Охорона праці та пожежна безпека в Україні

П`ятниця, 29.05.2020
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 34.204.193.85· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [256]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі

спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
загрузка...
Головна » Файли » Інше » Посадові інструкції

Інструкція посадової особи, відповідальної за стан цивільного захисту та техногенної безпеки на підприємстві
[ ] 16.12.2012, 18:40


Інструкція посадової особи, відповідальної за стан цивільного захисту та техногенної безпеки на підприємстві


1. Загальні положення

1.1. Посадову особу, відповідальну за стан цивільного захисту та техногенної безпеки на підприємстві (далі— відповідальна особа), призначають та звільняють від обов'язків наказом по підприємству.
1.2. Відповідальна особа відповідно до цієї Інструкції здійснює комплекс заходів, спрямованих на організацію цивільного захисту та техногенної безпеки з метою запобігання виникненню на об'єктах підприємства надзвичайних ситуацій :-техногенного й природного характеру, зменшення їхніх негативних наслідків, навчання персоналу діям при виникненні надзвичайних ситуацій.
1.3. Під час виконання завдань, спрямованих на організацію цивільного захисту та техногенної безпеки підприємства й та персоналу, відповідальна особа керується законодавством України, підзаконними нормативно-правовими актами, | які діють у сфері цивільного захисту (цивільної оборони) і пожежної безпеки, та цією Інструкцією.
1.4. Відповідальна особа в межах, установлених цією Інструкцією, відповідає за організацію заходів цивільного захисту (цивільної оборони) та техногенної безпеки, дотримання відповідних правил і норм під час експлуатації будинків, ї; споруд, інженерних систем і мереж, обладнання підприємства.

2. Обов’язки відповідальної особи в режимі повсякденної діяльності

2.1. Знати вимоги законодавства інших нормативно-правових акті в, що діють у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки, завдання цивільного захисту (цивільної оборони) та техногенної безпеки, порядок дій керівництва та персоналу підприємства у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.
2.2. 3а дорученням керівництва підприємства та в межах вимог законодавства і цієї Інструкції розробляти й упроваджувати профілактичні заходи для запобігання виникненню на об'єктах підприємства надзвичайних ситуацій і техногенного й природного характеру, а також для їхньої ліквідації (локалізації) та ліквідації наслідків аварійних ситуацій (аварій), подавати на затвердження керівником підприємства відповідну наочну, інформаційну та іншу документацію і організаційно-розпорядчого характеру.
2.3. Здійснювати контроль за дотриманням вимог наказів по підприємству у сфері цивільного захисту (цивільної і оборони) та техногенної безпеки на об'єктах підприємства.
2.4. Здійснювати контроль за створенням, використанням сил і засобів хімічного, радіаційного та медичного захисту, захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) на випадок надзвичайної ситуації техногенного або природного характеру вживати заходів щодо завчасного їхнього накопичення й підтримання в готовності.
2.5. З урахуванням міжгалузевої і галузевої нормативної документації, рекомендацій, довідкової та науково-технічної у літератури, а також з урахуванням аварій і аварійних ситуацій, що відбувалися на підприємстві та на аналогічних підприємствах, здійснювати постійний аналіз небезпеки процесів виробництва, інформувати місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування про всі небезпеки і прогнозовані небезпечні зони, які встановлені в процесі аналізу, надавати їм матеріали, які потрібні для планування заходів Цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного характеру. 
2.6. Здійснювати контроль на виконання вимог чинного законодавства щодо навчання персоналу, відповідних аварійно-рятувальних служб і формувань, утворених на підприємстві, взаємодією з іншими аварійно-рятувальними службами, з якими укладені угоди на аварійно-рятувальне обслуговування у сфері цивільного захисту.
2.7. У випадках, передбачених законодавством, забезпечити укладення угод на постійне обов'язкове обслуговування державними аварійно-рятувальними службами. 
2.8. Надавати керівнику підприємства пропозиції щодо організації та удосконалення цивільного захисту (цивільної оборони) та техногенної безпеки на підприємстві,

3. Дії відповідальної особи у випадку виникнення аварійної ситуацій, аварії, надзвичайної ситуації техногенного і природного характеру

3.1. Негайно оцінити умови, виявити кількість і місцезнаходження людей, захоплених аварією, вжити заходів щодо оповіщення робітників підприємства та населення (при потребі) про аварію. 
3.2. Ужити заходів щодо рятування людей, оточення зони аварії (району надзвичайної ситуації), організувати їх і локалізацію та ліквідацію з використанням наявних (чергових) сил Підприємства.
3.3. У разі необхідності організувати оповіщення, зустріч і взаємодію аварійно-рятувальних служб та формувань, з якими укладено угоди на аварійно-рятувальне обслуговування.
3.4. Забезпечити виведення з небезпечної зони людей, які не беруть безпосередньої участі в ліквідації аварії, та матеріальних цінностей. 
3.5. Обмежити допуск людей та транспортних засобів до небезпечної зони.
3.6. Відповідно до схеми оповіщення, розробленої на підприємстві, забезпечити інформування керівництва підприємства, органів Держгірпромнагляду, а при потребі територіальних Органів МНС, органів місцевого самоврядування й засобів масової інформації про хід характер аварії, про потерпілих у ході рятувальних робіт.
3.7. Контролювати правильність дій персоналу, а в разі потреби — дії газорятувальних, пожежних, медичних підрозділів щодо рятування людей, локалізації та ліквідації аварії на підприємстві, та виконання своїх розпоряджень.
3.8. Уточнювати та прогнозувати хід розвитку аварії, при потребі вносити корективи в дії аварійно-рятувальних служб та формувань. 
3.9. Забезпечити виконання заходів, передбачених планом локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій, розробленим на підприємстві.
3.10. У разі необхідності:
— уточнити з територіальним органом МНС України, організаціями охорони здоров'я та іншими організаціями порядок : евакуації потерпілих, персоналу підприємства, а в разі потреби — і місцевого населення;
— визначити коло й порядок додаткового залучення організацій, технічних і транспортних засобів;
— оцінити наявність і потребу в медикаментах, засобах гасіння пожежі, засобах індивідуального захисту тощо, уточнити спосіб їх постачання, місце розташування потерпілих та евакуйованих людей; 
— організувати надання медичної допомоги потерпілим;
— організувати харчування та відпочинок осіб, які беруть участь у ліквідації аварії.
3.11. Про вжиті заходи доповісти керівнику підприємства та уповноваженим органам державної влади з питань цивільного захисту та техногенної безпеки.
Категорія: Посадові інструкції | Додав: ohranatruda
Переглядів: 16996 | Завантажень: 1 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 lidiyarebryk • 20:06, 04.12.2014 [Матеріал]
Дякую!
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2020
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 858

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция контроль Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.