони праці [120]
Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
РЕКЛАМА
Останні коментарі
Кодекс гражданской защиты Украины
(Формат: doc Язык: русский)
...

маленький мальчик мультик смотрел,
за окном дядя дрелью громко шумел,
ловко нож перере...

Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження втручанн...

Відповідно до статті 31 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про
Державний бю...

Правила обстеження оцінки технічного стану та паспортизації виробничих будівель ...

Наказ Мінінфраструктури від 01.07.2014 № 290 «Про внесення змін до наказу Мініс...

Перелом – частичное или полное нарушения целостности кости, вызванное влиянием ...

Как работать в жару: памятка от Минздрава


Семінар професійного журналу «Охорона праці і пожежна безпека»


...

Безпека життєдіяльності "Заповіді молодшого школяра"

...

РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кнопка сайту
Виджет для yandex

 Охорона праці та пожежнаа безпека
Головна » Файли » Охорона праці » Нормативні акти підприємства з питань охорони праці

Про створення служби охорони праці
[ ] 29.07.2009, 14:42

 

 

НАКАЗ

                                        №____від________________ 

 

                                                    м.___________

        

 

 

ЗМІСТ:  Про створення служби охорони праці

 

 

 

У відповідності до статті 15 Закону України "Про охорону праці”,

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1.      Створити  на підприємстві службу охорони праці .

2.      Начальником служби охорони праці призначити інженера з охорони праці______________________________________________________

3.      Начальнику служби охорони праці в строк до ____________ розробити та подати на затвердження:

-         Положення про службу охорони праці;

4.      Матеріально-технічне забезпечення по створенню служби охорони праці покласти  на ________________________________

 

 

 Директор   _____________________                                              

 

 

 

 

З наказом ознайомлені:

 

1.      __________________________

 

2.      ____________________________

 

 

Категорія: Нормативні акти підприємства з питань охорони праці | Додав: ohranatruda | Теги: Про створення служби охорони праці
Переглядів: 3509 | Завантажень: 1 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 2
avatar
1 Чи необхідно вводити посаду відповідального за охорону праці • 16:31, 09.11.2011
При якій кількості працівників у штаті підприємства необхідно вводити посаду відповідального за охорону праці? Чи передбачена відповідальність за відсутність такої посади?

 
Питання створення служби охорони праці на підприємстві врегульовані ст. 15 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.92 р. № 2694-ХІІ та Типовим положенням про службу охорони праці, затвердженим наказом Держнаглядпраці від 15.11.2004 р. № 255.

Як передбачено згаданими нормативними документами:

• служба охорони праці створюється на підприємствах з кількістю працюючих 50 і більше осіб;

• на підприємстві з кількістю працюючих менше 50 осіб функції служби охорони праці можуть виконувати в порядку сумісництва (суміщення) особи, які мають відповідну підготовку;

• на підприємстві з кількістю працюючих менше 20 осіб для виконання функцій служби охорони праці можуть залучатися сторонні спеціалісти на договірних засадах, які мають виробничий стаж роботи не менше трьох років і пройшли навчання з охорони праці.

• служба охорони праці підпорядковується безпосередньо роботодавцю.

На основі Типового положення про службу охорони праці з урахуванням специфіки виробництва та видів діяльності, чисельності працівників, умов праці та інших факторів роботодавець розробляє і затверджує Положення про службу охорони праці відповідного підприємства, визначає структуру служби охорони праці, її чисельність, основні завдання, функції та права її працівників відповідно до законодавства.

Тобто при створенні служби охорони праці чи виконанні її функцій на підприємстві слід враховувати вищенаведені фактори.

Що стосується відповідальності за нестворення на підприємстві служби охорони праці, то згаданими вище нормативними актами вона не передбачена. Однак при цьому, як і будь-яке інше правопорушення чи недотримання законодавства про охорону праці, нестворення такої служби може потягти за собою санкції контролюючих органів згідно з КпАП.

Так, відповідно до ст. 41 КпАП порушення вимог законодавчих та інших нормативних актів про охорону праці тягне за собою накладення штрафу на працівників від 2 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85–170 грн.).

 

Ольга Буркун, Людмила Сафонова

www.ligazakon.ua
avatar
2 ohranatruda • 16:21, 09.02.2013
Питання створення служби охорони праці на підприємстві Я обслуговую як інженер з охорони праці за сумісництвом 2 підприємства. Штатна чисельність співробітників першого 43 особи, другого — 18 осіб. Чи потрібно мені розробляти для цих підприємств Положення про службу охорони праці? Дмитро, Черкаська обл.

Служба охорони праці створюється на підприємствах з кількістю працівників 50 і більше осіб. На підприємстві з кількістю працівників менше 50 осіб функції служби охорони праці можуть виконувати в порядку сумісництва (суміщення) особи, які мають відповідну підготовку. На підприємстві з кількістю працівників менше 20 осіб для виконання функцій служби охорони праці можуть залучатися сторонні спеціалісти на договірних засадах, які мають виробничий стаж роботи не менше трьох років і пройшли навчання з охорони праці. На основі Типового положення про службу охорони праці з урахуванням специфіки виробництва та видів діяльності, чисельності працівників, умов праці та інших факторів роботодавець розробляє і затверджує Положення про службу охорони праці відповідного підприємства, визначає структуру служби охорони праці, її чисельність, основні завдання, функції та права її працівників відповідно до законодавства (пункти 1.2, 1.4 Типового положення про службу охорони праці, НПАОП 0.00-4.35-04).
Положення про службу охорони праці підприємства повинно розроблюватись незалежно від структури служби охорони праці, оскільки кожне підприємство має свою специфіку (штатний розпис; умови та засоби виробництва; наявність кабінету з охорони праці; організацію проведення медичного огляду, інструктажів, навчання та перевірки знань з питань охорони праці; наявність комісії з питань охорони праці; застосування праці жінок, інвалідів і осіб, молодших 18 років тощо). Положення про службу охорони праці відповідного підприємства конкретизує узагальнені структуру, функції та права керівника служби охорони праці, визначені Типовим положенням про службу охорони праці (НПАОП 0.00-4.35-04).

Микола Федоренко
головний державний інспектор з охорони праці
Територіального управління Держгірпромнагляду у Київській обл. і м. Києві
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2014
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 559

Книга скарг та пропозицій

Друзі сайту

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України

Архів записів
презентація закачати книгу з охорони праці перша медична допомога Правила Правила безпеки візки ДКХП ДСН полиграфические предприятия Посібник роботи на висоті газові балони ДСТУ здравоохранение СУОП НАПБ В Презентация- PowerPoint Respirator сільськогосподарське виробництво скачать залізничний транспорт медичний огляд первая помощь Захист від пожежі эвакуация спецвзуття Освіта Видеоприкол норми безкоштовної видачі спецодягу погрузочно-разгрузочные работы ПТК ліфти НАПБ Б Акт лісове господарство электроустановки строительство охорона здоров'я ЗОШ культура правила пожарной безопасности пособие опасные грузы поліграфія ДНАОП заземлення бытовое обслуживание агропром книга по охране труда відео з охорони праці Средства индивидуальной защиты спецодяг КУАП ДСанПіН Наряд-допуск Холодильники дозволи посадова інструкція норми видачі Образование тележки нещасні випадки медицина гост тепловикористовувальні установки ССБП Презентация Power Point інструктаж з охорона праці облiк нещасних випадкiв пожар бібліотеки PowerPoint-презентація Землетрясение пожежний робот плакати ppt - презентация залізниний транспорт розслідування стан травматизму видео статистика пожеж та їх наслідків інструктаж учебный фильм НАПБ вогневі роботи ДБН огнетушители ЖКГ скачать ДБН кран харчова промисловість дозвіл Держнаглядохоронпраці статистика методичні рекомендації атестация рабочих мест евакуація презентация Зв'язок авіація Журнал СанПін заліжничний транспорт издательства юмор ДПД психология споруди металургія будівництво ppt інструкція з охорони праці стремянки средства защиты житлово-комунальне господарство навчальні заклади железная дорога первинні засоби пожежегасіння СИЗОД вантаж електрозварювання ЦО ЕОМ пожаротушение Текстильна промисловість сельское хозяйство вогнегасники вступний інструктаж з охорон праці навантажувачі лекції книга з охорони праці дтп інструкції з охорони праці БЖД инструкция по охране труда норми видачі спецодягу закачати охорона праці санітарні правила школа НПАОП норми видвчі ЗІЗ робота положення дпк вводный инструктаж енергетика вогнезахист слайды - PowerPoint пожарная безопасность медичні огляди атестація робочих місць Заклади освіти інструкція з пожежної безпеки транспорт хімічна промисловість вступний інструктаж з охорони праці ОСТ Дозвіл електроустановки газовое хозяйство пожежні рукави КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ кодекс легкая промышленность навчальні закдади відсторонення від роботи шум вступний інструктаж Гігієнічні вимоги статистика пожеж перевірки органами Держпожнагляду Зв'язок Навчання травматизм нагляд легка промисловість гуртожиток PowerPoint - презентация ртуть ppt-презентація школи спецодежда шахти програма профспілки инструктаж звіт електроустаткування незвичайні причини пожеж перша допомога побутове обслуговування електробезпека респиратор Правила пожежної безпеки НПК PowerPoint - презентація Презентація-PowerPoint атестація кабінет хімії оповіщення шкільна їдальня будівлі учебное пособие ДСП вогнегасник засоби індивідуального захисту сварка вводный инструктаж по охране труда лифт пожежна машина пожежна автоматика примірна інструкція інструкція цивільний захист ЖКХ цивільна безпека СП добровільні пожежні команди книги лекции железнодорожный транспорт навчальний посібник ССБТ виробничий травматизм автотранспорт правила охорони праці СУОТ система управління охороною праці служба охорони праці прикол торгівля плакаты пожежний автомобіль агропромисловий комплекс норми аптечка связь пожежна безпека ЗІЗ сільське господарство евакуація при пожежі гражданская оборона ПІ дозвіл Держпожнагляду теплові мережі вимоги безпеки торговля охрана здоровья системи пожежегасіння котельні Санитарные правила плакат стропальник небезпечні вантажі добровільні пожежні дружини професійні захворювання водії техногенна безпека пляж безпека руху закон огнетушитель норми видачі спеціального одягу книга навчально-виховний процес учебник цивільна оборона СИЗ державний пожежний нагляд тваринництво розслідування нещасних випадків комментарий залізниця ДКХПП підручник Дизайн Перелік спецобувь пуе зварювання мультфильм инструкции по охране труда евакуація населення видавництва Освітлення PPTX пожежна техніка загальноосвітні навчальні заклади газове господарство скачать книгу по охране труда концепт кранівник ДБН В стропування пожежегасіння Відео СанПиН НАОП электробезопасность технічний регламент
РЕКЛАМА

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.