Охорона праці та пожежна безпека в Україні

П`ятниця, 29.03.2024
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 54.226.242.26· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [256]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА

Останні коментарі
Доброго дня. 
Прошу пояснити, потрібно видавати наказ/розпорядження чи просто затвердити пере




спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
Головна » Файли » Інше » інші документи

Порядок видачі дозволів Державним комітетом з нагляду за охороною праці та його територіальними органами
[ ] 11.05.2010, 18:30
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 15 жовтня 2003 р. № 1631

Київ

Про затвердження Порядку видачі дозволів Державним комітетом з нагляду за охороною праці та його територіальними органами

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 11 березня 2004 року № 313

Додатково див. наказ
 Державного комітету України з нагляду за охороною праці
 від 21 січня 2004 року № 13

Відповідно до статті 21 Закону України "Про охорону праці" та Указу Президента України від 16 січня 2003 р. № 29 "Питання Державного комітету України з нагляду за охороною праці" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Порядок видачі дозволів Державним комітетом з нагляду за охороною праці та його територіальними органами, що додається.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 1993 р. № 831 "Про затвердження Положення про видачу Державним комітетом по нагляду за охороною праці власникові підприємства, установи, організації або уповноваженому ним органу дозволу на початок роботи підприємства, установи, організації" (ЗП України, 1994 р., № 2, ст. 49).

 
Прем'єр-міністр України                                                                        В. ЯНУКОВИЧ 



ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 15 жовтня 2003 р. № 1631

ПОРЯДОК
видачі дозволів Державним комітетом з нагляду за охороною праці та його територіальними органами

1. Цей Порядок визначає процедуру видачі та анулювання дозволів Держнаглядохоронпраці та його територіальними органами і не поширюється на державні аварійно-рятувальні служби та їх формування, які в установленому порядку пройшли атестацію.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. № 313)

2. У цьому Порядку наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:

експертна організація - суб'єкт господарської діяльності, який має дозвіл Держнаглядохоронпраці на проведення оцінки відповідності об'єкта експертизи вимогам законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки;

експертиза - діяльність експертних організацій щодо оцінки відповідності об'єкта експертизи вимогам законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки;

висновок експертизи - документ, який складається експертною організацією за результатами проведення експертизи і містить інформацію про відповідність (невідповідність) об'єкта експертизи вимогам законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, за формою, встановленою Держнаглядохоронпраці.

Інші терміни вживаються у значенні згідно із Законами України "Про охорону праці" та "Про об'єкти підвищеної небезпеки".

3. Суб'єкт господарської діяльності, який має намір розпочати (продовжити) виконання роботи підвищеної небезпеки або експлуатацію об'єктів, машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (далі - об'єкти) за переліками згідно з додатками 1 і 2 чи проводити навчання працівників з питань охорони праці інших суб'єктів господарської діяльності, професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників, які залучаються до виконання робіт підвищеної небезпеки (далі - навчання з питань охорони праці), повинен одержати відповідний дозвіл Держнаглядохоронпраці або його територіального органу.

4. Для одержання дозволу суб'єкт господарської діяльності або уповноважена ним особа подає (надсилає поштою) до Держнаглядохоронпраці або його територіального органу за місцем розташування заяву за зразком згідно з додатком 3, до якої додаються:

на початок (продовження) виконання роботи підвищеної небезпеки - висновок експертизи щодо спроможності суб'єкта господарської діяльності забезпечити додержання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час виконання заявленої роботи;

на експлуатацію об'єкта - висновок експертизи щодо відповідності об'єкта вимогам нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки (з урахуванням результатів сертифікації в системі УкрСЕПРО у разі її проведення) і спроможності суб'єкта господарської діяльності забезпечити додержання вимог законодавства під час його експлуатації, а також експлуатаційну документацію (копії інструкції з експлуатації, паспорта, настанови тощо) українською або, як виняток, російською мовою (для об'єкта, який виготовлено за кордоном);

на проведення навчання з питань охорони праці - висновок експертизи Головного навчально-методичного центру або експертно-технічного центру Держнаглядохоронпраці щодо спроможності суб'єкта господарської діяльності проводити навчання з питань охорони праці.

Держнаглядохоронпраці або його територіальний орган не вправі вимагати надання інформації і документів, не передбачених цим Порядком.

5. Відповідальність за повноту, достовірність та об'єктивність висновку експертизи несе згідно із законодавством експертна організація, яка проводила експертизу.

У разі утворення у складі експертної організації випробувальної або діагностичної лабораторії для проведення експертного дослідження (технічного діагностування) об'єктів висновок експертизи щодо її спроможності виконувати заявлену роботу повинна складати інша експертна організація.

6. Держнаглядохоронпраці або його територіальний орган протягом 30 робочих днів після реєстрації заяви видає суб'єкту господарської діяльності відповідний дозвіл (додаток 4) або повідомляє письмово про відмову з належним обґрунтуванням.

7. Рішення про відмову у видачі дозволу приймається Держнаглядохоронпраці або його територіальним органом у разі:

ненадання суб'єктом господарської діяльності необхідних документів та (або) неправильного їх оформлення;

надання недостовірних даних або висновку експертизи, який затверджено чи складено більше ніж за рік до дати реєстрації заяви;

встановлення за висновком експертизи невідповідності об'єкта експертизи вимогам законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

8. Після усунення причин, які призвели до відмови у видачі дозволу, суб'єкт господарської діяльності має право повторно подати заяву на одержання дозволу відповідно до цього Порядку.

9. Дозвіл видається суб'єкту господарської діяльності або уповноваженій ним особі чи надсилається поштою, про що робиться запис на його копії, яка залишається в Держнаглядохоронпраці або його територіальному органі.

Копії дозволів та документи, на підставі яких вони були видані, зберігаються в Держнаглядохоронпраці або його територіальному органі протягом строку дії дозволу.

10. Держнаглядохоронпраці та його територіальні органи ведуть облік виданих дозволів в порядку, установленому Держнаглядохоронпраці.

11. Дія дозволів, виданих Держнаглядохоронпраці або його територіальними органами, поширюється на всю територію України.

Строк дії дозволів становить:

на початок виконання роботи підвищеної небезпеки або експлуатації об'єкта - 3 роки;

на продовження виконання роботи підвищеної небезпеки або експлуатації об'єкта - 5 років;

на навчання з питань охорони праці - 5 років.

12. Про одержання дозволу суб'єкт господарської діяльності повинен повідомити територіальний орган Держнаглядохоронпраці за місцем виконання роботи підвищеної небезпеки або експлуатації об'єкта, у тому числі відокремленими підрозділами.

13. У разі втрати (пошкодження) дозволу на підставі заяви суб'єкта господарської діяльності та копії дозволу, що зберігається в Держнаглядохоронпраці або його територіальному органі, видається його дублікат.

У період оформлення дубліката дозволу суб'єкт господарської діяльності має право виконувати роботу підвищеної небезпеки або експлуатувати об'єкт на підставі зареєстрованої в Держнаглядохоронпраці або його територіальному органі заяви.

14. Державний нагляд за додержанням умов дозволу здійснюють посадові особи Держнаглядохоронпраці або його територіального органу шляхом проведення перевірок в установленому законодавством порядку.

15. У разі виявлення порушення умов дозволу посадова особа, яка проводила перевірку, видає суб'єкту господарської діяльності або уповноваженій ним особі припис, у якому викладається суть порушення з посиланням на статтю (пункт) відповідного нормативно-правового акта та встановлюється строк його усунення.

Суб'єкт господарської діяльності у визначений приписом строк повідомляє письмово орган, посадова особа якого проводила перевірку, про усунення виявлених порушень.

16. Дозвіл може бути анульовано наказом органу, який його видав, та вилучено у суб'єкта господарської діяльності на підставі письмового повідомлення.

17. Дозвіл може бути анульовано у разі:

подання суб'єктом господарської діяльності або уповноваженою ним особою заяви про анулювання дозволу;

прийняття рішення про скасування державної реєстрації суб'єкта господарської діяльності;

виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих суб'єктом господарської діяльності для одержання дозволу;

видачі посадовими особами Держнаглядохоронпраці або його територіального органу припису про повторне порушення умов дозволу;

аварії, вибуху, пожежі, нещасного випадку тощо, якщо в акті розслідування цієї події зазначено, що однією з її причин є недодержання умов дозволу;

створення перешкод під час проведення посадовими особами Держнаглядохоронпраці або його територіального органу перевірок додержання умов дозволу.

18. Суб'єкт господарської діяльності протягом 5 робочих днів після одержання повідомлення про анулювання дозволу повинен повернути дозвіл до органу, який його видав.

19. Держнаглядохоронпраці в установленому ним порядку узагальнює інформацію щодо всіх виданих та анульованих дозволів, у тому числі територіальними органами, і оприлюднює її на власному веб-сайті відповідно до законодавства.

Інформацію про анульовані дозволи Держнаглядохоронпраці протягом 30 календарних днів надсилає до редакції журналу "Охорона праці" для публікації в черговому номері.

 

Додаток 1
до Порядку

ПЕРЕЛІК
робіт підвищеної небезпеки

1. Зварювальні, газополум'яні, наплавні, напилювальні і паяльні роботи. Контроль за зварними з'єднаннями.

2. Роботи в охоронних зонах ліній електропередачі, діючих нафто-, продукто- та газопроводів, комунікацій газових промислів, а також споруд на них.

3. Роботи в діючих електроустановках.

4. Роботи в зонах дії струму високої частоти, іонізуючого випромінювання, електростатичного та електромагнітного полів, а також роботи із застосуванням лазерів.

5. Роботи на повітряних лініях зв'язку, які перетинають лінії електропередачі і контактні проводи.

6. Роботи із застосуванням ручних електро- і пневмомашин та інструментів.

7. Електропрогрівання бетону та електророзморожування грунтів, розігрівання бітуму і смол.

8. Роботи в термічних цехах і дільницях на електротермічних установках підвищеної та високої частоти.

9. Вибухові роботи та роботи, пов'язані з утилізацією зброї, звичайних видів боєприпасів та виробів ракетної техніки.

10. Роботи з небезпечними речовинами та інертними газами.

11. Випробування, налагодження, експлуатація, ремонт і технічне обслуговування об'єктів, обладнання та приладів, пов'язаних з використанням, виготовленням, переробкою, зберіганням або транспортуванням небезпечних речовин.

12. Зберігання, експлуатація балонів, контейнерів, цистерн та інших ємностей із стисненими, зрідженими, отруйними, вибухонебезпечними та інертними газами, їх заповнення, спорожнення та ремонт.

13. Виконання газонебезпечних робіт і робіт у вибухопожежонебезпечних зонах.

14. Монтаж, налагодження і експлуатація засобів електрохімічного захисту підземних газопроводів від корозії.

15. Промислово-геофізичні дослідження, освоєння і глушіння газових та нафтових свердловин.

16. Ліквідація відкритих газових та нафтових фонтанів.

17. Видобування та переробка нафти, газу і конденсату.

18. Ліквідація нафто-, газо-, водопроявлень в процесі буріння свердловин.

19. Роботи, пов'язані з підготовкою цистерн, контейнерів, балонів та інших ємностей до зливу-наливу небезпечних речовин.

20. Злив, очищення, нейтралізація резервуарів, тари та інших ємностей з-під нафтопродуктів, кислот, лугів та інших шкідливих речовин, у тому числі радіоактивних.

21. Експлуатація циклотронів, бетатронів, лінійних прискорювачів та інших прискорювальних установок.

22. Виробництво скла та скловиробів.

23. Виготовлення та застосування скловати, шлаковати, азбесту, мастики на бітумній основі, перхлорвінілових і бакелітових матеріалів.

24. Виготовлення та застосування лакофарбових покрить, грунтовок та шпатльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо). Роботи з нанесення протикорозійного ізоляційного покриття.

25. Обслуговування і ремонт акумуляторних батарей. Гальванічні роботи.

26. Гасіння вапна.

27. Обслуговування генераторних ацетиленових установок.

28. Обстеження, ремонт та чищення димарів, вентиляційних каналів і дахів будинків та споруд, чищення повітропроводів.

29. Ливарні, плавильні, заливальні роботи і термообробка литва.

30. Виробництво, переробка, розподіл, зберігання і застосування продуктів розподілення повітря, хлору, аміаку, природного та супровідних металургійному та хімічному виробництву газів.

31. Обслуговування станів гарячої і холодної прокатки, трубоформувальних станів та пічного зварювання труб.

32. Роботи, пов'язані з відпалюванням сталі, сплавів і відливок.

33. Гранулювання доменного шлаку.

34. Роботи, пов'язані з вибиванням відливок, титанової губки із застосуванням відбійних молотків.

35. Експлуатація піскоструминних апаратів.

36. Нанесення бетону, ізоляційних і обмурувальних матеріалів методом набризкування і напилення.

37. Управління, завантаження та обслуговування дробарних, сортувальних, фасувально-пакувальних, просівальних, змішувальних формувальних, затиральних, фільтрувальних, намотувальних, варильних, плавильних, сепараторних, очисних, обрізних, бурових, в'язальних, полірувальних механізмів.

38. Обслуговування вальцювальних, штампувальних, вузлов'язальних і навивальних верстатів та автоматів.

39. Огляд, випробування, монтаж, налагодження, ремонт, реконструкція, експлуатація та експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (за встановленим переліком) та їх елементів, експертиза з охорони праці та промислової безпеки.

40. Підземні та відкриті гірничі роботи.

41. Підземна геологорозвідка.

42. Сейсморозвідка.

43. Геолого-маркшейдерські роботи.

44. Аварійно-рятувальні роботи, а також практичні навчання та тренування, пов'язані з проведенням цих робіт.

45. Роботи з дозиметрії, дезактивації, дегазації та дезінфекції.

46. Контроль за станом рудникової атмосфери.

47. Утворення та експлуатація відвалів гірничих порід.

48. Обслуговування лампових, апаратури аерогазового контролю і сейсмопрогнозу.

49. Розкривні роботи, виймання і навантаження корисних копалин під час проведення відкритих гірничих робіт.

50. Виколювання, звалення, розпилювання та обробка блоків природного каменю.

51. Планування робочих майданчиків, уступів і берм у кар'єрах.

52. Обкладання та скріплення укосів, бортів, уступів кар'єрів.

53. Ремонт рухомого складу, колії, тунельних споруд, сигналізації та зв'язку на метрополітені.

54. Розмивання порід з використанням гідромоніторів та інших засобів гідромеханізації.

55. Прокладення, обслуговування та ремонт пульпопроводів.

56. Зведення і нарощування дамб гідротехнічних споруд і гідровідвалів.

57. Експлуатація і ремонт водозбірних споруд.

58. Штучне заморожування грунтів і водозниження.

59. Монтаж, демонтаж, експлуатація, ремонт і переміщення насосних та землесосних установок, драг і земснарядів.

60. Забивання паль.

61. Цементація та хімічне закріплення грунтів і фундаментів.

62. Роботи в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах, бункерах, камерах, колекторах, замкнутому просторі (ємностях, боксах, топках, трубопроводах).

63. Земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій чи під водою.

64. Продавлювання тонельних конструкцій під будинками, спорудами, магістралями і водоймищами.

65. Водолазні роботи.

66. Обслуговування барокамер.

67. Роботи верхолазні, скелелазні та на висоті, в тому числі з риштувань, підйомними і підвісними колисками, з механічними підіймачами та автомеханічними драбинами.

68. Будівництво, зведення, монтаж та демонтаж будинків, споруд, а також відновлення та зміцнення їх аварійних частин.

69. Вантажно-розвантажувальні роботи за допомогою машин і механізмів.

70. Такелажні та стропальні роботи. Виготовлення та випробування стропів.

71. Транспортування негабаритних та важких вантажів на під'їзних коліях будівельних майданчиків.

72. Монтаж, експлуатація і демонтаж бурових вишок.

73. Управління тракторами і самохідним технологічним устаткованням.

74. Обслуговування механічних та автоматичних ліній.

75. Механічна обробка деревини і металів.

76. Обслуговування центрифуг і транспортерів на цукрових заводах.

77. Обслуговування і ремонт аспіраційних та пневмотранспортних систем на підприємствах із зберігання і переробки зерна.

78. Розвантаження, складання і зберігання сипких матеріалів (насипом і в тарі).

79. Обслуговування бугаїв-плідників, кнурів і жеребців.

80. Робота з хижими звірами.

81. Робота циркових артистів, каскадерів кіностудій.

82. Лісосічні роботи, трелювання, транспортування та сплав лісу.

83. Спорудження та обслуговування крижаних і поромних переправ, доріг, бродів.

84. Гідрометричні, гідрологічні і гідрохімічні роботи: на великих і середніх річках у період повені; рейдові виїзди на безмоторних човнах на водоймища; роботи на річках і каналах, пов'язані з використанням човнових переправ; роботи і спостереження у період нестійкого льодоставу; гідрографічні обстеження водних об'єктів у важкодоступних і необжитих районах.

85. Снігомірні, сніголавинні, гляціологічні і сельові роботи: маршрутні снігозйомки у горах; сніголавинні і гляціологічні роботи у важкодоступних високогірних районах у період максимальної селевої та лавинної активності.

86. Роботи вогневої обслуги з протиградовими виробами, пороховими зарядами і пусковими установками метеоракет, транспортування протиградових виробів та метеоракет на вогневі і стартові позиції.

87. Роботи із застосуванням піротехнічних виробів та інструментів.

88. Охорона із застосуванням вогнепальної зброї колективної і приватної власності, об'єктів.

 

Додаток 2
до Порядку

ПЕРЕЛІК
об'єктів, машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки
Об'єкти підвищеної небезпеки

1. Об'єкти, на яких використовуються, виготовляються, переробляються, зберігаються або транспортуються одна чи декілька небезпечних речовин у кількості, що дорівнює чи перевищує нормативно встановлені порогові маси.

2. Об'єкти, на яких використовуються, виготовляються, переробляються або зберігаються самозаймисті та легкозаймисті тверді речовини та матеріали у кількості, що дорівнює чи перевищує нормативно встановлені порогові маси.

3. Об'єкти, на яких утворюється горючий пил або волокно, здатні вибухати, самозайматися, займатися від джерела запалювання з подальшим поширенням горіння після його усунення.

4. Об'єкти, на яких проводяться гірничі, геологорозвідувальні роботи та роботи з видобування і збагачення корисних копалин, роботи в підземних умовах.

5. Об'єкти, на яких виробляють розплави чорних і кольорових металів та сплави на основі цих розплавів.

6. Об'єкти гідротехнічного будівництва: гідротехнічні споруди, хвостосховища, шламонакопичувачі, накопичувачі токсичних відходів.
Машини, механізми, устатковання підвищеної небезпеки

7. Гірничошахтне і гірничорятувальне обладнання, обладнання для видобування та транспортування корисних копалин відкритим способом, обладнання для буріння, ремонту свердловин на суходолі і континентальному шельфі.

8. Конвеєрні стрічки для вугільної, гірничорудної, нерудної, металургійної та коксохімічної промисловості.

9. Обладнання для транспортування, дроблення, сортування, збагачення корисних копалин і огрудкування руд та концентратів.

10. Обладнання та технічні засоби для виготовлення, використання і транспортування вибухових матеріалів і виробів на їх основі, комплекси для їх переробки та зберігання.

11. Обладнання основних виробництв хімічної, біохімічної, нафтохімічної, нафтогазодобувної та нафтогазопереробної промисловості.

12. Обладнання та лінійні частини магістральних газопроводів, нафтопроводів, нафтопродуктопроводів, трубопроводів небезпечних хімічних речовин та технологічне обладнання, яке використовується під час їх експлуатації.

13. Обладнання та лінійні частини газопроводів систем газопостачання природним і зрідженим газом, споруди на них та газокористувальне обладнання.

14. Обладнання, призначене для застосування у вибухонебезпечному середовищі.

15. Парові і водогрійні котли, в тому числі содорегенераційні та ті, що працюють з високотемпературними органічними теплоносіями.

16. Посудини, що працюють під тиском понад 0,07 МПа.

17. Трубопроводи пари та гарячої води з робочим тиском пари понад 0,07 МПа і температурою води вище 115° C.

18. Підіймальні споруди.

19. Електроустановки та електрообладнання.

20. Обладнання для основного виробництва та транспортування у металургійній, ливарній та коксохімічній промисловості, ливарне обладнання.

21. Обладнання, в якому використовуються лазерне, іонізуюче чи радіаційне випромінювання.

22. Атракціони стаціонарні та пересувні.

23. Технологічні транспортні засоби.

24. Зварювальне обладнання, устатковання для газополум'яної і лазерної обробки металів, термічного напилювання.

25. Ковальсько-пресове обладнання.

26. Обладнання основних виробництв для харчової, деревообробної, легкої, текстильної промисловості, целюлозно-паперового виробництва, переробки пластмас, полімерних матеріалів і гумотехнічних виробів.

27. Обладнання, в якому використовуються небезпечні речовини.

 

Додаток 3
до Порядку

Зразок

Керівнику
   
____________________________
(Держнаглядохоронпраці або його
____________________________
територіального органу)

ЗАЯВА
на одержання дозволу

Прошу видати дозвіл на ________________________________________________________________
                                                                 (початок (продовження) виконання роботи підвищеної
____________________________________________________________________________________,
                      небезпеки або експлуатації об'єкта чи навчання з питань охорони праці)
а саме: ______________________________________________________________________________
                      (найменування роботи підвищеної небезпеки відповідно до переліку або тип
____________________________________________________________________________________
                     об'єкта відповідно до переліку, його найменування, марка, заводський номер,
____________________________________________________________________________________
                   номер партії, дата виготовлення тощо чи вид навчання з питань охорони праці)

Заявник:

1) повна назва суб'єкта господарської діяльності _______________________

2) ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності _______________

3) зареєстрований вид діяльності згідно з КВЕД _______________________

4) місцезнаходження суб'єкта господарської діяльності __________________

5) місце (адреса) виконання заявленої роботи підвищеної небезпеки або експлуатації об'єкта чи навчання з питань охорони праці
_________________________________________________________________

6) посада, прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону, факс, електронна адреса керівника суб'єкта господарської діяльності
_________________________________________________________________

Додатки:

____________________________________________________________________________________
                 (перелік документів, які підтверджують спроможність суб'єкта господарської
____________________________________________________________________________________
        діяльності щодо виконання заявленої роботи підвищеної небезпеки або експлуатації
____________________________________________________________________________________
                 об'єкта чи навчання з питань охорони праці, відповідність об'єкта вимогам
____________________________________________________________________________________
                                      нормативно-правових актів з охорони праці тощо)


Керівник
суб'єкта господарської діяльності                                              _________           ____________________
                                                                                                  (підпис)              (ініціали та прізвище)
 

М. П.
   
 

"___" ____________ 200_ р.

 

Додаток 4
до Порядку

Зразок

Державний Герб України

Державний комітет України з нагляду за охороною праці

_________________________________________________________________
               (найменування територіального органу Держнаглядохоронпраці у разі видачі
_________________________________________________________________
                                                   дозволу територіальним органом)
ДОЗВІЛ
на початок (продовження)

_________________________________________________________________
                                         (виконання роботи підвищеної небезпеки або
_________________________________________________________________
                                                        експлуатації об'єкта чи
_________________________________________________________________
                                                навчання з питань охорони праці)
_________________________________________________________________

N ____________

Дозволяється _____________________________________________________
                                                            (повна назва суб'єкта господарської діяльності,
_________________________________________________________________
                                                                               ідентифікаційний код,
_________________________________________________________________
                                                                                 місцезнаходження)

_________________________________________________________________
                            (виконання роботи підвищеної небезпеки або експлуатація об'єкта
_________________________________________________________________
                                                       чи навчання з питань охорони праці)
_________________________________________________________________

за переліком згідно з додатком на підставі _____________________________
                                                                              (перелік документів, на підставі яких видано дозвіл)
_________________________________________________________________

за умови додержання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Дозвіл діє з "___" ____________ 200_ р. по "___" ____________ 200_ р.

Керівник (заступник керівника) органу
Держнаглядохоронпраці, який видав дозвіл                                       ______                    _______________________
                                                                                                        (підпис)                      (ініціали та прізвище)
 

м.п.                                                                            Дата видачі "___" ____________ 200_ р.

 

Додаток
до дозволу N __

Дозволяється:

_________________________________________________________________
                     (найменування роботи підвищеної небезпеки відповідно до переліку або тип
_________________________________________________________________
                     об'єкта відповідно до переліку, його найменування, марка, заводський номер,
_________________________________________________________________
              номер партії, дата виготовлення тощо чи вид навчання з питань охорони праці)

Посадова особа органу
Держнаглядохоронпраці, який видав дозвіл                                       ______                    _______________________
                                                                                                        (підпис)                      (ініціали та прізвище)
 

м.п.                                                                            Дата видачі "___" ____________ 200_ р.




Категорія: інші документи | Додав: ohranatruda | Теги: дозволи, експлуатація об'єктів підвищеної не, дозвіл Держпромгірнагляду, початок роботи, дозвіл Держнаглядохоронпраці
Переглядів: 1881 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar




Copyright otipb.at.ua © 2024
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 894

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
журнал акт протокол правила Анимешник S2014 графік Будівлі закон инструктаж положение водители навчання первая помощь скачать безопасность жизнедеятельности скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга підручник инструкции по охране труда мультфильм видеоприкол Видео анекдоты Инструкция Кран робота Должностная инструкция грейфер такелажники АМОРТИЗАТОР веревка Канат юмор Прикол Дрель Дерева автотранспорт шиномонтаж Порядок трубопровод баня видео урок Автомобили грузовики Торговля БЕЗКОШТОВНО бесплатно Лекции плакаты агитация приказ скачати Кодекс науково-практичний коментар лекції Метро авария автомобиль Пожар Книги травматизм звіт издательства Лифт электроустановки Гост відео Опс ост горение киностудия Кіно кино Пособие Банк програма тестування тестирование программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство Цивільний захист плакат постер Цивільна безпека дтп бжд литература Водитель цирк сиз спецодежда зоопарк Реєстрація погрузка выгрузка Автослесарь животные грузчика дворника азс аптечка скринсейвер коментар Комментарий взрыв Презентация связь ртуть холодильники медицина Здравоохранение ppt Художник воздух шум СН Документальний фільм Архивы Эвакуация Тренировка заземление ожоги памятка угарный газ Питание харчування игра Гра склад офис электрооборудование ПУЭ офіс презентація сельское хозяйство розрахунок Пожарная безопасность безопасность Дробление сварка вывоз мусора Бомбы должностные инструкции СП общежитие психология ограждения образование Машиностроение снип сборник вопросы и ответы Молот окраска Первая медицинская помощь iso бухгалтер артисты библиотекарь библиограф газ инсульт Пчеловодство Театр авіація Справочник детское кресло электросварка Видеоурок PowerPoint стрес пляж Аптека Газонокосилка жкх вибрация ДСП Глаза НПК ринок Автодор біологія Легкая промышленность кон спирт атп Радиация излучение школи ультразвук спорт аудит Делопроизводство и секретарское дел відпочинок Средства защиты эргономика опасные грузы интимный словарь смотреть онлайн бе методика гн учебное пособие рабочее место статистика стенд ЗОШ Тара Інформатика та комп'ютерна техніка Информатика очки железная дорога фільм Туризм респиратор флот вентиляция контроль компьютер бассейн трактор больницы виноградарство Фізична культура история Історія вагон вокзал буй трамвай авиастроение Пропаганда Діти лифты Respirator дк титан цинк пожаротушение журнали Обж чрезвычайные ситуации ДНЗ Школа заряд выставки землетрясение тваринництво судна дозиметр ожог концепт Лесное хозяйство Методичний посібник детский сад дизайн роз'яснення завдання гидротехнические сооружения ПТМ НС билеты вопросы автоклав дискомфорт гармонизация Законодательство авиапредприятие аеропорт ведро станки Бункер вебинар байк басейн en кровотечение настанова допуск грипп заходи Відеоурок асбест библиотека музей Дворник бронхит крани Bulldog Kärcher зерно
РЕКЛАМА

Кнопка сайту




Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.