Охорона праці та пожежна безпека в Україні

П`ятниця, 29.05.2020
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 34.204.193.85· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Література з питань охорони праці [337]
Література з питань пожежної безпеки [169]
Статті з питань охорони праці та пожежної безпеки ( [295]
Література з ЦО, ЦЗ, БЖД [153]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі

спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Підручники та інша література -  Література з ЦО, ЦЗ, БЖД
загрузка...
Головна » Підручники та інша література » Література з ЦО, ЦЗ, БЖД

У категорії матеріалів: 153
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 10 11 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Порядок здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. N 444, їз змінами і доповненнями, внесеними  постановою Кабінету Міністрів України  від 26 липня 2018 року N 592

Кабмін оновив Порядок здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях Відповідні зміни до Порядку здійснення навчання населення діям в надзвичайних ситуаціях внесені постановою Кабміну від 26 липня 2018 роки № 592 та діють з 31 липня.

Нормативно-правові акти з пожежної безпеки | Просмотров: 920 | Загрузок: 0 | Добавил: ohranatruda | Дата: 02.08.2018 | Комментарии (0)

Цивільний захист [підручник]

Автори: О. І. Запорожець, В. О. Михайлюк, Б. Д. Халмурадов та ін./ Вид-во:  К. : «Центр учбової літератури» / Рік: 2016 / Кількість стор: 264 / Формат: pdf

 Підручник призначено для студентів вищих навчальних закладів, які вивчають дисципліни освітнього напрямку «Цивільна безпека» за всіма фахами, а також для викладачів цих дисциплін. У підручнику наведено загально прийняті підходи, що застосовуються при розробці управлінських рішень щодо забезпечення стійкості території держави, її регіонів, адміністративно територіальних одиниць, населення та суб’єктів господарювання у надзвичайних ситуаціях. Містяться також базові відомості необхідні випускникам вищих навчальних закладів на первинних керівних посадах для виконання обов’язків за фахом щодо мінімізації небезпечних факторів надзвичайних ситуацій. Крім того, наведено типові методики для виконання студентами практичних, лабораторних та індивідуальних робіт під час опанування дисципліною «Цивільний захист». Він може бути корисним також студентам при виконанні розділу з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту в дипломних роботах (проектах) і керівному та командно-начальницького складу аварійно-рятувальних служб суб’єктів господарювання при підготовці та проведенні відповідних занять з підлеглими.
 

Література з ЦО, ЦЗ, БЖД | Просмотров: 915 | Загрузок: 139 | Добавил: ohranatruda | Дата: 28.12.2016 | Комментарии (0)

Безопасность жизнедеятельности / Под ред. д.т.н., профессора А.С. Беликова.

Беликов А.С., Капленко Г.Г., Мацияко В.В., Пушнин Л.П., Стаценко Ю.Ф.,  Кирнос Е.А., Андреева А.В., Зибров И.Ф./ Изд-во:  Днепропетровск: ФОП Середняк Т.К. / Год:  2015 / Кол-во стр:  636 / Формат: pdf

 В учебнике рассмотрены вопросы безопасности жизнедеятельности человека в системе «человек – окружающая среда». При этом уделено внимание таким вопросам: влияние человека на окружающую среду, анализ опасностей, влияющих на человека, риск и его оценка, причины возникновения техногенных аварий и катастроф, природных и социальнополитических опасностей, менеджмент безопасности и управление силами и средствами объектов хозяйствования во время чрезвычайных ситуаций. Учебник предназначается для студентов, изучающих курс «Безопасность жизнедеятельности» и для выполнения раздела дипломного проекта «Охрана труда и безопасность в чрезвычайных ситуациях» для всех направлений подготовки в высших учебных заведениях, а также может быть использован в других учебных заведениях, специалистами по вопросам безопасности и специалистами гражданской защиты объектов хозяйствования.

Література з ЦО, ЦЗ, БЖД | Просмотров: 599 | Загрузок: 40 | Добавил: ohranatruda | Дата: 28.10.2016 | Комментарии (0)

 Безпека життєдіяльності та охорона праці. Конспект лекцій.

   Автор: Грибан В.Н.  / Вид-во: Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ / Рік: 2016 / Розмір файлу: 1,47 МБ / Формат: pdf / Кількість стор.: 141

Посібник містить усю необхідну теорію з дисципліни "Безпека життєдіяльності та охорона праці", основні та додаткові літературні джерела. Призначено для студентів юридичного напрямку, викладачів, але буде корисним і для студентів інших спеціальностей.

Тематика лекцій: Вступ до безпека життєдіяльності та охорони праці. Правові та організаційні питання охорони праці. Законодавче забезпечення охорони праці в Україні. Основи фізіології, гігієни і виробничої санітарії. Електробезпека. Дія статичної електрики на людину. Заходи і засоби електробезпеки. Пожежна безпека. Патогенна дія механічних, фізичних, хімічних та біологічних чинників. Техногенна безпека. Надзвичайні ситуації та їх класифікація. Організаційно-функціональна структура захисту населення та адміністративно-територіальних одиниць у надзвичайних станах.

Література з питань охорони праці | Просмотров: 1295 | Загрузок: 159 | Добавил: ohranatruda | Дата: 22.09.2016 | Комментарии (0)

Охорона праці в органах Державної фіскальної служби України:  навчальний посібник

 Автори: Гусятинська Н.А., Чорна Т.М., Дашковська О.В.; за  ред.  Н.  А.  Гусятинської. / Ірпінь:  Видавництво  Національного університету ДПС України / Рік: 2015 / Кількість стор.: 326 / Формат файлу: pdf

У  навчальному  посібнику  висвітлено  правові  та  організаційні  засади  охорони праці в органах Державної фіскальної служби України, зокрема розглянуто основні положення міжнародних та національних нормативно-правових документів; питання щодо організації системи управління охороною праці, загальних вимог безпеки та основ пожежної профілактики на галузевих об’єктах; травматизму, професійних захворювань та розслідування нещасних випадків; соціального страхування від нещасного випадку та професійного захворювання.
Структурно посібник складається з восьми розділів, кожен з яких містить поряд з теоретичним матеріалом, питання для самоконтролю,  тестові завдання, а також практичну частину, термінологічний словник, перелік рекомендованої літератури.
Видання рекомендовано як навчальний посібник для підготовки фахівців податкових  та  митних  органів  України  за  галузями  знань  «Економіка  і  підприємництво», «Менеджмент і адміністрування», «Право», «Інформатика та обчислювальна техніка».
Крім того, посібник може бути використаний для підвищення кваліфікації керівників, менеджерів та спеціалістів галузевих об’єктів.

Література з ЦО, ЦЗ, БЖД | Просмотров: 288 | Загрузок: 122 | Добавил: ohranatruda | Дата: 14.03.2016 | Комментарии (0)

Безопасность жизнедеятельности

Учебник для студентов учреждений среднего профессионального образования — 6-е изд., испр.

Авторы: Косолапова Н.В., Прокопенко Н.А., Побежимова Е.Л. /  Изд-во:  Издательский центр «Академия» / Год: 2015 Кол-во стр.: 288 / Формат: pdf / Размер файла: 28,24 МБ

Учебник создан для профессий среднего профессионального образования в соответствии с Федеральным государственным образовательным стандартом.
В учебнике отражены принципы обеспечения устойчивости обметов экономики в условиях чрезвычайных ситуаций, рассмотрены осиопы личной безопасности и государственной системы обеспечения безопасности населения; содержатся сведения о причинах возникновения, последствиях и профилактике чрезвычайных ситуаций мирного и военного времени, потенциальных опасностях в сфере профессиональной деятельности, основах обороны государства и воинской обязанности. В книге освещены основы медицинских знаний, включающие правила оказания первой помощи пострадавшим в условиях чрезвычайных ситуаций.
К данному учебнику выпущен электронный образовательный ресурс « Безопасность жизнедеятельности".

Література з ЦО, ЦЗ, БЖД | Просмотров: 570 | Загрузок: 236 | Добавил: ohranatruda | Дата: 23.12.2015 | Комментарии (0)

Безпека життєдіяльності: навчальний посібник

Автори: Воробієнко П. П., Захарченко М. В., Орел Л. В./ Вид-во: Одеса: ОНАЗ ім. О. С. Попова / Рік: 2013 / Кількість стор.: 76 / Формат: PDF

В роботі розкривається значення безпеки життєдіяльності як нормативної дисципліни при підготовці фахівців у вищих навчальних закладах, її основні поняття.
В стислій насиченій формі розглядаються питання системного аналізу безпеки життєдіяльності в системі «людина-машина-середовище існування» в повсякденних умовах виробництва, в побуті та в умовах надзвичайних ситуацій.
Для студентів, викладачів, практичних працівників.

Література з ЦО, ЦЗ, БЖД | Просмотров: 432 | Загрузок: 26 | Добавил: ohranatruda | Дата: 06.12.2015 | Комментарии (0)


Защита населения в случае химического заражения: Учеб.-метод. пособие.
Автор: Маркитанова Л.И. / Изд-во: СПб.: Университет ИТМО; ИХиБТ / Год: 2015 / Кол-во стр.: 33 / Формат: pdf

Рассмотрены опасности, возникающие при химическом загрязнении окружающей среды. Систематизированы способы защиты персонала предприятий и населения от химического заражения.
Предназначено для самостоятельного изучения теоретического материала при подготовке бакалавров и магистрантов всех направлений по дисциплине «Безопасность жизнедеятельности».
 

Література з ЦО, ЦЗ, БЖД | Просмотров: 855 | Загрузок: 332 | Добавил: ohranatruda | Дата: 03.08.2015 | Комментарии (0)

Борьба с пожарами на объектах народного хозяйства в условиях ядерного поражения

Редактор: Балаев А С. / Изд-во: Военное издательство МО СССР, / Год: 1973 / Кол-во стр.: 222 / Формат: DJVU

В книге рассматриваются средства поражения, вызывающие массовые пожары. Излагается методика определения возможной пожарной обстановки на объекте и прилегающей к нему территории. Показаны пожарная техника и способы тушения пожаров в очаге ядерного поражения. Значительное место отведено мероприятиям по противопожарной устойчивости объектов народного хозяйства.

 

Література з ЦО, ЦЗ, БЖД | Просмотров: 887 | Загрузок: 299 | Добавил: ohranatruda | Дата: 11.06.2015 | Комментарии (0)

Надзвичайні ситуації та цивільний захист населення: Навчальний посібник

За редакцією С.П.Сонько / Автори: Сонько С.П., Пліщенко С.С., Голубкіна О.М., Віннік Н.В., Шиян Д.В. / Вид-во: Умань: Редакційно-видавничий відділ Уманського національного уні-верситету садівництва / Рік: 2010 / Кількість стор.: 156 / Формат: pdf

Навчальний  посібник поєднує в собі основи усіх дисциплін валеологічного спрямування,  таких  як «Цивільна оборона»,  «Безпека життєдіяльності»,  «Охорона праці».  Порівняно з першим виданням, автори доповнили і поглибили розділи, присвячені класифікації природних надзвичайних ситуацій, техногенним небезпекам, та захисту населення у надзвичайних ситуаціях. Зберігаючи орієнтацію посібника  на вимоги Болонського процесу щодо структури, змісту і обсягу викладеного матеріалу, було посилено наголоси на самостійну роботу студентів.
Навчальний посібник  буде корисним широкому колу читачів  -  студентів  вищих навчальних закладів, викладачів, школярів та учителів відповідних дисциплін.

Література з ЦО, ЦЗ, БЖД | Просмотров: 1176 | Загрузок: 411 | Добавил: ohranatruda | Дата: 11.05.2015 | Комментарии (0)

Цивільна безпека. Навчальний посібник

Автори: В.О. Михайлюк, Б.Д. Халмурадов / Вид-во:  Центр учбової літератури / Рік: 2008 / Кількість стор.: 158 / Формат: djvu

Навчальний посібник призначено для студентів вищих навчальних закладів, котрі вивчають дисципліни “Безпека життєдіяльності” та “Цивільна оборона“ за всіма фахами, а також для викладачів цих дисциплін. 
У навчальному посібнику наведено загально прийняті підходи, що застосовуються при розробці управлінських рішень щодо забезпечення стійкості території держави, її регіонів, адміністративно територіальних одиниць та об’єктів економіки у надзвичайних ситуаціях, і містяться типові методики виконання студентами практичних та розрахунково-графічних робіт під час опанування дисциплін напрямку “Безпека життєдіяльності”.
Він може бути корисним також студентам при виконанні розділу з безпеки життєдіяльності та цивільної оборони в дипломних роботах (проектах) і керівному та командно-начальницького складу аварійно-рятувальних служб об’єктів економіки при підготовці та проведенні відповідних занять з підлеглими.

Література з ЦО, ЦЗ, БЖД | Просмотров: 1366 | Загрузок: 410 | Добавил: ohranatruda | Дата: 01.05.2015 | Комментарии (0)

Стихийные бедствия, их медико-тактическая характеристика

Автор: Базалеев Н.С. доцент-начальник пмг подполковник м/с / Изд-во:  Харьковский государственный медицинский университет. / Формат: DOC / Кол-востр. 34

Общая характеристика чрезвычайных ситуаций. Классификация ЧС. Характеристика наиболее распространенных стихийных бедствий. Классификация очагов поражения по видам медицинских последствий. Медико-тактическая характеристика землетрясений, пожаров , наводнений. Формирования, привлекаемые для проведения спасательных и других неотложных работ при стихийных бедствиях. Режим действий МЧС в чрезвычайных ситуациях. Силы и средства ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций. Основные задачи службы Медицины катастроф. Формирования службы Медицины катастроф, предназначенные для оказания медицинской помощи. 0рганизация оказания медицинской помощи в районе стихийного бедствия

Література з ЦО, ЦЗ, БЖД | Просмотров: 736 | Загрузок: 13 | Добавил: ohranatruda | Дата: 30.10.2014 | Комментарии (0)

 Защита от ионизирующих излучений: Справочник 4-е изд., перераб. и доп.

Авторы: Машкович В.П., Кудрявцева А.В. / Формат: DJVU / Изд-во: Энергоатомиздат / Год: 1995

Справочник содержит необходимые данные для расчета зашиты при работе с радиоактивными веществами и другими источниками ионизирующих излучений. Приводятся физические величины, единицы и основные соотношения в области ионизирующих излучений, характеристики источников излучения, предельно допустимые уровни излучений, информация по защите от α-, β-, γ-излучений и нейтронов, по альбедо излучений. 4-е издание справочника (3-е вышло в 1982 г.) полностью переработано и дополнено данными, появившимися после 1982 г. Для специалистов, занимающихся вопросами защиты при работе с источниками ионизирующих излучений.

Література з ЦО, ЦЗ, БЖД | Просмотров: 1519 | Загрузок: 316 | Добавил: ohranatruda | Дата: 12.10.2014 | Комментарии (0)

Основы безопасности жизнедеятельности. Учебник для сред. проф. образования. — 9-е изд., стер.

Автор: Косолапова Н.В., Прокопенко Н.А. / Изд-во: Академия / Год: 2014 / Формат: pdf

Учебник написан в полном соответствии с программой изучения дисциплины «Основы безопасности жизнедеятельности» в учреждениях СПО. Содержание учебника соответствует образовательному стандарту среднего (полного) общего образования по данной дисциплине. В книге рассмотрены основы личной безопасности и государственной системы обеспечения безопасности населения. Содержатся сведения о причинах возникновения, последствиях и профилактике чрезвычайных ситуаций различного происхождения, действующей в Российской Федерации системе защиты населения и территорий в условиях чрезвычайных ситуаций мирного и военного времени, основах обороны государства и воинской обязанности. Особое внимание уделено организации здорового образа жизни человека как важнейшего фактора физического и творческого долголетия. Кроме того, рассмотрены правила оказания первой помощи пострадавшим, профилактика инфекционных заболеваний, требования к здоровью будущих родителей и правила ухода за новорожденным.
Для студентов учреждений среднего профессионального образования.

Література з ЦО, ЦЗ, БЖД | Просмотров: 2618 | Загрузок: 406 | Добавил: ohranatruda | Дата: 11.10.2014 | Комментарии (0)

Цивільний захист. Навчальний посібник для студентів усіх спеціальностей

Автор: Манойло О.Г., Осипенко В.І., Булюк В.І., Швець В.Г. (Манойло О.Г. (ред.).) / Вид-во: Одеська національна академія харчових технологій / Рік: 2013 / Формат: doc

Навчальний посібник знайомить майбутніх фахівців з питаннями організації і проведення заходів щодо захисту населення в умовах військового часу та від наслідків надзвичайних ситуацій у мирний час . Навчальний посібник призначено для студентів всіх спеціальностей. Систематизований навчальний матеріал посібника може бути використаний  викладачами та фахівцями з цивільного захисту під час своєї службової діяльності.

Література з ЦО, ЦЗ, БЖД | Просмотров: 1672 | Загрузок: 475 | Добавил: ohranatruda | Дата: 01.10.2014 | Комментарии (0)

1-15 16-30 31-45 ... 136-150 151-153Copyright otipb.at.ua © 2020
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 939

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция контроль Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.