Охорона праці та пожежна безпека в Україні

П`ятниця, 26.04.2024
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 3.17.5.68· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [256]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА

Останні коментарі
Доброго дня. 
Прошу пояснити, потрібно видавати наказ/розпорядження чи просто затвердити пере




спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
Головна » Файли » Інше » Цивільний захист

Сучасні засоби індивідуального захисту українського виробництва. Пам’ятка
[ ] 13.12.2010, 21:49
Сучасні засоби індивідуального захисту українського виробництваю Пам’ятка
Сучасні засоби індивідуального захисту українського виробництва. Пам’ятка
Розробник: Навчально-методичний центр  цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  Тернопільської області, Інформаційно – методичний центр освіти комунальної форми  власності  м. Тернополя  / Рік: 2010


Сучасні засоби індивідуального захисту українського виробництваю Пам’ятка
Законом України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру" (№ 1809 від 8 червня 2000 року) гарантується біологічний, радіаційний і хімічний захист населення країни. Механізм реалізації цього Закону визначено Постановою Кабінету Міністрів України №1200 від 19 серпня 2002 року "Порядок забезпечення населення і особового складу невоєнізованих формувань засобами радіаційного та хімічного захисту", у додатку до нього подана номенклатура і норми забезпечення цих засобів. Головним з яких є протигази для всього працюючого і непрацюючого населення.
Відповідно до рекомендацій МНС  України Київське фармацевтичне товариство спільно з підприємством НПП "Фільтр" випускають Універсальний газозахисний респіратор (УГР) "КЕДР".
УГР "КЕДР" є засобом індивідуального захисту органів дихання людини від шкідливих отруйних речовин у вигляді газів, парів та аерозолів: аміак, сірководень та їхні суміші, бензол, сірчаний ангідрид, органічні гази і пари, різноманітні аерозолі. Респіратор "КЕДР" ефективний до 10 ГДК (гранично допустимих концентрацій ) отруйних речовин.
Для захисту очей УГР додатково комплектується захисним екраном або захисними окулярами.

УНПЦ екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України спільно з Медичним Управлінням МНС України розробило індивідуальний протихімічній пакет ІПП-ЗД для дезинфекції, дегазації та дезактивації, призначений для знезараження відкритих ділянок шкіри, робочих 
поверхонь, інвентаря та приміщень при попаданні хімічних, радіоактивних та біологічно небезпечних речовин.
Комплект ІПП-ЗД широко використовувався на всіх об'єктах поштового зв'язку України від загрози бактеріального зараження при обробці поштової кореспонденції, а також в умовах загрози та розповсюдження "пташиного грипу" в Криму.

Багатоцільова індивідуальна аптечка цивільного захисту "Негайна допомога” призначається для надання першої допомоги у разі травмування, легкого поранення, харчових отруєнь та інших уражень, а також екстреної самодопомоги в умовах хімічного, радіаційного зараження та в осередках інфекційного захворювання. До комплектації аптечки входять прості, дешеві, безпечні засоби, застосування яких не вимагає спеціальної підготовки. Вкладається вміст аптечки в герметичний компактний поліетиленовий корпус, пристосований для носіння на поясі, в нагрудній кишені чи жіночій сумці.
Аптечка має коротку та дохідливу інструкцію:
1.В осередках хімічного зараження парами азотної кислоти або хлору розчинити соду з пакета в одній склянці води (якщо немає склянки - у спеціально вкладеному поліетиленовому пакеті), намочити пов'язку і закрити нею рот та ніс. Після виходу з небезпечного середовища промити цим розчином очі, прополоскати рот і ніс. В осередках розливу аміаку чи лугу замість соди розчинити пакет з борною кислотою, змочити пов'язку та затулити нею рот і ніс. Борна кислота застосовується також як протимікробний засіб для зрошування гнійних осередків і полоскання ротової порожнини.
2.В осередках радіаційного забруднення використати пов'язку, виготовлену із спеціального матеріалу, як респіратор для захисту верхніх дихальних
При відсутності йодистого калію негайно приготувати і випити радіопротектор (3-5 крапель розчину йоду на склянку води - для дорослих, дітям до двох років -1-2 краплі).
3.В умовах бактеріологічної небезпеки пов'язку для обличчя використати як засіб медичного захисту дихальних шляхів від інфекційних спор мікробів. Левоміцетин (доксициклін) -це ефективний профілактичний і лікувальний засіб проти сибірської виразки, тифу, паратифу, гнійних та інших інфекцій.
4.В осередках повені, затоплень при переохолодженні у воді, температурі, головному, м'язовому, травматичному болю різноманітно походження застосовується баралгін (седалгін, анальгін) з "Багатоцільової аптечки ЦЗ".

При захворюванні на дизентерію, інших шлункових інфекціях скористайтесь тетрацикліном (доксицикліном або левоміцетином). При харчових отруєннях вживається ентеросор-бент СКН ("Біла глина").
Термін придатного зберігання цих аптечок (5 років) після заміни двох компонентів (левоміцетин і баралгін) може бути подовжено до 10 років.
Розробки українських фахівців дозволять вирішити проблеми забезпечення населення і працівників підприємств засобами індивідуального захисту вже найближчим часом.
Виробляє і постачає індивідуальний протихімічній пакет ІПП-ЗД, універсальний газозахисний респіратор "КЕДР", а також багатоцільову індивідуальну аптечку цивільного захисту "Негайна допомога" "Київське фармацевтичне товариство". Підприємство є офіційним постачальником медичних засобів індивідуаль¬ного захисту МНС, МЗС, МВС України.
Його реквізити:
Адреса:03148, м. Київ, вул. Героїв Космосу, 17-а,телефони 403-06-84, 403-00-86


ВІТЧИЗНЯНИЙ  ФІЛЬТРУЮЧИЙ ПРОТИГАЗ УЗС ВК –
УНІВЕРСАЛЬНИЙ ЗАСІБ ЗАХИСТУ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ І ПЕРСОНАЛУ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

У зв'язку зі зростанням останнім часом імовірності виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з техногенними аваріями і катастрофами, підвищилися вимоги і до засобів індивідуального захисту. Адже не секрет, що технологічна безпека на багатьох промислових підприємствах поки що недостатня. Це - наслідок використання застарілих технологій, зношеного технологічного обладнання, ігнорування вимог безпеки, а також кризових явищ, що, на жаль, торкнулись фінансування безпеки виробництва. Особливо небезпечним це є для населення, що проживає поблизу хімічно небезпечних об'єктів у випадку викиду (виливу) шкідливих хімічних речовин.
У таких умовах засоби індивідуального захисту нерідко стають останнім бар'єром між небезпекою і життям людини. Розглянемо докладніше ситуацію із засобами індивідуального захисту органів дихання (ЗІЗОД), що є одними з найважливіших життєвих органів людини.
На даний час за призначенням фільтруючі ЗІЗОД можна поділити на дві групи: для захисту органів дихання працюючого персоналу промислових підприємств, невоєнізованих аварійно-рятувальних формувань та для захисту цивільного населення в надзвичайних ситуаціях (НС).
До першої групи відносяться ЗІЗОД промислового призначення марок А (органічні пари з температурою кипіння вище 65° С), В (неорганічні гази і пари), Е (кислі гази і пари), К (аміак і його органічні похідні), до другої - цивільні протигази типу ГП-7, які захищають від отруйних та радіоактивних речовин у вигляді парів і аерозолей, бактеріальних (біологічних) речовин, але не відповідають повною мірою стандартам безпеки праці і не забезпечують захисту від аміаку і його органічних похідних. Тому на підприємствах, як правило, тримають два запаси протигазів: аварійний і по лінії цивільної оборони (ЦО).
Протигази УЗС ВК призначені для захисту органів дихання, зору, обличчя людини в надзвичайних ситуаціях природного і техногенного характеру та під час воєнних дій. В залежності від умов використання протигази комплектуються лицевими частинами (масками) МГУ або МГУ-В і комбінованими фільтрами ВК: ВК 320 чи ВК 600.
Завдяки розробленому новому поглиначу фільтри ВК забезпечують захист органів дихання від небезпечного впливу специфічних отруйних хімічних речовин (хлорціан, фосген, зарін), радіоактивних речовин та аерозолей, включаючи біологічні. Крім того, фільтри ВК 320 та ВК 600 мають марку А1В1Е1К1РЗ та марку А2В2Е2К2РЗ відповідно, а тому здатні цілком замінити фільтри протигазів одразу двох груп призначення, при цьому, час захисної дії у класі речовин А, В, Е, К відповідає вимогам ДСТУ ЕN 14387:2004.
Маска МГУ, що відповідає вимогам ДСТУ ЕN 136, має збільшений сектор огляду, плівку на окуляри, що не пітніє, можливість установки фільтра як з лівого, так і з правого боку, переговорну мембрану та може бути оснащена  пристроєм для  пиття  води  із фляги під час роботи в протигазі (маска МГУ-В)
Крім того, порівняльний аналіз протигаза УЗС ВК і протигаза типу ГП-7 у комплекті з додатковим патроном ДПГ-3 виявив ряд переваг фільтрів ВК:
-поліпшуються ергономічні показники за рахунок менших габаритних розм рів і меншої маси;
-підвищується надійність в експлуатації за рахунок зменшення кількості різьбових сполучень;
-виключена корозійна активність шихти стосовно металевого корпуса коробки (на відміну від шихти додаткового патрона ДПГ-3);
-спрощуються збереження, правила видачі і навчання населення.

Об'єднання захисту цивільного населення і промислового персоналу для підприємства забезпечить чималу економічну вигоду - адже замість створення запасу протигазів двох типів з різними властивостями, на кожного працівника достатньо мати один протигаз універсального використання. Це дозволить значно знизити нормативні обсяги забезпечення населення й особового складу невоєнізованих формувань засобами захисту, передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 19. 08. 2002 р. № 1200.

ТОВ "ПРОМІЗ” тел. (044) 390-40-90 (багатоканальний) e-пошта: kb@promsiz.com.ua ;  www. promsiz. com .ua





Категорія: Цивільний захист | Додав: ohranatruda
Переглядів: 5459 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar




Copyright otipb.at.ua © 2024
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 894

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
журнал акт протокол правила Анимешник S2014 графік Будівлі закон инструктаж положение водители навчання первая помощь скачать безопасность жизнедеятельности скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга підручник инструкции по охране труда мультфильм видеоприкол Видео анекдоты Инструкция Кран робота Должностная инструкция грейфер такелажники АМОРТИЗАТОР веревка Канат юмор Прикол Дрель Дерева автотранспорт шиномонтаж Порядок трубопровод баня видео урок Автомобили грузовики Торговля БЕЗКОШТОВНО бесплатно Лекции плакаты агитация приказ скачати Кодекс науково-практичний коментар лекції Метро авария автомобиль Пожар Книги травматизм звіт издательства Лифт электроустановки Гост відео Опс ост горение киностудия Кіно кино Пособие Банк програма тестування тестирование программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство Цивільний захист плакат постер Цивільна безпека дтп бжд литература Водитель цирк сиз спецодежда зоопарк Реєстрація погрузка выгрузка Автослесарь животные грузчика дворника азс аптечка скринсейвер коментар Комментарий взрыв Презентация связь ртуть холодильники медицина Здравоохранение ppt Художник воздух шум СН Документальний фільм Архивы Эвакуация Тренировка заземление ожоги памятка угарный газ Питание харчування игра Гра склад офис электрооборудование ПУЭ офіс презентація сельское хозяйство розрахунок Пожарная безопасность безопасность Дробление сварка вывоз мусора Бомбы должностные инструкции СП общежитие психология ограждения образование Машиностроение снип сборник вопросы и ответы Молот окраска Первая медицинская помощь iso бухгалтер артисты библиотекарь библиограф газ инсульт Пчеловодство Театр авіація Справочник детское кресло электросварка Видеоурок PowerPoint стрес пляж Аптека Газонокосилка жкх вибрация ДСП Глаза НПК ринок Автодор біологія Легкая промышленность кон спирт атп Радиация излучение школи ультразвук спорт аудит Делопроизводство и секретарское дел відпочинок Средства защиты эргономика опасные грузы интимный словарь смотреть онлайн бе методика гн учебное пособие рабочее место статистика стенд ЗОШ Тара Інформатика та комп'ютерна техніка Информатика очки железная дорога фільм Туризм респиратор флот вентиляция контроль компьютер бассейн трактор больницы виноградарство Фізична культура история Історія вагон вокзал буй трамвай авиастроение Пропаганда Діти лифты Respirator дк титан цинк пожаротушение журнали Обж чрезвычайные ситуации ДНЗ Школа заряд выставки землетрясение тваринництво судна дозиметр ожог концепт Лесное хозяйство Методичний посібник детский сад дизайн роз'яснення завдання гидротехнические сооружения ПТМ НС билеты вопросы автоклав дискомфорт гармонизация Законодательство авиапредприятие аеропорт ведро станки Бункер вебинар байк басейн en кровотечение настанова допуск грипп заходи Відеоурок асбест библиотека музей Дворник бронхит крани Bulldog Kärcher зерно
РЕКЛАМА

Кнопка сайту




Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.