Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Субота, 22.06.2024
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 44.220.44.148· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з охорони праці [559]
Інструкції з охорони праці [278]
Журнали [43]
Нормативні акти підприємства з питань охорони праці [146]
РЕКЛАМА

Останні коментарі
Доброго дня. 
Прошу пояснити, потрібно видавати наказ/розпорядження чи просто затвердити пере
спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
Головна » Файли » Охорона праці » Нормативні акти підприємства з питань охорони праці

Умови щодо безпечного надання послуг на об'єктах замовника
[ ] 10.12.2015, 19:38

Умови щодо надання послуг на об'єктах замовника

Додаток № ______

до договору № ____ від "___" _________ 20___ року


УМОВИ ЩОДО БЕЗПЕЧНОГО НАДАННЯ ПОСЛУГ
ТОВ "___________________"    НА ОБ’ЄКТАХ ЗАМОВНИКА

1 ПЕРЕЛІК ВИМОГ З ОХОРОНИ ПРАЦІ І ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ
1.1 Відповідальність за дотримання вимог з охорони праці і техніки безпеки Підрядник визнає і погоджується з тим, що ТОВ «__________»    може здійснювати контроль з питань охорони праці і техніки безпеки, який поширюється і на персонал Підрядника. Це не звільняє Підрядника від відповідальності за свій персонал або виконувані роботи.
Підрядник повинен у всіх випадках здійснювати профілактичні заходи з охорони праці і техніки безпеки для всіх працівників підприємства, що перебувають на об’єкті, які причетні до виконання робіт і захисту навколишнього середовища.
1.2 Відповідність вимог з охорони праці законодавству
З моменту початку робіт і до остаточної здачі об’єкта або до дня усунення всіх недоліків або інших зауважень Підрядникові необхідно додержуватися всіх вимог норм державного законодавства, будівельних норм і правил, українських стандартів, вимог відповідальних з охорони праці осіб Підрядника і вказівок представників Замовника, що стосуються питань охорони праці.
1.3 Заходи щодо безпеки виконання робіт
Підрядник повинен:
— забезпечити, щоб усе електроустатковання, матеріали, подовжувані, арматура і т.п., що поставляються на об’єкт, відповідали вимогам усіх основних норм і нормативних документів;
— одержати і зберігати в журналі всі необхідні ліцензії, допуски та інші матеріали, що вимагаються законодавством;
— забезпечити, щоб усі заходи з охорони праці, проведені на об’єкті, відповідали вимогам стандартів з охорони праці.
1.4 Регулярні перевірки та облік
Підрядник зобов’язаний:
— проводити регулярні офіційні і неофіційні перевірки для виявлення будь-яких раніше не визначених значних ризиків, недоглядів з боку керівництва та рівня відповідності вимогам охорони праці і мати можливість підтвердити, що дані перевірки мали місце;
— вести журнал і, за необхідності, передавати Замовникові всі ліцензії, реєстрації, накази та узгодження.
1.5 Щотижнева інформація на виробничих нарадах, проведених Замовником
Підрядник повинен передавати представникові Замовника на його вимогу таку інформацію:
— списки персоналу Підрядника, зайнятого на виконанні робіт протягом даного тижня;
— опис травм даного персоналу (якщо були), включаючи час перерви в роботі і повернення до роботи;
— копії звітів керівництву та повідомлення про повернення до роботи у випадку запиту про це, а також будь-яку невідповідність, виявлену під час перевірок.
1.6 Обов’язки та відповідальність
Підрядник зобов’язаний:
забезпечити, щоб відповідальний за охорону праці Підрядника:
— був присутній на будівельному майданчику в періоди, за обгрунтованою вимогою.
— регулярно був присутній на нарадах і при проведенні перевірок з охорони праці або на інших зустрічах на вимогу Замовника.
— проводив контроль з питань охорони праці.
Відповідальність
Підрядник відповідає за дії або бездіяльність своїх підлеглих, які стали наслідком нещасних випадків у ході виконання зобов’язань за згодою, або якщо вони іншим способом порушили Правила.
При виявленні порушень технології виконання робіт або забезпечення охорони праці Замовник складає Акт, що є фіксацією порушення договірних умов.
У випадку, якщо працівники Підрядника порушили правила або якщо не виявилося устатковання, необхідного для виконання робіт, то Підрядник зобов’язаний в односторонньому порядку зупинити виконання робіт до того моменту, як відповідне порушення буде усунуто. У цьому випадку Підрядник зобов’язаний розпочати всі необхідні дії для того, щоб усунути порушення в строки, погоджені
Сторонами.
1.7 Оцінка виробничого процесу
Підрядник повинен:
— вести Журнал провадження робіт, у який записувати всі події, що сталися на об’єкті;
— за свій рахунок прибрати з робочого майданчика свої матеріали, які, на думку Замовника, можуть становити небезпеку для здоров’я і ризики для безпеки або які дефектні чи не відповідають роботам, для яких вони були замовлені;
— якщо Підрядник не виконує заходів з охорони праці, вказівки або вимоги, Замовник оформляє письмове попередження з вимогою, щоб Підрядник усунув недоліки до того, як приступити до робіт, Підрядник повинен виконати це в зазначений строк. У випадку невиконання цього Замовник усуває даний недолік, а Підрядник буде зобов’язаний відшкодувати витрати, понесені Замовником.
1.8 Підвищення кваліфікації і навчання
Підрядник зобов’язаний:
— на вимогу Замовника підтвердити, що персонал Підрядника добре ознайомлений і дотримується чинного законодавства з гігієни і безпеки праці, будівельних норм і правил, технічних умов виробника та постачальника, включаючи інструкції, видані Замовником;
— забезпечити, щоб увесь персонал Підрядника пройшов вступний інструктаж.
— за запитом Замовника за рахунок Підрядника організувати проходження персоналом Підрядника повторного інструктажу, призначеного Замовником.
2 БЕЗПЕКА ПРАЦІВНИКІВ
Навчання з охорони праці
Працівники повинні одержувати інформацію, інструктаж і навчання з усіх аспектів охорони праці і безпеки своєї роботи, включаючи те, що вони повинні робити у разі нещасних випадків, аварійних ситуацій і як одержати домедичну допомогу.
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)
Затвердити загальні та/або спеціальні правила користування засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) і провести навчання щодо їх використання.
Робочі зони, де потрібне використання спеціальних 313, повинні бути позначені.
ЗІЗ повинні підтримуватися в хорошому робочому стані, зберігатися у безпечному місці, регулярно перевірятися і за необхідності проходити техобслуговування і ремонт.
Етичні критерії при дотриманні норм з охорони праці і техніки безпеки
Уживання їжі, розлиття напоїв і паління повинні відбуватися в спеціально відведених місцях.
У робочих і побутових приміщеннях повинен підтримуватися суворий порядок, який гарантує недопущення нещасних випадків, ушкоджень, хвороб, пожеж і негативного впливу на навколишнє середовище.
Підрядники повинні призначити людей, відповідальних за безпеку, охорону здоров’я і захист навколишнього середовища (в обов’язок входить забезпечення безпеки на території об’єкта).
Правила Замовника
Про всі нещасні випадки/інциденти необхідно негайно повідомляти уповноваженого представника
Замовника (начальника дільниці Генпідрядника).
Про всі небезпечні умови та дії, що викликають порушення техніки безпеки, необхідно повідомляти негайно уповноваженого представника Замовника.
За всіма фактами порушення повинно бути проведене розслідування для того, щоб визначити основні причини та фактори, що призводять до інцидентів. Щоб уникнути рецидиву подібного роду явищ, необхідно вжити профілактичних заходів. Результати розслідування повинні бути оголошені на інших об’єктах, де потенційно існує ризик виникнення подібних випадків.
1.    Не захаращувати доступ до вогнегасників, шлангів, кранів і гідрантів.
2.    Інструменти, електричний кабель і шланги повинні зберігатися у відведеному місці.
3.    Паління дозволено у спеціально відведених для цього місцях.
4.    Жодний співробітник не допускається до роботи зі зниженою працездатністю або уважністю у зв’язку із втомою, хворобою, уживанням алкоголю або медикаментів за призначенням лікаря чи самостійно.
5. З метою доступу до робочих місць необхідно користуватися спеціально визначеними для цього дорогами, пішохідними доріжками, сходами, підйомниками,.
6. Усі працівники повинні бути ознайомлені зі шкідливими умовами праці, пов’язаними з хімічними речовинами або матеріалами, які використовуються в їхній роботі (фарби, розчинники, клей і т.д.).
7.    При проведенні всіх зварювальних, газорізальних робіт; робіт, пов’язаних з відкритим вогнем, абразивно-шліфувальних або інших робіт, виконання яких супроводжується іскрами або відкритим вогнем, необхідно користуватися системою допусків на виконання вогневих робіт і/або проводити такі роботи у спеціально визначених місцях.
8. Дозвіл для роботи в замкнених просторах застосовується до всіх просторів (бункерів, резервуарів, підвалів і т.д.), де існує або може існувати небезпека виділення отруйних і задушливих газів або будь-яка інша небезпека для здоров’я.
9. Під час роботи співробітників на платформах, де існує небезпека падіння з висоти, яка перевищує 1,3 м, на них повинне бути встановлене захисне поруччя або інше устатковання для запобігання можливості падіння. У випадку неможливості установлення огороджень робітники повинні бути оснащені засобами страховки і роботи виконувати за нарядом-допуском відповідно до системи допусків.
10. Усі переносні інструменти і пов’язані з ними допоміжні пристрої з техніки безпеки повинні бути у справному стані, а при їх пошкодженні - негайно відремонтовані або замінені.
11. Система допусків передбачає, що роботи підвищеної небезпеки за на рядом-допуском, оформленим відповідно до діючих нормативних документів, затвердженим головним інженером підрядної організації, можуть виконуватися тільки після реєстрації його в Журналі реєстрації в начальника дільниці Генпідрядника та узгодження з ним умов, місця, часу й порядку виконання робіт.

Замовник   Виконавець
(прізвище, ініціали, підпис) (прізвище, ініціали, підпис)

                                                                                             

Додаток до Акту-допуску

Договір № від "___" ________ 20___ року

Погоджено

Погоджено

Директор ТОВ "XXX"

Затверджую

Директор ПП "_________"

   


Заходи
з безпечного виконання робіт підрядною організацією
а будівельному майданчику:_________________________________
за адресою:______________________________

Інженер з охорони праці ПП "______________"                                                 _______________________
Погоджено
Інженер з охорони праці TOB «XXX»                                                                 _______________________

Категорія: Нормативні акти підприємства з питань охорони праці | Додав: ohranatruda
Переглядів: 1591 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2024
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 987

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
журнал акт протокол правила Анимешник S2014 графік Будівлі закон инструктаж положение водители навчання первая помощь скачать безопасность жизнедеятельности скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга підручник инструкции по охране труда мультфильм видеоприкол Видео анекдоты Инструкция Кран робота Должностная инструкция грейфер такелажники АМОРТИЗАТОР веревка Канат юмор Прикол Дрель Дерева автотранспорт шиномонтаж Порядок трубопровод баня видео урок Автомобили грузовики Торговля БЕЗКОШТОВНО бесплатно Лекции плакаты агитация приказ скачати Кодекс науково-практичний коментар лекції Метро авария автомобиль Пожар Книги травматизм звіт издательства Лифт электроустановки Гост відео Опс ост горение киностудия Кіно кино Пособие Банк програма тестування тестирование программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство Цивільний захист плакат постер Цивільна безпека дтп бжд литература Водитель цирк сиз спецодежда зоопарк Реєстрація погрузка выгрузка Автослесарь животные грузчика дворника азс аптечка скринсейвер коментар Комментарий взрыв Презентация связь ртуть холодильники медицина Здравоохранение ppt Художник воздух шум СН Документальний фільм Архивы Эвакуация Тренировка заземление ожоги памятка угарный газ Питание харчування игра Гра склад офис электрооборудование ПУЭ офіс презентація сельское хозяйство розрахунок Пожарная безопасность безопасность Дробление сварка вывоз мусора Бомбы должностные инструкции СП общежитие психология ограждения образование Машиностроение снип сборник вопросы и ответы Молот окраска Первая медицинская помощь iso бухгалтер артисты библиотекарь библиограф газ инсульт Пчеловодство Театр авіація Справочник детское кресло электросварка Видеоурок PowerPoint стрес пляж Аптека Газонокосилка жкх вибрация ДСП Глаза НПК ринок Автодор біологія Легкая промышленность кон спирт атп Радиация излучение школи ультразвук спорт аудит Делопроизводство и секретарское дел відпочинок Средства защиты эргономика опасные грузы интимный словарь смотреть онлайн бе методика гн учебное пособие рабочее место статистика стенд ЗОШ Тара Інформатика та комп'ютерна техніка Информатика очки железная дорога фільм Туризм респиратор флот вентиляция контроль компьютер бассейн трактор больницы виноградарство Фізична культура история Історія вагон вокзал буй трамвай авиастроение Пропаганда Діти лифты Respirator дк титан цинк пожаротушение журнали Обж чрезвычайные ситуации ДНЗ Школа заряд выставки землетрясение тваринництво судна дозиметр ожог концепт Лесное хозяйство Методичний посібник детский сад дизайн роз'яснення завдання гидротехнические сооружения ПТМ НС билеты вопросы автоклав дискомфорт гармонизация Законодательство авиапредприятие аеропорт ведро станки Бункер вебинар байк басейн en кровотечение настанова допуск грипп заходи Відеоурок асбест библиотека музей Дворник бронхит крани Bulldog Kärcher зерно
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.