Неординарна ініціатива політика - перерва в роботі заради сексу!
Ввести оплачувану годинну перерву під час робочого дня, для того, що співробітники мали можливість з'їздити додому і зайнятися сексом - ось з такою пропозицією виступив ... ні, не В.В. Жириновський, а шведський політик Евертурнео Пер-Ерік Мускос. Настільки неординарну пропозицію він озвучив виключно заради турботи про здоров'я нації.
Він зазначив, що численні дослідження в цій області доводять, що секс вкрай корисний для відносин і це частково могло б вирішити проблему віддалення в сімейних стосунках.
Тема сексу періодично привертає увагу громадськості не тільки з точки зору відновлення гармонійних стосунків у сім'ї і підвищення народжуваності, а й в розрізі підвищення продуктивності праці. Так, кілька років тому американські вчені з'ясували, що секс під час обідньої перерви вдвічі підвищує працездатність. Деякі компанії США і Німеччини навіть продовжили на годину обідню перерву своїх співробітників, щоб ті встигли не тільки перекусити в середині робочого дня, але і зайнятися коханням зі своїми партнерами. Звучить як в казці, але заради такої справи деякі керівники навіть оплачують своїм співробітникам готельні номери і незмінно спостерігають сплески трудового ентузіазму після таких зустрічей.
А що ж думає з цього приводу наука?
При сексуальному збудженні в організмі людини починає вироблятися гормон окситоцин, а слідом за ним ендорфін. Діючи спільно обидва ці гормону діють в 10 разів ефективніше будь-яких транквілізаторів - вони піднімають настрій і дозволяють мінімізувати наслідки стресу. Крім цього, окситоцин позитивно відбивається на роботі серцево-судинної системи і дозволяє нормалізувати тиск.
Тестостерон, який також виробляється під час близькості, сприяє поліпшенню роботи імунної системи і дозволяє організму впоратися з вірусами і бактеріями.
Крім того, сексуальний «струс» організму призводить до активізації окремих зон головного мозку, що може покращити концентрацію уваги, творчий потенціал людини, підвищити його розумові здібності і пам'ять.
Таким чином, сприятливий вплив сексуальних перерв на організм працівника не викликає ніяких сумнівів. Залишається тільки дочекатися, коли з подібною ініціативою виступлять і наші політики ;-).
|