Про створення служби охорони праці - Нормативні акти підприємства з питань охорони праці - Охорона праці - Охорона праці та пожежнаа безпека - Охорона праці та пожежна безпека
 

Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Четвер, 31.07.2014
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 54.196.168.78· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з охорони праці [468]
Інструкції з охорони праці [243]
Журнали [37]
Нормативні акти підприємства з питань охорони праці [115]
Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
РЕКЛАМА
Останні коментарі
Семінар професійного журналу «Охорона праці і пожежна безпека»


...

Безпека життєдіяльності "Заповіді молодшого школяра"

...Как устроен черный ящик самолета.
Догляд за домашніми тваринами в спеку

С...

Кілька порад, які можуть допомогти водієві з найменшими "втратами" пер...

Солнечные ожоги. Тепловой и солнечный удар. Помощь и что делать
 
По...

Укусил клещ, что делать? Укус клеща и насекомых - Доктор Комаровский, неотложная...

Инородное тело в ране. Что делать? - доктор Комаровский
Инородное тело в...

РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кнопка сайту
Виджет для yandex

 Охорона праці та пожежнаа безпека
Головна » Файли » Охорона праці » Нормативні акти підприємства з питань охорони праці

Про створення служби охорони праці
[ ] 29.07.2009, 14:42

 

 

НАКАЗ

                                        №____від________________ 

 

                                                    м.___________

        

 

 

ЗМІСТ:  Про створення служби охорони праці

 

 

 

У відповідності до статті 15 Закону України "Про охорону праці”,

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1.      Створити  на підприємстві службу охорони праці .

2.      Начальником служби охорони праці призначити інженера з охорони праці______________________________________________________

3.      Начальнику служби охорони праці в строк до ____________ розробити та подати на затвердження:

-         Положення про службу охорони праці;

4.      Матеріально-технічне забезпечення по створенню служби охорони праці покласти  на ________________________________

 

 

 Директор   _____________________                                              

 

 

 

 

З наказом ознайомлені:

 

1.      __________________________

 

2.      ____________________________

 

 

Категорія: Нормативні акти підприємства з питань охорони праці | Додав: ohranatruda | Теги: Про створення служби охорони праці
Переглядів: 3387 | Завантажень: 1 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 2
avatar
1 Чи необхідно вводити посаду відповідального за охорону праці • 16:31, 09.11.2011
При якій кількості працівників у штаті підприємства необхідно вводити посаду відповідального за охорону праці? Чи передбачена відповідальність за відсутність такої посади?

 
Питання створення служби охорони праці на підприємстві врегульовані ст. 15 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.92 р. № 2694-ХІІ та Типовим положенням про службу охорони праці, затвердженим наказом Держнаглядпраці від 15.11.2004 р. № 255.

Як передбачено згаданими нормативними документами:

• служба охорони праці створюється на підприємствах з кількістю працюючих 50 і більше осіб;

• на підприємстві з кількістю працюючих менше 50 осіб функції служби охорони праці можуть виконувати в порядку сумісництва (суміщення) особи, які мають відповідну підготовку;

• на підприємстві з кількістю працюючих менше 20 осіб для виконання функцій служби охорони праці можуть залучатися сторонні спеціалісти на договірних засадах, які мають виробничий стаж роботи не менше трьох років і пройшли навчання з охорони праці.

• служба охорони праці підпорядковується безпосередньо роботодавцю.

На основі Типового положення про службу охорони праці з урахуванням специфіки виробництва та видів діяльності, чисельності працівників, умов праці та інших факторів роботодавець розробляє і затверджує Положення про службу охорони праці відповідного підприємства, визначає структуру служби охорони праці, її чисельність, основні завдання, функції та права її працівників відповідно до законодавства.

Тобто при створенні служби охорони праці чи виконанні її функцій на підприємстві слід враховувати вищенаведені фактори.

Що стосується відповідальності за нестворення на підприємстві служби охорони праці, то згаданими вище нормативними актами вона не передбачена. Однак при цьому, як і будь-яке інше правопорушення чи недотримання законодавства про охорону праці, нестворення такої служби може потягти за собою санкції контролюючих органів згідно з КпАП.

Так, відповідно до ст. 41 КпАП порушення вимог законодавчих та інших нормативних актів про охорону праці тягне за собою накладення штрафу на працівників від 2 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85–170 грн.).

 

Ольга Буркун, Людмила Сафонова

www.ligazakon.ua
avatar
2 ohranatruda • 16:21, 09.02.2013
Питання створення служби охорони праці на підприємстві Я обслуговую як інженер з охорони праці за сумісництвом 2 підприємства. Штатна чисельність співробітників першого 43 особи, другого — 18 осіб. Чи потрібно мені розробляти для цих підприємств Положення про службу охорони праці? Дмитро, Черкаська обл.

Служба охорони праці створюється на підприємствах з кількістю працівників 50 і більше осіб. На підприємстві з кількістю працівників менше 50 осіб функції служби охорони праці можуть виконувати в порядку сумісництва (суміщення) особи, які мають відповідну підготовку. На підприємстві з кількістю працівників менше 20 осіб для виконання функцій служби охорони праці можуть залучатися сторонні спеціалісти на договірних засадах, які мають виробничий стаж роботи не менше трьох років і пройшли навчання з охорони праці. На основі Типового положення про службу охорони праці з урахуванням специфіки виробництва та видів діяльності, чисельності працівників, умов праці та інших факторів роботодавець розробляє і затверджує Положення про службу охорони праці відповідного підприємства, визначає структуру служби охорони праці, її чисельність, основні завдання, функції та права її працівників відповідно до законодавства (пункти 1.2, 1.4 Типового положення про службу охорони праці, НПАОП 0.00-4.35-04).
Положення про службу охорони праці підприємства повинно розроблюватись незалежно від структури служби охорони праці, оскільки кожне підприємство має свою специфіку (штатний розпис; умови та засоби виробництва; наявність кабінету з охорони праці; організацію проведення медичного огляду, інструктажів, навчання та перевірки знань з питань охорони праці; наявність комісії з питань охорони праці; застосування праці жінок, інвалідів і осіб, молодших 18 років тощо). Положення про службу охорони праці відповідного підприємства конкретизує узагальнені структуру, функції та права керівника служби охорони праці, визначені Типовим положенням про службу охорони праці (НПАОП 0.00-4.35-04).

Микола Федоренко
головний державний інспектор з охорони праці
Територіального управління Держгірпромнагляду у Київській обл. і м. Києві
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2014
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 479

Книга скарг та пропозицій

Друзі сайту

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України

Архів записів
електроустановки журнал обліку виробничий травматизм побутове обслуговування концепт респиратор енергетика норми безкоштовної видачі спецодягу охрана здоровья Освітлення вводный инструктаж полиграфические предприятия засоби індивідуального захисту інструкція атестація робочих місць первинні засоби пожежегасіння вступний інструктаж з охорони праці інструкція з пожежної безпеки эвакуация правила охорони праці гост Правила безпеки хімічна промисловість пожежна машина ДСТУ кодекс юмор автотранспорт котельні інструкції з охорони праці аптечка ртуть норми видачі ЖКХ видавництва землетрус закачати СИЗОД газові балони стропування система управління охороною праці авіація Навчання будівлі закачати книгу з охорони праці ДКХПП железная дорога учебный фильм пожежний робот навчальні заклади Землетрясение норми видачі спеціального одягу НАОП сварка статистика пожеж та їх наслідків пожарная безопасность навчально-виховний процес транспорт будівництво добровільні пожежні команди кран відео з охорони праці агропромисловий комплекс инструкция по охране труда Декларація защитные сооружения нагляд PowerPoint-презентація медичні огляди НПАОП евакуація Средства индивидуальной защиты драбина перша допомога підручник атестація бібліотеки СУОП методичні рекомендації безпека руху учебник ЕОМ огнетушитель правила пожарной безопасности кабінет хімії залізниця ppt Освіта візки житлово-комунальне господарство загальноосвітні навчальні заклади поліграфічна промисловість ppt-презентація примірна інструкція агропром СИЗ средства защиты вогнегасники норми видвчі ЗІЗ дозвіл Держпожнагляду комментарий Гігієнічні вимоги положення инструктаж вимоги безпеки плакат лекции бытовое обслуживание Дизайн газове господарство вогнегасник плакати оповіщення книги Машинобудування здравоохранение Акт залізничний транспорт Перелік вводный инструктаж по охране труда сельское хозяйство медичний огляд опасные грузы вступний інструктаж з охорон праці поліграфія стенд нещасні випадки пуе пожежна автоматика небезпечні вантажі стремянки ДСП інструктаж профспілки евакуація населення дозвіл Держнаглядохоронпраці лісове господарство Виробництво мила ліфти дозволи евакуація при пожежі електроустаткування навчальний посібник СанПін ЗІЗ зварювання залізниний транспорт торгівля програма пособие електрозварювання пожежна безпека Журнал видео сільське господарство КУАП книга по охране труда психология шум охорона здоров'я гуртожиток стропальник электроустановки медицина дпк добровільні пожежні дружини металургія ремни безопасности ДПД ЦО ССБП професійні захворювання НАПБ В статистика презентація НПК державний пожежний нагляд водії пожежна техніка сільськогосподарське виробництво дтп презентация ДНАОП робота ПІ торговля спецодежда ПТК перевірки органами Держпожнагляду електробезпека НАПБ Б ССБТ норми споруди мультфильм Наряд-допуск связь водитель травматизм вогневі роботи Презентация- PowerPoint Санитарные правила ДБН В системи пожежегасіння PowerPoint - презентація цивільна оборона Захист від пожежі технічний регламент БЖД слайды - PowerPoint Презентация Power Point пожежні рукави навчальні закдади ліфт газовое хозяйство відсторонення від роботи норми видачі спецодягу атестация рабочих мест легкая промышленность ppt - презентация скачать розслідування Правила пожежної безпеки СП ДКХП вантаж школи строительство инструкция легка промисловість розслідування нещасних випадків перша медична допомога СанПиН інструкція з охорони праці Дозвіл тележки стан травматизму КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ гражданская оборона электробезопасность Відео погрузочно-разгрузочные работы ДСанПіН первая помощь пожежний автомобіль Постер Заклади освіти цивільна безпека PPTX пожежегасіння інструктаж з охорона праці НАПБ Презентація-PowerPoint посадова інструкція пожар книга школа Промисловість книга з охорони праці спецодяг Видеоприкол кранівник охорона праці Образование ДСН инструкции по охране труда цивільний захист ОСТ служба охорони праці культура железнодорожный транспорт PowerPoint - презентация Правила издательства плакаты шахти статистика пожеж ДБН облiк нещасних випадкiв Зв'язок огнетушители СУОТ вступний інструктаж Посібник прикол звіт навантажувачі харчова промисловість санітарні правила скачать ДБН Склад ЖКГ роботи на висоті техногенна безпека лекції спецвзуття вогнезахист заліжничний транспорт незвичайні причини пожеж пожаротушение
РЕКЛАМА

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.