Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Вівторок, 20.08.2019
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 35.173.234.237· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [253]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі
у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
загрузка...
Головна » Файли » Інше » Безпека дорожнього руху

Інструкція про порядок організації туристсько-екскурсійних перевезень учнів автобусами : Затверджена МО УРСР у 1981 р.
[ ] 26.12.2009, 23:09

Інструкція про порядок організації туристсько-екскурсійних перевезень учнів автобусами
Затверджена Міністерством освіти УРСР у 1981 р., погоджена з Міністерством автотранспорту УРСР, Міністерством внутрішніх справ УРСР і Українською республіканською радою з туризму та екскурсій
Ця інструкція визначає порядок організації та умови перевезення учнів віком до 16 років автобусами за туристськими та екскурсійними маршрутами. Інструкція не поширюється на туристсько-екскурсійні перевезення батьків з дітьми.

ІНСТРУКЦІЯ
ПРО ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ТУРИСТСЬКО-ЕКСКУРСІЙНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ УЧНІВ АВТОБУСАМИ

Затверджена Міністерством освіти УРСР у 1981 р.,
погоджена з Міністерством автотранспорту УРСР, Міністерством внутрішніх справ УРСР і Українською республіканською радою з туризму та екскурсій

Ця інструкція визначає порядок організації та умови перевезення учнів віком до 16 років автобусами за туристськими та екскурсійними маршрутами.
Інструкція не поширюється на туристсько-екскурсійні перевезення батьків з дітьми.


  І. Загальні положення
  1.1. Організовують і проводять туристську та екскурсійну роботу з учнями в республіці організації та установи Української республіканської ради з туризму та екскурсій, Республіканська та обласна станції юних туристів Міністерства освіти УРСР і Бюро міжнародного молодіжного туризму (БММТ) "Спутник” ЦК ЛКСМУ. Організацію і проведення туристсько-екскурсійних поїздок дітей іншими організаціями заборонено.
  1.2. Заявки, що надходять від шкіл, профтехучилищ, позашкільних закладів, піонерських таборів та інших оздоровчих закладів на організацію туристсько-екскурсійних перевезень учнів приймають до виконання за умови, якщо групу школярів супроводжують учителі або спеціально призначені дорослі (один дорослий на 15 чоловік).
  Туристсько-екскурсійні перевезення учнів автобусами на відстань до 50 км за межі міста, в межах області організовують при наявності письмового дозволу рай(міськ)вно. Перевезення на відстань понад 50 км і за межі області організовують при наявності письмового дозволу обласних. Київського і Севастопольського міських відділів народної освіти та обласних, Київської міської рад профспілок з повідомленням органів Державтоінспекції.
  Письмовий дозвіл зазначених органів дістають підприємства, установи та організації, що замовляють туристсько-екскурсійну поїздку.
  Для проведення екскурсій в межах міста письмовий дозвіл не потрібен.
  Туристсько-екскурсійні перевезення дітей дошкільного віку не організовуються.
  1.3. Екскурсійні поїздки учнів автобусами організовують за маршрутами протяжністю до 150 км.
  Туристські поїздки учнів автобусами організовують за маршрутами протяжністю до 300 км.
  1.4. Туристські та екскурсійні автобусні маршрути для перевезення учнів у межах області (міські, приміські й міжнародні) затверджуються спільним розпорядженням обласних управлінь (виробничих об'єднань) автотранспорту, обласних рад з туризму та екскурсій, БММТ "Спутник”, обкомів ЛКСМУ, обласних станцій юних туристів і управлінь (відділів) ДАІ і УВС обкомів та Київського міськвиконкому.
  Туристські та екскурсійні автобусні маршрути для перевезення учнів у міжобласному і міжреспубліканському сполученнях затверджуються спільним розпорядженням Міністерства автотранспорту УРСР, Української республіканської ради з туризму та екскурсій, БММТ "Спутник” ЦК ЛКСМУ і Міністерства освіти УРСР.
  Перелік маршрутів, погоджений з обласним управлінням автотранспорту, обласною радою з туризму та екскурсій, БММТ "Спутник” обкому ЛКСМУ, обласною станцією юних туристів і управлінням (відділом) ДАІ УВС облвиконкому та Київського міськвиконкому, до 15 жовтня подається в Міністерство автотранспорту УРСР.
  Туристські та екскурсійні маршрути для перевезення учнів на наступний рік затверджуються не пізніше як у грудні поточного року.
  1.5. Під час перевезення в автобусах кількість екскурсантів не повинна перевищувати кількості місць для сидіння.
  1.6. При перевезенні груп дітей на автобусі спереду і ззаду повинні бути встановлені знаки відповідно до пункту 28.8 Правил дорожнього руху. Рух здійснюється тільки в світлий час доби з швидкістю не більшою як 60 км/год з увімкненим ближнім світлом фар.
  1.7. Для перевезення учнів призначають досвідчених, дисциплінованих водіїв, які мають неперервний стаж роботи на автобусі не менше як три роки і яким в автопідприємстві видається спеціальний талон-допуск на право перевезення дітей.
  1.8. При перевезенні учнів інструктаж водіїв про правила перевезень дітей проводить начальник автопідприємства, а коли його немає — заступник начальника автопідприємства по перевезенню або безпеці руху з відповідним записом у дорожньому листі та в журналі обліку проведення інструктажу водіїв про правила перевезення дітей.
  1.9. Під час роботи з обслуговування дітей водій зобов'язаний виконувати вказівки екскурсовода або особи, призначеної для супроводження дітей, якщо ці вказівки не суперечать Правилам перевезень пасажирів. Правилам дорожнього руху і не пов'язані із зміною встановленого маршрутом руху.
  1.10. Умови перевезення пасажирів і багажу в автобусах регулюються Правилами перевезень пасажирів і багажу автотранспортом в УРСР і Правилами дорожнього руху.
  II. Організація перевезень
  2.1. Автобусні маршрути для перевезення учнів організовуються після складання туристсько-екскурсійними організаціями паспорта туристсько-екскурсійного автобусного маршруту.
  Один примірник паспорта передається обслуговуючому автопідприємству.
  При складанні паспорта необхідно:
  2.1.1. Вибрати маршрут руху, використовуючи дороги, по яких здійснюються регулярні автобусні перевезення.
  2.1.2. Визначити місця зупинок і контрольних проміжних пунктів. Контрольні проміжні пункти на міжміських маршрутах встановлюють через кожні 100 км, а на приміських — не менше як через один пункт.
  2.1.3. Обстежити дорожні умови за маршрутом і провести нормування швидкості руху, встановити відстань і час руху між зупинками і контрольними проміжними пунктами, тривалість стоянки на них.
  2.1.4. Визначити перерву на обід (через 3 ... 4 год роботи), при тривалості роботи понад 8 год — дві перерви.
  2.1.5. Встановити відпочинок — на 5 хв через кожну годину руху, а через кожні 4 години руху — ЗО хв (можна сумістити з перервою на обід).
  2.1.6. Встановити час і місце нічного відпочинку водіїв.
  2.1.7. Встановити місце й час технічного огляду автобуса в кінцевому пункті маршруту.
  2.1.8. Скласти схему маршруту із зазначенням основних населених пунктів і місць, небезпечних для руху, графік руху із зазначенням режиму роботи водіїв (початок, закінчення роботи, час обіду, ночівлі, місце відпочинку, контрольних пунктів для відмічання часу проходження, місця подання технічної допомоги, контрольного огляду автобуса тощо).
  2.2. Під час організації туристських та екскурсійних перевезень учнів автопідприємство зобов'язане:
  2.2.1. Підготувати технічно справний, у належному санітарному стані автобус, укомплектований аптечкою першої медичної допомоги, знаком аварійної зупинки, башмаками, вогнегасниками, інструментом, справним гучномовцем (на автобусах, де їх установлення передбачене заводом-виготовлювачем).
  2.2.2. Провести інструктаж водіїв про правила перевезення дітей.
  2.2.3. Якщо для перевезення в один пункт виділяють два й більше автобусів, призначити відповідального за техніку безпеки з числа кращих водіїв, що беруть участь у рейсі.
  2.2.4. Видати водієві схему маршруту і графік руху. На схемі маршруту зазначити номер і дату документа, яким затверджено маршрут.
  2.3. Туристсько-екскурсійні організації зобов'язані:
  2.3.1. Через директора бюро подорожей та екскурсій, голову БММТ "Спутник” забезпечити ретельну підготовку учнів до туристсько-екскурсійних поїздок. Особливу увагу при цьому приділяти підбору, підготовці та інструктажу екскурсоводів і керівників груп, що залучаються до роботи з дітьми.
  2.3.2. При організації масових перевезень учнів автотранспортом заздалегідь інформувати про це органи ДАІ для посилення нагляду за рухом.
  2.3.3. Через екскурсоводів і осіб, які супроводжують групи, забезпечувати належний порядок серед дітей під час руху, посадки і висадки з автобуса.
  2.3.4. Перевозити дітей відповідно до списку, затвердженого організацією, що замовила туристсько-екскурсійну поїздку.
  2.4. Керівники шкіл, профтехучилищ, позашкільних і оздоровчих закладів зобов'язані:
  2.4.1. Призначити відповідальних за супроводження дітей під час туристських та екскурсійних поїздок з числа вчителів, вихователів, піонервожатих.
  2.4.2. Забезпечити докладний інструктаж супроводжуючих з питань безпеки під час перевезення дітей.
  2.4.3. Провести бесіди з учнями про туристську або екскурсійну поїздку, ознайомити їх з правилами поведінки і технікою безпеки в дорозі. До туристських поїздок допускати дітей, в яких немає протипоказань до далеких переїздів за станом здоров'я.
  2.5. У разі несприятливих погодних і дорожніх умов, виникнення технічних несправностей, що загрожують безпеці руху, а також при погіршенні здоров'я водіїв необхідно припинити рух і повідомити про це автопідприємства за місцем роботи водіїв та знаходження автобусів. Автопідприємства мають вживати заходів щодо заміни автобуса або водіїв і забезпечити перевезення дітей.
Категорія: Безпека дорожнього руху | Додав: ohranatruda | Теги: Освіта
Переглядів: 2651 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2019
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 922

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон катастрофи допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.