Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Неділя, 27.05.2018
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 54.224.151.24· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [79]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [782]
Питання та відповіді [249]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [566]
Відео [538]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [138]
Розслідування нещасних випадків [94]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [227]
Медичні огляди [38]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі
Виконання функціональних обов'язків з охорони праці не може бути кримінал...


Эта ссылка еще работает:
скачать невозможно

До Порядку внесено зміни відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «...


розділ IV, п. 1.20 ППБУ "Замір опору ізоляції і перевірка спрацювання приладів захисту електрич...

РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
загрузка...
Головна » Файли » Інше » Розслідування нещасних випадків

Як оформити акт форми Н-1 про нещасний випадок на виробництві
[ ] 29.11.2013, 16:23

Як оформити акт форми Н-1 про нещасний випадок на виробництві

В акті форми Н-1 не повинно бути незаповнених пунктів, їх потрібно заповнювати чітко і повністю, без скорочень, так само не допускаються помарки, закреслення, додаткові записи га вставки. Якщо при необхідності потрібно внести окремі уточнення та виправлення слів і числових показників, то в кінці акту робиться запис про виправлення, яке засвідчується підписами членів комісії.

Найкраще акт заповнювати в машинописному вигляді (на комп’ютері), хоча і допускається заповнення акту авторучкою (у разі якщо є типографська заготівля акта).

Пункт 1. Дата і час нещасного випадку. Вказується число, місяць, рік і час виникнення нещасного випадку, кількість повних годин від початку роботи (зміни). Час встановлених перерв (обід, перерва на обігрів та ін.) включається в загальну кількість годин від початку роботи.

Пункт 2. Організація (роботодавець)... Найменування організації повинно відповідати найменуванню, закріпленому в її установчих документах. Скорочене найменування організації наводиться в тих випадках, коли воно також закріплено в установчих документах організації. Поштова (юридична) адреса вказується в послідовності, встановленій правилами надання послуг зв’язку: поштовий індекс, назва і вид населеного пункту, назва вулиці, номер будинку, номер корпусу, номер офісу (якщо організація не займає будівлю повністю).

При наявності в організації декількох КОАТУУ в акті вказується тільки основний вид економічної діяльності.

Найменування структурного підрозділу організації, де стався нещасний випадок зазначається відповідно до затвердженого переліку структурних підрозділів організації.

Пункт 3. Організація, що направила працівника. Заповнюється так само як і пункт 2, якщо акт складається на працівника своєї організації, з якою постраждалий перебуває у трудових відносинах. Якщо ж акт складається на працівника сторонньої організації, то вказується найменування, місце знаходження, юридична адреса його сторонньої організації.

Пункт 4. Особи, які проводили розслідування нещасного випадку. В акті зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, посаду та місце роботи голови та членів комісії, а так само представниками якого боку вони є - роботодавця, профспілкового органу і т. д.

Пункт 5. Відомості про потерпілого. Прізвище, ім’я по батькові потерпілого вказується повністю, зазначається стать потерпілого (недостатньо просто підкреслити слово). Для зазначення дати народження застосовується словесно-цифровий спосіб оформлення дати (наприклад 21 лютого 1986 року).

Професійний статус постраждалого: працівник, технічний персонал, фахівець-технік, фахі-вець-гуманітарій, особа творчої професії, працівник сфери обслуговування, військовослужбовець, керівник, підприємець.

Вказується основна професія потерпілого, якщо у нього кілька професій, то вказується та професія, при виконанні роботи якої стався нещасний випадок. Відомості про наявність суміжних професій має бути відображено в трудовій книжці потерпілого.

При зазначенні стажу роботи необхідно визначитися з числом повних років і місяців роботи, при виконанні якої стався нещасний випадок. Якщо стаж роботи менше року, то вказується число опрацьованих місяців. Якщо стаж роботи менше місяця - число календарних днів.

Пункт 6. Відомості про проведення інструктажів та навчання з охорони праці. Вказується число, місяць і рік проведення вступного інструктажу на підставі запису в журналі реєстрації проведення вступного інструктажу. Якщо дату проведення вступного інструктажу не вдалося встановити то відзначається що вступний інструктаж не проводився або що відомостей немає.

Після вказується число місяць і рік останнього проведеного інструктажу, що проводився до нещасного випадку, обов’язково потрібно виділити вид інструктажу (первинний, повторний, позаплановий, цільовий). Якщо інструктаж з охорони праці не проводився, то робиться запис «Не проводився».

Відомості про стажування вказується тільки при проведенні первинного інструктажу на робочому місці або коли нещасний випадок стався в період освоєння нової професії, при цьому вказується час, в перебігу якого працівник проходив стажування. За відсутності стажування в акті робиться запис «Не проводилося». Для службовців стажування не вимагається, тому в акті вказується, що стажування «Не потрібно».

Навчання з охорони праці по професії вказується період протягом, якого працівник проходив навчання на підставі відповідних документів. Так само вказується число, місяць рік, номер протоколу перевірки знань за професією або виду робіт, при виконанні якої стався нещасний випадок. За відсутності навчання робиться запис «Не проводилося».

Пункт 7. Коротка характеристика місця (об’єкта), де стався нещасний випадок. Вказується цех, ділянка, місце, де стався нещасний випадок, описуються шкідливі і небезпечні виробничі фактори та інформація, викладена в протоколі огляду місця нещасного випадку, наявність у потерпілого спецодягу. Наводиться повний опис обладнання: тип, марка, рік випуску, підприємство-виробник, технічний стан (відсоток зносу).

Пункт 8. Обставини нещасного випадку.

Розписує весь процес від видачі наряду (розпорядження) на виконання роботи до моменту отримання травми. Необхідно вказати на всі дії керівника, постраждалого, свідків.
Слід уникати домислів і сумнівних тверджень, виразів типу «приблизно», «швидше за все», «передбачає» і т. д.

Пункт 8.1. Вид події. Вказується відповідно до класифікатора «Вид події, що призвів до нещасного випадку».

Пункт 8.2. Характер отриманих ушкоджень та орган, що піддається ушкодженню, медичний висновок про пошкодження здоров’я. Заповнюється на підставі «Медичного висновку про характер отриманих ушкоджень здоров’я в результаті нещасного випадку на виробництві і ступеня їх тяжкості».

Пункт 8.3. Перебування потерпілого в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Відповідь типу «ТАК» або «НІ», а так само ступінь сп’яніння на підставі медичного свідоцтва.

Пункт 8.4. Очевидці нещасного випадку.

Вказуються прізвище, ім’я, по батькові, постійне місце проживання, домашній телефон (за наявності) очевидців нещасного випадку.

Пункт 9. Причини нещасного випадку. Формулювання причин повинна бути чіткою і грамотною. Причин нещасного випадку може бути декілька, але одна з них основна, і її необхідно виділити, поставивши на перше місце. Після визначення причин необхідно вказати які пункти, статті в законодавчих нормативних правових актах, локальних актах були порушені.

Пункт 10. Особи допустили порушення вимог охорони праці. Назвавши прізвище, ім’я по батькові винного, необхідно вказати, яким нормативно-правовим актом з охорони праці встановлено його обов’язки, і які пункти він порушив. При встановленні факту грубої необережності потерпілого, необхідно вказати ступінь його (їх) вини у відсотках з коротким обґрунтуванням прийнятого комісією рішення.

Пункт 11. Заходи щодо усунення причин нещасного випадку, терміни. Заходи мають бути чіткі і витікати з причин нещасного випадку, викладаються в тій же послідовності. По кожному заходу повинні бути зазначені терміни виконання заходу, не можна замість терміну писати «негайно», «постійно», а так само необхідно вказати відповідальних осіб.

Під актом форми Н-1 ставляться підписи комісії з розслідування нещасного випадку, після чого акт затверджується роботодавцем і належним чином реєструється.

Категорія: Розслідування нещасних випадків | Додав: ohranatruda | Теги: АКт Н-1
Переглядів: 1410 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2018
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 796

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Кислота Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон катастрофи допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.