Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Вівторок, 20.08.2019
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 35.173.234.237· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з охорони праці [554]
Інструкції з охорони праці [278]
Журнали [43]
Нормативні акти підприємства з питань охорони праці [146]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі
у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
загрузка...
Головна » Файли » Охорона праці » Нормативні акти підприємства з питань охорони праці

Наказ про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в школі
[ ] 20.08.2010, 14:57
НАКАЗ
 ______________                                       № ___

Про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у 20___ / 20___  н.р.

На виконання Закону України «Про охорону праці», наказу Міністерства освіти і науки України № 563 від 1 серпня 2001 року, «Положення про організацію охорони праці учасників навчально – виховного процесу в установах і закладах освіти», з метою забезпечення безпечних умов навчально – виховного процесу

НАКАЗУЮ:

1. Створити службу охорони праці у складі ____________.
2. Службі охорони праці:
Організувати слухання на засіданнях ради школи звітів керівників структурних підрозділів щодо створення здорових і безпечних умов праці та проведення навчально – виховного процесу, здійснення заходів, передбачених колективною угодою з охорони праці.
Проводити розслідування нещасних випадків , що сталися в ході навчально – виховного процесу, згідно з Положенням та своєчасно інформувати відділ освіти Вінницької РДА.
Організувати проведення вступного інструктажу та його оформлення згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №563 від 1 серпня 2001 року.
Організувати розробку інструкцій  щодо виконання небезпечних робіт, а також перегляд цих документів раз на три роки.
Здійснювати контроль за забезпеченням відповідних категорій працівників школи спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту.
Забезпечувати проведення обов’язкових періодичних медичних оглядів.
Здійснювати постійний зв’язок із державними органами з метою запобігання травматизму учнів.
3. Заступнику директора з навчально – виховної роботи:
Організувати виконання організаційно – технічних заходів із створення здорових і безпечних умов проведення навчальних занять в аудиторіях, кабінетах, лабораторіях, майстернях тощо.
Контролювати наявність, збереження і використання навчального обладнання, приладів , хімічних реактивів під час навчально – виховного процесу відповідно до Типових переліків і норм, установлених чинним законодавством.
Організувати навчання педагогічних працівників з питань безпеки життєдіяльності учнів.
Забезпечити проведення первинного інструктажу на робочому місці, повторного та позапланового інструктажів в терміни визначеними наказом Міністерства освіти і науки України № 563 від 1 серпня 2001 року.
Здійснювати контроль за розробкою і періодичним переглядом (один раз на три роки) Інструкції з охорони праці в частині, що стосується виконання лабораторних робіт у навчальних кабінетах, майстернях тощо, за своєчасним проведенням інструктажів учнів.
4. Заступнику директора школи з виховної роботи  ____________________ .
Здійснювати контроль за роботою зі створення відповідних умов для виконання санітарно – гігієнічних норм і вимог з охорони праці та пожежної безпеки під час проведення позакласних і позашкільних заходів, вжити необхідних заходів щодо її  поліпшення та нести за неї особисту відповідальність.
контролювати діяльність керівників гуртків, спортивних секцій щодо проведення походів, подорожей, екскурсій, організації роботи трудових об, здійснення громадських робіт з метою створення безпечних і нешкідливих умов праці й відпочинку учнів, запобігання травматизму та нещасним випадкам, надавати їм практичну допомогу.
Проводити навчання й інструктаж класних керівників, керівників гуртків, учителів та інших осіб, залучених до організації позакласної роботи згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 563 від 1серпня 2001 року.
5. Заступнику директора з господарської роботи ____________________ .
Забезпечити експлуатацію будівель, споруд і території відповідно до вимог, правил і норм з охорони праці та догляд за ними. Щокварталу складати акти про перевірку кріплення споруд.
Забезпечити дотримання норм безпеки під час експлуатації виробничого, енергетичного, вентиляційного обладнання, машин, механізмів, котлів.
Забезпечити правильність складування і збереження матеріальних цінностей, належний санітарно – гігієнічний стан побутових і допоміжних приміщень.
Забезпечити дотримання норм протипожежної безпеки в будівлях і спорудах, стежити за наявністю та справністю засобів пожежегасіння.
Організувати проведення замірів опору ізоляції електроустановок та електропроводки, заземлюючих пристроїв, вимірювань рівня освітлення, шуму, вібрації та радіації у приміщеннях школи.
Розробити і один раз на три роки переглядати інструкції з охорони праці під час виконання конкретних робіт, брати участь у розробці колективної угоди з охорони праці.
6. Керівникам гуртків, секцій:
Забезпечити належний стан робочих місць, обладнання, приладів, інструментів, спортивного спорядження тощо, не дозволяти учням працювати без відповідного спецодягу, взуття та інших засобів індивідуального захисту.
Проводити з учнями інструктаж на заняттях з техніки безпеки з обов’язковою реєстрацією його в журналі встановленого зразка. Проводити з учнями профілактичну роботу з безпеки життєдіяльності.
7. Усім педагогічним працівникам школи:
Провести на першому уроці навчального року з кожного предмету інструктаж учнів з техніки безпеки з обов’язковою реєстрацією його в класному журналі перед записом про першу тему уроку.
Протягом навчального року проводити необхідні інструктажі із реєстрацією у таких документах:
- у класному журналі ( у разі проведення навчальних занять згідно із навчальним планом);
- у журналі реєстрації інструктажів, який зберігається у кожному кабінеті ( у разі проведення позакласної та позашкільної роботи).
8. Відповідальними за створення здорових і безпечних умов здійснення навчально – виховного процесу, дотримання правил охорони праці, норм виробничої, пожежної та санітарної безпеки призначити заступників директора школи з навчально – виховної роботи  ______________________  та з адміністративно – господарської роботи ______________________ .
9. Відповідальними за роботу зі створення здорових і безпечних умов для проведення позакласних та позашкільних заходів призначити заступника директора з виховної роботи _____________________ .
10. Відповідальними за створення здорових і безпечних умов під час організації роботи в кабінетах електронно – обчислювальної техніки призначити вчителя інформатики  ____________________.
11. Відповідальним за організацію роботи з охорони праці, проведення заходів щодо запобігання травматизму та професійним захворюванням технічних працівників, дотримання норм виробничої безпеки під час експлуатації виробничого та енергетичного обладнання, машин і механізмів призначити заступника директора з адміністративно – господарської роботи _______________________ .
12. Відповідальними за безпечний стан робочих місць, обладнання, приладів, інструментів, спортивного інвентарю призначити:
- у кабінеті фізики ____________________;
- у кабінеті біології ___________________;
- у кабінеті хімії ______________________;
- у спортивній залі ____________________;
- у кабінеті трудового навчання _________.
13. Відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів під час навчальних занять покласти на педагогічних працівників.
14. Відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів під час перерв у приміщенні школи, спортивному майданчику, їдальні та на території школи покласти на чергових вчителів. 
15. Заступникам директора школи з навчально – виховної роботи ____________  та з адміністративно – господарської роботи __________:
Спланувати навчання працівників з питань організації роботи з охорони життя та здоров’я учнів.
Визначити порядок навчання учнів правил дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки на вулиці та на воді, поводження з колючими і ріжучими предметами, вибуховими та отруйними речовинами, вогнепальною зброєю.
Організувати розробку інструкцій з техніки безпеки для всіх видів обладнання та робіт під час занять у кабінетах фізики, хімії, біології, інформатики, спортивній залі, майстернях, у кабінетах обслуговуючої праці.
Вести журнал інструктажу на робочому місці у школі всіх ступенів.
Забезпечити на першому уроці навчального року у кожному класі проведення інструктажу з техніки безпеки поведінки у навчальному кабінеті з відповідного предмету.
16. Заступнику директора школи з адміністративно – господарської роботи _________________________ :
Затвердити інструкції з техніки безпеки для робітників і обслуговуючого персоналу всіх фахів із урахуванням конкретних умов праці.
Вести журнал інструктажів на робочому місці кожного технічного працівника школи.
Організувати своєчасне проходження медичного огляд усіма працівниками школи.
17. Інструктаж учнів з безпеки життєдіяльності проводити відповідно до Положення про навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності з обов’язковою реєстрацією його у таких документах:
- у класних журналах ( у разі проведення занять згідно з навчальним планом);
- у спеціальному журналі (у разі проведення позакласних та позашкільних заходів).
18. Усьому колективу школи :
Ретельно виконувати цей наказ і забезпечувати безпечне перебування учнів у школі та поза її межами.
Про кожний нещасний випадок повідомляти директора школи.
19. Наказ довести до відома всіх працівників під розпис.

Директор

З наказом ознайомлені: 

Категорія: Нормативні акти підприємства з питань охорони праці | Додав: ohranatruda | Теги: Освіта, школа
Переглядів: 3135 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2019
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 922

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон катастрофи допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.