Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на
експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної
небезпеки(зміни) ПКМУ № 927 від 10.10.2012 року
Постановою від 10.10.2012 року № 927 Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
У цьому навчально–методичному посібнику викладено порядок підготовки особового складу невоєнізованих формувань до дій за призначенням, варіанти планів–конспектів керівника занять за тематикою Типової програми, варіанти основних методичних розробок щодо підготовки й проведення практичних і тактико–спеціальних занять з невоєнізованими формуваннями ЦО.
Навчально–методичний посібник складається із двох частин (тем загальної і спеціальної підготовки), призначений для керівного складу невоєнізованих формувань.
Посібник може бути корисним також для начальників штабів та начальників служб цивільної оборони вищих навчальних закладів.
Правила охорони праці на об'єктах з переробки пластичних мас
Затверджені Наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 16.07.2012 № 989 / Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07 серпня 2012 р. за N 1336/21648
Ці Правила встановлюють вимоги щодо охорони праці і поширюються на суб'єктів господарювання незалежно від форм власності й організаційно-правової форми, діяльність яких пов'язана з переробкою пластичних мас. Ці Правила є обов'язковими для працівників, які виконують роботи, пов'язані з переробкою пластичних мас, та роботодавців.
НПАОП 0.00-1.62-12 Правила охорони праці на автомобільному транспорті
Затверджені Наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 09.07.2012 N964
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01 серпня 2012 р. за N1299/21611
Вимоги Правил поширюються на суб'єктів господарювання, які організовують або здійснюють роботи на автомобільному транспорті. Цими правилами визначено вимоги до території, виробничих і допоміжних приміщень, споруд для зберігання транспортних засобів, до паливозаправних пунктів, постів випуску і зливу газу; до санітарно-побутових приміщень; вимоги безпеки під час технічного обслуговування/ремонту та експлуатації транспортних засобів тощо.
Правила охраны труда на автомобильном транспорте (НПАОП 0.00-1.62-12)
PowerPoint презентация
Приказом Министерства чрезвычайных ситуаций Украины № 964 от 09.07.2012 г утверждены «новые» Правила охраны труда на автомобильном транспорте (зарегистрированы в Минюсте 01.08.2012 г под № 1299/21611).
Требования Правил распространяются на субъекты хозяйственной деятельности, которые организовывают или осуществляют работы на автомобильном транспорте.
Структура Правил практически не отличается от предыдущей редакции, однако есть несколько ключевых отличий на которые необходимо обратить внимание в первую очередь:
требования к заправочным пунктам, газовым постам вынесены в отдельный раздел IV;
требования к применению этилированного бензина (ранее п.14.1) совсем не отражены в данных Правилах;
в раздел X «Требования безопасности при техническом обслуживании транспортных средств» добавлены главы, отражающие порядок применения слесарного инструмента (гл.3) и требования безопасности при работах на автомобилях с ГБО (гл.5);
кроме того, введено новую нумерацию, разделов – римскими цифрами и глав – арабскими.
НПАОП 0.00-1.03-06 Правила безпеки праці під час експлуатації судноплавних гідротехнічних споруд Правила безопасности труда при эксплуатации судоходных гидротехнических сооружений Утверждены: Приказом Министерства Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы 14.06.2006 № 363 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 червня 2006 р. за № 761/12635
НПАОП 0.00-1.03-06 Правила безпеки праці під час експлуатації судноплавних гідротехнічних споруд встановлюють основні вимоги щодо забезпечення безпечної експлуатації судноплавних гідротехнічних споруд. Правила поширюються на всі підприємства, організації та установи незалежно від форм власності та підпорядкування, які здійснюють контроль, технічну експлуатацію і виконують роботи на судноплавних гідротехнічних спорудах.
Безпечна експлуатація водного господарства, гідротехнічних споруд та гідромеханічного обладнання електростанцій. Правила
ТЕХНИКИ БЕЗОПАСНОСТИ ПРИ ЭКСПЛУАТАЦИИ ВОДНОГО ХОЗЯЙСТВА, ГИДРОТЕХНИЧЕСКИХ СООРУЖЕНИЙ И ГИДРОМЕХАНИЧЕСКОГО ОБОРУДОВАНИЯ ЭЛЕКТРОСТАНЦИЙ
Правила охорони праці при виробництві хутра та хутряних виробів
Затверджені Наказом МНС України від 18.06.2012 № 905 / Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 липня 2012 р. за N 1164/21476
Ці Правила регламентують вимоги щодо безпечного виконання робіт у технологічних процесах хутряного виробництва.
Ці Правила поширюються на підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, а також юридичних і фізичних осіб - підприємців, які відповідно до чинного законодавства використовують найману працю та займаються виробництвом хутра та хутряних виробів.
З набранням чинності цим наказом уважати таким, що не застосовується на території України, "ОСТ 17-984-84. Система стандартов безопасности труда. Процессы производственные предприятий меховой, овчинно-шубной промышленности. Требования безопасности", затверджений Міністерством легкої промисловості СРСР та зареєстрований Державним комітетом СРСР по стандартам 07 березня 1985 року за № 8343754.