Первая медицинская помощь при чрезвычайных ситуациях (PowerPoint - презентация)
Формат: ppt / Кол-во слайдов: 21 / Размер: 4,2 мб
В этой PowerPoint - презентации освещены следующие вопросы: содержание само и взаимопомощи в ЧС; оказание первой медицинской помощи при различных несчастных случаях; особенности оказания первой медицинской помощи при поражениях ОВ, РВ, АХОВ, БС.
Національний класифікатор «Класифікатор надзвичайних ситуацій» (КНС) застосовують для збирання адміністративних даних та організації взаємодії органів центральної виконавчої влади, відомств, організацій, підприємств під час вирішування питань, пов'язаних із надзвичайними ситуаціями (НС). Класифікатор можна використовувати для машинного обробляння статистичної інформації в автоматизованих системах і забезпечення інформаційної сумісності задач органів різних рівнів керування.
ДСТУ 3675-98 Пожежна техніка. Вогнегасники переносні. Загальні технічні вимоги та методи випробувань.
Цей стандарт поширюється на переносні вогнегасники, означені для гасіння пожеж класів А, В, С, електрообладнання під напругою (встановлює основні вимоги, які повинні забезпечити їх безпеку, надійність та експлуатаційні якості. Стандарт не включає ніяких вимог з оцінки вогнегасної здатності вогнегасників, які рекомендуються для гасіння пожеж класу С. Придатність для гасіння пожеж класу С може бути заявлена виробником тільки для порошкових вогнегасників. Вимоги, викладені у стандарті, поширюються на вогнегасники, повна маса яких у спорядженому стані не перевищує 20 кг. Обов'язкові вимоги до якості вогнегасників, які забезпечують їх безпеку для життя, здоров'я та майна населення, охорони навколишнього середовища, викладені у розділах 4—7 цього стандарту. Стандарт не поширюється на вогнегасники спеціального (цільового) призначення (лісові, авіаційні, шахтові та ін.). Стандарт придатний для цілей сертифікації.
Галузеві норми часу на проведення експертних робіт у сфері охорони праці та промислової безпеки. Частини 3,4
Норми часу призначені для розрахунку трудомісткості виконання експертних робіт.
Норми часу розроблено фахівцями Центру продуктивності Міністерства праці та соціальної політики України за участю провідних фахівців ЕТЦ „Держгірпромнагляду”.
СОУ-Н ЕЕ 20.302:2007
Норми випробування електрообладнання
Затверджені наказом Міністерства палива та енергетики України від 15 січня 2007 р. № 13
Ророблені: ДП «ДонОРГРЕС». ВАТ «ЛьвівОРГРЕС»
Видані на заміну ГКД 34.20.302-2002 Норми випробувань електрообладнання, затвердженого наказом МІнпаливенерго України від 28.08.2002 р. № 503
Термін перевірки: 2012 рік
Цей керівний нормативний документ «Норми випробування електрообладнання», переглянутий на підставі Рішення Правління ОЕП «ГРІФРЕ» від 20.07.2004, протокол № 25, договору № 310/04.30515 від 15.11.04р. та додаткової угоди № 1 від 10.02.06 до договору № 310 від 15.11.04 р., установлює основні вимоги щодо норм випробування електрообладнання.
ЦІ Норми розроблені згідно з вимогами чинних нормативних документів на заміну ГКД 34.20.302—2002 «Норми випробувань електрообладнання». Під час перегляду Норм внесені зміни згідно з вимогами ГКД 34.20,507—2003 «Технічна експлуатація електричних станцій і мереж. Правила», ДНАОП 1.10-1.01—97 «Правила безпечної експлуатації електроустановок» тощо, а також передового експлуатаційного досвіду.
З набранням чинності цим нормативним документом припиняється застосування на території України попереднього видання ГКД 34.20.302—2002 «Норми випробувань електрообладнання».
В основе презентации инструкция по охране труда при проведении инструктажа по электробезопасности на 1-ую группу Формат: PPT (в архиве) / Размер файла: 1,95 мб / Кол-во слайдов: 15
ДБН Б.2.5-56-2014. Інженерне обладнання будинків і споруд.Системи протипожежного захисту
СИСТЕМЫ ПРОТИВОПОЖАРНОЙ ЗАЩИТЫ
Затверджено з наданням чинності з 01 липня 2015 року Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.11.2014 № 312 / Розробленик ВГО «Український союз пожежної та техногенної безпеки».
Будівельні норми розроблено на заміну ДБН В.2.5-56:2010 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Системи протипожежного захисту».
Вимоги цих будівельних норм поширюються на проектування, монтування, перевіряння систем і підтримання експлуатаційної придатності систем протипожежного захисту (СПЗ), а саме: автоматичних систем пожежогасіння (АСПГ); автономних систем пожежогасіння локального застосування (СПГа); систем пожежної сигналізації (СПС); систем оповіщування про пожежу та управління евакуюванням людей (СО); систем протидимного захисту (СПДЗ); систем централізованого пожежного спостерігання (СЦПС); диспетчеризації СПЗ.
Зазначені вище СПЗ призначені для протипожежного захисту будинків, споруд, приміщень та устаткування різного призначення під час нового будівництва, реконструкції, технічного переоснащення, капітального ремонту цих об’єктів.
Ці будівельні норми встановлюють вимоги до обладнання об’єктів СПЗ під час їхнього будівництва, реконструкції, технічного переоснащення,
капітального ремонту, зміни категорій приміщень і будинків за вибухопожежною і пожежною небезпекою за НАПБ Б.03.002.
Вимоги цих будівельних норм рекомендується застосовувати під час реставрації.
Вимоги цих будівельних норм є обов’язковими для фізичних та юридичних осіб, які здійснюють будівельну діяльність на території України, незалежно від їхніх форм власності.
Ці будівельні норми не поширюються на проектування, СПЗ для: будинків і споруд, що проектуються за спеціальними нормами; технологічних установок, розташованих поза будинками; складських будинків для зберігання, аерозольної продукції; систем пожежогасіння призначених для гасіння пожеж з наявністю вибухових речовин, джерел іонізуючого випромінювання та пожеж класу D згідно з ГОСТ 27331 (горючі метали).
Проектування СПЗ на вище перелічених об’єктах здійснюється за галузевими нормами, або індивідуальними технічними умовами, концепціями.