Концепт вогнегасника з водяними бомбами
Пожежне обладнання це дуже важливий предмет у будь-якому приміщенні, який може врятувати життя і тому завжди повинен перебувати в будь-якому будинку та організації. Хоча, часто так буває, що осередок загоряння не вимагає великої кількості води або вуглекислоти, але за правилами пожежної безпеки або машинально людина використовує саме вогнегасник. Це, звичайно, правильно, але, після використання, незалежно від кількості витраченого вмісту, вогнегасник доводиться відправляти на пункт обслуговування.
Подумавши над цією проблемою, Жанг Жіченг, Ву Джіа, Bao Хаїма і Ху Кун розробили новий дизайн вогнегасника. Функціонально і вміст вогнегасника практично не змінилися. Такий же балон з вогнегасною речовиною. Так само є пломба, чека, яку потрібно зірвати для роботи з приладом. Єдине, що додалося - невеликі водяні бомбочки по всьому діаметру вогнегасника. Внизу балона є роз'єми з кнопками. Натискаючи на кнопку, ви отримуєте невелику кулю. Для того, щоб її використати, не потрібно впритул підходити до вогнища, можна кинути туди бомбочку з безпечної відстані.
Від удару та температури в кулі порушується система стримування рідини і вода під великим тиском розпорошується в усі сторони через перфорації. Інтенсивне розпорошення дрібних крапель води створює зону з пониженим вмістом кисню, який необхідний для підтримки вогню, що в свою чергу призводить до усунення небезпечної ситуації.
Всі бомбочки однакового розміру, у випадку більш сильної небезпеки можна використовувати відразу декілька штук. При цьому основний вміст вогнегасника не зачіпається. При усуненні спалаху бомбочки можна перезарядити самостійно. Жанг Жіченг, Ву Джіа, Bao Хаїма і Ху Кун вважають, що це вирішить багато проблем з використанням і перезаряджанням вогнегасника. Найголовніше - визначити, чи можна даний вид загоряння гасити водою і чи достатньо буде такого способу.
|