СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ ДСТУ Б В. 1.1-20:2007 Перекриття та покриття. Метод випробування на вогнестійкість Цей стандарт установлює метод випробування перекриттів та покриттів будинків на вогнестійкість за стандартним температурним режимом та/або за додатковими (альтернативними) температурними режимами згідно з ДСТУ Б В.1.1-4. Стандарт застосовують для визначення межі вогнестійкості перекриттів та покриттів. Стандарт застосовують для випробувань залізобетонних, дерев'яних та композитних перекриттів та покриттів, перекриттів та покриттів із заскленими елементами (наприклад, покриттів із вікнами верхнього світла), а також перекриттів та покриттів, в конструкції яких використовують підвісні стелі (рисунок А.1). Стандарт застосовують для випробувань перекриттів без порожнин або з порожнинами, що не вентилюються; покриттів без порожнин або з порожнинами, що вентилюються або не вентилюються. Стандарт придатний для цілей сертифікації.
ДБН В 1.1.7-2002 "Захист від пожежі. Пожежна безпека об'єктів будівництва"
Вимоги ДБН В.1.1-7-2002 є обов'язковими для фізичних та юридичних осіб, незалежно від їхньої форм власності та належності, які здійснюють будівельну діяльність на території України. Дотримуватися їх слід під час опрацювання проектної документації на нове будівництво, розширення, реконструкцію, технічне переоснащення, реставрацію, капітальний ремонт будинків і приміщень різного призначення.
Ця Інструкція поширюється на територію та всі приміщення магазину,
встановлює вимоги пожежної безпеки, порядок дій у разі виникнення
пожежі в магазині і є обов'язковою щодо вивчення та виконання
відповідальною особою за пожежну безпеку та усіма працівниками і
обслуговуючим персоналом магазину.
Порядок обліку пожеж та їх наслідків (НАПБ Б.07.020-2003) Затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2003 року № 2030 (із змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 25 травня 2006 року N 726, від 20 квітня 2007 року N 648, від 2 квітня 2008 року N 293, від 3 вересня 2009 року N 944, від 20 жовтня 2011 року N 1109, від 18 липня 2012 року N 657, від 29 травня 2013 року N 380)
Цей Порядок визначає вимоги до ведення обліку пожеж та їх наслідків і є обов'язковим для міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій незалежно від їх підпорядкування і форми власності.
Облік пожеж та їх наслідків здійснюється з метою проведення аналізу причин та умов виникнення пожеж, оцінки стану пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів, прогнозування ситуації і розроблення запобіжних заходів для забезпечення безпеки людей, збереження матеріальних цінностей та створення умов для гасіння пожеж.
Ця Інструкція поширюється на всі приміщення
аптеки, встановлює вимоги пожежної безпеки, порядок дій у разі
виникнення пожежі і є обов'язковою для вивчення та виконання усім
персоналом.