Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Понеділок, 16.09.2019
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 35.173.47.43· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Кодекси України [20]
Охорона праці [1022]
Пожежна безпека [347]
Підручники та інша література [954]
Перша медична допомога [221]
Інше [3184]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі
у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
загрузка...
Головна » Файли » Перша медична допомога

Порядок підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу
[ Викачати з сервера (179.5 Kb) ] 11.12.2012, 19:50
Порядок підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу
Затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 р. № 1115
Порядок визначає процедуру підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які згідно із своїми службовими обов’язками зобов’язані володіти знаннями і практичними навичками надання домедичної допомоги.
Підготовка та підвищення кваліфікації проводяться на базі вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів I—IV рівня акредитації незалежно від форми власності та підпорядкування, навчально-тренувальних відділів центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, навчально-тренувальних відділів Товариства Червоного Хреста, інших навчально-тренувальних підрозділів, які провадять діяльність відповідно до законодавства про освіту за програмами, затвердженими МОЗ і погодженими з МОНмолодьспортом.
 


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 21 листопада 2012 р. № 1115
Київ

Про затвердження Порядку підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу

Відповідно до частини другої статті 12 Закону України "Про екстрену медичну допомогу” Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу, що додається.
2. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2013 року.

Прем’єр-міністр України                                                                                         М. АЗАРОВ
Інд.70
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 листопада 2012 р. № 1115
ПОРЯДОК
підготовки та підвищення кваліфікації осіб,
які зобов’язані надавати домедичну допомогу

1. Цей Порядок визначає процедуру підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які згідно із своїми службовими обов’язками зобов’язані володіти знаннями і практичними навичками надання домедичної допомоги (далі — підготовка та підвищення кваліфікації).
2. Підготовка та підвищення кваліфікації проводяться з метою набуття особами, які згідно із своїми службовими обов’язками зобов’язані надавати домедичну допомогу, знань та практичних навичок з надання такої допомоги особам, які перебувають у невідкладному стані.
3. Підготовка та підвищення кваліфікації проводяться на базі вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів I—IV рівня акредитації незалежно від форми власності та підпорядкування, навчально-тренувальних відділів центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, навчально-тренувальних відділів Товариства Червоного Хреста, інших навчально-тренувальних підрозділів (далі — установи), які провадять діяльність відповідно до законодавства про освіту за програмами, затвердженими МОЗ і погодженими з МОНмолодьспортом.
4. Установи, на базі яких проводяться підготовка та підвищення кваліфікації, за рівнем матеріально-технічного забезпечення і підготовки викладачів повинні відповідати вимогам, установленим МОНмолодьспортом.
5. Відповідальним за наукове та методологічне забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації викладачів і викладачів-інструкторів установ є Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (далі — Центр).
6. Підготовка та підвищення кваліфікації проводяться за очною формою навчання і поділяються на перший, другий та третій рівень.
7. Строк підготовки та підвищення кваліфікації залежить від рівня знань і практичних навичок особи. Вимоги щодо рівня знань і практичних навичок та відповідні строки підготовки та підвищення кваліфікації затверджуються МОЗ.
8. Підготовка та підвищення кваліфікації з метою набуття знань і практичних навичок з надання домедичної допомоги особам з вадами слуху передбачають виконання завдань медичного характеру, розроблених Центром відповідно до затверджених МОЗ програм. Для розроблення відповідних програм Центром можуть залучатися освітні та наукові заклади, громадські організації.
9. Підготовка та підвищення кваліфікації проводяться установами на підставі договорів, які укладаються з відповідними органами виконавчої влади, підприємствами (установами, організаціями).
Порядок здійснення та розмір плати за проведення підготовки та підвищення кваліфікації встановлюються МОЗ за погодженням з Мінфіном.
10. Направлення осіб для проходження підготовки здійснюється протягом трьох місяців з моменту призначення на посаду.
Особі, яка пройшла підготовку та успішно склала відповідний іспит, видається посвідчення за формою згідно з додатком, строк дії якого становить п’ять років.
11. Підвищення кваліфікації проводиться один раз на п’ять років.

_____________________

Категорія: Перша медична допомога | Додав: ohranatruda
Переглядів: 1435 | Завантажень: 183 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 1
avatar
1 Семейныq врач • 12:56, 11.06.2013
Предприятия хотят обязать оказывать домедицинскую помощь работникам
В парламенте зарегистрирован законопроект № 2262а, который подали нардепы Т.Бахтеева, В.Дудка (ПР) и В.Пазиняк (Батькивщина) с целью организации предоставления домедицинской помощи в Украине. Так, в Закон «Об экстренной медицинской помощи» вносятся изменения, согласно которым домедицинскую помощь предоставляют работники предприятий, учреждений и организаций независимо от форм собственности и подчинения нормам и на условиях, которые устанавливаются Кабмином. Такие лица, которые обязаны предоставлять домедицинскую помощь, должны будут присутствовать в необходимом количестве на каждой смене (если работа посменная) и в каждом обособленном месте (если работники размещаются в нескольких обособленных местах, что делает невозможным прибытие в такое место в течение 3 минут). Изменениями предполагается, что подготовка лиц, которые обязаны предоставлять домедицинскую помощь, осуществляется в рабочее время за счет средств предприятий, учреждений, организаций. Согласно проекту, каждое такое лицо на своем рабочем месте обеспечивается аптечкой домедицинской помощи. Аптечка комплектуется лекарственными средствами и медицинским оборудованием по перечню, определяемому Минздравом, за счет средств предприятий, учреждений, организаций. Для создания среди населения ресурса лиц, способных предоставить домедицинскую помощь, стандартами среднего, профессионально-технического и высшего образования предусматривается приобретение теоретических знаний и практических навыков оказания домедицинской помощи учащимися и студентами. Законопроектом определен также перечень нарушений требований по организации предоставления домедицинской помощи: - наличие на предприятии, в учреждении, организации среди категории лиц, которые по своим служебным обязанностям обязаны предоставлять домедицинскую помощь, не имеющих соответствующей подготовки; - несоответствие количества таких подготовленных лиц; - отсутствие аптечки домедицинской помощи или неукомплектованность аптечки; - несоответствие процесса обучения учащихся и студентов навыкам оказания домедицинской помощи. А КоАП планируется дополнить новой статьей 46-3, которой предусмотреть, что нарушение установленных законодательством требований по организации предоставления домедицинской помощи влечет за собой наложение штрафа от 50 до 150 необлагаемых минимумов. Ожидается, что в связи с принятием акта будет создана стабильная система предоставления домедицинской помощи в Украине, благодаря которой существенно уменьшится смертность населения.

Бухгалтерские новости «Дебет Кредит»
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2019
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 842

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон катастрофи допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.