Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Четвер, 18.07.2024
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 44.200.140.218· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з охорони праці [559]
Інструкції з охорони праці [278]
Журнали [43]
Нормативні акти підприємства з питань охорони праці [146]
РЕКЛАМА

Останні коментарі
Доброго дня. 
Прошу пояснити, потрібно видавати наказ/розпорядження чи просто затвердити пере
спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
Головна » Файли » Охорона праці » Нормативно-правові акти з охорони праці

Типове положення про службу з охорони праці (НПАОП 0.00-4.35-04)
[ Викачати з сервера (13.3 Kb) ] 30.07.2009, 13:31


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З НАГЛЯДУ ЗА ОХОРОНОЮ ПРАЦІ 

Н А К А З

15.11.2004 N 255

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
1 грудня 2004 р.
за N 1526/10125


Про затвердження Типового положення
про службу охорони праці


{ Із змінами, внесеними згідно з Наказом Державного комітету України з промислової
безпеки, охорони праці та гірничого нагляду N 236 від 02.10.2007 }
НПАОП 0.00-4.35-04 Типове положення про службу охорони праці
Категорія: Нормативно-правові акти з охорони праці | Додав: ohranatruda | Теги: НПАОП 0.00-4.35-04, служба охорони праці, Типове положення про службу охорони
Переглядів: 10401 | Завантажень: 703 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 3
avatar
0
1 ohranatruda • 13:38, 04.03.2012
НПАОП 0.00-4.21-04 / НПАОП 0.00-4.35-04 Типовое положение о службе охраны труда

На основе Типового положения о службе охраны труда с учетом специфики производства и видов деятельности, численности работников, условий труда и других факторов работодатель разрабатывает и утверждает Положение о службе охраны труда соответствующего предприятия, определяет структуру службы охраны труда, ее численность , основные задачи, функции и права ее работников в соответствии с законодательством.Служба охраны труда подчиняется непосредственно работодателю.
Служба охраны труда создается на предприятиях с количеством работающих 50 и более человек.
На предприятии с количеством работающих менее 50 человек функции службы охраны труда могут выполнять в порядке совместительства (совмещение) лица, имеющие соответствующую подготовку.
На предприятии с количеством работающих менее 20 человек для выполнения функций службы охраны труда могут привлекаться посторонние специалисты на договорных началах, которые имеют трудовой стаж работы не менее трех лет и прошедших обучение по охране труда.
Специалисты службы охраны труда имеют право:
выдавать руководителям структурных подразделений предприятия обязательные для исполнения предписания (по форме согласно приложению) по устранению имеющихся недостатков, получать от них необходимые сведения, документацию и объяснения по вопросам охраны труда. Предписание специалиста по охране труда может отменить только работодатель. Предписание составляется в 2 экземплярах, один из которых выдается руководителю работ, объекта, цеха, второй остается и регистрируется в службе охраны труда, и сохраняется в течение 5 лет. Если руководитель структурного подразделения предприятия отказывается от подписи в получении предписания, специалист по охране труда направляет соответствующее представление на имя лица, которому административно подчинен этот структурное подразделение, или работодателю;
останавливать работу производств, участка, машин, механизмов, оборудования в случае нарушений, создающих угрозу жизни или здоровью работников;
требовать отстранения от работы лиц, не прошедших предусмотренных законодательством медицинского осмотра, обучения, инструктажа, проверки знаний и не имеют допуска к соответствующим работам или не выполняют требования нормативно-правовых актов по охране труда;
посылать работодателю представление о привлечении к ответственности должностных лиц и работников, нарушающих требования по охране труда;
за улучшение состояния безопасности труда вносить предложения о поощрении работников за активный труд;
привлекать, по согласованию с работодателем и руководителями подразделений предприятия, специалистов предприятия для проведения проверок состояния охраны труда.
avatar
0
2 ohranatruda • 22:11, 14.11.2013
Відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про охорону праці» на підприємстві з кількістю працюючих 50 і більше осіб роботодавець створює службу охорони праці відповідно до Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці 15.11.2004 року № 255, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.12.2004 року за
№ 1526/10125

На підприємстві з кількістю працюючих менше 20 осіб для виконання функцій служби охорони праці можуть залучатися сторонні спеціалісти на договірних засадах, які мають відповідну підготовку.

Залучення спеціалістів на договірних засадах регулюється та здійснюється у відповідності до вимог Цивільного кодексу України, оскільки у даному випадку особа «спеціаліст» надаватиме певну послугу, а отже є фактично фізичною особою-підприємцем.

Пунктом 1.4. Типового положення, поняття «які мають відповідну підготовку» деталізовано відповідними нормами, які передбачаються наявність виробничого стажу роботи не менше трьох років і які пройшли навчання з питань охорони праці.

Процедура та порядок проведення навчання з питань охорони праці визначається на підставі статті 18 закону України «Про охорону праці» та Типового положення про порядок проведення навчання і перевірку знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 року № 15, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.12.2004 року за № 1526/10125 (далі – Типове положення про навчання).

Вимоги Типового положення про навчання, відповідно до пункту 1.3. є обов'язковими для виконання усіма центральними, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, бюджетними установами та суб'єктами господарювання (далі - підприємства) незалежно від форми власності та видів діяльності.

Під суб’єктом господарювання Господарський кодекс України розуміє (стаття 55):

1) господарські організації - юридичні особи, створені відповідно до Цивільного кодексу України, державні, комунальні та інші підприємства, створені відповідно до цього Кодексу, а також інші юридичні особи, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані в установленому законом порядку;

2) громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані відповідно до закону як підприємці.

Враховуючи зазначене, спеціаліст, який залучається на договірних засадах, для виконання функцій охорони праці, повинен пройти навчання та перевірку знань з питань охорони праці, як особа, яка здійснює господарську діяльність та зареєстрована в установленому законодавством порядку.
avatar
0
3 ohranatruda • 22:17, 14.11.2013
Щодо можливості створення районними державними адміністраціями комісій з перевірки знань з питань охорони праці


Згідно із статтею 1 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» виконавчу владу в областях і районах, містах Києві та Севастополі здійснюють місцеві державні адміністрації.

Відповідно до статті 16 цього Закону місцеві державні адміністрації в межах, визначених Конституцією і законами України, здійснюють на відповідних територіях державний контроль за охороною праці.

Відповідно до статі 31 Закону України «Про охорону праці» місцеві державні адміністрації відносяться до органів державного управління охороною праці.

Пунктами 5.3 і 5.4 Типового положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнагляд-охоронпраці України від 26.01.2005 № 15, зареєстрованим в Мін’юсті України 15.02.2005 за № 231/10511 (далі-Типове положення) визначено, що перевірка знань з питань охорони праці посадових осіб, які пройшли навчання в інших навчальних закладах та установах, може проводитися, зокрема, комісією, створеною місцевим органом виконавчої влади.

Статтею 33 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» обласні державні адміністрації в межах своїх повноважень спрямовують діяльність районних державних адміністрацій та здійснюють контроль за їх діяльністю.

У разі надання обласною державною адміністрацією повноважень райдержадміністрації щодо створення комісій з перевірки знань з питань охорони праці, голова райдержадміністрації може своїм наказом затвердити склад відповідної комісії, взявши за основу порядок її створення, визначений у абзацах другому і третьому пункту 5.2 та у розділі 3 Типового положення.
ComForm">
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2024
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 987

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
журнал акт протокол правила Анимешник S2014 графік Будівлі закон инструктаж положение водители навчання первая помощь скачать безопасность жизнедеятельности скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга підручник инструкции по охране труда мультфильм видеоприкол Видео анекдоты Инструкция Кран робота Должностная инструкция грейфер такелажники АМОРТИЗАТОР веревка Канат юмор Прикол Дрель Дерева автотранспорт шиномонтаж Порядок трубопровод баня видео урок Автомобили грузовики Торговля БЕЗКОШТОВНО бесплатно Лекции плакаты агитация приказ скачати Кодекс науково-практичний коментар лекції Метро авария автомобиль Пожар Книги травматизм звіт издательства Лифт электроустановки Гост відео Опс ост горение киностудия Кіно кино Пособие Банк програма тестування тестирование программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство Цивільний захист плакат постер Цивільна безпека дтп бжд литература Водитель цирк сиз спецодежда зоопарк Реєстрація погрузка выгрузка Автослесарь животные грузчика дворника азс аптечка скринсейвер коментар Комментарий взрыв Презентация связь ртуть холодильники медицина Здравоохранение ppt Художник воздух шум СН Документальний фільм Архивы Эвакуация Тренировка заземление ожоги памятка угарный газ Питание харчування игра Гра склад офис электрооборудование ПУЭ офіс презентація сельское хозяйство розрахунок Пожарная безопасность безопасность Дробление сварка вывоз мусора Бомбы должностные инструкции СП общежитие психология ограждения образование Машиностроение снип сборник вопросы и ответы Молот окраска Первая медицинская помощь iso бухгалтер артисты библиотекарь библиограф газ инсульт Пчеловодство Театр авіація Справочник детское кресло электросварка Видеоурок PowerPoint стрес пляж Аптека Газонокосилка жкх вибрация ДСП Глаза НПК ринок Автодор біологія Легкая промышленность кон спирт атп Радиация излучение школи ультразвук спорт аудит Делопроизводство и секретарское дел відпочинок Средства защиты эргономика опасные грузы интимный словарь смотреть онлайн бе методика гн учебное пособие рабочее место статистика стенд ЗОШ Тара Інформатика та комп'ютерна техніка Информатика очки железная дорога фільм Туризм респиратор флот вентиляция контроль компьютер бассейн трактор больницы виноградарство Фізична культура история Історія вагон вокзал буй трамвай авиастроение Пропаганда Діти лифты Respirator дк титан цинк пожаротушение журнали Обж чрезвычайные ситуации ДНЗ Школа заряд выставки землетрясение тваринництво судна дозиметр ожог концепт Лесное хозяйство Методичний посібник детский сад дизайн роз'яснення завдання гидротехнические сооружения ПТМ НС билеты вопросы автоклав дискомфорт гармонизация Законодательство авиапредприятие аеропорт ведро станки Бункер вебинар байк басейн en кровотечение настанова допуск грипп заходи Відеоурок асбест библиотека музей Дворник бронхит крани Bulldog Kärcher зерно
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.