Будівля пожежної бригади, розташована в скелі, що знаходиться у міста Магрейд на Вайнстріт. Пожежне депо займає три печери пробурені в гірській породі і пов'язані між собою. Фасадом будівлі є чорна бетонна плита розташована під таким же нахилом, що й схил скелі. Ця плита з одного боку є архітектурною домінантою, чорного кольору, якої досягнуто за рахунок додавання пилу букового вугілля в розчин. Вибір кольору фасаду уособлює собою вигорлий ліс. З іншого боку, ця плита виконує функцію захисної споруди від падаючих каменів.
Дві печери - це гаражі, виконані у вигляді порталів і оброблені сталлю з чорним покриттям. Складні двері виконані зі скла, що дозволяє бачити внутрішній об'єм. Консольно виступаючий з площини стіни куб, це адміністративно-побутовий блок. Таке рішення прийнято для досягнення більшого огляду навколишньої місцевості і максимальної освітленості приміщень.
Інтер'єри приміщень характеризуються простими матеріалами: дерево, скло і сталь, які майстерно контрастують з суворою обштукатуреною поверхнею печер.
Відмінність цієї будівлі від інших полягає в підпорядкуванні всього її наповнення принципам енергозбереження та особливості розташуванні. Будівлю можна було б розмістити як і тисячі інших серед міської забудови, але через унікальність земель в альпійському контексті, спільнотою було вирішено розмістити пожежне депо в скелі. Це рішення дозволило зберегти цінні землі для сільського господарства, тим самим внісши чималий внесок у збереження ресурсів.
Принцип енергозбереження полягає в тому, що взимку при мінус десяти градусах зовнішнього повітря, в неопалюваних приміщення пожежного депо зберігається температура плюс дванадцять градусів, за рахунок тепла що віддається скелею, що дозволяє значною мірою зменшити енерговитрати.
Крім того, динамічне моделювання теплового потоку дозволило обрати частини споруди які повинні бути ізольовані, це адміністративний блок, гаражі, що не опалюються. У гаражних боксах двері виконані потрійним теплозберігаючим склопакетом, що дозволяє зберегти енергію для нагрівання води (40кВт/м.кв)