Охорона праці та пожежна безпека в Україні

П`ятниця, 12.07.2024
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 3.235.182.206· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з пожежної безпеки [183]
Нормативні акти підприємства з питань пожежної безпеки [33]
Інструкції з пожежної безпеки [110]
Журнали [21]
РЕКЛАМА

Останні коментарі
Доброго дня. 
Прошу пояснити, потрібно видавати наказ/розпорядження чи просто затвердити пере
спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
Головна » Файли » Пожежна безпека » Нормативно-правові акти з пожежної безпеки

Правила улаштування та експлуатації систем оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в будинках та спорудах (НАПБ А.01.003-2009)
[ Викачати з сервера (154.5 Kb) ] 11.08.2010, 20:15


НАПБ А.01.003-2009 Правила улаштування та експлуатації систем оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в будинках та спорудах
Затверджено: Наказ МНС України 18.05.2009 N 338 Про затвердження Правил улаштування та експлуатації систем оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в будинках та спорудах, Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 червня 2009 р. за N 505/16521
Ці Правила розроблені на підставі Закону України "Про пожежну безпеку" та постанови Кабінету Міністрів України від 01.07.2002 N 870 "Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на період до 2010 року" і є обов'язковими для виконання юридичними і фізичними особами незалежно від виду їх діяльності та форм власності.
Правила улаштування та експлуатації систем оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в будинках та спорудах встановлюють вимоги до улаштування, технічного обслуговування та експлуатації систем оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей в будинках та спорудах.
Правила поширюються на СО, які мають бути встановлені у житлових, виробничих, громадських будинках, спорудах та приміщеннях, що будуються.
Будинки, що експлуатуються, підлягають обладнанню СО в разі її відсутності з урахуванням вимог пункту 1.4 цих Правил.
За наявності в будинку працездатної СО вона підлягає приведенню у відповідність з вимогами цих Правил під час реконструкції, технічного переоснащення, капітального ремонту або зміни функціонального призначення будинку.
Вимоги Правил не поширюються на будинки, призначені для виробництва, зберігання та утилізації вибухових речовин і засобів підриву, будинки військового призначення, шахти, тунелі, підземні споруди метрополітенів тощо, захисні споруди цивільної оборони.
Скасовується згідно з Розпорядженням КМУ від 10 березня 2017 р. № 166-р "Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади"
Категорія: Нормативно-правові акти з пожежної безпеки | Додав: ohranatruda | Теги: евакуація, правила, НАПБ, системи оповіщення про пожежу
Переглядів: 4247 | Завантажень: 647 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 1.0/1 |
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 внесення змін • 14:24, 03.01.2012
МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ НАКАЗ від 28.11.2011 N 1244 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 грудня 2011 р. за N 1444/20182
Про внесення змін до Правил улаштування та експлуатації систем оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в будинках та спорудах

На виконання вимог пункту 12 розділу V Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"

НАКАЗУЮ:

1. Внести до Правил улаштування та експлуатації систем оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в будинках та спорудах, затверджених наказом МНС України від 18.05.2009 N 338, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 11.06.2009 за N 505/16521, такі зміни:

1.1. Абзац перший пункту 3.2 глави 3 викласти у такій редакції:

"3.2. Роботи з монтажу СО повинні здійснюватись згідно із проектною документацією, яка затверджена в установленому порядку, та технічною документацією підприємств-виробників".

1.2. Пункт 5.1 глави 5 викласти в такій редакції:

"5.1. Прийняття в експлуатацію СО в будинках та спорудах необхідно проводити відповідно до ДБН В.2.5-56 "Інженерне обладнання будинків і споруд. Системи протипожежного захисту".

1.3. Пункти 5.2 - 5.5 глави 5 виключити. У зв'язку з цим пункт 5.6 вважати пунктом 5.2.

1.4. Додаток 2 виключити.

2. Начальникам головних управлінь (управлінь) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі у десятиденний термін з дня набрання чинності цим наказом привести у відповідність власні акти.

3. Українському науково-дослідному інституту пожежної безпеки МНС України (Євсюков О. П.) спільно з Управлінням правового забезпечення (Поворозник Р. Р.) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції.

4. Українському науково-дослідному інституту пожежної безпеки (Євсюков О. П.) внести цей наказ до Державного реєстру нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки у встановленому порядку.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державної інспекції техногенної безпеки України Улинця Е. М.

6. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Міністр В. Балога

ПОГОДЖЕНО:
 
Перший заступник Голови -
Голова ліквідаційної комісії
Державного комітету України з питань
регуляторної політики та підприємництва Г. М. Яцишина

Голова Державної служби
гірничого нагляду та промислової
безпеки України О. Хохотва

Голова комісії з реорганізації
Держспоживстандарту України О. В. Пшеничка

Міністр регіонального розвитку,
будівництва та житлово-комунального
господарства України А. М. Близнюк

Перший заступник Міністра
охорони здоров'я України Р. О. Моісеєнко
ComForm">
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2024
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 894

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
журнал акт протокол правила Анимешник S2014 графік Будівлі закон инструктаж положение водители навчання первая помощь скачать безопасность жизнедеятельности скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга підручник инструкции по охране труда мультфильм видеоприкол Видео анекдоты Инструкция Кран робота Должностная инструкция грейфер такелажники АМОРТИЗАТОР веревка Канат юмор Прикол Дрель Дерева автотранспорт шиномонтаж Порядок трубопровод баня видео урок Автомобили грузовики Торговля БЕЗКОШТОВНО бесплатно Лекции плакаты агитация приказ скачати Кодекс науково-практичний коментар лекції Метро авария автомобиль Пожар Книги травматизм звіт издательства Лифт электроустановки Гост відео Опс ост горение киностудия Кіно кино Пособие Банк програма тестування тестирование программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство Цивільний захист плакат постер Цивільна безпека дтп бжд литература Водитель цирк сиз спецодежда зоопарк Реєстрація погрузка выгрузка Автослесарь животные грузчика дворника азс аптечка скринсейвер коментар Комментарий взрыв Презентация связь ртуть холодильники медицина Здравоохранение ppt Художник воздух шум СН Документальний фільм Архивы Эвакуация Тренировка заземление ожоги памятка угарный газ Питание харчування игра Гра склад офис электрооборудование ПУЭ офіс презентація сельское хозяйство розрахунок Пожарная безопасность безопасность Дробление сварка вывоз мусора Бомбы должностные инструкции СП общежитие психология ограждения образование Машиностроение снип сборник вопросы и ответы Молот окраска Первая медицинская помощь iso бухгалтер артисты библиотекарь библиограф газ инсульт Пчеловодство Театр авіація Справочник детское кресло электросварка Видеоурок PowerPoint стрес пляж Аптека Газонокосилка жкх вибрация ДСП Глаза НПК ринок Автодор біологія Легкая промышленность кон спирт атп Радиация излучение школи ультразвук спорт аудит Делопроизводство и секретарское дел відпочинок Средства защиты эргономика опасные грузы интимный словарь смотреть онлайн бе методика гн учебное пособие рабочее место статистика стенд ЗОШ Тара Інформатика та комп'ютерна техніка Информатика очки железная дорога фільм Туризм респиратор флот вентиляция контроль компьютер бассейн трактор больницы виноградарство Фізична культура история Історія вагон вокзал буй трамвай авиастроение Пропаганда Діти лифты Respirator дк титан цинк пожаротушение журнали Обж чрезвычайные ситуации ДНЗ Школа заряд выставки землетрясение тваринництво судна дозиметр ожог концепт Лесное хозяйство Методичний посібник детский сад дизайн роз'яснення завдання гидротехнические сооружения ПТМ НС билеты вопросы автоклав дискомфорт гармонизация Законодательство авиапредприятие аеропорт ведро станки Бункер вебинар байк басейн en кровотечение настанова допуск грипп заходи Відеоурок асбест библиотека музей Дворник бронхит крани Bulldog Kärcher зерно
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.