Охорона праці та пожежна безпека в Україні

П`ятниця, 29.05.2020
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 34.204.193.85· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з пожежної безпеки [183]
Нормативні акти підприємства з питань пожежної безпеки [33]
Інструкції з пожежної безпеки [110]
Журнали [21]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі

спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
загрузка...
Головна » Файли » Пожежна безпека » Інструкції з пожежної безпеки

Інструкція для працівників охорони (вартових, вахтерів, сторожів тощо)
[ ] 19.11.2009, 14:52

                                                                          ЗАТВЕРДЖУЮ

                              (посада керівника (власника))

                               (підпис)   (прізвище, ініціали)

 

                               «   » __________ 200  р.

 

ІНСТРУКЦІЯ

для працівників охорони (вартових, вахтерів, сторожів тощо) на прикладі інструкції для охоронців будівлі ХХХ (підприємства, установи, організації)

 

 

1.     Галузь застосування

 

Ця Інструкція поширюється на охоронців будинків, будівель та приміщень ХХХ , вста­новлює  вимоги щодо забезпечення пожежної безпеки об'єкта, що охороняється, і є обов'язковою для вивчення та виконання охоронцями, які працюють в ХХХ по найму.

 

2. Обов'язки щодо контролю за додержанням   протипожежного режиму, огляду території  і приміщень

 

Заступаючи на чергування, охоронці зобов'язані:

- впевнитись у наявності всіх ключів, пеналів, до­кументації охоронців;

- перевірити працездатність приймальних станцій автоматичної пожежної сигналізації та охоронної сигналізації, про що зробити запис у спеціальному жур­налі;

- перевірити протипожежний режим приміщення охоронців;

- ознайомитися з рапортом охоронців, що зміню­ються, та намітити заходи з усунення виявлених у вечірній і нічний час протипожежних та інших пору­шень і недоліків.

Протягом чергування охоронець повинен постійно здійснювати контроль за протипожежним та режим­ним станом приміщень та території ХХХ. Виявлені недоліки та ті, про які сповісти­ли працівники ХХХ, повинні негайно (за можливості) усуватися шляхом повідомлення про це фахівців електротехнічної, сантехнічної, транспорт­ної служб.

Під час перевірки протипожежного режиму при­міщень, холів та коридорів охоронець повинен:

- впевнитись у наявності первинних засобів поже­жогасіння - вогнегасників, пожежних щитів;

- перевірити цілісність пломб на ящиках (шафах) внутріш­ніх пожежних кранів;

- знати та вміти перевірити роботу приймально-контрольних приладів і станцій автоматичної пожежної та охоронно-пожежної сигналізації;

- оглянути стан шляхів евакуації, запасних ви­ходів, сповіщувачів автоматичної пожежної сигналі­зації, оповіщувачів про пожежу та кнопок сповіщен­ня про пожежу з ручним пуском і вмикання насосів-підвищувачів.

Під час перевірки протипожежного режиму тери­торії охоронець зобов'язаний:

- оглянути стан пожежних щитів, пожежних водой­мищ (ПВ), пожежних гідрантів (ПГ) та під'їздів до них і наявність покажчиків ПГ та ПВ;

- впевнитись, чи вільний в'їзд в арку на територію ХХХ;

- у вечірній і нічний час перевірити стан освітлен­ня території.

    Перевірки повинні здійснюватися одним охоронцем з інтервалом у 4 год. Порушення та недоліки, які не вдалося усунути під час перевірки, відображаються в рапорті під час приймання-здавання чергування.

У разі спрацювання системи автоматичної пожеж­ної сигналізації необхідно негайно повідомити про це пожежну охорону за тел. 01 та прибути на місце, звід­ки надійшов сигнал тривоги. Якщо спрацювання було хибним, треба дати відбій пожежній охороні. У тому ви­падку, коли сигнал надійшов з приміщення, до якого доступ охоронців заборонений, необхідно діяти згідно з вимогами іншої спеціальної інструкції.

     Охоронці повинні вміти користуватися всіма пер­винними засобами пожежогасіння, які є на об'єкті, що охороняється. Навчання способам гасіння умовної по­жежі охоронці мають проходити при прийомі на ро­боту.

    У приміщенні охоронців повинен бути список поса­дових осіб, яких слід викликати в нічний час (вихідні та святкові дні) у разі виникнення пожежі. У списку зазначаються адреси, службові та домашні телефони посадових осіб.

При вимушеній евакуації людей та матеріальних цінностей під час виникнення пожежі чи аварії охо­ронці повинні зняти (демонтувати) турнікет, направ­ляти людей до запасних виходів, за необхідності до­помагати у проведенні евакуації матеріальних цінно­стей. В окремих випадках, коли евакуація матеріалів потребує спеціальних умов, охоронці повинні діяти згідно з вимогами іншої спеціальної інструкції.

Відповідальний за протипожежний стан приміщен­ня охоронців:

 

(прізвище, ініціали)

 

3.     Обов'язки та дії охоронців у разі виникнення пожежі

 

При виникненні пожежі охоронці зобов'язані:

-          повідомити за тел. 01 Державну пожежну охорону та відповідних осіб ХХХ;               

-          вжити заходів щодо гасіння пожежі з використанням первинних засобів пожежогасіння;

- вимкнути у разі необхідності струмоприймачі та  вентиляцію;                                          

- організувати рятування людей (евакуацію), вивести за межі небезпечної зони всіх працівників, не пов'язаних з ліквідацією пожежі;

- перевірити здійснення оповіщення людей про по­жежу;

- забезпечити дотримання техніки безпеки праців­никами, які беруть участь у гасінні пожежі;

- організувати взаємодію з аварійними службами (електротехнічною, газовою, сантехнічною та транс­портною).

Окрім цього, один охоронець повинен зустрічати при­буваючі підрозділи пожежної охорони і найкоротшим шляхом направляти їх на місце пожежі.     До прибуття керівних та посадових осіб ХХХ охоронець не повинен зали­шати місце пожежі (за умови, що немає загрози його життю та здоров’ю) і, за можливості, надавати консуль­тативну допомогу керівникові гасіння пожежі (штабу пожежогасіння) щодо місцезнаходження того чи іншого обладнання, кнопок вмикання насосів-підвищувачів, запасних виходів, виходів на горище тощо.

 

 

 

        РОЗРОБЛЕНО                                                            УЗГОДЖЕНО

 

 

                             (посада розробника)                                                                                                                   (посада

                                                                                                                                                           особи, що узгодила інструкцію)   

 

 

                       (підпис, прізвище ,ініціали)                                                                                                             (підпис, прізвище, ініціали)

 

 

 

 

 

"   "                    20    р.                                                 "   "                  20    р.   

 

Категорія: Інструкції з пожежної безпеки | Додав: ohranatruda | Теги: інструкція з пожежної безпеки
Переглядів: 8749 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2020
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 858

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция контроль Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.