Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Вівторок, 18.06.2024
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 44.211.26.178· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [256]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА

Останні коментарі
Доброго дня. 
Прошу пояснити, потрібно видавати наказ/розпорядження чи просто затвердити пере
спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
Головна » Файли » Інше » Посадові інструкції

Інструкція посадової особи, відповідальної за стан цивільного захисту та техногенної безпеки на підприємстві
[ ] 16.12.2012, 18:40


Інструкція посадової особи, відповідальної за стан цивільного захисту та техногенної безпеки на підприємстві


1. Загальні положення

1.1. Посадову особу, відповідальну за стан цивільного захисту та техногенної безпеки на підприємстві (далі— відповідальна особа), призначають та звільняють від обов'язків наказом по підприємству.
1.2. Відповідальна особа відповідно до цієї Інструкції здійснює комплекс заходів, спрямованих на організацію цивільного захисту та техногенної безпеки з метою запобігання виникненню на об'єктах підприємства надзвичайних ситуацій :-техногенного й природного характеру, зменшення їхніх негативних наслідків, навчання персоналу діям при виникненні надзвичайних ситуацій.
1.3. Під час виконання завдань, спрямованих на організацію цивільного захисту та техногенної безпеки підприємства й та персоналу, відповідальна особа керується законодавством України, підзаконними нормативно-правовими актами, | які діють у сфері цивільного захисту (цивільної оборони) і пожежної безпеки, та цією Інструкцією.
1.4. Відповідальна особа в межах, установлених цією Інструкцією, відповідає за організацію заходів цивільного захисту (цивільної оборони) та техногенної безпеки, дотримання відповідних правил і норм під час експлуатації будинків, ї; споруд, інженерних систем і мереж, обладнання підприємства.

2. Обов’язки відповідальної особи в режимі повсякденної діяльності

2.1. Знати вимоги законодавства інших нормативно-правових акті в, що діють у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки, завдання цивільного захисту (цивільної оборони) та техногенної безпеки, порядок дій керівництва та персоналу підприємства у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.
2.2. 3а дорученням керівництва підприємства та в межах вимог законодавства і цієї Інструкції розробляти й упроваджувати профілактичні заходи для запобігання виникненню на об'єктах підприємства надзвичайних ситуацій і техногенного й природного характеру, а також для їхньої ліквідації (локалізації) та ліквідації наслідків аварійних ситуацій (аварій), подавати на затвердження керівником підприємства відповідну наочну, інформаційну та іншу документацію і організаційно-розпорядчого характеру.
2.3. Здійснювати контроль за дотриманням вимог наказів по підприємству у сфері цивільного захисту (цивільної і оборони) та техногенної безпеки на об'єктах підприємства.
2.4. Здійснювати контроль за створенням, використанням сил і засобів хімічного, радіаційного та медичного захисту, захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) на випадок надзвичайної ситуації техногенного або природного характеру вживати заходів щодо завчасного їхнього накопичення й підтримання в готовності.
2.5. З урахуванням міжгалузевої і галузевої нормативної документації, рекомендацій, довідкової та науково-технічної у літератури, а також з урахуванням аварій і аварійних ситуацій, що відбувалися на підприємстві та на аналогічних підприємствах, здійснювати постійний аналіз небезпеки процесів виробництва, інформувати місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування про всі небезпеки і прогнозовані небезпечні зони, які встановлені в процесі аналізу, надавати їм матеріали, які потрібні для планування заходів Цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного характеру. 
2.6. Здійснювати контроль на виконання вимог чинного законодавства щодо навчання персоналу, відповідних аварійно-рятувальних служб і формувань, утворених на підприємстві, взаємодією з іншими аварійно-рятувальними службами, з якими укладені угоди на аварійно-рятувальне обслуговування у сфері цивільного захисту.
2.7. У випадках, передбачених законодавством, забезпечити укладення угод на постійне обов'язкове обслуговування державними аварійно-рятувальними службами. 
2.8. Надавати керівнику підприємства пропозиції щодо організації та удосконалення цивільного захисту (цивільної оборони) та техногенної безпеки на підприємстві,

3. Дії відповідальної особи у випадку виникнення аварійної ситуацій, аварії, надзвичайної ситуації техногенного і природного характеру

3.1. Негайно оцінити умови, виявити кількість і місцезнаходження людей, захоплених аварією, вжити заходів щодо оповіщення робітників підприємства та населення (при потребі) про аварію. 
3.2. Ужити заходів щодо рятування людей, оточення зони аварії (району надзвичайної ситуації), організувати їх і локалізацію та ліквідацію з використанням наявних (чергових) сил Підприємства.
3.3. У разі необхідності організувати оповіщення, зустріч і взаємодію аварійно-рятувальних служб та формувань, з якими укладено угоди на аварійно-рятувальне обслуговування.
3.4. Забезпечити виведення з небезпечної зони людей, які не беруть безпосередньої участі в ліквідації аварії, та матеріальних цінностей. 
3.5. Обмежити допуск людей та транспортних засобів до небезпечної зони.
3.6. Відповідно до схеми оповіщення, розробленої на підприємстві, забезпечити інформування керівництва підприємства, органів Держгірпромнагляду, а при потребі територіальних Органів МНС, органів місцевого самоврядування й засобів масової інформації про хід характер аварії, про потерпілих у ході рятувальних робіт.
3.7. Контролювати правильність дій персоналу, а в разі потреби — дії газорятувальних, пожежних, медичних підрозділів щодо рятування людей, локалізації та ліквідації аварії на підприємстві, та виконання своїх розпоряджень.
3.8. Уточнювати та прогнозувати хід розвитку аварії, при потребі вносити корективи в дії аварійно-рятувальних служб та формувань. 
3.9. Забезпечити виконання заходів, передбачених планом локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій, розробленим на підприємстві.
3.10. У разі необхідності:
— уточнити з територіальним органом МНС України, організаціями охорони здоров'я та іншими організаціями порядок : евакуації потерпілих, персоналу підприємства, а в разі потреби — і місцевого населення;
— визначити коло й порядок додаткового залучення організацій, технічних і транспортних засобів;
— оцінити наявність і потребу в медикаментах, засобах гасіння пожежі, засобах індивідуального захисту тощо, уточнити спосіб їх постачання, місце розташування потерпілих та евакуйованих людей; 
— організувати надання медичної допомоги потерпілим;
— організувати харчування та відпочинок осіб, які беруть участь у ліквідації аварії.
3.11. Про вжиті заходи доповісти керівнику підприємства та уповноваженим органам державної влади з питань цивільного захисту та техногенної безпеки.
Категорія: Посадові інструкції | Додав: ohranatruda
Переглядів: 19647 | Завантажень: 1 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 lidiyarebryk • 20:06, 04.12.2014
Дякую!
ComForm">
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2024
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 987

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
журнал акт протокол правила Анимешник S2014 графік Будівлі закон инструктаж положение водители навчання первая помощь скачать безопасность жизнедеятельности скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга підручник инструкции по охране труда мультфильм видеоприкол Видео анекдоты Инструкция Кран робота Должностная инструкция грейфер такелажники АМОРТИЗАТОР веревка Канат юмор Прикол Дрель Дерева автотранспорт шиномонтаж Порядок трубопровод баня видео урок Автомобили грузовики Торговля БЕЗКОШТОВНО бесплатно Лекции плакаты агитация приказ скачати Кодекс науково-практичний коментар лекції Метро авария автомобиль Пожар Книги травматизм звіт издательства Лифт электроустановки Гост відео Опс ост горение киностудия Кіно кино Пособие Банк програма тестування тестирование программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство Цивільний захист плакат постер Цивільна безпека дтп бжд литература Водитель цирк сиз спецодежда зоопарк Реєстрація погрузка выгрузка Автослесарь животные грузчика дворника азс аптечка скринсейвер коментар Комментарий взрыв Презентация связь ртуть холодильники медицина Здравоохранение ppt Художник воздух шум СН Документальний фільм Архивы Эвакуация Тренировка заземление ожоги памятка угарный газ Питание харчування игра Гра склад офис электрооборудование ПУЭ офіс презентація сельское хозяйство розрахунок Пожарная безопасность безопасность Дробление сварка вывоз мусора Бомбы должностные инструкции СП общежитие психология ограждения образование Машиностроение снип сборник вопросы и ответы Молот окраска Первая медицинская помощь iso бухгалтер артисты библиотекарь библиограф газ инсульт Пчеловодство Театр авіація Справочник детское кресло электросварка Видеоурок PowerPoint стрес пляж Аптека Газонокосилка жкх вибрация ДСП Глаза НПК ринок Автодор біологія Легкая промышленность кон спирт атп Радиация излучение школи ультразвук спорт аудит Делопроизводство и секретарское дел відпочинок Средства защиты эргономика опасные грузы интимный словарь смотреть онлайн бе методика гн учебное пособие рабочее место статистика стенд ЗОШ Тара Інформатика та комп'ютерна техніка Информатика очки железная дорога фільм Туризм респиратор флот вентиляция контроль компьютер бассейн трактор больницы виноградарство Фізична культура история Історія вагон вокзал буй трамвай авиастроение Пропаганда Діти лифты Respirator дк титан цинк пожаротушение журнали Обж чрезвычайные ситуации ДНЗ Школа заряд выставки землетрясение тваринництво судна дозиметр ожог концепт Лесное хозяйство Методичний посібник детский сад дизайн роз'яснення завдання гидротехнические сооружения ПТМ НС билеты вопросы автоклав дискомфорт гармонизация Законодательство авиапредприятие аеропорт ведро станки Бункер вебинар байк басейн en кровотечение настанова допуск грипп заходи Відеоурок асбест библиотека музей Дворник бронхит крани Bulldog Kärcher зерно
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.