Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Вівторок, 20.08.2019
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 35.173.234.237· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [253]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі
у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
загрузка...
Головна » Файли » Інше » Цивільний захист

Положення про організацію навчального процесу з функціонального навчання
[ Викачати з сервера (188.5 Kb) · Викачати видалено (сайт ВР України) ] 24.01.2015, 11:54

Положення про організацію навчального процесу з функціонального навчання

Затверджено Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21.10.2014  № 1112 / Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 листопада 2014 р. за № 1398/26175

Це Положення розроблено відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Законів України "Про освіту", "Про вищу освіту", Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819, інших нормативно-правових актів з питань освіти та цивільного захисту, з метою вдосконалення навчального процесу з функціонального навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту в навчально-методичних центрах сфери цивільного захисту

Це Положення визначає єдині вимоги до організації навчального процесу з функціонального навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту у навчально-методичних центрах сфери цивільного захисту.
 Функціональне навчання забезпечує на державному, регіональному, місцевому та об’єктовому рівнях потреби центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій у підвищенні рівня компетентності (знань, умінь) керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, виконувати певні функції у межах законодавчо визначених повноважень у сфері цивільного захисту, в удосконаленні їх підготовленості виконувати службові обов’язки і поставлені завдання в усіх режимах функціонування єдиної державної системи цивільного захисту.

З введенням в дію цього положення  втратив чинність, наказ МНС України від 10 липня 2008 року № 514 "Про затвердження Положення про організацію навчального процесу з функціонального навчання у мережі навчально-методичних установ єдиної системи цивільного захисту", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11 серпня 2008 року за № 734/15425.

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.10.2014  № 1112

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 листопада 2014 р. за № 1398/26175

Про затвердження Положення про організацію навчального процесу з функціонального навчання

 Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, пункту 15 Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819, та з метою вдосконалення навчального процесу з функціонального навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту в навчально-методичних центрах сфери цивільного захисту, НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити Положення про організацію навчального процесу з функціонального навчання, що додається.

 2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МНС України від 10 липня 2008 року № 514 "Про затвердження Положення про організацію навчального процесу з функціонального навчання у мережі навчально-методичних установ єдиної системи цивільного захисту", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11 серпня 2008 року за № 734/15425.

 3. Департаменту юридичного забезпечення МВС України (Горбась Д.В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

 4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр                                                                                             А.Б. Аваков


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства

внутрішніх справ України

21.10.2014  № 1112

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

5 листопада 2014 р.

за № 1398/26175

ПОЛОЖЕННЯ

про організацію навчального процесу з функціонального навчання

 

І. Загальні положення

 1. Це Положення визначає єдині вимоги до організації навчального процесу з функціонального навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту (далі - функціональне навчання) у навчально-методичних центрах сфери цивільного захисту.

 2. Це Положення розроблено відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Законів України "Про освіту", "Про вищу освіту", Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819 (далі - Порядок проведення навчання), інших нормативно-правових актів з питань освіти та цивільного захисту.

 3. Функціональне навчання забезпечує на державному, регіональному, місцевому та об’єктовому рівнях потреби центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій у підвищенні рівня компетентності (знань, умінь) керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту (далі - керівний склад та фахівці), виконувати певні функції у межах законодавчо визначених повноважень у сфері цивільного захисту, в удосконаленні їх підготовленості виконувати службові обов’язки і поставлені завдання в усіх режимах функціонування єдиної державної системи цивільного захисту (далі - ЄДС ЦЗ).

 4. Навчальний процес з функціонального навчання - система організаційних і методичних заходів, спрямованих на формування у слухачів професійних компетентностей з питань цивільного захисту на підставі вимог до структури та змісту програм функціонального навчання й категорій осіб керівного складу та фахівців, визначених у додатку 1 до Порядку проведення навчання.

 5. Навчальний процес з функціонального навчання здійснюється:

 1) на державному рівні - Інститутом державного управління у сфері цивільного захисту (далі - Інститут), який виконує функції головного навчально-методичного центру;

 2) на регіональному, місцевому та об’єктовому рівнях - навчально-методичними центрами сфери цивільного захисту.

 6. Функціональне навчання здійснюється:

 1) за програмами функціонального навчання для потреб центральних органів виконавчої влади та для потреб органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання (далі - програма підвищення кваліфікації) (до 72 навчальних годин) в Інституті та на курсах удосконалення (підвищення кваліфікації) керівних кадрів регіону навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту;

 2) за навчальними програмами постійно діючих семінарів (до 36 навчальних годин), на курсах першої, другої, третьої категорій (далі - міські курси) навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту.

 7. Організація функціонального навчання у навчально-методичних центрах сфери цивільного захисту здійснюється за такими формами:

 1) денна є основною формою підвищення кваліфікації слухачів з відривом від виробництва;

 2) дистанційна є формою підвищення кваліфікації слухачів без відриву від виробництва;

 3) індивідуальна є особливою формою підвищення кваліфікації слухачів. Індивідуальна форма організації функціонального навчання застосовується у разі неможливості окремим категоріям осіб навчатися за іншими формами;

 4) виїзна є особливою формою підвищення кваліфікації слухачів. Проводиться у складі навчальних груп з однієї або декількох споріднених категорій слухачів на базі підприємств, установ та організацій на підставі договорів (угод) з цими суб’єктами господарювання.

 Форми організації функціонального навчання визначаються навчально-методичними центрами сфери цивільного захисту відповідно до програм функціонального навчання, індивідуальних планів слухачів та з урахуванням цього Положення.

 Можливе поєднання різних форм навчання.

 

ІІ. Планування навчального процесу

 1. Планування функціонального навчання здійснюється на підставі Плану основних заходів цивільного захисту на поточний рік, що затверджується відповідно розпорядчими актами Кабінету Міністрів України, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, центральними органами виконавчої влади, місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування.

 2. Основними організаційно-методичними документами щодо планування навчального процесу з функціонального навчання є:

 1) план комплектування відповідного навчально-методичного центру сфери цивільного захисту з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту на відповідний рік (далі - План комплектування) (додаток 1);

 2) план роботи відповідного навчально-методичного центру сфери цивільного захисту на відповідний рік (додаток 2);

 3) план-графік проведення підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях у відповідному році (додаток 3);

 4) графік використання закріпленої за відповідним навчально-методичним центром сфери цивільного захисту навчально-матеріальної бази суб’єктів господарювання для проведення практичних занять зі слухачами у відповідному році (додаток 4);

 5) план річного навчального навантаження педагогічного складу відповідного навчально-методичного центру сфери цивільного захисту на відповідний рік (додаток 5);

 6) індивідуальний план роботи викладача на відповідний рік (додаток 6);

 7) індивідуальний план роботи майстра виробничого навчання на відповідний рік (додаток 7);

 8) графік педагогічного контролю навчального процесу з функціонального навчання;

 9) розклади занять на кожну навчальну групу слухачів.

 3. План комплектування складається:

 1) Інститутом на підставі надісланих до нього від центральних органів виконавчої влади заявок на функціональне навчання;

 2) навчально-методичними центрами сфери цивільного захисту на підставі надісланих до них від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій заявок на функціональне навчання.

 4. Заявки на функціональне навчання складають підрозділи (посадові особи) з питань цивільного захисту центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій на підставі потреби у навчанні і надсилають їх до Інституту та навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту.

 

ІІІ. Форми навчального процесу з функціонального навчання

1. Навчальні заняття

 1. Навчальні заняття проводяться за програмами підвищення кваліфікації та за навчальними програмами постійно діючих семінарів. До основних видів навчальних занять з функціонального навчання за програмами підвищення кваліфікації належать:

 1) лекція, що є системним та послідовним викладом викладачем навчального матеріалу із застосуванням наочних та мультимедійних засобів навчання. Вона передує всім іншим формам організації навчального процесу з функціонального навчання та проводиться з метою актуалізації всього навчального матеріалу курсу, змістового модуля. За формою організації лекція може бути:

 інформаційна;

 проблемна:

 лекція-дискусія;

 консультація;

 бесіда;

 презентація.

 Лекції проводяться у лекційній залі або в аудиторіях для однієї чи більше навчальних груп. На проведення лекцій передбачається не більше 1/5 обсягу навчального часу на проведення аудиторних занять;

 2) практичне заняття, яке призначене для формування конкретних умінь та навичок на основі вирішення навчальних завдань і проводиться у формі групових вправ, організаційно-ділових ігор, варіантів ситуаційного аналізу, тренінгів тощо. Навчальні завдання за змістом повинні відповідати конкретним функціональним діям посадової особи з цивільного захисту. Практичні заняття проводяться у навчальних аудиторіях, оснащених необхідними технічними засобами навчання та в навчальному кабінеті інформаційних технологій за підгрупами;

 3) семінарське заняття, що є комплексною формою й завершальною ланкою у вивченні теоретичного матеріалу навчального модуля та складової програми, передбачених навчальним планом. Комплексність семінару полягає в обговоренні думок слухачів з роз’ясненням викладачем попередньо визначених питань теми, до яких слухачі готують тези виступів, та в поглибленому вивченні слухачами теорії й набуття ними навичок щодо використання теоретичних знань у практичній роботі. Семінарські заняття проводяться у навчальних аудиторіях з однією навчальною групою;

 4) індивідуальне заняття з функціонального навчання проводиться з певними категоріями осіб, які не мають можливості навчатися у складі групи без відриву від виробництва;

 5) групова вправа використовується під час вивчення регіональної складової програми підвищення кваліфікації цільового призначення керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, навчальних модулів з основ управління, організації та дій за надзвичайних ситуацій, підготовки та застосування сил цивільного захисту. Вони мають за мету прищеплення слухачам навичок з прогнозу та оцінки обстановки, розрахунку необхідних сил і засобів для проведення рятувальних та інших невідкладних дій, управління заходами з мінімізації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Групова вправа проводиться у навчальних аудиторіях з використанням макетів, карт, схем місцевості та обчислювальної техніки навчального кабінету інформаційних технологій;

 6) консультація проводиться з метою надання допомоги слухачам у самостійному вивченні навчального матеріалу. Під час консультації слухач отримує відповіді від викладача на конкретні запитання або пояснення певних теоретичних положень чи аспектів їх практичного застосування. Консультація проводиться індивідуально або у складі навчальної групи, підгрупи.

 2. До основних видів навчальних занять з функціонального навчання за навчальними програмами постійно діючих семінарів належать:

 1) організаційно-ділова гра, яка застосовується з метою вироблення у слухачів навичок прийняття управлінських рішень за надзвичайних ситуацій, а також як засіб тестування рівня сформованості функціональної компетентності та її складових. Елементи організаційно-ділової гри: розподіл за ролями, змагання тощо. Організаційно-ділова гра забезпечує високий рівень наближення до реальності та проводиться у навчальних аудиторіях, оснащених необхідними технічними засобами навчання та навчальному кабінеті інформаційних технологій на підставі як реальних, так і змодельованих планів цивільного захисту;

 2) тренінг, метою якого є підбір, закріплення і вироблення звичними для слухачів прийомів і способів дій, найбільш ефективних при виконанні певних завдань і функцій. Під час відпрацювання навчальних питань за навчальними програмами постійно діючих семінарів використовуються переважно відео- та індивідуальні типи тренінгів;

 3) консультація.

2. Індивідуальні завдання

 1. Індивідуальні завдання (реферат, кваліфікаційна робота, розрахункова робота тощо) видаються слухачам у терміни, передбачені навчально-методичними центрами сфери цивільного захисту, і виконуються самостійно при консультуванні викладачем.

 2. Кваліфікаційні роботи виконуються слухачами на завершальному етапі підвищення кваліфікації і передбачають:

 1) систематизацію знань;

 2) закріплення, розширення теоретичних і практичних знань та застосування їх при вирішенні конкретних навчальних завдань;

 3) розвиток навичок самостійної роботи і оволодіння практичними навичками, пов’язаних з темою роботи.

 3. Слухачу надається право обрати тему кваліфікаційної роботи із запропонованих навчально-методичним центром сфери цивільного захисту або запропонувати свою з обґрунтуванням актуальності її опрацювання.

 4. Кваліфікаційні роботи зберігаються в навчально-методичному центрі сфери цивільного захисту протягом п’яти років.

3. Самостійна робота слухачів

 Самостійна робота слухачів є основною формою оволодіння навчальним матеріалом у виділений програмою підвищення кваліфікації та навчальною програмою постійно діючого семінару час, вільний від обов’язкових навчальних занять.

 Навчальний час, відведений для самостійної роботи слухача, регламентується навчальним планом програми підвищення кваліфікації і повинен становити не менше 1/3 та не більше 2/3 загального обсягу навчального часу слухача, відведеного для вивчення навчального матеріалу робочої навчальної програми курсів підвищення кваліфікації цільового призначення у сфері цивільного захисту.

 Зміст самостійної роботи слухача визначається програмою підвищення кваліфікації за конкретними завданнями, що розробляються для кожного заняття і забезпечуються методичними матеріалами, науковою та фаховою літературою, інформаційними джерелами та вказівками викладача.

 Методичні матеріали для самостійної роботи слухачів повинні мати питання (завдання) для проведення самоконтролю.

 Самостійна робота слухача над засвоєнням навчального матеріалу виконується у бібліотеці, навчально-методичному кабінеті, навчальних кабінетах, комп’ютерних класах (лабораторіях) під безпосереднім керівництвом викладача.

 Навчальний матеріал, що визначений програмою підвищення кваліфікації для засвоєння слухачем у процесі самостійної роботи, виноситься на підсумковий контроль поряд з навчальним матеріалом, що опрацьовувався під час проведення аудиторних занять (під керівництвом викладача).

4. Контрольні заходи

 Контрольні заходи включають поточний та підсумковий контроль:

 1) поточний контроль здійснюється під час проведення практичних та семінарських занять і має на меті перевірку рівня підготовленості слухачів до виконання конкретного завдання, роботи. Форма проведення поточного контролю під час навчальних занять і система оцінювання рівня знань слухачів визначаються навчально-методичним центром сфери цивільного захисту;

 2) підсумковий контроль проводиться з метою оцінки результатів навчання слухачів шляхом виконання ними спеціальних вправ або захисту ними індивідуальних робіт.

 

ІV. Облік навчальних занять слухачів та виданих їм посвідчень

 1. Облік навчальних занять слухачів ведеться у:

 1) журналі обліку занять та індивідуальних завдань слухачам (додаток 8).

 Журнал обліку занять ведеться на кожну навчальну групу;

 2) журналі обліку роботи майстра виробничого навчання за відповідний рік (додаток 9);

 3) журналі персонального обліку слухачів з функціонального навчання та виданих їм посвідчень про функціональне навчання у сфері цивільного захисту за відповідний рік (додаток 10);

 4) журналі обліку роботи завідувача навчально-консультаційного пункту за відповідний рік (додаток 11);

 5) журналі обліку взаємних і контрольних відвідувань викладачами занять у відповідному році (додаток 12);

 6) журналі обліку консультацій у навчально-консультаційному пункті міських курсів у відповідному році (додаток 13);

 7) картці персонального обліку слухача (додаток 14).

 Картки персонального обліку слухачів ведуться в електронному вигляді в навчально-методичних центрах сфери цивільного захисту для обліку та аналізу відомостей про стан проходження керівним складом та фахівцями функціонального навчання.

 2. Після успішного закінчення повного курсу навчання за відповідними навчальними планами програми підвищення кваліфікації та навчальної програми постійно діючого семінару слухачі отримують посвідчення про функціональне навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) у сфері цивільного захисту встановленого зразка.

 

V. Навчальний час слухача

 1. Навчальний час слухача визначається кількістю облікових одиниць часу, відведених для опанування певною програмою підвищення кваліфікації.

2. Обліковими одиницями навчального часу слухача є:

 1) академічна година, яка є мінімальною обліковою одиницею навчального часу. Тривалість академічної години становить 45 хвилин. Дві академічні години утворюють пару академічних годин (далі - пара);

 2) навчальний день, який є складовою частиною навчального часу слухача тривалістю не більше 9 академічних годин;

 3) навчальний тиждень, який є складовою частиною навчального часу слухача тривалістю не більше 45 академічних годин;

 4) навчальний курс, який є завершеним періодом навчання слухача, що закінчується підсумковим контролем. Тривалість навчального курсу визначається програмами навчання.

 3. Забороняється відволікати слухачів від участі в навчальних заняттях та контрольних заходах, установлених розкладом, крім випадків, передбачених чинним законодавством.

VІ. Робочий час викладача

 1. Робочий час викладача визначається обсягом його навчальних, методичних, організаційних та інших трудових обов’язків у поточному навчальному році, які відображаються в індивідуальному робочому плані. Тривалість робочого часу викладача з повним обсягом обов’язків становить не більше 1548 годин на навчальний рік.

 2. Навчальне навантаження викладача визначається обсягом навчальних занять, доручених для проведення конкретному викладачеві і виражених в облікових (академічних) годинах.

 3. Мінімальний та максимальний обов’язковий обсяг навчального навантаження викладача в межах його робочого часу встановлюється навчально-методичними центрами сфери цивільного захисту з урахуванням виконання ним інших обов’язків (методичних, наукових, дослідно-експериментальних, організаційних) у порядку, передбаченому статутами навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту та колективним договором.

 4. У випадках виробничої необхідності (заміна тимчасово відсутнього викладача, участь у підготовці та проведенні занять під час навчально-методичних зборів, участь у навчаннях, тренуваннях за планами начальників територіальних підсистем цивільного захисту тощо) викладач може бути залучений до проведення навчальних занять понад обов’язковий обсяг навчального навантаження, визначений індивідуальним робочим планом, у межах свого робочого часу. Додаткова кількість облікових годин встановлюється навчально-методичним центром сфери цивільного захисту і не може перевищувати 1/4 мінімального обов’язкового обсягу навчального навантаження.

 Зміни в обов’язковому навчальному навантаженні викладача вносяться до його індивідуального плану роботи.

 Забороняється відволікати викладачів від проведення навчальних занять та контрольних заходів, передбачених розкладом.

VІІ. Робочий час майстра виробничого навчання

 Тривалість робочого часу майстра виробничого навчання міських курсів становить 40 годин на тиждень.

 Для проведення аудиторних занять за навчальними програмами постійно діючих семінарів відводиться не більше 240 навчальних годин на рік.

 Не менше 1/2 загального робочого часу майстер виробничого навчання повинен:

 брати участь у заходах практичної підготовки, що проводяться суб’єктами господарювання;

 надавати консультаційно-методичну та практичну допомогу керівництву підприємств, установ, організацій та навчальних закладів, громадських організацій з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

 Обсяг часу на організаційну, методичну та інші види робіт встановлюється навчально-методичними центрами сфери цивільного захисту у порядку, передбаченому статутами навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту та колективним договором.

VІІІ. Методичне забезпечення навчального процесу

 Методичне забезпечення включає:

 програми функціонального навчання;

 навчальні плани;

 навчальні, навчально-наочні, методичні посібники;

 інструктивно-методичні матеріали до семінарських і практичних занять;

 контрольні завдання до семінарських і практичних занять;

 рекомендації з практики навчання населення безпеці життєдіяльності, діям у надзвичайних ситуаціях;

 опорні конспекти, технологічні карти, курси лекцій;

 методичні матеріали до відпрацювання слухачами тестових та індивідуальних завдань для перевірки їх рівня засвоєння знань тощо.

 

Начальник Департаменту юридичного забезпечення Міністерства внутрішніх справ України полковник міліції                        Д.В. Горбась

 

Додаток 1
до Положення про організацію
навчального процесу
з функціонального навчання
(пункт 2 розділу ІІ)

ПЛАН КОМПЛЕКТУВАННЯ

Додаток 2
до Положення про організацію
навчального процесу
з функціонального навчання
(пункт 2 розділу ІІ)

ПЛАН РОБОТИ

Додаток 3
до Положення про організацію
навчального процесу
з функціонального навчання
(пункт 2 розділу ІІ)

ПЛАН-ГРАФІК
проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях

Додаток 4
до Положення про організацію
навчального процесу
з функціонального навчання
(пункт 2 розділу ІІ)

ГРАФІК
використання навчально-матеріальної бази суб’єктів господарювання

Додаток 5
до Положення про організацію
навчального процесу
з функціонального навчання
(пункт 2 розділу ІІ)

ПЛАН
річного навчального навантаження педагогічного
   

Додаток 6
до Положення про організацію
навчального процесу
з функціонального навчання
(пункт 2 розділу ІІ)

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН
роботи викладача на 20__ рік


    

Додаток 7
до Положення про організацію
навчального процесу
з функціонального навчання
(пункт 2 розділу ІІ)

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН
роботи майстра виробничого навчання на 20__ рік

Додаток 8
до Положення про організацію
навчального процесу
з функціонального навчання
(пункт 1 розділу ІV)

ЖУРНАЛ
обліку занять та індивідуальних завдань слухачам

Додаток 9
до Положення про організацію
навчального процесу
з функціонального навчання
(пункт 1 розділу ІV)

ЖУРНАЛ
обліку роботи майстра виробничого навчання за 20__ рік

Додаток 10
до Положення про організацію
навчального процесу
з функціонального навчання
(пункт 1 розділу ІV)

ЖУРНАЛ
персонального обліку слухачів з функціонального навчання та виданих їм посвідчень про функціональне навчання у сфері цивільного захисту за 20__ рік

Додаток 11
до Положення про організацію
навчального процесу
з функціонального навчання
(пункт 1 розділу ІV)

ЖУРНАЛ
обліку роботи завідувача навчально-консультаційного пункту за 20__ рік

Додаток 12
до Положення про організацію
навчального процесу
з функціонального навчання
(пункт 1 розділу ІV)

ЖУРНАЛ
взаємних і контрольних відвідувань занять педагогічних працівників у 20____ році

Додаток 13
до Положення про організацію
навчального процесу
з функціонального навчання
(пункт 1 розділу ІV)

ЖУРНАЛ
обліку консультацій у навчально-консультаційному пункті міських курсів
у 20___ році

Додаток 14
до Положення про організацію
навчального процесу
з функціонального навчання
(пункт 1 розділу ІV)

КАРТКА
персонального обліку слухача

Категорія: Цивільний захист | Додав: ohranatruda
Переглядів: 1606 | Завантажень: 346 | Рейтинг: 4.0/1 |
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2019
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 922

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон катастрофи допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.