Штепсельний
дактилоадаптер "Вілкус"
Студія Артемія Лебедєва сконструювала перехідничок,
який потішить людей з пристрастю до смаку електроенергії. Назва його
дактилоадаптер «Вілкус».
Багато людей отримують задоволення від прямого контакту з електричними мережами загального користування. Зазвичай для цих цілей використовуються П-образні фрагменти неізольованого дроту, канцелярські скріпки або навіть звичайні металеві столові виделки. Всі ці пристосування ненадійні, недовговічні і, що важливо, здатні викликати коротке замикання, а в деяких випадках і загоряння проводки.
Перші два рядки відомого віршика: Донька запитала у мами цукерку / Мама сказала: «Сунь пальчик в розетку» є фантазією неосвіченого автора. По-перше, для досягнення надійного результату недостатньо одного пальця. По-друге, всі побутові розетки проектуються так, щоб у них не проліз навіть дитячий палець. Цю проблему й вирішили автори цього "винаходу" :-)
Не оминули увагою і любителів подорожувати. У комплект "Вілкус" входять змінні вилки - для європейських та американських розеток. Для групових електомережевих сеансів чудово підійде розроблений дизайнерами студії мережевий порт «Розеткус».
Крі того, необхідно зазначити, що дактилоадаптер «Вілкус» (перехідник для пальців) сам по собі не споживає електроенергії, тому його можна залишати підключеним до розетки до наступного сеансу, як що він відбудеться.
|