Безпека дітей на воді - передусім (цікава розробка) Літо змушує полюбити воду кожного! Всі хочуть зануритися всім тілом у водойму, і діти - не виняток. У дітей є різні засоби, які підтримують їх у воді тоді, коли вони ще не вміють плавати, або тільки навчилися, і ще трохи бояться.
Зазвичай, коли діти плавають у водоймах або басейнах, не дивлячись на те якого вони віку, за ними ретельно спостерігають дорослі. Це правильно, адже діти безтурботні і можуть загравшись не побачити небезпеку і просто потонути. Коли тоне доросла людина, то воно, як правило, видає гучні крики, розмахує руками, і просто не дає себе не помітити, але це не означає, що така поведінка властива всім. Є люди, особливо часто такі зустрічаються серед дітей, які просто опускаються на дно, так як у паніці впадають в ступор і не можуть підтримувати себе над водою.
Буває й таке, що про дітей забувають, а згадують про них через кілька хвилин після утоплення. Така необачність з боку дорослих змусила Фельдшера швидкої допомоги в Північній Кароліні на ім'я Graham Snyder задуматися про можливі способи підвищення безпеки дітей у воді і йому в голову прийшла ідея щодо створення спіального пристрою Seal. Seal являє собою пристрій, який складається з двох частин:
SealBands, яка являє собою водонепроникний браслет для шиї дитини;
GuardBands, яка являє собою портативний пристрій, на який приходять сигнали про занурення у воду.
Якщо браслет занурився на певну глибину - починається відлік часу, за який він повинен піднятися. Якщо це не відбувається, по закінченню часу на пристрій приходить вібраційний, звуковий, і, в той же час, світловий, сигнал тривоги.
Такий браслет може бути корисним для забезпечення контролю за великими групами дітей під час купання у водоймах. Пристрій для приймання сигналу забезпечує можливість одночасно працювати з декількома браслетами, і рятувальник може стежити за кількома дітьми.
В той же час розробка має низку недоліків, наприклад в тому, що не дозволяє ідентифікувати, де саме відбувається утоплення. Хоча однозначно зрозуміло, що сталося воно в чітко визначеному радіусі дії бездротового зв'язку між браслетом і пристроєм. Якщо браслет покине зону дії - це так само відображається на пристрої, і дитину можна зупинити та змусити повернуться в зону дії.