Найнезвичайніші пожежні депо зі всього світу Пожежні депо виконують важливу роль в нашому жутті. Багато з них окрім виконання своїх звичайних функцій ще є архітектурними або технічними шедеврами. На цій сторінці наведено деякі з найкрасивішихі та найдивовижніших будівеліь пожежних депо із різних країн. 15. Пожежне депо в місті Пеорія (Peoria), штат Іллінойс, північ США
14. Пожежна частина "Throckmorton Ridge". Мілл Валлі, Каліфорнія, США. Будівля пожежного депо обудована виключно із натуральних матеріалів та забезпечується електричню енергією від енергосистеми потужністю 38 кВт, побудованої на основі фотоелектричних панелей.
13. Будівля пожежної частини в Берліні, Німеччина.
12. Пожежне депо в місті Кельн (Köln), Німеччина. У цьому маленькому червоному будиночку живе пожежна колонна. А сам він всього лише частина великого комплексу, з тренувальними будівлями та департаментом управління.
11. Пожежна станція на "Hill Street", Сінгапур. Найстаріша пожежна станція в Сінгапурі, пам'ятає ще кінні пожежні вози. Будівля частини побудована в 1908 році останніми роками відреставровано і використовується за призначенням.
10. Пожежне депо в "Parque de Bombas", Понсе,
Пуерто-Ріко. Будівля пожежної частино вважається однією з найбільш
впізнаваних пам'яток історії та архітектури на острові і є не тільки
пожежною частиною але й музеєм.
9. Пожежна частина "Hook And Ladder" 8, м. Нью-Йорк, США. 8. Пожежне депо № 17, м. Сіетл, США. На покрівлі будівлі розміщені сонячні батареї, а на території частини побудовано артезіанську свердловиною, яка забезпечує пожежну технікою водою.
7.
Пожежна частина Firehall № 1, м. Брендон, Канада. Ворота і стіни цього пожежного депо вироблені зі скла, що дозволяє денному світлу проникати в будівлю
з усіх боків.
6. Пожежне депо "Ave Fenix", Мехіко, Мексика. Включає в себе консультаційний і навчальний центр, спеціальну бібліотекау для пожежних, відділ по набору нових рекрутів і безліч особистих і громадських приміщень. Вражає будівля тим, що її передній край піднятий над землею, а всередині багато інтригуючих форм і відкритого простору.
5. Пожежна частина "Houten", Хаутен, Нідерланди. Будівля забезпечена місцями для розміщення шести пожежних машин. На
першому поверсі знаходиться душові, роздягальні та санітарно пбутові
приміщення, а також приміщення для зберігання механічного устаткування,
конференц-зал та їдальня для пожежних. На другому поверсі обладнані
офісні приміщення, складські приміщення для техніки на горищі. З південного фасаду змонтовані фотоелементу. Дизайнери радикально відділили конструкції даху від внутрішньої
організації, тому виникає уявлення, що внутрішнє опорядження
незалежність від оболонки, з самої будівлі.
Вибір параболічного даху оболонки на пожежній станції в Хаутен був
"результатом пошуку елегантної форм та оптимізації структури. Скління фасадів включає в себе великі підйомні ворота для виїзду пожежної техніки. Будівля розташована в соціально неблагополучному районі міста і для того, щоб утримати дітей від осквернення будівлі, депо має гігантську стіну з картин, написаних місцевими дітьми з усіх 22 навколишніх шкіл.
4.
Пожежна станція "Rijswijk", Rijswijk, Нідерланди. Станція призначена
для цілодобового чергування, тому тут маються: спальні, тренажерний зал,
кухня. 3. Пожежна станція "Tromsø", Тромсе, Норвегія. Сучасна будівля в якій розміщено широкий асортимент транспортних засобів призначених для реагування на надзвичайні ситуації, житлові приміщення, простор для відпочинку , класні кімнати, моніторинг кімнати і багато інших корисних приміщень. Помаранчевий колір пронизує кожний куточок пожежної станції і допомагає об'єднати весь простір приміщень в єдине ціле. Дизайн будівлі розроблено: Stein Halvorsen Sivilarkitekter.
1.
Пожежна станція "Vitra", м. Вайль-на-Рейні, Німеччина. Задум будівлі
такий: Завдяки реалізації вузького профілю, вона повинна сприйматися як
продовження пейзажу, який концептуально проходить через будівлю. Ця станція була побудована з єдиною метою: оберігати меблеву фабрику Virta, від пожежі. Звичайно, в окрузі було багато інших пожежних станцій, благо Рейн близько, тому незабаром керівники фабрики зрозуміли свою помилку і переробили цю незвичну споруду в музей, де тепер виставляється колекція стільців від Virta.
|