Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Неділя, 19.05.2019
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 107.23.129.77· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з охорони праці [552]
Інструкції з охорони праці [278]
Журнали [43]
Нормативні акти підприємства з питань охорони праці [146]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі
у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
загрузка...
Головна » Файли » Охорона праці » Нормативні акти підприємства з питань охорони праці

Положення «Про систему управління охороною праці (СУОП) в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення»
[ ] 06.02.2013, 22:07

Положення «Про систему управління охороною праці (СУОП) в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення»
Затверджено Рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 06.02.2013 № 291ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національної ради України
з питань телебачення і радіомовлення
06. 02. 2013 № 291


ПОЛОЖЕННЯ
Про систему управління охороною праці (СУОП)
в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення (далі – установа)

1. Загальна частина
1.1. Охорона праці - це система правових, соціально - економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження здоров’я і працездатності людини в процесі праці. Ефективним методом організації охорони праці в установі є системний підхід, тобто об'єднання розрізнених заходів з охорони праці в єдину систему цілеспрямованих дій на всіх рівнях і стадіях управління виробничим процесом шляхом створення і забезпечення функціонування системи управління охороною праці.

1.2. Система управління охороною праці (СУОП) - це сукупність взаємопов'язаних органів управління установою, структурним підрозділом, які на підставі комплексу нормативної документації проводять цілеспрямовану, планомірну діяльність по здійсненню відповідних функцій і методів управління трудовим колективом з метою виконання поставлених завдань і заходів з охорони праці.

1.3. Створення СУОП здійснюється шляхом послідовного визначення мети роботи Національної ради і її органів управління, завдань і заходів з охорони праці, функцій і методів управління, побудови організаційної структури управління, складання організаційно-методичної документації.

1.4. Метою управління охороною праці є збереження здоров’я і працездатності працівників установи в процесі праці, поліпшення побутових умов праці, попередження травматизму і профзахворювань.

1.5. Об’єктом управління охороною праці є діяльність окремих структурних підрозділів і колективу установи в цілому по забезпеченню здорових і безпечних умов праці на робочих місцях та загалом в установі. 

1.6. Управління охороною праці у Національній раді здійснюють:
- голова Національної ради; 
- керівник апарату;
- керівники структурних підрозділів Національної ради;
- представники Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі (далі представники Національної ради);
- відповідальний працівник - виконуючий функції спеціаліста з охорони праці.

1.7. Організаційно-методичну роботу з управління охороною праці, організацію і контроль за функціонуванням СУОП в установі і в усіх структурних підрозділах здійснює відповідальний працівник - виконуючий функції спеціаліста з охорони праці.

1.8. Нормативною базою СУОП є: Закон України "Про охорону праці", Кодекс законів про працю України та інші законодавчі нормативні документи.

2. Завдання системи управління охороною праці

2.1. Управління охороною праці повинно здійснюватися на всіх стадіях життєвого циклу установи. Виходячи з цього визначаються відповідні завдання щодо управління охороною праці, встановлюється мета та критерії ефективності управління, визначається та затверджується окремим наказом голови Національної ради.

2.2. Голова Національної ради, керівник апарату та керівники структурних підрозділів розробляють за участю профспілки і реалізують комплексні заходи для досягнення встановлених нормативів з охорони праці, впроваджують прогресивні технології, досягнення науки, техніки, позитивний досвід з охорони праці.

3. Функції системи управління охороною праці

3.1. Управління виконанням завдань з охорони праці в установі і в кожному структурному підрозділі здійснюється головою Національної ради, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів, працівником, виконуючим функції спеціаліста з охорони праці, та представниками Національної ради шляхом послідовного виконання таких функцій управління:
1) прогнозування і планування робіт з охорони праці;
2) організація роботи;
3) оперативне керівництво і координація;
4) стимулювання;
5) контроль та аналіз результатів роботи з охорони праці.

3.2. Прогнозування роботи з охорони праці в установі і в її структурних підрозділах здійснюється головою Національної ради, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів, працівником, виконуючим функції спеціаліста з охорони праці, та представниками Національної ради на підставі аналізу причин травматизму та профзахворювань, а також шляхом збору пропозицій працівників, враховуючи вимоги нормативної документації. 

3.3. Планування робіт з охорони праці установи включає розробку розділу "Охорона праці" під час підготовки колективного договору.

Вихідними даними для роботи і розробки планів з охорони праці є результати вивчення причин травматизму і захворювань, матеріали цільових перевірок стану охорони праці та аналіз виконання попередніх планів.

3.4. Оперативне керівництво і координація роботи з охорони праці здійснюється керівництвом установи і його підрозділів шляхом застосування відповідних методів управління: організаційно-розпорядчих; соціально-психологічних і економічних.

Організаційно-розпорядчі методи включають в себе: виконання рішень Національної ради, посадових інструкцій з охорони праці та інших розпоряджень.

Соціально-психологічні методи управління включають в себе: навчання і виховання персоналу, проведення інструктажів, моральне стимулювання, особистий приклад керівника щодо виконання вимог охорони праці. Для попередження травматизму слід застосовувати профвідбір і перевіряти профорієнтацію, не допускати до роботи людей у хворобливому стані, вести боротьбу зі шкідливими звичками, підвищувати загальну культуру праці.

Економічні методи управління охороною праці полягають в матеріальному стимулюванні роботи з охорони праці.

3.6. Контроль, облік і аналіз роботи з охорони праці у Національній раді здійснюють голова Національної ради, керівник апарату, виконуючий функції спеціаліста з охорони праці, керівники структурних підрозділів та представники Національної ради. Основними видами контролю за станом охорони праці є:
- повсякденний контроль з боку керівників структурних підрозділів;
- контроль з боку виконуючого функції спеціаліста з охорони праці;
- нагляд з боку інспекторів: Державного комітету з промислової безпеки, охорони праці і гірничого нагляду (Держгірпромнагляд); Державної санітарно-епідеміологічної служби МОЗ; Комітету ядерного регулювання Міністерства охорони навколишнього природного середовища; Державного пожежного нагляду Міністерства надзвичайних ситуацій.

Повсякденний контроль щодо попередження травматизму проводиться керівниками всіх структурних підрозділів шляхом виявлення порушників правил техніки безпеки, вимог з охорони праці та вживання до порушників заходів дисциплінарного, громадського та матеріального впливу.

При порушенні вперше застосовується:
- позачергова перевірка знань з охорони праці;
- обговорення у трудовому колективі;
- накладання дисциплінарного стягнення.

При порушенні протягом року вдруге, відповідно:

- обговорення на зборах трудового колективу.

3.7. Фінансування робіт з охорони праці здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.

4. Організація контролю за станом охорони праці в установі

4.1. Контроль у Національній раді здійснюється на трьох рівнях (ступенях).

4.2. На першому рівні контролю знаходяться начальники відділів та секторів, які спільно з працівником - виконуючим функції спеціаліста з охорони праці щоденно перевіряють стан охорони праці у підрозділі. У регіонах цю функцію здійснюють представники Національної ради.

4.3. На другому рівні начальники управлінь спільно з працівником - виконуючим функції спеціаліста з охорони праці та начальниками відділів два рази на місяць (згідно із затвердженим графіком) перевіряють стан охорони праці в управліннях. 

4.4. На третьому рівні контролю щомісячно (згідно із затвердженим графіком) комісія установи під головуванням керівника апарату здійснює перевірку стану охорони праці в цілому по апарату Національної ради. 
Комісія та її склад затверджується Головою Національної ради.

4.5. Результати роботи комісії фіксуються в журналі триступеневого контролю і розглядаються на нараді. За результатами наради при потребі видається наказ по установі.


Начальник матеріально – господарського управління                       /підпис/                                             Т. Тарасенко 
Категорія: Нормативні акти підприємства з питань охорони праці | Додав: ohranatruda
Переглядів: 3898 | Завантажень: 1 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2019
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 920

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон катастрофи допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.