Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Четвер, 18.04.2024
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 13.59.136.170· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [256]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА

Останні коментарі
Доброго дня. 
Прошу пояснити, потрібно видавати наказ/розпорядження чи просто затвердити пере




спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
Головна » Файли » Інше » Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок

Прийняття та звільнення з роботи (Знайте свої права і вмійте їх захищати)
[ Викачати з сервера (215.7 Kb) ] 07.10.2011, 15:32
10.75.18.253

Прийняття та звільнення з роботи
(Знайте свої права і вмійте їх захищати)
Автор: Комберянов С, Феофілов А. / Вид-во: Ін-т громад, суп-ва / Рік: 2003 / Стор.: 48 / Формат: pdf
У даній брошурі, згідно з чинним законодавством, описується процедура прийняття та звільнення з роботи осіб. Також подано стислий перелік юридичних термінів, шо використовується в трудовому законодавстві. Видання розраховано на широке коло працівників, посадових осіб підприємств, установ, організацій, а також громадян, яких цікавлять правові питання прийняття та звільнення з роботи працівників.


На сучасному етапі розвитку ринкової економіки в Україні особливої уваги заслуговує питання захисту прав працівників, оскільки, як відомо, правила на ринку праці дуже жорсткі.
Закони ринку байдужі до проблем громадян, і вся взаємодія між роботодавцем і працівником будується за схемою «попит-пропозиція», тому дуже важливим для держави є забезпечення права на працю малозахищених верств населення (молоді, жінок з дітьми, осіб передпенсійного віку).
Також проблемою в сучасних умовах є необізнаність громадян в своїх трудових правах, а також, шо дуже важливо, - страх 'їх застосування. Не секрет, шо громадяни бояться інколи заявляти про свої права, через побоювання втрати роботу, погіршити відносини з керівництвом, тому часто права працівників порушуються.
Як свідчить статистика в більшості випадків прийняття на роботу, особа не наполягає на укладенні трудового договору, чим залишає часто свої права не захищеними. Така ж тенденція і при звільненні - особи не наполягають на зміні кваліфікації підстави при звільненні, оскільки не хочуть, щоб було зазначено, шо «вони судилися з адміністрацією».
Повному роз'ясненню прав громадян, розкриттю методики їх застосування присвячена дана брошура. Вона буде корисна для використання як юристам, так і пересічним громадянам.

ЗМІСТ

ВСТУП
РОЗДІЛ I. ПРИЙНЯТТЯ НА РОБОТУ З УКЛАДЕННЯМ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ
ГЛАВА 1. СТОРОНИ ТРУДОВОГО ДОГОВОРІ
ГЛАВА 2. УКЛАДЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ. ФОРМА ДОГОВОРУ ЗАРАХУВАННЯ НА РОБОТУ
ГЛАВА 3. УМОВИ ТРУДОВОГО ДОГОВОРІ
ГЛАВА 4. ВИПРОБУВАННЯ ПРИ ПРИЙНЯТТІ НА РОБОТУ
ГЛАВА 5. ПРИЙНЯТТЯ НА РОБОТУ ПРИ СУМІСНИЦТВІ
РОЗДІЛ II. ПРИЙНЯТТЯ НА РОБОТУ З УКЛАДЕННЯМ КОНТРАКТУ (ЯК ОСОБЛИВОГО ВИДУ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ)
ГЛАВА І. СТОРОНИ КОНТРАКТУ
ГЛАВА 2. ФОРМА КОНТРАКТУ
ГЛАВА 3. УМОВИ КОНТРАКТУ
РОЗДІЛ III. ПРИПИНЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ
ГЛАВА 1. ПРИПИНЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ ЗА УГОДОЮ СТОРІН
ГЛАВА 2. ПРИПИНЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ В ЗВ"ЯЗКУ З ЗАКІНЧЕННЯМ СТРОКУ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ
ГЛАВА 3. ПРИПИНЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ В ЗВ'ЯЗКУ З ПРИЗОВОМ АБО ВСТУПОМ ПРАЦІВНИКА НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ, НАПРАВЛЕННЯМ НА АЛЬТЕРНАТИВНУ (НЕВІЙСЬКОВУ) СЛУЖБУ
ГЛАВА 4. РОЗІРВАННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ З ІНІЦІАТИВИ СТОРІН, АБО НА ВИМОГУ ПРОФСПІЛКОВОГО ОРГАНУ
ГЛАВА 5. ПРИПИНЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ ПРИ ПЕРЕВЕДЕННІ ПРАЦІВНИКА, ЗА ЙОГО ЗГОДОЮ, НА ІНШЕ ПІДПРИЄМСТВО, В УСТАНОВУ, ОРГАНІЗАЦІЮ АБО ПЕРЕХІД НА ВИБОРНУ ПОСАДУ
ГЛАВА 6. ПРИПИНЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ ПРИ ВІДМОВІ ПРАЦІВНИКА ВІД ПЕРЕВЕДЕННЯ НА РОБОТУ В ІНШІ МІСЦЕВІСТЬ
ГЛАВА 7. ПРИПИНЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ ПРИ НАБРАННІ ЗАКОННОЇ СИЛИ ВИРОКОМ СУДУ
ГЛАВА 8. РОЗІРВАННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ З НЕПОВНОЛІТНІМ НА ВИМОГУ ЙОГО БАТЬКІВ АБО ІНШИХ ОСІБ
ГЛАВА 9. ПРИПИНЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ З ПРАЦІВНИКОМ, НАПРАВЛЕНИМ ЗА ПОСТАНОВОЮ СУДУ НА ПРИМУСОВЕ ЛІКУВАННЯ.
ГЛАВА 10. ВИХІДНАДОПОМОГА.
ГЛАВА 11. ОФОРМЛЕННЯ ЗВІЛЬНЕННЯ
РОЗДІЛ IV. ПРИПИНЕННЯ КОНТРАКТУ
РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА
СЛОВНИК ПРАВОВИХ ТЕРМІНІВ






Категорія: Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок | Додав: ohranatruda | Теги: трудові відносини
Переглядів: 2644 | Завантажень: 302 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 4
avatar
0
1 Ірина ЖИТКОВА • 21:14, 01.03.2012
Чи можна звiльнити працiвника, який захворiв в останнiй робочий день перед звiльненням за власним бажанням?

! Так. Частиною третьою статтi 40 КЗпП заборонено звiльнення працiвника з iнiцiативи власника або уповноваженого ним органу в перiод його тимчасової непрацездатностi (крiм звiльнення за п. 5 ст. 40 КЗпП), а також у перiод перебування працiвника у вiдпустцi, крiм випадку повної лiквiдацiї пiдприємства, установи, органiзацiї. Звiльнення за статтею 38 КЗпП є розiрванням трудового договору, укладеного на невизначений строк, з iнiцiативи працiвника, а не роботодавця, тому заборона щодо звiльнення пiд час хвороби у цьому разi вiдсутня.
avatar
0
2 Чи будуть чинними такi трудовi договори? • 18:53, 03.05.2012
Директор ТОВ наполягає на укладаннi трудових договорiв з начальниками вiддiлiв строком на один рiк. Чи будуть чинними такi трудовi договори?

Вiдповiдно до частини другої статтi 23 Кодексу законiв про працю України (КЗпП) строковий трудовий договiр укладається у випадках, коли трудовi вiдносини не можуть бути встановленi на невизначений строк з урахуванням характеру наступної роботи, або умов її виконання, або iнтересiв працiвника та в iнших випадках, передбачених законодавчими актами.

Згiдно зi статтею 9 КЗпП умови договорiв про працю, якi погiршують становище працiвникiв порiвняно з законодавством України про працю, є недiйсними. Отже умови трудових договорiв в частинi встановлення строку будуть недiйсними.
avatar
0
3 Оксана НІКОЛАЄНКО • 22:36, 10.05.2012
Працiвник перебував на лiкарняному бiльше нiж чотири мiсяцi сумарно, але не поспiль: чи можна звiльнити з iнiцiативи власника?

! Вiдповiдно до пункту 5 статтi 40 Кодексу законiв про працю України (КЗпП) нез’явлення на роботу протягом бiльш як чотирьох мiсяцiв поспiль внаслiдок тимчасової непрацездатностi (засвiдченої належним чином), не рахуючи вiдпустки по вагiтностi i пологах, якщо законодавством не встановлено тривалiший строк збереження мiсця роботи (посади) при певному захворюваннi, є пiдставою розiрвання трудового договору з iнiцiативи власника або уповноваженого ним органу з таким працiвником.

Вихiд на роботу хоча б на один день перериває такий строк. І в майбутньому чотирьохмiсячний строк має обчислюватись спочатку. Пiдсумовуватись перiоди неявки на роботу, тривалiстю менше нiж чотири мiсяцi, не можуть.

Отже, звiльнити за пунктом 5 статтi 40 КЗпП працiвника, який перебував на лiкарняному понад чотирьох мiсяцiв, але не поспiль, не можна.
avatar
0
4 Працiвники запiзнюються на роботу • 22:15, 29.05.2012
Працiвники пiдприємства регулярно порушують норми внутрiшнього трудового розпорядку — запiзнюються на роботу, залишають на тривалий час робочi мiсця без виробничої необхiдностi. Чи можна запровадити на пiдприємствi систему штрафiв за такi порушення?


Законодавством України про працю визначено два види дисциплiнарних стягнень:

• догана;
• звiльнення.

Роботодавцi часто нарiкають на обмеження дисциплiнарної вiдповiдальностi лише двома видами стягнень. На їх думку, таке обмеження не дає змоги вибрати адекватне стягнення, яке б вiдповiдало ступеню провини працiвника. А тому застосовують додатковi види дисциплiнарних стягнень, зокрема матерiального характеру. До останнiх належать рiзноманiтнi грошовi штрафи за порушення трудової дисциплiни. Це не передбачено нормами трудового права. Самовiльне застосування штрафних санкцiй роботодавцем є порушенням чинного законодавства про працю i може потягти за собою адмiнiстративну або навiть кримiнальну вiдповiдальнiсть.
ComForm">
avatar




Copyright otipb.at.ua © 2024
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 987

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
журнал акт протокол правила Анимешник S2014 графік Будівлі закон инструктаж положение водители навчання первая помощь скачать безопасность жизнедеятельности скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга підручник инструкции по охране труда мультфильм видеоприкол Видео анекдоты Инструкция Кран робота Должностная инструкция грейфер такелажники АМОРТИЗАТОР веревка Канат юмор Прикол Дрель Дерева автотранспорт шиномонтаж Порядок трубопровод баня видео урок Автомобили грузовики Торговля БЕЗКОШТОВНО бесплатно Лекции плакаты агитация приказ скачати Кодекс науково-практичний коментар лекції Метро авария автомобиль Пожар Книги травматизм звіт издательства Лифт электроустановки Гост відео Опс ост горение киностудия Кіно кино Пособие Банк програма тестування тестирование программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство Цивільний захист плакат постер Цивільна безпека дтп бжд литература Водитель цирк сиз спецодежда зоопарк Реєстрація погрузка выгрузка Автослесарь животные грузчика дворника азс аптечка скринсейвер коментар Комментарий взрыв Презентация связь ртуть холодильники медицина Здравоохранение ppt Художник воздух шум СН Документальний фільм Архивы Эвакуация Тренировка заземление ожоги памятка угарный газ Питание харчування игра Гра склад офис электрооборудование ПУЭ офіс презентація сельское хозяйство розрахунок Пожарная безопасность безопасность Дробление сварка вывоз мусора Бомбы должностные инструкции СП общежитие психология ограждения образование Машиностроение снип сборник вопросы и ответы Молот окраска Первая медицинская помощь iso бухгалтер артисты библиотекарь библиограф газ инсульт Пчеловодство Театр авіація Справочник детское кресло электросварка Видеоурок PowerPoint стрес пляж Аптека Газонокосилка жкх вибрация ДСП Глаза НПК ринок Автодор біологія Легкая промышленность кон спирт атп Радиация излучение школи ультразвук спорт аудит Делопроизводство и секретарское дел відпочинок Средства защиты эргономика опасные грузы интимный словарь смотреть онлайн бе методика гн учебное пособие рабочее место статистика стенд ЗОШ Тара Інформатика та комп'ютерна техніка Информатика очки железная дорога фільм Туризм респиратор флот вентиляция контроль компьютер бассейн трактор больницы виноградарство Фізична культура история Історія вагон вокзал буй трамвай авиастроение Пропаганда Діти лифты Respirator дк титан цинк пожаротушение журнали Обж чрезвычайные ситуации ДНЗ Школа заряд выставки землетрясение тваринництво судна дозиметр ожог концепт Лесное хозяйство Методичний посібник детский сад дизайн роз'яснення завдання гидротехнические сооружения ПТМ НС билеты вопросы автоклав дискомфорт гармонизация Законодательство авиапредприятие аеропорт ведро станки Бункер вебинар байк басейн en кровотечение настанова допуск грипп заходи Відеоурок асбест библиотека музей Дворник бронхит крани Bulldog Kärcher зерно
РЕКЛАМА

Кнопка сайту




Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.