Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Четвер, 18.07.2024
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 44.200.140.218· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [256]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА

Останні коментарі
Доброго дня. 
Прошу пояснити, потрібно видавати наказ/розпорядження чи просто затвердити пере
спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
Головна » Файли » Інше » Питання та відповіді

Лист Держгірпромнагляду України від 21.04.2015 2497/0/11 -06/6/15
[ ] 21.04.2015, 18:24

Підприємство купило для потреб електротехнічного персоналу, робітників, які працюють на висоті, алюмінієві драбини-стремянки робочою висотою 4,8 м. Постачальник не надав паспортів, інструкцій з експлуатації державною мовою. На стрем’янках розміщено написи китайською мовою. Чи  має право експлуатуюча організація користуватися зазначеними виробами?

Відповідь у листі Листі Держгірпромнагляду України від 21.04.2015 року 2497/0/11-06/6/15


ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.04.2015 2497/0/11 -06/6/15

.....

Види, комплектність та загальні вимоги до виконання експлуатаційних документів встановлюються ДСТУ ГОСТ 2.601:2006 «Єдина система конструкторської документації. Експлуатаційні документи» (далі — ДСТУ ГОСТ 2.601:2006).
Згідно з п. 4.1 ДСТУ ГОСТ 2.601:2006, експлуатаційні документи (далі - ЕД ) призначені для експлуатації виробів, ознайомлення з їх конструкцією, вивчення правил експлуатації, відображення відомостей, що засвідчують гарантовані виробником значення основних параметрів
і характеристик (властивостей) виробу, гарантій та відомостей з його експлуатації за весь період (тривалість, умови роботи, технічне обслуговування, ремонт тощо).
Згідно з п. 4.2 ДСТУ ГОСТ 2.601:2006 відомості про виріб, що зазначені в ЕД, повинні бути достатніми для забезпечення правильної та безпечної експлуатації виробів протягом визначеного терміну служби.
Згідно з п. 4.13 ДСТУ ГОСТ 2.601:2006 в ЕД повинна міститися така інформація:
• основне призначення, відомості про основні технічні дані та споживчі властивості виробу;
• правила та умови ефективного й безпечного використання, зберігання, транспортування та утилізації виробу;
• ресурс, строк служби й відомості про необхідні дії споживача після його закінчення, а також інформація про можливі наслідки в разі невиконання зазначених дій (відомості про необхідні дії після закінчення визначених ресурсів, строків служби, а також можливі наслідки при невиконанні цих дій вказують, якщо виріб після закінчення зазначеного ресурсу та строків служби може становити небезпеку для життя, здоров’я споживача (користувача), завдавати шкоди майну чи навколишньому середовищу або він стає непридатним для використання за призначенням).
Слід зазначити, що чинними нормативно-правовими актами з охорони праці не передбачені вимоги до мови ЕД на «алюмінієві драбини-стрем’янки».
Разом із тим, відповідно до вимог ч. 9 ст. 21 Закону України «Про охорону праці», набуття права на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів і устатковання підвищеної небезпеки може здійснюватися на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства про охорону праці. Переліки видів робіт, машин, механізмів та устатковання підвищеної небезпеки, виконання або експлуатація (застосування) яких може здійснюватися на підставі такої декларації, встановлюються Кабінетом Міністрів України.
Постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.201 1 № 1107 (далі — Постанова) затверджено Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (далі - Порядок).
Відповідно до п. 21 Порядку виконання робіт підвищеної небезпеки, що зазначені у додатку 6 до Порядку, зокрема у п. 7 (ремонтні, монтажні, будівельні та інші роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 м, крім робіт верхолазних та скелелазних, що виконуються на висоті 5 м і більше над поверхнею грунту, з перекриття або робочого настилу, та робіт, що виконуються за допомогою підіймальних і підвісних колисок, механічних підіймачів та будівельних підйомників), експлуатація (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені у додатку 7 до Порядку, здійснюються роботодавцем на підставі декларації відповідності його матеріально-технічної бази вимогам законодавства про охорону праці.
Отже, у разі, якщо роботодавець здійснює роботи підвищеної небезпеки, що зазначені у додатку 6 до Порядку, він повинен подати декларацію до територіального органу Держгірлромнагляду за місцем виконання таких робіт не пізніше ніж за п’ять робочих днів до початку їх виконання та додержуватися вимог законодавства про охорону праці.

Заступник Голови Держгірпромнагляду                                                                                                                                                 С. Дунас,

Категорія: Питання та відповіді | Додав: ohranatruda
Переглядів: 1374 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2024
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 894

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
журнал акт протокол правила Анимешник S2014 графік Будівлі закон инструктаж положение водители навчання первая помощь скачать безопасность жизнедеятельности скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга підручник инструкции по охране труда мультфильм видеоприкол Видео анекдоты Инструкция Кран робота Должностная инструкция грейфер такелажники АМОРТИЗАТОР веревка Канат юмор Прикол Дрель Дерева автотранспорт шиномонтаж Порядок трубопровод баня видео урок Автомобили грузовики Торговля БЕЗКОШТОВНО бесплатно Лекции плакаты агитация приказ скачати Кодекс науково-практичний коментар лекції Метро авария автомобиль Пожар Книги травматизм звіт издательства Лифт электроустановки Гост відео Опс ост горение киностудия Кіно кино Пособие Банк програма тестування тестирование программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство Цивільний захист плакат постер Цивільна безпека дтп бжд литература Водитель цирк сиз спецодежда зоопарк Реєстрація погрузка выгрузка Автослесарь животные грузчика дворника азс аптечка скринсейвер коментар Комментарий взрыв Презентация связь ртуть холодильники медицина Здравоохранение ppt Художник воздух шум СН Документальний фільм Архивы Эвакуация Тренировка заземление ожоги памятка угарный газ Питание харчування игра Гра склад офис электрооборудование ПУЭ офіс презентація сельское хозяйство розрахунок Пожарная безопасность безопасность Дробление сварка вывоз мусора Бомбы должностные инструкции СП общежитие психология ограждения образование Машиностроение снип сборник вопросы и ответы Молот окраска Первая медицинская помощь iso бухгалтер артисты библиотекарь библиограф газ инсульт Пчеловодство Театр авіація Справочник детское кресло электросварка Видеоурок PowerPoint стрес пляж Аптека Газонокосилка жкх вибрация ДСП Глаза НПК ринок Автодор біологія Легкая промышленность кон спирт атп Радиация излучение школи ультразвук спорт аудит Делопроизводство и секретарское дел відпочинок Средства защиты эргономика опасные грузы интимный словарь смотреть онлайн бе методика гн учебное пособие рабочее место статистика стенд ЗОШ Тара Інформатика та комп'ютерна техніка Информатика очки железная дорога фільм Туризм респиратор флот вентиляция контроль компьютер бассейн трактор больницы виноградарство Фізична культура история Історія вагон вокзал буй трамвай авиастроение Пропаганда Діти лифты Respirator дк титан цинк пожаротушение журнали Обж чрезвычайные ситуации ДНЗ Школа заряд выставки землетрясение тваринництво судна дозиметр ожог концепт Лесное хозяйство Методичний посібник детский сад дизайн роз'яснення завдання гидротехнические сооружения ПТМ НС билеты вопросы автоклав дискомфорт гармонизация Законодательство авиапредприятие аеропорт ведро станки Бункер вебинар байк басейн en кровотечение настанова допуск грипп заходи Відеоурок асбест библиотека музей Дворник бронхит крани Bulldog Kärcher зерно
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.