Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Понеділок, 16.09.2019
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 18.204.2.53· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [253]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі
у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
загрузка...
Головна » Файли » Інше » Спецодяг та ЗІЗ

Норми безплатної видачі спецодягу, спецвзуття та інших ЗІЗ для працівників кондитерського, хлібопекарного та макаронного виробн.
[ Викачати з сервера (26.2 Kb) ] 20.12.2009, 20:50

НПАОП 15.0-3.01-07
Норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту для працівників кондитерського, хлібопекарного та макаронного виробництв

 
Затверджені наказом Держкомпромбезпеки, охорони праці та гірничого нагляду України від 26.03.2007 р. № 59, Зареєстровано в Мінюст України 25.05.2007 р. за № 540/13807

Норми поширюються на підприємства, установи, організації кондитерського, хлібопекарного та макаронного виробництв (незалежно від форм власності та підпорядкування) та на фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які виконують роботи, пов'язані з виробництвом кондитерської, хлібопекарної та макаронної продукції.

Повний текст можна скачати натиснувши на відповідну ссилку
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПРОМИСЛОВОЇ

БЕЗПЕКИ, ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ

Н А К А З

26.03.2007 N 59

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

25 травня 2007 р.

за N 540/13807

 

Про затвердження Норм безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту для працівників кондитерського, хлібопекарного та макаронного виробництв

 

Відповідно до Закону України "Про охорону праці", Положення про Державний комітет України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2006 року N 1640, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту для працівників кондитерського, хлібопекарного та макаронного виробництв (далі - Норми), що додаються.

2. Наказ набирає чинності з 01.07.2007.

3. У назві наказу Комітету по нагляду за охороною праці України Міністерства праці та соціальної політики України від 10.06.98 N 115 "Про затвердження Типових галузевих норм безплатної видачі працівникам спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту в харчовій промисловості (олійно-жирове, спиртове, лікеро-горілчане, пиво-безалкогольне, кондитерське, тютюнове та тютюново-ферментаційне, парфумерно-косметичне та ефіроолійне виробництво)", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.07.98 за N 446/2886, та по тексту слово "кондитерське" у відповідних відмінках виключити.

3.1. Розділ 5 "Типові галузеві норми безплатної видачі працівникам спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту в кондитерському виробництві" та слово "кондитерське" у відповідних відмінках з Типових галузевих норм безплатної видачі працівникам спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту в харчовій промисловості (олійно-жирове, спиртове, лікеро-горілчане, пиво-безалкогольне, кондитерське, тютюнове та тютюново-ферментаційне, парфумерно-косметичне та ефіроолійне виробництво), затверджених наказом Комітету по нагляду за охороною праці України Міністерства праці та соціальної політики України від 10.06.98 N 115 і зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 14.07.98 за N 446/2886, виключити.

4. Відділу організації державного нагляду в АПК та соціально-культурній сфері (Ткачов В.С.) у п'ятиденний термін забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Управлінню нормативно-правового та юридичного забезпечення (Прохоров В.В.) внести Норми до Державного реєстру нормативно-правових актів з охорони праці та розмістити їх на веб-сторінці Держгірпромнагляду.

6. Начальникам територіальних управлінь Держгірпромнагляду забезпечити систематичний контроль за дотриманням Норм.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держгірпромнагляду Долматова О.І.

 

Голова Держгірпромнагляду ПОГОДЖЕНО: Директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Заступник Голови Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики Заступник Міністра України з надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Заступник Міністра аграрної політики України Перший заступник Міністра, Головний державний санітарний лікар України Голова Профспілки працівників агропромислового комплексу України Заступник Міністра праці та соціальної політики України Голова Державного комітету ядерного регулювання України

С.Сторчак Ю.Мельников С.Т.Черепков В.Романченко В.К.Моцний С.П.Бережнов В.Чепур М.Солдатенко О.А.Миколайчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державного комітету

України

з промислової безпеки,

охорони праці та гірничого

нагляду

26.03.2007 N 59

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

25 травня 2007 р.

за N 540/13807

 

НОРМИ

безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту для працівників кондитерського, хлібопекарного та макаронного виробництв

1. Загальні положення

1.1. Ці Норми розроблено відповідно до Кодексу законів про працю України та Закону України "Про охорону праці".

1.2. Норми поширюються на підприємства, установи, організації кондитерського, хлібопекарного та макаронного виробництв (незалежно від форм власності та підпорядкування) та на фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які виконують роботи, пов'язані з виробництвом кондитерської, хлібопекарної та макаронної продукції.

1.3. Норми застосовуються працівниками, зайнятими на виконанні робіт, наведених у пункті 1.2 цих Норм, перелік яких відповідає Класифікатору професій ДК 003-2005, затвердженому наказом Держспоживстандарту України від 26.12.2005 N 375. Класифікація та позначення захисних властивостей засобів індивідуального захисту залежно від небезпечних і шкідливих виробничих факторів застосована відповідно до пункту 1.2 ГОСТ 12.4.011-89 "Система стандартов безопасности труда. Средства защиты работающих. Общие требования и классификация" (Система стандартів безпеки праці. Засоби захисту працівників. Загальні вимоги і класифікація).

1.4. Працівники підприємств, установ, організацій кондитерського, хлібопекарного та макаронного виробництв, які виконують роботи, що належать до інших видів економічної діяльності, забезпечуються засобами індивідуального захисту згідно з вимогами чинного законодавства.

1.5. Порядок забезпечення працівників підприємств, установ, організацій необхідними для трудового процесу засобами індивідуального захисту, а також порядок їх утримання та зберігання визначені Положенням про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту, затвердженим наказом Держнаглядохоронпраці України від 29.10.96 N 170, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18.11.96 за N 667/1692 (НПАОП 0.00-4.26-96), згідно з яким власник або уповноважений ним орган (роботодавець) зобов'язаний забезпечити працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту, що відповідають вимогам чинного законодавства.

1.6. Враховуючи умови праці та особливості кондитерського, хлібопекарного та макаронного виробництва, працівникам видаються за погодженням з профспілками або з уповноваженими найманими працівниками особами з питань охорони праці більш сучасні і зручні види спецодягу, спецвзуття та інші засоби індивідуального захисту. Спеціальний одяг та спеціальне взуття забезпечують нормальний тепловий стан працівників і сприяють збереженню їх працездатності.

Заміна одних видів спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту на інші не повинна погіршувати їх захисні властивості.

1.7. Контроль за правильністю та своєчасністю забезпечення працівників засобами індивідуального захисту здійснюють професійні спілки та служби охорони праці підприємств, установ, організацій.

1.8. Громадський контроль за повним та своєчасним забезпеченням працівників засобами індивідуального захисту (далі - ЗІЗ) на підприємствах, в установах, організаціях здійснюють трудові колективи через обрані ними професійні спілки, а в разі відсутності професійних спілок - уповноважених найманими працівниками осіб з питань охорони праці.

2. Норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту

 

N з/п

Код згідно з класифікатором професій(ДК 003-2005)

Професійна назва роботи

Найменування спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту

Позначення захисних властивостей ЗІЗ (тип, марка)

Строк носіння, (міс.)

При- міт- ки

1

2

3

4

5

6

7

2.1. КОНДИТЕРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО

Виробництво карамелі, ірису та драже

Шоколадне виробництво

Виробництво пастили, зефіру, мармеладу та халви

Виробництво борошняних виробів

Виробництво жувальної гумки

Виробництво молочної кислоти

Загальні професії у кондитерському виробництві

2.2. Хлібопекарне та макаронне виробництва

2.3. Загальні професії для кондитерського, хлібопекарного та макаронного виробництв

2.4. Загальні професії допоміжних підрозділів у кондитерському, хлібопекарному та макаронному виробництвах

 

Примітки:

* ЗІЗ забезпечуються залежно від характеру і умов робіт, що виконуються.

** ЗІЗ забезпечуються в залежності від типу використовуваного обладнання.

Головний убір(1) - ковпак, косинка, чепчик, берет.

Взуття утеплене(2) - бурки або утеплені чоботи, напівчоботи, черевики.

Начальник відділу організації державного нагляду в АПК та соціально-культурній сфері

В.Ткачов

Категорія: Спецодяг та ЗІЗ | Додав: ohranatruda | Теги: харчова промисловість, норми видачі спецодягу, ЗІЗ
Переглядів: 3102 | Завантажень: 249 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2019
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 842

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон катастрофи допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.