Про створення служби охорони праці - Нормативні акти підприємства з питань охорони праці - Охорона праці - Охорона праці та пожежнаа безпека - Охорона праці та пожежна безпека
 

Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Субота, 23.08.2014
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 54.81.76.47· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з охорони праці [470]
Інструкції з охорони праці [243]
Журнали [37]
Нормативні акти підприємства з питань охорони праці [116]
Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
РЕКЛАМА
Останні коментарі
Відповідно до статті 31 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про
Державний бю...

Правила обстеження оцінки технічного стану та паспортизації виробничих будівель ...

Наказ Мінінфраструктури від 01.07.2014 № 290 «Про внесення змін до наказу Мініс...

Перелом – частичное или полное нарушения целостности кости, вызванное влиянием ...

РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кнопка сайту
Виджет для yandex

 Охорона праці та пожежнаа безпека
Головна » Файли » Охорона праці » Нормативні акти підприємства з питань охорони праці

Про створення служби охорони праці
[ ] 29.07.2009, 14:42

 

 

НАКАЗ

                                        №____від________________ 

 

                                                    м.___________

        

 

 

ЗМІСТ:  Про створення служби охорони праці

 

 

 

У відповідності до статті 15 Закону України "Про охорону праці”,

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1.      Створити  на підприємстві службу охорони праці .

2.      Начальником служби охорони праці призначити інженера з охорони праці______________________________________________________

3.      Начальнику служби охорони праці в строк до ____________ розробити та подати на затвердження:

-         Положення про службу охорони праці;

4.      Матеріально-технічне забезпечення по створенню служби охорони праці покласти  на ________________________________

 

 

 Директор   _____________________                                              

 

 

 

 

З наказом ознайомлені:

 

1.      __________________________

 

2.      ____________________________

 

 

Категорія: Нормативні акти підприємства з питань охорони праці | Додав: ohranatruda | Теги: Про створення служби охорони праці
Переглядів: 3455 | Завантажень: 1 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 2
avatar
1 Чи необхідно вводити посаду відповідального за охорону праці • 16:31, 09.11.2011
При якій кількості працівників у штаті підприємства необхідно вводити посаду відповідального за охорону праці? Чи передбачена відповідальність за відсутність такої посади?

 
Питання створення служби охорони праці на підприємстві врегульовані ст. 15 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.92 р. № 2694-ХІІ та Типовим положенням про службу охорони праці, затвердженим наказом Держнаглядпраці від 15.11.2004 р. № 255.

Як передбачено згаданими нормативними документами:

• служба охорони праці створюється на підприємствах з кількістю працюючих 50 і більше осіб;

• на підприємстві з кількістю працюючих менше 50 осіб функції служби охорони праці можуть виконувати в порядку сумісництва (суміщення) особи, які мають відповідну підготовку;

• на підприємстві з кількістю працюючих менше 20 осіб для виконання функцій служби охорони праці можуть залучатися сторонні спеціалісти на договірних засадах, які мають виробничий стаж роботи не менше трьох років і пройшли навчання з охорони праці.

• служба охорони праці підпорядковується безпосередньо роботодавцю.

На основі Типового положення про службу охорони праці з урахуванням специфіки виробництва та видів діяльності, чисельності працівників, умов праці та інших факторів роботодавець розробляє і затверджує Положення про службу охорони праці відповідного підприємства, визначає структуру служби охорони праці, її чисельність, основні завдання, функції та права її працівників відповідно до законодавства.

Тобто при створенні служби охорони праці чи виконанні її функцій на підприємстві слід враховувати вищенаведені фактори.

Що стосується відповідальності за нестворення на підприємстві служби охорони праці, то згаданими вище нормативними актами вона не передбачена. Однак при цьому, як і будь-яке інше правопорушення чи недотримання законодавства про охорону праці, нестворення такої служби може потягти за собою санкції контролюючих органів згідно з КпАП.

Так, відповідно до ст. 41 КпАП порушення вимог законодавчих та інших нормативних актів про охорону праці тягне за собою накладення штрафу на працівників від 2 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85–170 грн.).

 

Ольга Буркун, Людмила Сафонова

www.ligazakon.ua
avatar
2 ohranatruda • 16:21, 09.02.2013
Питання створення служби охорони праці на підприємстві Я обслуговую як інженер з охорони праці за сумісництвом 2 підприємства. Штатна чисельність співробітників першого 43 особи, другого — 18 осіб. Чи потрібно мені розробляти для цих підприємств Положення про службу охорони праці? Дмитро, Черкаська обл.

Служба охорони праці створюється на підприємствах з кількістю працівників 50 і більше осіб. На підприємстві з кількістю працівників менше 50 осіб функції служби охорони праці можуть виконувати в порядку сумісництва (суміщення) особи, які мають відповідну підготовку. На підприємстві з кількістю працівників менше 20 осіб для виконання функцій служби охорони праці можуть залучатися сторонні спеціалісти на договірних засадах, які мають виробничий стаж роботи не менше трьох років і пройшли навчання з охорони праці. На основі Типового положення про службу охорони праці з урахуванням специфіки виробництва та видів діяльності, чисельності працівників, умов праці та інших факторів роботодавець розробляє і затверджує Положення про службу охорони праці відповідного підприємства, визначає структуру служби охорони праці, її чисельність, основні завдання, функції та права її працівників відповідно до законодавства (пункти 1.2, 1.4 Типового положення про службу охорони праці, НПАОП 0.00-4.35-04).
Положення про службу охорони праці підприємства повинно розроблюватись незалежно від структури служби охорони праці, оскільки кожне підприємство має свою специфіку (штатний розпис; умови та засоби виробництва; наявність кабінету з охорони праці; організацію проведення медичного огляду, інструктажів, навчання та перевірки знань з питань охорони праці; наявність комісії з питань охорони праці; застосування праці жінок, інвалідів і осіб, молодших 18 років тощо). Положення про службу охорони праці відповідного підприємства конкретизує узагальнені структуру, функції та права керівника служби охорони праці, визначені Типовим положенням про службу охорони праці (НПАОП 0.00-4.35-04).

Микола Федоренко
головний державний інспектор з охорони праці
Територіального управління Держгірпромнагляду у Київській обл. і м. Києві
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2014
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 484

Книга скарг та пропозицій

Друзі сайту

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України

Архів записів
средства защиты книга з охорони праці железнодорожный транспорт вводный инструктаж по охране труда евакуація при пожежі статистика пожеж та їх наслідків СанПін правила пожарной безопасности положення ССБТ ДКХП хімічна промисловість легка промисловість НАОП навчальні заклади СИЗ вводный инструктаж здравоохранение тележки умови праці закачати книгу з охорони праці навчально-виховний процес электробезопасность ДПД ПІ концепт інструкція аптечка навчальний фільм драбина первая помощь Образование видавництва програма газове господарство інструкції з охорони праці лісове господарство поліграфія пожежегасіння презентация КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ медицина лифт професійні захворювання атестація робочих місць гражданская оборона Гігієнічні вимоги будівлі книги автотранспорт Зв'язок газові балони залізничний транспорт вступний інструктаж з охорони праці санітарні правила пожежна машина евакуація населення житлово-комунальне господарство добровільні пожежні дружини ЦО стан травматизму СанПиН стремянки служба охорони праці НАПБ Б розслідування нещасних випадків торговля PowerPoint - презентация навчальний посібник цивільна оборона ДНАОП енергетика связь підручник технологічний транспорт школи Захист від пожежі побутове обслуговування книга юмор ртуть методичні рекомендації Дозвіл Видеоприкол легкая промышленность торгівля електроустаткування первинні засоби пожежегасіння охорона праці Землетрясение Посібник Наряд-допуск агропромисловий комплекс розслідування плакат нещасні випадки норми видачі спецодягу презентація відсторонення від роботи дтп Безпека PowerPoint-презентація робота агропром залізниця інструкція з охорони праці профспілки Презентация Power Point дпк вогнегасники ліфти учебное пособие виробничий травматизм Зв'язок вогнезахист ССБП культура залізниний транспорт система управління охороною праці небезпечні вантажі издательства ліфт Правила загальноосвітні навчальні заклади безпека руху авіація тваринництво видео вогневі роботи травматизм електроустановки пособие кран ЗОШ перевірки органами Держпожнагляду ЖКГ инструктаж комментарий котельні заземлення засоби індивідуального захисту дозволи споруди инструкции по охране труда КУАП норми безкоштовної видачі спецодягу Відео пожежна безпека харчова промисловість металургія сельское хозяйство ЗІЗ PPTX пожаротушение респиратор пожар ДБН прикол ПТК учебник ЕОМ примірна інструкція пожежний автомобіль ОСТ правила охорони праці Заклади освіти мультфильм инструкция по охране труда перша медична допомога статистика скачать Правила пожежної безпеки звіт электроустановки Виробництво мила атестація візки Презентация- PowerPoint роботи на висоті Освітлення скачать ДБН вимоги безпеки електробезпека бібліотеки грейфер сільськогосподарське виробництво гост ЖКХ будівництво норми видачі спеціального одягу облiк нещасних випадкiв заліжничний транспорт норми видвчі ЗІЗ спецвзуття ДКХПП медичний огляд НАПБ СИЗОД ppt - презентация інструкція з пожежної безпеки офис Акт СУОП НПАОП спецодяг навантажувачі добровільні пожежні команди вступний інструктаж PowerPoint - презентація погрузочно-разгрузочные работы навчальні закдади Журнал закачати дозвіл Держпожнагляду БЖД стропування водії защитные сооружения СП ДБН В ДСН охрана здоровья спецобувь бытовое обслуживание НПК слайды - PowerPoint пожарная безопасность цирк пожежний робот общежитие газовое хозяйство Освіта строительство ДСП вогнегасник кодекс спецодежда інструктаж з охорона праці пожежна автоматика норми видачі цивільна безпека технічний регламент плакати закон ppt-презентація евакуація охорона здоров'я транспорт Средства индивидуальной защиты ДСТУ НАПБ В Навчання електрозварювання ppt зварювання железная дорога атестация рабочих мест тепломеханічне обладнання кранівник психология огнетушители вантаж лекції державний пожежний нагляд пуе шахти стропальник эвакуация перша допомога норми плакаты загальноосвітні заклади пожежна техніка дозвіл Держнаглядохоронпраці школа техногенна безпека ДСанПіН інструктаж незвичайні причини пожеж огнетушитель Системи газового пожежогасіння відео з охорони праці Перелік учебный фильм Презентація-PowerPoint гуртожиток цивільний захист посадова інструкція Дизайн СУОТ сільське господарство полиграфические предприятия сварка лекции книга по охране труда Санитарные правила системи пожежегасіння медичні огляди шум статистика пожеж
РЕКЛАМА

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.