Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Понеділок, 16.09.2019
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 35.173.47.43· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [253]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі
у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0
 Охорона праці та пожежнаа безпека
загрузка...
Головна » Файли » Інше » інші документи

Всесвітній день боротьби з дитячою працею 2015
[ ] 10.06.2015, 15:19

Всесвітній день боротьби з дитячою працею 12 червня

    «Крайня бідність сім'ї і відсутність доходів часто є каталізаторами дитячої праці. Пора розірвати це порочне коло і домогтися того, щоб сім'ї, що живуть в бідності, отримували адекватні гарантовані доходи та послуги охорони здоров'я. Ці заходи соціального захисту можуть допомогти домогосподарствам переживати життєві негаразди, оберігаючи дітей від необхідності кидати школу і шукати роботу».

З послання  Гая Райдера,
Генерального директора Міжнародної організації праці

Тема Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею 2015
«НІ - дитячій праці, ТАК - якісній освіті»

На амстердамськый конференції щодо боротьби з найгіршими формами дитячої праці 1997 року і Міжнародній конференції в Осло з питань дитячої праці того ж року, привернули увагу до нагальної потреби глобальних зусиль у галузі ліквідації дитячої праці. Вони також закликали до розширення збору відповідної інформації, а також проведення статистичних та емпіричних досліджень на підтримки інформаційного забезпечення цієї діяльності.

У всьому світі налічується велика кількість дітей, що займаються оплачуваною або неоплачуваної домашньої роботою в будинку третьої сторони або роботодавця. Ці діти можуть бути особливо вразливими для експлуатації. Їх робота часто прихована від очей громадськості, вони можуть бути ізольовані, і можуть працювати далеко від своєї сім'ї. Історії насильства щодо дітей, зайнятих в якості домашньої прислуги, занадто поширені.

Всесвітній день 2015 закликає:

    надати всім дітям доступ до безкоштовної, обов'язкової і якісної освіти, принаймні, до досягнення ними мінімального віку для прийому на роботу;
    вжити заходів щодо забезпечення послідовності та ефективності національної політики в галузі дитячої праці та освіти;
    провадити діяльність із забезпечення доступу до якісної освіти та інвестицій у підготовку вчителів.


Ковенції МОП про дитячу працю 

 

Конвенція МОП № 138 про мінімальний вік (1973) вимагає від держав-учасниць законодавчо визначити, щоб мінімальний вік для допуску на роботу був не менший віку завершення середньої школи і, в будьякому разі, не раніше 15 років. Тим не менш, держави, чиї економічні та освітні можливості недостатньо розвинені, можуть, за певних умов, встановити мінімальний вік 14 років. Національне законодавство може дозволити найм людей у ​​віці 13-15 років на нескладні роботи, які не впливають на відвідування школи і не впливають на здоров'я або розвиток дітей. Діти у віці 12-14 років можуть прийматися на роботу в країнах з мінімальним робочим віком 14 років.

 

Конвенція МОП № 182 (1999) про найгірші форми дитячої праці закликає до "негайних і ефективних заходів для забезпечення заборони найгірших форм дитячої праці як питання високої важливості". Встановлені найгірші форми дитячої праці:

Всі форми рабства або роботи, такі як продаж і торгівля дітьми, прирівняні до рабства, дитяча проституція та залучення дітей до незаконної діяльності, підневільні роботи, а також насильницькі роботи або примусовий найм дітей для участі в збройних конфліктах.

  • Використання, продаж або торгівля дітьми для занять проституцією, виробництва порнографії або порнографічних виставах.
  • Використання, продаж або торгівля дітьми для незаконної діяльності.
  • Роботи, які за своєю природою або умовами проведення можуть зашкодити здоров'ю, безпеці або моральному стану дітей.

Вирішення проблем участі дітей на небезпечних роботах
 
Конвенції МОП № 138 і № 182 та відповідні Рекомендації забезпечують основу, яка підкреслює важливість доступу до освіти і забезпечують дітей легального робочого віку роботою в безпечних умовах. Визначення роботи шкідливою і небезпечною в національному контексті є пріоритетом відповідних органів спільно з організаціями роботодавців і працівників. Рекомендація МОП № 190 дає визначення деяких факторів, які необхідно враховувати при визначенні небезпечних робіт. Небезпечні роботи включають: Роботи, які припускають фізичне, психологічне або сексуальне насильство над дітьми; підземні, підводні роботи, роботи на небезпечній висоті або в замкнутому просторі; роботи з небезпечним обладнанням, інструментом або які припускають ручну обробку або перевезення важких вантажів; роботи в нездоровому оточенні, наприклад, піддають дітей впливу шкідливих препаратів, речовин або процесів, а також температурних режимів, рівня шуму та вібрації, що може негативно позначитися на їх здоров'ї; робота в особливо важких умовах, як, наприклад, тривала робота або нічна робота або робота, де дитина безпричинно обмежена територією наймача. Грунтуючись на даних факторах, вплив роботи на дітей може ранжуватися від відносно нешкідливих до таких, що призводять до інвалідності і навіть смерті. Деякі фізичні чи психологічні проблеми, що стали результатом роботи, не завжди очевидні і можуть не проявлятися протягом багатьох років, як наприклад у випадках отруєння важкими металами або погіршення інтелектуального чи соціального розвитку.
 
Дитяча праця і освіта
 
Не можна розглядати небезпечні роботи для дітей ізольовано. Це частина глобальної проблеми дитячої праці, яка тісно пов'язана з нестачею можливостей якісної освіти для дітей, бідністю, відсутністю соціального захисту і нестачею гідної роботи для молоді та дорослих. У зв'язку з цим, заходи щодо усунення дитячої праці повинні виходити з більш широких політичних рішень. В світі, в цілому, 67 мільйонів дітей молодшого шкільного віку, більше половини яких дівчата, і 71 мільйон дітей середнього шкільного віку не зареєстровані в школі. Багато з тих, хто зареєстрований, не відвідують школу на постійній основі через тривалість робочого дня, або високу непряму вартість навчання. Участь дітей у небезпечних роботах не може вирішити проблему бідності. Якісна освіта може. Забезпечення доступу до вільної, обов'язкової освіти для всіх дітей, які не досягли мінімального робочого віку, є ключовою стратегією. Це перший крок у справі викорінення всіх форм дитячої праці. Крім негайної і очевидної вигоди від повернення дітей у школи, освіта залишається фундаментальним правом кожної людини. Важливість базової освіти є центральною темою Конвенцій МОП з дитячої праці та Конвенції ООН з прав дітей.


Веб-студія створена креативним колективом жде замовлень на розробка сайтів луцьк Досвідчені працівники студії створюють гарні веб-сайти, а також забезпечують розкрутку, яка принесе комерційним проектам прибуток, а соціальним просування. Команда програмістів та дизайнерів допоможе у плануванняі веб-сайту, забезпечить верстку та виконає всі графічні роботи.


Категорія: інші документи | Додав: ohranatruda | Теги: Всесвітній день боротьби з дитячою
Переглядів: 1435 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright otipb.at.ua © 2019
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 923

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон катастрофи допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.