Про створення служби охорони праці - Нормативні акти підприємства з питань охорони праці - Охорона праці - Охорона праці та пожежнаа безпека - Охорона праці та пожежна безпека
 

Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Середа, 01.10.2014
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 54.161.206.110· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з охорони праці [476]
Інструкції з охорони праці [245]
Журнали [37]
Нормативні акти підприємства з питань охорони праці [121]
Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 18
Гостей: 18
Користувачів: 0
РЕКЛАМА
Останні коментарі
С вступлением в силу новых правил прекратят свое действие следующие правила по охране труда, входящи...

Спасибо. Отличній алгоритм. Всем советую.
Нервова робота погіршує здоров’я офісних працівників

Переваж...

Кодекс гражданской защиты Украины
(Формат: doc Язык: русский)
...

маленький мальчик мультик смотрел,
за окном дядя дрелью громко шумел,
ловко нож перере...

Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження втручанн...

Відповідно до статті 31 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про
Державний бю...

Правила обстеження оцінки технічного стану та паспортизації виробничих будівель ...

Наказ Мінінфраструктури від 01.07.2014 № 290 «Про внесення змін до наказу Мініс...

Перелом – частичное или полное нарушения целостности кости, вызванное влиянием ...

РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кнопка сайту
Виджет для yandex

 Охорона праці та пожежнаа безпека
Головна » Файли » Охорона праці » Нормативні акти підприємства з питань охорони праці

Про створення служби охорони праці
[ ] 29.07.2009, 14:42

 

 

НАКАЗ

                                        №____від________________ 

 

                                                    м.___________

        

 

 

ЗМІСТ:  Про створення служби охорони праці

 

 

 

У відповідності до статті 15 Закону України "Про охорону праці”,

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1.      Створити  на підприємстві службу охорони праці .

2.      Начальником служби охорони праці призначити інженера з охорони праці______________________________________________________

3.      Начальнику служби охорони праці в строк до ____________ розробити та подати на затвердження:

-         Положення про службу охорони праці;

4.      Матеріально-технічне забезпечення по створенню служби охорони праці покласти  на ________________________________

 

 

 Директор   _____________________                                              

 

 

 

 

З наказом ознайомлені:

 

1.      __________________________

 

2.      ____________________________

 

 

Категорія: Нормативні акти підприємства з питань охорони праці | Додав: ohranatruda | Теги: Про створення служби охорони праці
Переглядів: 3553 | Завантажень: 1 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 2
avatar
1 Чи необхідно вводити посаду відповідального за охорону праці • 16:31, 09.11.2011
При якій кількості працівників у штаті підприємства необхідно вводити посаду відповідального за охорону праці? Чи передбачена відповідальність за відсутність такої посади?

 
Питання створення служби охорони праці на підприємстві врегульовані ст. 15 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.92 р. № 2694-ХІІ та Типовим положенням про службу охорони праці, затвердженим наказом Держнаглядпраці від 15.11.2004 р. № 255.

Як передбачено згаданими нормативними документами:

• служба охорони праці створюється на підприємствах з кількістю працюючих 50 і більше осіб;

• на підприємстві з кількістю працюючих менше 50 осіб функції служби охорони праці можуть виконувати в порядку сумісництва (суміщення) особи, які мають відповідну підготовку;

• на підприємстві з кількістю працюючих менше 20 осіб для виконання функцій служби охорони праці можуть залучатися сторонні спеціалісти на договірних засадах, які мають виробничий стаж роботи не менше трьох років і пройшли навчання з охорони праці.

• служба охорони праці підпорядковується безпосередньо роботодавцю.

На основі Типового положення про службу охорони праці з урахуванням специфіки виробництва та видів діяльності, чисельності працівників, умов праці та інших факторів роботодавець розробляє і затверджує Положення про службу охорони праці відповідного підприємства, визначає структуру служби охорони праці, її чисельність, основні завдання, функції та права її працівників відповідно до законодавства.

Тобто при створенні служби охорони праці чи виконанні її функцій на підприємстві слід враховувати вищенаведені фактори.

Що стосується відповідальності за нестворення на підприємстві служби охорони праці, то згаданими вище нормативними актами вона не передбачена. Однак при цьому, як і будь-яке інше правопорушення чи недотримання законодавства про охорону праці, нестворення такої служби може потягти за собою санкції контролюючих органів згідно з КпАП.

Так, відповідно до ст. 41 КпАП порушення вимог законодавчих та інших нормативних актів про охорону праці тягне за собою накладення штрафу на працівників від 2 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85–170 грн.).

 

Ольга Буркун, Людмила Сафонова

www.ligazakon.ua
avatar
2 ohranatruda • 16:21, 09.02.2013
Питання створення служби охорони праці на підприємстві Я обслуговую як інженер з охорони праці за сумісництвом 2 підприємства. Штатна чисельність співробітників першого 43 особи, другого — 18 осіб. Чи потрібно мені розробляти для цих підприємств Положення про службу охорони праці? Дмитро, Черкаська обл.

Служба охорони праці створюється на підприємствах з кількістю працівників 50 і більше осіб. На підприємстві з кількістю працівників менше 50 осіб функції служби охорони праці можуть виконувати в порядку сумісництва (суміщення) особи, які мають відповідну підготовку. На підприємстві з кількістю працівників менше 20 осіб для виконання функцій служби охорони праці можуть залучатися сторонні спеціалісти на договірних засадах, які мають виробничий стаж роботи не менше трьох років і пройшли навчання з охорони праці. На основі Типового положення про службу охорони праці з урахуванням специфіки виробництва та видів діяльності, чисельності працівників, умов праці та інших факторів роботодавець розробляє і затверджує Положення про службу охорони праці відповідного підприємства, визначає структуру служби охорони праці, її чисельність, основні завдання, функції та права її працівників відповідно до законодавства (пункти 1.2, 1.4 Типового положення про службу охорони праці, НПАОП 0.00-4.35-04).
Положення про службу охорони праці підприємства повинно розроблюватись незалежно від структури служби охорони праці, оскільки кожне підприємство має свою специфіку (штатний розпис; умови та засоби виробництва; наявність кабінету з охорони праці; організацію проведення медичного огляду, інструктажів, навчання та перевірки знань з питань охорони праці; наявність комісії з питань охорони праці; застосування праці жінок, інвалідів і осіб, молодших 18 років тощо). Положення про службу охорони праці відповідного підприємства конкретизує узагальнені структуру, функції та права керівника служби охорони праці, визначені Типовим положенням про службу охорони праці (НПАОП 0.00-4.35-04).

Микола Федоренко
головний державний інспектор з охорони праці
Територіального управління Держгірпромнагляду у Київській обл. і м. Києві
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2014
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 493

Книга скарг та пропозицій

Друзі сайту

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України

Архів записів
охорона здоров'я книга по охране труда атестація інструкція з охорони праці издательства пожежні рукави ДСТУ підручник навчальні заклади стропальник норми видвчі ЗІЗ PowerPoint-презентація СИЗ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ НПК роботи на висоті стропування охорона праці евакуація Санитарные правила пособие ПІ звіт ДКХП ССБТ правила охорони праці евакуація населення небезпечні вантажі Образование споруди інструктаж нещасні випадки робота PPTX Захист від пожежі електроустаткування будівлі розслідування техногенна безпека видео ПТК будівництво Правила шум пожежна безпека книги ЦО эвакуация газовое хозяйство учебник статистика пожеж та їх наслідків Землетрясение Видеоприкол інструктаж з охорона праці дозволи БЖД системи пожежегасіння пожежний автомобіль Презентація-PowerPoint газові балони атестация рабочих мест перевірки органами Держпожнагляду Зв'язок Наряд-допуск зварювання концепт ССБП навчальні закдади НАПБ Б ремни безопасности психология школа лекции книга з охорони праці СУОТ Машинобудування ДСН пожежна машина вступний інструктаж залізниця бібліотеки вогневі роботи статистика пожеж норми видачі харчова промисловість пожежегасіння вступний інструктаж з охорон праці ЗОШ прикол Respirator профспілки гражданская оборона электробезопасность респиратор СУОП железнодорожный транспорт перша медична допомога Акт плакати добровільні пожежні дружини закачати інструкції з охорони праці связь пожарная безопасность скачать ДБН видавництва медицина ДКХПП Навчання розслідування нещасних випадків кранівник дпк відео з охорони праці засоби індивідуального захисту ЕОМ програма тележки Посібник агропром учебное пособие ліфт ЖКГ офис залізничний транспорт облiк нещасних випадкiв инструктаж строительство PowerPoint - презентація Гігієнічні вимоги ppt охрана здоровья житлово-комунальне господарство вимоги безпеки виробничий травматизм огнетушители легкая промышленность ДБН добровільні пожежні команди кабінет хімії електроустановки Правила пожежної безпеки цирк сварка СанПиН тваринництво СП огнетушитель презентація Журнал електрозварювання электроустановки спецобувь бытовое обслуживание комментарий Освітлення атестація робочих місць презентация пуе школи Правила безпеки ppt - презентация ДПД опасные грузы цивільна оборона кодекс служба охорони праці Перелік СанПін електробезпека безпека руху поліграфія методичні рекомендації побутове обслуговування візки незвичайні причини пожеж ДСанПіН система управління охороною праці теплові мережі цивільна безпека інструкція з пожежної безпеки лифт державний пожежний нагляд лекції Зв'язок ДНАОП кран НАОП гост сельское хозяйство інструкція железная дорога сільське господарство медичні огляди сільськогосподарське виробництво стан травматизму книга норми видачі спеціального одягу вводный инструктаж Безпека ліфти первинні засоби пожежегасіння вступний інструктаж з охорони праці вогнегасники вводный инструктаж по охране труда відсторонення від роботи НАПБ вантаж ppt-презентація Освіта навантажувачі Средства индивидуальной защиты залізниний транспорт тепловикористовувальні установки средства защиты торговля евакуація при пожежі транспорт правила пожарной безопасности ДСП пожаротушение Презентация- PowerPoint PowerPoint - презентация скачать полиграфические предприятия здравоохранение котельні аптечка спецодяг пожежна техніка посадова інструкція закачати книгу з охорони праці авіація норми перша допомога положення лісове господарство санітарні правила инструкции по охране труда мультфильм норми безкоштовної видачі спецодягу пожежна автоматика чорна металургія ЗІЗ КУАП навчально-виховний процес НПАОП плакаты СИЗОД гуртожиток ЖКХ пожежний робот ДБН В пожар инструкция по охране труда заліжничний транспорт технічний регламент Текстильна промисловість пропаганда Заклади освіти вогнегасник водії Дизайн агропромисловий комплекс енергетика слайды - PowerPoint медичний огляд дозвіл Держнаглядохоронпраці нагляд торгівля статистика легка промисловість шахти хімічна промисловість металургія газове господарство вогнезахист автотранспорт плакат професійні захворювання драбина дтп цивільний захист дозвіл Держпожнагляду НАПБ В ОСТ Презентация Power Point Дозвіл спецвзуття загальноосвітні навчальні заклади учебный фильм травматизм ртуть Відео примірна інструкція норми видачі спецодягу спецодежда навчальний посібник культура юмор первая помощь
РЕКЛАМА

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.