Охорона праці та пожежна безпека в Україні

П`ятниця, 29.05.2020
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 34.204.193.85· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з пожежної безпеки [183]
Нормативні акти підприємства з питань пожежної безпеки [33]
Інструкції з пожежної безпеки [110]
Журнали [21]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі

спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
загрузка...
Головна » Файли » Пожежна безпека » Інструкції з пожежної безпеки

Інструкція про заходи пожежної безпеки у службових приміщеннях (офісу)
[ ] 19.11.2009, 14:28
ЗАТВЕРДЖУЮ
________________________________
(посада керівника (власника)
________________________________
(підпис) (прізвище, ініціали)
"__” __________ 200_ р.
ІНСТРУКЦІЯ
про заходи пожежної безпеки у службових приміщеннях (офісі)

1. Галузь застосування
Ця Інструкція поширюється на службові приміщення і визначає вимоги щодо забезпечення пожежної безпеки в цих приміщеннях.
Інструкція е обов'язковою для вивчення та виконання всіма працівниками, які перебувають у службових приміщеннях, а також обслуговуючим персоналом.
2. Вимоги пожежної безпеки
Меблі та обладнання мають розміщуватися таким чином, щоб забезпечувався вільний евакуаційний прохід до дверей виходу з  приміщення (завширшки не менше 1 м). Евакуаційні шляхи та виходи необхідно постійно утримувати вільними, нічим не захаращувати.
Електромережі, електроприлади і апаратура повинні експлуатуватися тільки у справному стані з урахуванням вказівок та рекомендацій
підприємств-виготовлювачів. У разі виявлення пошкоджень електромереж, вимикачів, розеток та інших електровиробів слід негайно вимкнути їх та вжити необхідних заходів щодо приведення в пожежобезпечний стан.
Документи, папір та інші горючі матеріали слід зберігати на відстані не менше 1 м від електрощитів; 0,5 м від електросвітильників; 0,6 м від сповіщувачів автоматичної пожежної сигналізації та 0,15 м від приладів центрального водяного опалення.
Засоби протипожежного захисту слід утримувати у справному стані.
Усі працівники повинні вміти користуватись наявними вогнегасниками, іншими первинними засобами пожежегасіння, знати місце їх знаходження.
Відстань від найбільш віддаленого місця приміщення до місця розташування вогнегасника не повинна перевищувати 20 м.
У службових приміщеннях не допускається:
- влаштовувати тимчасові електромережі, прокладати електричні проводи безпосередньо по горючій основі, експлуатувати електроприлади, які мають механічні пошкодження;
- захаращувати підступи до засобів пожежегасіння;
- курити, використовувати легкозаймисті рідини;
- проводити вогневі, зварювальні та інші роботи без спеціального дозволу;
- вмикати електронагрівальні прилади (чайники, кип'ятильники тощо) без негорючих підставок та в тих місцях, де їх використання не передбачено (або заборонено);
- захаращувати шляхи евакуації та евакуаційні виходи.
Відповідальний за протипожежний стан службових приміщень після закінчення роботи зобов'язаний:
- оглянути приміщення, переконатись у відсутності порушень, що можуть призвести до пожежі;
- вимкнути освітлення електроживлення приладів та обладнання (за винятком електрообладнання, яке за вимогами технології повинно
працювати цілодобово).
3. Обов'язки та дії працівників у разі пожежі
У разі пожежі терміново повідомити пожежну охорону по телефону 101, вказати при цьому адресу, кількість поверхів, місце виникнення пожежі, наявність людей, своє прізвище.
Організувати евакуацію людей та матеріальних цінностей.
Повідомити про виникнення пожежі адміністрацію та чергового (за його наявності).
Вимкнути у разі необхідності струмоприймачі та вентиляцію.
Розпочати гасіння пожежі наявними первинними засобами пожежегасіння.
Організувати зустріч підрозділів пожежної охорони й надати їм консультаційну та іншу допомогу в процесі гасіння пожежі.

РОЗРОБЛЕНО                                                                           УЗГОДЖЕНО
____________________________                                              ____________________________
(посада розробника)                                                                (посада особи, що узгодила інструкцію)
____________________________                                              ____________________________
(підпис, прізвище, ініціали)                                                      (підпис, прізвище, ініціали)
"__”__________ 20 __ р.                                                           "__” __________ 20 __ р.Категорія: Інструкції з пожежної безпеки | Додав: ohranatruda | Теги: інструкція з пожежної безпеки
Переглядів: 7080 | Завантажень: 1 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 Диана • 16:26, 18.08.2011 [Матеріал]
Пожежа в незнайомому будинку

Вперше потрапивши в незнайоме будівлю, намагайтеся запам'ятати шлях, яким рухаєтеся. Якщо почнеться пожежа, це вам сильно знадобиться. Між справами, коли випаде вільна хвилинка, не полінуйтеся підійти до плакатики «План пожежної евакуації», вивчити його, намагаючись предметно зіставити зображену на плакаті схему з запомненних вами поворотами і сходами, бо при пожежі це вже не повороти, сходи, а шляхи порятунку з вогню. Якщо будівля, в якій ви перебуваєте - готель, то час для подібного ознайомлення у вас точно знайдеться.

Зверніть увагу на наявність в коридорах і на сходових клітинах електричних світильників, плафони яких пофарбовані в зелений колір. Це аварійні лампи, що висвітлюють шляхи евакуації при пожежі. Якщо на них орієнтуватися, то можна швидко знайти вихід.

В інших будівлях у якості засобу протипожежної безпеки застосовуються люмінесцентні лампи з фосфоресціюючими стрілками. Їх гідність - ефект післясвітіння: при настанні в приміщенні темряви, що зазвичай відбувається при пожежі через вихід з ладу енергосистеми будівлі, матеріали, з яких виготовлені стрілки продовжують світитися до півгодини, і за світиться стрільцям можна зорієнтуватися і знайти вихід.

Ніколи не соромтеся скористатися штатними засобами пожежогасіння, попалися вам під руку. Причому, можете використовувати їх і не за призначенням. Вогнегасник, наприклад, якщо, звичайно, ви не вмієте ним користуватися прямо, згодиться, щоб розбити скляні двері, що перегороджують вам пут до порятунку. А взагалі, на дозвіллі потренуйтеся як-небудь, хоча б в мозку, теоретично, так би мовити, в навичках включення вогнегасника.

Не боячись «відплати» з боку адміністрації будівлі, як тільки ви переконалися, що почалася пожежа, не зволікаючи, нещадно перебити всі скляні віконця на стінах, в яких заховані кнопки пожежної сигналізації та натисніть, як можна більше їх число. І далі - геть з будинку, який вас так неласкаво зустріло. На повітря. За описаним вище стрільцям. Не забуваючи при втечі, що допомога таким же, як ви, що потрапили в пожежу, але не таким, як ви, мобільним, бідолахам воздасться вам сторицею у вигляді якогось чудесного бонусу від пожежної охорони. Та й просто, усвідомлення того, що ви - рятівник, вже зігріє вас. Хоч небагато.
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2020
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 939

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция контроль Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.