Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Понеділок, 16.09.2019
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 35.173.47.43· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [253]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі
у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
загрузка...
Головна » Файли » Інше » Спецодяг та ЗІЗ

Типові норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших ЗІЗ працівникам автотранспорту (НПАОП 60.2-3.06-98)
[ Викачати з сервера (20.8 Kb) ] 20.12.2009, 16:35


НПАОП 60.2-3.06-98
Типові норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам автомобільного транспорту
Затверджені Наказом Комітету по нагляду за охороною праці України  Міністерства праці та соціальної політики України від від 20.10.98 № 207, Зареєстровано: Мін'юст України  вiд 04.01.1999  № 1/3294

Типові норми визначають для власника або уповноваженого ним органу обов'язковий мінімум безплатного забезпечення спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту працівників, які виконують роботи, пов'язані з експлуатацією, обслуговуванням і ремонтом дорожніх автотранспортних засобів, а також ремонтом їхніх шин, вузлів та агрегатів.Об'єктом нормативного регулювання є ті види виробництва, цехи, зони, дільниці й види основної діяльності та робочі місця працівників автомобільного транспорту, професії й посади, які пов'язані зі шкідливими умовами праці, а також несприятливими температурними умовами або забрудненнями.

З уведенням цих Типових норм уважати такими, що не застосовуються на території України для працівників автомобільного транспорту, "Типовые отраслевые нормы бесплатной выдачи специальной одежды, специальной обуви и других средств индивидуальной защиты рабочим и служащим автомобильного транспорта и шоссейных дорог", затверджені постановою Держкомпраці СРСР і Президії ВЦРПС від 20.02.80 N 43/П-2, з доповненнями та змінами, внесеними постановами цих органів від 21.08.85 N 289/П-8 та від 06.11.86 N 476/П-12.

Щоб отримати повний текст  документу необхідно натиснути на "Викачати з сервера"


МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

КОМІТЕТ ПО НАГЛЯДУ ЗА ОХОРОНОЮ ПРАЦІ УКРАЇНИ

Н А К А З

N 207 від 20.10.98 м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 4 січня 1999 р. за N 1/3294

  Про затвердження Типових норм безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам автомобільного транспорту

Відповідно до статті 10 Закону України "Про охорону праці", Постанови Кабінету Міністрів України від 20 липня 1995 р. N 535 "Про розвиток виробництва засобів індивідуального захисту працюючих та відповідної наукової бази" і враховуючи рішення редакційної комісії, створеної наказом Комітету від 20.07.98 N 145, про розгляд проекту

  Типових норм безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам автомобільного транспорту НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Типові норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам автомобільного транспорту (далі - Типові норми), що додаються.

2. Зазначені Типові норми набувають чинності з 1 березня 1999 року.

3. Зі вступом у дію цих Типових норм вважати такими, що не застосовуються на території України щодо працівників автомобільного транспорту, "Типовые отраслевые нормы бесплатной выдачи специальной одежды, специальной обуви и других средств индивидуальной защиты рабочим и служащим автомобильного транспорта и шоссейных дорог", затверджені постановою Державного комітету СРСР із праці й соціальних питань і Президії ВЦРПС від 20 лютого 1980 р. N 43/П-2, доповнені та змінені постановами цих органів від 21 серпня 1985 р. N 289/П-8, від 6 листопада 1986 р. N 476/П-12.

4. Управлінню по нагляду в машинобудуванні, на транспорті та у зв'язку разом з Міністерством транспорту України:

4.1. До 31 січня 1999 року визначити потреби підприємств, установ, організацій у зазначених Типових нормах.

4.2. Вжити заходів щодо вивчення вимог Типових норм державними інспекторами та іншими посадовими особами Держнаглядохоронпраці, експертами Експертно-технічних центрів, працівниками підприємств, установ, організацій, апаратом Департаменту автомобільного транспорту у двомісячний термін від дня їх одержання.

4.3. Установити постійний контроль за виконанням Типових норм власниками підприємств (уповноваженими ними органами), посадовими особами та працівниками.

5. Начальнику управління по нагляду в машинобудуванні, на транспорті та у зв'язку Полянському С.А. подати протягом двох тижнів після державної реєстрації Головному управлінню охорони праці Комітету відповідні матеріали для включення Типових норм до Державного реєстру ДНАОП та до банку даних автоматизованого інформаційного фонду нормативних актів про охорону праці.

6. Головному управлінню охорони праці Комітету забезпечити подання до редакції журналу "Охорона праці" замовлення на видання Типових норм.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника управління по нагляду в машинобудуванні, на транспорті та у зв'язку Полянського С.А.

Перший заступник Голови Комітету

С.О.Сторчак


Затверджено

Наказ Комітету по нагляду за

охороною праці України

20.10.98 N 207

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

4 січня 1999 р.

за N 1/3294

  Типові норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам автомобільного транспорту

1. Загальні положення

1.1. Цей нормативний акт розроблено відповідно до статті 10 Закону України "Про охорону праці", Постанови Кабінету Міністрів України від 20.07.95 N 535 "Про розвиток виробництва засобів індивідуального захисту працюючих та відповідної наукової бази" і поширюється на всі автотранспортні, авторемонтні та шиноремонтні підприємства і організації, а також підприємства, до складу яких входять транспортні цехи, дільниці, майстерні, гаражі тощо (надалі - підприємства), незалежно від форм власності та видів їхньої діяльності.

1.2. З уведенням цих Типових норм уважати такими, що не застосовуються на території України для працівників автомобільного транспорту, "Типовые отраслевые нормы бесплатной выдачи специальной одежды, специальной обуви и других средств индивидуальной защиты рабочим и служащим автомобильного транспорта и шоссейных дорог", затверджені постановою Держкомпраці СРСР і Президії ВЦРПС від 20.02.80 N 43/П-2, з доповненнями та змінами, внесеними постановами цих органів від 21.08.85 N 289/П-8 та від 06.11.86 N 476/П-12.

1.3. Типові норми визначають для власника або уповноваженого ним органу обов'язковий мінімум безплатного забезпечення спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту працівників, які виконують роботи, пов'язані з експлуатацією, обслуговуванням і ремонтом дорожніх автотранспортних засобів, а також ремонтом їхніх шин, вузлів та агрегатів.

1.4. Об'єктом нормативного регулювання є ті види виробництва, цехи, зони, дільниці й види основної діяльності та робочі місця працівників автомобільного транспорту, професії й посади, які пов'язані зі шкідливими умовами праці, а також несприятливими температурними умовами або забрудненнями.

1.5. Крім цих Типових норм, для працівників, у відповідності до робіт, що виконуються на підприємствах автомобільного транспорту, а також працівників, що суміщають професії або постійно виконують сумісницькі роботи, та зайнятим другорядними і допоміжними видами діяльності, потреба в засобах індивідуального захисту визначається нормами безоплатної видачі, встановленими для відповідних видів діяльності.

1.6. Працівникам можуть видаватися засоби індивідуального захисту понад передбачені норми - з урахуванням вимог технологічних процесів і нормативних актів про охорону праці, за погодженням із представниками профспілкових органів, за рішенням трудового колективу підприємства.

1.7. Власник (керівник) зобов'язаний забезпечити працівників засобами індивідуального захисту, які відповідають вимогам нормативних актів та на які є сертифікати відповідності.

1.8. Порядок забезпечення працівників засобами індивідуального захисту повинен здійснюватися відповідно до "Положення про порядок забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту" (ДНАОП 0.00-4.26-96), затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 29.10.96 N 170, зареєстрованим Міністерством юстиції України 18.11.96 за N 667/1692.

1.9. Контроль за правильністю та своєчасністю забезпечення працівників засобами індивідуального захисту на підприємствах здійснюють органи державного нагляду за охороною праці, профспілки, служби охорони праці підприємств.

1.10. Вимоги цього нормативного акта є обов'язковими для визначення потреби і забезпечення працівників потрібними засобами індивідуального захисту.

2. Типові норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту

N з/п

Код згідно з кла- сифі- като- ром профе- сій (ДК 003-95)

Професійна назва роботи

Найменування спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту

Позначе- ння захисних власти- востей (тип, марка) ЗІЗ*

Термін носіння (міся- ців)

1

2

3

4

5

6

Категорія: Спецодяг та ЗІЗ | Додав: ohranatruda | Теги: автотранспорт, норми видачі спецодягу, ЗІЗ
Переглядів: 3082 | Завантажень: 361 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 2
avatar
1 122weeks • 12:30, 27.10.2017
Чем можно пользоваться вместо этого документа:
Типові норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших ЗІЗ працівникам автотранспорту (НПАОП 60.2-3.06-98)
avatar
2 Анонімно • 07:45, 28.10.2017
Рева з Крентовською це знають. Це до них питання?
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2019
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 842

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон катастрофи допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.