Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Субота, 20.04.2024
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 18.116.63.174· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [256]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА

Останні коментарі
Доброго дня. 
Прошу пояснити, потрібно видавати наказ/розпорядження чи просто затвердити пере




спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
Головна » Файли » Інше » Цікаве та прикольне

Атомна енергія: міфи і реальність (10 фактів)
[ ] 15.06.2015, 14:23

Атомна енергія: міфи і реальність (10 фактів)

Перше, що спадає багатьом на думку при згадці про атомну енергію, - бомби, скинуті на Хіросіму і Нагасакі, і аварія в Чорнобилі. Але насправді в сучасному світі куди більше проблем, пов'язаних з атомною енергією, ніж може здатися на перший погляд.


1. Реактор Фукусіми досі не знаходиться під контролем

У 2011 році на японське місто Фукусіма обрушилося величезне цунамі, яке призвело до суттєвих руйнувань. На жаль, цунамі стало причиною ще однієї біди. Під час катастрофи постраждав один з ядерних реакторів АЕС Фукусіма, що призвело до гігантського викиду радіації в океан і повітря. Уряд проклав величезні зусилля для очищення території, а компанія TEPCO, яка управляє електростанцією, заявила всьому світу, що вона взяла ситуацію під повний контроль.

Зрештою, галас в новинах стих, і люди вирішили, що катастрофа на Фукусімі ліквідована. Але насправді все тільки починається. TEPCO швидко втратила довіру японської громадськості, оскільки почали розкриватися все нові подробиці. Нещодавно було виявлено, що компанія не повідомляла про витік зараженої дощової води протягом 10 місяців. Розплавлені реактор і паливо все ще знаходяться під водою, як і більша частина пошкодженого об'єкта. Це, поряд з неймовірно високим рівнем радіації, призвело до того, що практично неможливо оцінити стан реакторів.

2. Стати ядерною країною просто

Багато людей стурбовані тим, що деякі країни збирається придбати ядерну зброю під носом міжнародної спільноти, а потім використовувати її проти своїх ворогів, що може призвести до ядерної війни, яка знищить велику частину земної кулі. Тим не менш, панікерам не потрібно турбуватися, оскільки стати повноцінною ядерною країною з точки зору можливості виробництва зброї - дуже дорого, забирає багато часу, і це майже неможливо зробити без привернення уваги.

3. Витоки радіації відбуваються нечасто

Як уже згадувалося вище, у TEPCO є проблеми витоку радіації на пошкодженій АЕС. Насправді, подібні випадки не поодинокі - у багатьох країнах, особливо в Сполучених Штатах, місця зберігання ядерних відходів дають серьзні витоки. У США є єдине місце постійного зберігання ядерних відходів - в Карлсбаді, Нью-Мексико. Колись у цьому місті добували поташ і під містом залишилися печери. Спочатку жителі були задоволені, коли виникла ідея про зберігання ядерних відходів під землею, тому що це означає великі надходження до бюджету міста. Однак, нещодавно в Карлсбаді стався витік, і 13 співробітників отримали високу дозу радіації. І це далеко не поодинокий випадок у світовій практиці.

4. Аварії на реакторах - головна проблема

У той час як в людей вселяють страх аварії на реакторах, більшість не замислюється про величезну кількість ядерних відходів. З огляду на тривалість напіврозпаду більшості радіоактивних речовин, це представляє серйозну проблему. Радіоактивні матеріали неймовірно важко і небезпечно зберігати, а враховуючи їх кількість, то проблема стає ще більшою. Як нескладно зрозуміти, більшість людей не хочуть, щоб відходи зберігалися десь поруч з ними.

5. Радіація підвищується тільки після аварії на реакторі

Більшість людей думає, що радіація може з'явитися тільки в результаті серйозної катастрофи. При розпаді урану утворюється радіоактивний і дуже небезпечний газ радон. Враховуючи, що уран присутній майже скрізь на Землі, в будь-якому місці є свій радіаційний фон. У більшості місць це не становить великої проблеми, але в багатьох ситуаціях радон з плином часу призводить до раку легенів у людей. За деякими оцінками, 1 з 15 будинків на планеті має небезпечний рівень радону, який може призвести до збільшення ризику розвитку раку легенів у людей, що в ньому живуть. Радон вбиває більше 20 000 осіб на рік, що робить його другим за величиною причиною раку легенів після куріння сигарет.

6. Мобільний телефон - джерело небезпечної радіації

Протягом деякого часу існує ідея, що мобільні телефони можуть викликати рак. Щоб визначити можливість цього, були проведені численні дослідження, але жодне з них остаточно не довело наскільки ці побоювання обгрунтовані. Існують стандарти для питомого коефіцієнту поглинання (SAR) мобільних телефонів. Всі виробники стільникових телефонів зобов'язані перевірити SAR кожної нової моделі і вказати результати в керівництві по використанню телефону.

7. Холодний синтез

Близько двох десятків років тому вчені Мартін Флейшман і Стенлі Пон стверджували, що вони знайшли спосіб створити ядерну реакцію при кімнатній температурі. Це явище було названо "холодним синтезом". Якби подібне вдалося зробити, то люди змогли б використовувати ядерну енергію, не піклуючись про небезпечний рівень радіації і широкомасштабні руйнування навколишнього середовища. На жаль, ніхто не зміг повторити експеримент.

8. Малі дози радіації.

Деякі вчені вважають, що будь-який рівень випромінювання шкідливий для людини. Інші стверджують, що навіть при тривалому впливі низький рівень випромінювання абсолютно нешкідливий для організму. Вчений Джон Кемерон з університету Вісконсін-Медісон вважає, що малі дози радіації можуть стимулювати імунну систему.

9. Ядерні вибухи рідкість

Коли мова заходить про ядерні вибухи, більшість людей відразу ж думають про Хіросіму і Нагасакі. Також, згадують про катастрофу в Чорнобилі та недавню аварію на Фукусімі. Насправді, це всього лише крапля в морі порівняно з абсурдною кількістю ядерного озброєння, яке існує в різних країнах світу. Незважаючи на те, що ядерні бомби майже ніколи не використовувалися в якості зброї, проводилися сотні випробувань. Такі країни як США, Росія, Великобританія і Франція протягом декількох десятиліть провели величезну кількість випробувань ядерних бомб. Відео демонструє, де і якими країнами проводилися ядерні вибухи.

10. Ступінь розвитку ядерної програми Північної Кореї

Останнім часом стурбованість світової спільноти викликає політика Північної Кореї, яка провела кілька тестів, як припускають міжнародні спостерігачі, атомної зброї. Після останнього випробування в 2013 році Північна Корея заявила, що почала встановлювати мініатюрні ядерні боєголовки на ракети.


Ви щодня перебуваєте в пошуку актуальних та цікавих новин INFOUA.ORG Ресурс про новини з регіонів України, політики, бізнесу, суспільства, технологій, спорту та здоров'я, автомобілів та шоу-бізнесу.  






Категорія: Цікаве та прикольне | Додав: ohranatruda
Переглядів: 2156 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar




Copyright otipb.at.ua © 2024
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 987

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
журнал акт протокол правила Анимешник S2014 графік Будівлі закон инструктаж положение водители навчання первая помощь скачать безопасность жизнедеятельности скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга підручник инструкции по охране труда мультфильм видеоприкол Видео анекдоты Инструкция Кран робота Должностная инструкция грейфер такелажники АМОРТИЗАТОР веревка Канат юмор Прикол Дрель Дерева автотранспорт шиномонтаж Порядок трубопровод баня видео урок Автомобили грузовики Торговля БЕЗКОШТОВНО бесплатно Лекции плакаты агитация приказ скачати Кодекс науково-практичний коментар лекції Метро авария автомобиль Пожар Книги травматизм звіт издательства Лифт электроустановки Гост відео Опс ост горение киностудия Кіно кино Пособие Банк програма тестування тестирование программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство Цивільний захист плакат постер Цивільна безпека дтп бжд литература Водитель цирк сиз спецодежда зоопарк Реєстрація погрузка выгрузка Автослесарь животные грузчика дворника азс аптечка скринсейвер коментар Комментарий взрыв Презентация связь ртуть холодильники медицина Здравоохранение ppt Художник воздух шум СН Документальний фільм Архивы Эвакуация Тренировка заземление ожоги памятка угарный газ Питание харчування игра Гра склад офис электрооборудование ПУЭ офіс презентація сельское хозяйство розрахунок Пожарная безопасность безопасность Дробление сварка вывоз мусора Бомбы должностные инструкции СП общежитие психология ограждения образование Машиностроение снип сборник вопросы и ответы Молот окраска Первая медицинская помощь iso бухгалтер артисты библиотекарь библиограф газ инсульт Пчеловодство Театр авіація Справочник детское кресло электросварка Видеоурок PowerPoint стрес пляж Аптека Газонокосилка жкх вибрация ДСП Глаза НПК ринок Автодор біологія Легкая промышленность кон спирт атп Радиация излучение школи ультразвук спорт аудит Делопроизводство и секретарское дел відпочинок Средства защиты эргономика опасные грузы интимный словарь смотреть онлайн бе методика гн учебное пособие рабочее место статистика стенд ЗОШ Тара Інформатика та комп'ютерна техніка Информатика очки железная дорога фільм Туризм респиратор флот вентиляция контроль компьютер бассейн трактор больницы виноградарство Фізична культура история Історія вагон вокзал буй трамвай авиастроение Пропаганда Діти лифты Respirator дк титан цинк пожаротушение журнали Обж чрезвычайные ситуации ДНЗ Школа заряд выставки землетрясение тваринництво судна дозиметр ожог концепт Лесное хозяйство Методичний посібник детский сад дизайн роз'яснення завдання гидротехнические сооружения ПТМ НС билеты вопросы автоклав дискомфорт гармонизация Законодательство авиапредприятие аеропорт ведро станки Бункер вебинар байк басейн en кровотечение настанова допуск грипп заходи Відеоурок асбест библиотека музей Дворник бронхит крани Bulldog Kärcher зерно
РЕКЛАМА

Кнопка сайту




Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.