Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Середа, 21.08.2019
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 34.204.179.0· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з пожежної безпеки [183]
Нормативні акти підприємства з питань пожежної безпеки [33]
Інструкції з пожежної безпеки [110]
Журнали [21]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі
у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
загрузка...
Головна » Файли » Пожежна безпека » Нормативно-правові акти з пожежної безпеки

Порядок розгляду та погодження у ДСНС України програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки
[ Викачати з сервера (84.7 Kb) · Викачати видалено (оф. сайт ДСНС) ] 17.11.2014, 10:24

Порядок розгляду та погодження у ДСНС України програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки

Затверджений Наказом ДСНС України від 17.11. 2014 року № 642

Цей Порядок визначає єдині  підходи  до розгляду і погодження в системі ДСНС України  програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки,  що відповідно до наказу МВС України від 11.09.2014 № 935 «Про Порядок затвердження програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, організації та контролю їх виконання»,  подаються  до ДСНС України територіальними курсами, навчально-методичними центрами цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, а також підприємствами, установами та організаціями, які мають намір розпочати проведення навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, а також  встановлює єдину наскрізну нумерацію в межах України  з  урахуванням погоджених ДСНС України обсягів навчання.


ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
НАКАЗ
м. Київ
17.11.2014               No 642

Про впорядкування питань погодження у ДСНС України програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки

На виконання вимог Порядку затвердження програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, організації та контролю їх виконання, затвердженого наказом МВС України від 11.09.2014 No 935, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 7 жовтня 2014 року за No1204/25981 (далі — Порядок), та з метою визначення єдиних підходів до розгляду і погодження в системі ДСНС України програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок розгляду та погодження у ДСНС України програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, що додається.
2. ГУ (У) ДСНС України областях та м. Києві: з 1 грудня 2014 року забезпечити щорічне  планування та здійснення заходів, спрямованих на виконання вимог пункту 4.7 Порядку; щороку до 15 січня подавати до ДСНС України через Департамент організації заходів цивільного захисту кількісні показники потреби (за видами програм) у навчанні посадових осіб підприємств, установ, організацій, які підлягають навчанню з питань пожежної безпеки відповідних областей та м. Києва;   у місячний термін надати до Департаменту організації заходів цивільного  захисту (Чечоткін М.О.) пропозиції щодо оптимізації мережі суб’єктів, які навчають посадових осіб підприємств, установ та організацій.
3. Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (Волянський П.Б.) «територіальним курсам, навчально-методичним центрам цивільного захисту та безпеки життєдіяльності областей та м. Києва з 1 грудня 2014 року впровадити проходження спеціальної підготовки особами, які залучаються до проведення занять за програмами навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки.
4. Департаменту організації заходів цивільного захисту (Чечоткін М.О.) спільно з Інститутом державного управління у сфері цивільного захисту
(Волянський П.Б.) надати територіальним курсам, навчально-методичним центрам цивільного захисту та безпеки життєдіяльності областей, м. Києва рекомендації щодо практичного впровадження вимог Порядку.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Стоєцького В.Ф.


Голова                                                                                                     С. Бочковський

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ ДСНС України
17.11. 2014 № 642


Порядок
розгляду та погодження у ДСНС України програм навчання посадових осіб з
питань пожежної безпеки


1. Цей Порядок визначає єдині  підходи  до розгляду і погодження в системі ДСНС України  програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки (далі  –  програми),  що відповідно до наказу МВС України від 11.09.2014 № 935 «Про Порядок затвердження програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, організації та контролю їх виконання»,  подаються  до ДСНС України територіальними курсами, навчально-методичними центрами цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, а також підприємствами, установами та організаціями, які мають намір розпочати проведення навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки (далі  –  суб’єкти, які навчають), а також  встановлює єдину наскрізну нумерацію в межах України  з  урахуванням погоджених ДСНС України обсягів навчання.
2. Лист-клопотання з проектом програми та іншими відомостями згідно з пунктом 3.1 Порядку затвердження програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, організації та контролю їх виконання,  затвердженого наказом МВС України від 11.09.2014 № 935, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 жовтня 2014 р. за № 1204/25981 (далі  —  Порядок затвердження програм),  суб’єкта, який навчає, у разі надходження до ДСНС України після реєстрації  у  встановленому порядку подається на розгляд заступника Голови  ДСНС України  згідно із Розподілом обов’язків між Головою, першим заступником Голови та заступником Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а потім передається Департаменту організації заходів цивільного захисту.
3. Департамент організації заходів цивільного захисту:
перевіряє  проект програми  на відповідність  базовим вимогам до її структури та складових частин  і  надає  його  Департаменту державного нагляду та контролю для розгляду і надання,  у термін не більше 5 робочих днів, висновку  щодо  відповідності змісту програми чинному законодавству з питань пожежної безпеки та пропозицій стосовно її погодження; розглядає  подані  разом з листом-клопотання  відомості  щодо
відповідності навчально-матеріальної бази умовам реалізації програми  (згідно із Рекомендованим переліком об’єктів навчально -матеріальної бази підприємств, установ та організацій, які проводять навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, який  викладено  у додатку  1),  інформацію про проходження особами, які залучаються до проведення занять за програмою, спеціальної підготовки на територіальних курсах, у навчально -методичних центрах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності,  їх відповідну освіту та досвід роботи,  копію  однієї із діючих  ліцензій  на здійснення  суб’єктом, який навчає, освітньої діяльності.
4.  На підставі  підготовлених  Департаментом  державного нагляду та контролю  висновку  та пропозицій, а також  результатів перевірки  проекту програми  та  інших відомостей,  зазначених у пункті 3 цього порядку, Департамент організації заходів цивільного захисту  готує проект листа з погодженням або непогодженням програми.
У разі погодження програми у листі ДСНС України зазначається кількість та інтервал номерів бланків посвідчень про проходження навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки,  що  видаються суб’єкту який навчає, згідно з погодженими обсягами навчання.
Інтервал номерів бланків посвідчень  визначається  з урахуванням місцезнаходження суб’єкту, який навчає  у відповідній  адміністративно-територіальній  одиниці  та  Діапазону  нумерації  посвідчень про проходження навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки в межах України (додаток 2).
У разі непогодження програми у листі ДСНС України обґрунтовуються підстави про відмову згідно з пунктом 3.3. Порядку затвердження програм.
5.  Обсяги  навчання посадових осіб підприємств, установ та організацій визначаються Департаментом організації заходів цивільного захисту  на підставі поданої  суб’єктом, який навчає,  інформації  про  осіб, які залучаються до проведення занять за програмою.
Під час визначення обсягів навчання враховуються обсяги максимального навчального навантаження  осіб, які залучаються до проведення занять за програмою,  та кількісні показники потреби  у навчанні  посадових осіб підприємств, установ, організацій, які підлягають навчанню з питань пожежної безпеки областей та м. Києва.
6.  Підготовлений  Департаментом  організації заходів цивільного захисту проект  листа  ДСНС України  подається  на підпис заступнику Голови  ДСНС України.
7.  Відповідно до  зареєстрованого  листа ДСНС України про погодження програми Департамент організації заходів цивільного захисту вносить розробника програми -  суб’єкта, який навчає, до Переліку підприємств, установ та організацій України, які проводять  навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки (далі  –  Перелік суб’єктів, які навчають), згідно з вимогами пункту 4.1 Порядку затвердження програм.
8. Перелік суб’єктів, які навчають, ведеться та постійно оновлюється Департаментом організації заходів цивільного захисту за формою, що додається (додаток 3).
9.  Облік  виданих  номерів бланків  посвідчень  здійснюється Департаментом організації заходів цивільного захисту  у  Журналі  обліку нумерації  бланків  посвідчень про проходження навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки (додаток 4).
10. Інформація про видані  номери бланків посвідчень  вноситься Департаментом організації заходів до відомостей, що містить Перелік суб’єктів, які навчають.
11. Інформація, що стосується Переліку суб’єктів, які навчають, Департаментом організації заходів цивільного захисту надається Відділу зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю для розміщення  на офіційному веб-сайті ДСНС України у розділі «Державна
служба України з надзвичайних ситуацій».

Директор Департаменту організації заходів цивільного захисту                                                                М. Чечоткін

 

Додаток 1 до Порядку розгляду та погодження у ДСНС України програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки

Рекомендований перелік об'єктів навчально-матеріальної бази підприємств, установ та організацій, які проводять навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки

З метою проведення навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки рекомендується наступний склад матеріально-технічної та навчально-
методичної бази:
навчальні приміщення, оснащені необхідними засобами навчання, комп'ютерною, мультимедійною та копіювальною технікою, відповідним програмним забезпеченням. Мінімальна площа навчальних приміщень, що використовуються для проведення навчання, визначається з розрахунку не менше 2,4 кв. м на одного слухача;
нормативно-правові акти та нормативні документи з питань пожежної безпеки, а також технічна та технологічна література з урахуванням посадових обов'язків слухачів і галузевих особливостей їхньої професійної діяльності;
навчальні підручники, посібники, інша навчально-методична література рекомендована для використання у навчальному процесі (не менше одного посібника, рекомендованого ДСНС України для проведення навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки на одного слухача);
навчальні програми та навчально-тематичні плани, на які отримано право здійснювати навчання;
плани лекцій, методичні розробки для занять, завдання для самостійної роботи, тести контролю знань, питання до заліку;
навчальні посібники для слухачів розроблені суб'єктом, який навчає.

Додаток 2 до Порядку розгляду та погодження у ДСНС України програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки

Діапазон нумерації бланків посвідчень про проходження навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки в межах України

Додаток 3 до Порядку розгляду та погодження у ДСНС України програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки

Перелік підприємств, установ та організацій України, які проводять навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки

Додаток 4 до Порядку розгляду та погодження у ДСНС України програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки

Журнал обліку нумерації бланків посвідчень про проходження навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки

Назва адміністративно-територіальної одиниці

з/п

Видані номери бланків посвідчень

Назва суб’єкта, який навчає

Реквізити листа ДСНС України

Кількість

Інтервал

 

 

 

 

 

 


Порядок здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях  (Затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444)

Порядок затвердження програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, організації та контролю їх виконання Затверджено Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 11 вересня 2014 року № 935 / Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07 жовтня 2014 р. за № 1204/25981

Категорія: Нормативно-правові акти з пожежної безпеки | Додав: ohranatruda
Переглядів: 1954 | Завантажень: 366 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2019
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 841

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон катастрофи допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.