Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Четвер, 28.03.2024
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 18.209.209.246· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [256]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА

Останні коментарі
Доброго дня. 
Прошу пояснити, потрібно видавати наказ/розпорядження чи просто затвердити пере




спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
Головна » Файли » Інше » Розслідування нещасних випадків

Як оформити акт форми Н-1 про нещасний випадок на виробництві
[ ] 29.11.2013, 16:23

Як оформити акт форми Н-1 про нещасний випадок на виробництві

В акті форми Н-1 не повинно бути незаповнених пунктів, їх потрібно заповнювати чітко і повністю, без скорочень, так само не допускаються помарки, закреслення, додаткові записи га вставки. Якщо при необхідності потрібно внести окремі уточнення та виправлення слів і числових показників, то в кінці акту робиться запис про виправлення, яке засвідчується підписами членів комісії.

Найкраще акт заповнювати в машинописному вигляді (на комп’ютері), хоча і допускається заповнення акту авторучкою (у разі якщо є типографська заготівля акта).

Пункт 1. Дата і час нещасного випадку. Вказується число, місяць, рік і час виникнення нещасного випадку, кількість повних годин від початку роботи (зміни). Час встановлених перерв (обід, перерва на обігрів та ін.) включається в загальну кількість годин від початку роботи.

Пункт 2. Організація (роботодавець)... Найменування організації повинно відповідати найменуванню, закріпленому в її установчих документах. Скорочене найменування організації наводиться в тих випадках, коли воно також закріплено в установчих документах організації. Поштова (юридична) адреса вказується в послідовності, встановленій правилами надання послуг зв’язку: поштовий індекс, назва і вид населеного пункту, назва вулиці, номер будинку, номер корпусу, номер офісу (якщо організація не займає будівлю повністю).

При наявності в організації декількох КОАТУУ в акті вказується тільки основний вид економічної діяльності.

Найменування структурного підрозділу організації, де стався нещасний випадок зазначається відповідно до затвердженого переліку структурних підрозділів організації.

Пункт 3. Організація, що направила працівника. Заповнюється так само як і пункт 2, якщо акт складається на працівника своєї організації, з якою постраждалий перебуває у трудових відносинах. Якщо ж акт складається на працівника сторонньої організації, то вказується найменування, місце знаходження, юридична адреса його сторонньої організації.

Пункт 4. Особи, які проводили розслідування нещасного випадку. В акті зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, посаду та місце роботи голови та членів комісії, а так само представниками якого боку вони є - роботодавця, профспілкового органу і т. д.

Пункт 5. Відомості про потерпілого. Прізвище, ім’я по батькові потерпілого вказується повністю, зазначається стать потерпілого (недостатньо просто підкреслити слово). Для зазначення дати народження застосовується словесно-цифровий спосіб оформлення дати (наприклад 21 лютого 1986 року).

Професійний статус постраждалого: працівник, технічний персонал, фахівець-технік, фахі-вець-гуманітарій, особа творчої професії, працівник сфери обслуговування, військовослужбовець, керівник, підприємець.

Вказується основна професія потерпілого, якщо у нього кілька професій, то вказується та професія, при виконанні роботи якої стався нещасний випадок. Відомості про наявність суміжних професій має бути відображено в трудовій книжці потерпілого.

При зазначенні стажу роботи необхідно визначитися з числом повних років і місяців роботи, при виконанні якої стався нещасний випадок. Якщо стаж роботи менше року, то вказується число опрацьованих місяців. Якщо стаж роботи менше місяця - число календарних днів.

Пункт 6. Відомості про проведення інструктажів та навчання з охорони праці. Вказується число, місяць і рік проведення вступного інструктажу на підставі запису в журналі реєстрації проведення вступного інструктажу. Якщо дату проведення вступного інструктажу не вдалося встановити то відзначається що вступний інструктаж не проводився або що відомостей немає.

Після вказується число місяць і рік останнього проведеного інструктажу, що проводився до нещасного випадку, обов’язково потрібно виділити вид інструктажу (первинний, повторний, позаплановий, цільовий). Якщо інструктаж з охорони праці не проводився, то робиться запис «Не проводився».

Відомості про стажування вказується тільки при проведенні первинного інструктажу на робочому місці або коли нещасний випадок стався в період освоєння нової професії, при цьому вказується час, в перебігу якого працівник проходив стажування. За відсутності стажування в акті робиться запис «Не проводилося». Для службовців стажування не вимагається, тому в акті вказується, що стажування «Не потрібно».

Навчання з охорони праці по професії вказується період протягом, якого працівник проходив навчання на підставі відповідних документів. Так само вказується число, місяць рік, номер протоколу перевірки знань за професією або виду робіт, при виконанні якої стався нещасний випадок. За відсутності навчання робиться запис «Не проводилося».

Пункт 7. Коротка характеристика місця (об’єкта), де стався нещасний випадок. Вказується цех, ділянка, місце, де стався нещасний випадок, описуються шкідливі і небезпечні виробничі фактори та інформація, викладена в протоколі огляду місця нещасного випадку, наявність у потерпілого спецодягу. Наводиться повний опис обладнання: тип, марка, рік випуску, підприємство-виробник, технічний стан (відсоток зносу).

Пункт 8. Обставини нещасного випадку.

Розписує весь процес від видачі наряду (розпорядження) на виконання роботи до моменту отримання травми. Необхідно вказати на всі дії керівника, постраждалого, свідків.
Слід уникати домислів і сумнівних тверджень, виразів типу «приблизно», «швидше за все», «передбачає» і т. д.

Пункт 8.1. Вид події. Вказується відповідно до класифікатора «Вид події, що призвів до нещасного випадку».

Пункт 8.2. Характер отриманих ушкоджень та орган, що піддається ушкодженню, медичний висновок про пошкодження здоров’я. Заповнюється на підставі «Медичного висновку про характер отриманих ушкоджень здоров’я в результаті нещасного випадку на виробництві і ступеня їх тяжкості».

Пункт 8.3. Перебування потерпілого в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Відповідь типу «ТАК» або «НІ», а так само ступінь сп’яніння на підставі медичного свідоцтва.

Пункт 8.4. Очевидці нещасного випадку.

Вказуються прізвище, ім’я, по батькові, постійне місце проживання, домашній телефон (за наявності) очевидців нещасного випадку.

Пункт 9. Причини нещасного випадку. Формулювання причин повинна бути чіткою і грамотною. Причин нещасного випадку може бути декілька, але одна з них основна, і її необхідно виділити, поставивши на перше місце. Після визначення причин необхідно вказати які пункти, статті в законодавчих нормативних правових актах, локальних актах були порушені.

Пункт 10. Особи допустили порушення вимог охорони праці. Назвавши прізвище, ім’я по батькові винного, необхідно вказати, яким нормативно-правовим актом з охорони праці встановлено його обов’язки, і які пункти він порушив. При встановленні факту грубої необережності потерпілого, необхідно вказати ступінь його (їх) вини у відсотках з коротким обґрунтуванням прийнятого комісією рішення.

Пункт 11. Заходи щодо усунення причин нещасного випадку, терміни. Заходи мають бути чіткі і витікати з причин нещасного випадку, викладаються в тій же послідовності. По кожному заходу повинні бути зазначені терміни виконання заходу, не можна замість терміну писати «негайно», «постійно», а так само необхідно вказати відповідальних осіб.

Під актом форми Н-1 ставляться підписи комісії з розслідування нещасного випадку, після чого акт затверджується роботодавцем і належним чином реєструється.





Категорія: Розслідування нещасних випадків | Додав: ohranatruda | Теги: АКт Н-1
Переглядів: 2258 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar




Copyright otipb.at.ua © 2024
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 894

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
журнал акт протокол правила Анимешник S2014 графік Будівлі закон инструктаж положение водители навчання первая помощь скачать безопасность жизнедеятельности скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга підручник инструкции по охране труда мультфильм видеоприкол Видео анекдоты Инструкция Кран робота Должностная инструкция грейфер такелажники АМОРТИЗАТОР веревка Канат юмор Прикол Дрель Дерева автотранспорт шиномонтаж Порядок трубопровод баня видео урок Автомобили грузовики Торговля БЕЗКОШТОВНО бесплатно Лекции плакаты агитация приказ скачати Кодекс науково-практичний коментар лекції Метро авария автомобиль Пожар Книги травматизм звіт издательства Лифт электроустановки Гост відео Опс ост горение киностудия Кіно кино Пособие Банк програма тестування тестирование программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство Цивільний захист плакат постер Цивільна безпека дтп бжд литература Водитель цирк сиз спецодежда зоопарк Реєстрація погрузка выгрузка Автослесарь животные грузчика дворника азс аптечка скринсейвер коментар Комментарий взрыв Презентация связь ртуть холодильники медицина Здравоохранение ppt Художник воздух шум СН Документальний фільм Архивы Эвакуация Тренировка заземление ожоги памятка угарный газ Питание харчування игра Гра склад офис электрооборудование ПУЭ офіс презентація сельское хозяйство розрахунок Пожарная безопасность безопасность Дробление сварка вывоз мусора Бомбы должностные инструкции СП общежитие психология ограждения образование Машиностроение снип сборник вопросы и ответы Молот окраска Первая медицинская помощь iso бухгалтер артисты библиотекарь библиограф газ инсульт Пчеловодство Театр авіація Справочник детское кресло электросварка Видеоурок PowerPoint стрес пляж Аптека Газонокосилка жкх вибрация ДСП Глаза НПК ринок Автодор біологія Легкая промышленность кон спирт атп Радиация излучение школи ультразвук спорт аудит Делопроизводство и секретарское дел відпочинок Средства защиты эргономика опасные грузы интимный словарь смотреть онлайн бе методика гн учебное пособие рабочее место статистика стенд ЗОШ Тара Інформатика та комп'ютерна техніка Информатика очки железная дорога фільм Туризм респиратор флот вентиляция контроль компьютер бассейн трактор больницы виноградарство Фізична культура история Історія вагон вокзал буй трамвай авиастроение Пропаганда Діти лифты Respirator дк титан цинк пожаротушение журнали Обж чрезвычайные ситуации ДНЗ Школа заряд выставки землетрясение тваринництво судна дозиметр ожог концепт Лесное хозяйство Методичний посібник детский сад дизайн роз'яснення завдання гидротехнические сооружения ПТМ НС билеты вопросы автоклав дискомфорт гармонизация Законодательство авиапредприятие аеропорт ведро станки Бункер вебинар байк басейн en кровотечение настанова допуск грипп заходи Відеоурок асбест библиотека музей Дворник бронхит крани Bulldog Kärcher зерно
РЕКЛАМА

Кнопка сайту




Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.