Охорона праці та пожежна безпека в Україні

П`ятниця, 07.08.2020
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 3.235.45.196· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Література з питань охорони праці [337]
Література з питань пожежної безпеки [169]
Статті з питань охорони праці та пожежної безпеки ( [295]
Література з ЦО, ЦЗ, БЖД [153]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментаріспасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0
Підручники та інша література -  Література з питань охорони праці
загрузка...
Головна » Підручники та інша література » Література з питань охорони праці

У категорії матеріалів: 337
Показано матеріалів: 46-60
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 22 23 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Цивільний захист і охорона праці в галузі : навчальний посібник.

Автор: С.О. Ковжога. С.А. Тузіков. Є.В. Карманний. А.П. Зенін. / Вид-во:  Haц. ун-т «Юрид. акад. України імені Ярослава Мудрого». / Рік: 2012 / Формат: pdf

Навчальний посібник присвячено питанням організації і проведення цивільного захисту населення і працівників в умовах надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру і містить достатню навчально-методичну інформацію для пізнання змісту та правильного застосування відповідних заходів захисту в умовах надзвичайних ситуацій. Наведено законодавче і нормативно-правове забезпечення цивільного захисту держави, установ і організацій, розглянуто призначення, завдання і основні заходи у сфері цивільного захисту, а також структуру, режими функціонування та систему органів управління єдиної системи цивільного захисту України. Основна увага приділяється вивченню питань організації цивільного захисту в установах і організаціях як об'єкта системи цивільного захисту України.

В другому змістовному модулі посібника та розкривають зміст охорони праці як системи правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження здоров’я і працездатності людини в процесі праці. Студентам розкривається основна ідеологія існуючої системи управління охорони праці: це загальне розуміння всіма учасниками виробничого процесу наявності ризиків отримання травм на надбання професійних захворювань; і необхідність вжиття заходів захисту людини від негативного впливу шкідливих виробничих факторів.

Для студентів, викладачів та широкого кола читачів.

Література з питань охорони праці | Просмотров: 4187 | Загрузок: 838 | Добавил: ohranatruda | Дата: 29.11.2013 | Комментарии (0)


Правові та організаційні питання охорони праці
Навчальний посібник

4-те вид., допов, і перероб.
Автор: Русаловський А.В. / Вид-во: Університет «Україна» / Рік: 2009 / Кількість стор.: 295
У навчальному посібнику розглянуто законодавче та нормативно-правове забезпечення охорони праці її Україні, міжнародне регулювання та співробітництво в галузі охорони праці. Викладені питання державного управління охороною праці та організації охорони праці на підприємствах, державного нагляду і громадського контролю за охороною праці.
У четвертому виданні посібника враховані найновіші національні та міжнародні нормативні документи, значна увага приділяється міжнародним нормам у сфері охорони праці, питанням соціального партнерства та соціальної відповідальності, нормативному регулюванню охорони праці в Євросоюзі та в СНД, а також міжнародним стандартам із систем менеджменту в охороні праці.
Для студентів вищих навчальних закладів І—IV рівнів акредитації. Посібник може використовуватися спеціалістами та працівниками у вирішенні питань, пов'язаних з охороною праці, а також викладачами з дисциплін «Охорона праці» та «Охорона праці в галузі».
Література з питань охорони праці | Просмотров: 3777 | Загрузок: 786 | Добавил: ohranatruda | Дата: 28.11.2013 | Комментарии (0)


Эксплуатация баллонов. Оборудование для газопламенной обработки материалов. Справочное учебное пособие

Автор: Павел Смирнов, Антон Сергеев / Изд-во: ДЕАН / Год: 2005 / Формат: pdf / Размер: 89.0 mb
В пособии содержатся сведения о конструкциях баллонов, свойствах газов, находящихся в баллонах, устройстве постов газопламенной обработки материалов, редукторов, горелок, резаков, предохранительных устройств, требования к транспортировке, эксплуатации, хранению баллонов и требования безопасности при выполнении работ по газопламенной обработке материалов. Рассматривается оборудование отечественных и зарубежных производителей; изложение материала сопровождается иллюстрациями.
Книга адресована руководителям и специалистам, ответственным за безопасную эксплуатацию баллонов, а также обслуживающему персоналу, занятому их наполнением, эксплуатацией, хранением, транспортированием. Может использоваться при самостоятельной подготовке перед сдачей экзаменов для получения допуска к работе с баллонами в аттестационных (экзаменационных) комиссиях организаций, а также в учебном процессе при подготовке руководителей, специалистов и обслуживающего персонала.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 3886 | Загрузок: 582 | Добавил: ohranatruda | Дата: 10.11.2013 | Комментарии (0)

Техника безопасности в химических лабораториях

Автор: Н.В. Костин / Изд-во: МГУ / Год: 1966 / Кол-во стр. 347 / Формат: djyv

Книга посвящена рассмотрению мер безопасности работы в химических лабораториях с вредными, ядовитыми, огнеопасными и взрывоопасными веществами.
Предполагается, что читателю известны основы неорганической, аналитической, органической и физической химии. Книга иллюстрирована рядом практических примеров из работы химических лабораторий. Большое место отводится мерам безопасности применения в химических лабораториях современных методов исследования (радиоактивные изотопы и источники излучений,
высокое давление, высокий вакуум, работа с жидкими газами и газами, находящимися в баллонах; использование электронных приборов и т. д.). Хотя книга является пособием для студентов химических факультетов, в ней много полезного найдут работающие в заводских химических и сельских агрохимических лабораториях.

Література з питань охорони праці | Просмотров: 521 | Загрузок: 229 | Добавил: ohranatruda | Дата: 30.10.2013 | Комментарии (0)


Охорона праці: Навчальний посібник
Автор: За ред. В. Кучерявого / Вид-во: Львів: Оріяна-Нова / Рік: 2007 / Кількість стор: 368  / Формат: pdf
У навчальному посібнику подаються нормативно-правові та організаційні засади охорони праці, висвітлюються основи техніки безпеки праці, виробничої гігієни і санітарії та пожежної безпеки. Для студентів вищих навчальних закладів.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 8174 | Загрузок: 1578 | Добавил: ohranatruda | Дата: 25.10.2013 | Комментарии (0)

Электробезопасность в трёхфазных сетях переменного тока

Автор: А.В. Беляев / Изд-во: Самара: Самар. гос. техн. ун-т, / Год: 2011 / Формат: doc

Рассмотрены основы электробезопасности, анализ электрических сетей с различным режимом нейтрали в различных режимах работы. Достаточно подробно изложены организационные и технические способы и средства защиты от поражения электротоком, от вредного влияния электромагнитных полей, статического электричества, от поражающих факторов молнии.

Література з питань охорони праці | Просмотров: 1082 | Загрузок: 376 | Добавил: ohranatruda | Дата: 20.10.2013 | Комментарии (0)

Электрическая  безопасность:  Учеб.  пособие

Автор: В.И.  Миндрин / Изд-во: Нижегород.  гос. техн. у-т. / Год: 2002

Cодержит  сведения,  необходимые  студентам  для  освоения  раздела «Электрическая безопасность» в  курсе« Безопасность  жизнедеятельности» и  для  дальнейшего  использования этих  знаний  в  практической  деятельности  при  организации  работ  на  производстве.  Рассмотрены параметры электрического тока и механизм действия его на человека. Дан анализ опасностей  поражения  человека  в  трёхфазных  и  однофазных  сетях.  Рассмотрены  технические средства защиты человека от поражения электрическим током в сетях до и выше1000 В.

Література з питань охорони праці | Просмотров: 869 | Загрузок: 76 | Добавил: ohranatruda | Дата: 17.10.2013 | Комментарии (0)


Основи охорони праці. Навчально-методичний посібник
Модуль 1: Правові та організаційні питання охорони праці, основи фізіології, гігієни праці та виробничої санітарії
Модуль 2: Основи безпеки праці, пожежної безпеки
 Автори: Е.Н. Абільтарова, М.С. Корець, С.М. Яшанов / Вид-во НПУ їм. М. П. Драгоманова / Рік: 2010, 2012 / Формат: pdf
Навчально-методичний посібник написано відповідно до навчальної програми нормативної дисципліни "Основи охорони праці" для вищих закладів освіти. У ньому розглянуто загальні вимоги безпеки до технологічного обладнання та технологічних процесів, основні відомості з питань електробезпеки та пожежної безпеки. Посібник містить модульну програму дисципліни, навчально-методичне забезпечення до кожної теми дисципліни, лабораторний практикум, методичні вказівки з організації самостійної роботи студентів, тестові завдання для контролю знань, критерії оцінювання навчальних досягнень студентів з дисципліни.
Призначений для студентів вищих навчальних закладів, а також може бути корисний для викладачів з охорони праці вищих навчальних закладів, спеціалістів з охорони праці, інженерних фахівців різних галузей промисловості.
Навчально-методичний посібник написано відповідно до навчальної програми нормативної дисципліни "Основи охорони праці" для вищих закладів освіти. У ньому розглянуто загальні вимоги безпеки до технологічного обладнання та технологічних процесів, основні відомості з питань електробезпеки та пожежної безпеки. Посібник містить модульну програму дисципліни, навчально-методичне забезпечення до кожної теми дисципліни, лабораторний практикум, методичні вказівки з організації самостійної роботи студентів, тестові завдання для контролю знань, критерії оцінювання навчальних досягнень студентів з дисципліни.
Призначений для студентів вищих навчальних закладів, а також може бути корисний для викладачів з охорони праці вищих навчальних закладів, спеціалістів з охорони праці, інженерних фахівців різних галузей промисловості.

Література з питань охорони праці | Просмотров: 2882 | Загрузок: 570 | Добавил: ohranatruda | Дата: 09.10.2013 | Комментарии (0)


Профессиональные заболевания работников сельського хозяйства
Авторы: Кундиев Ю.И., Краснюк Е.П., Бойко В.Г., Каминский А.Г., Лубянова И.П., Российская Л.Н., Тимофеева Н.Т., Цыркунов Л.П. / Год: 1983 / Изд-во: Здоров'я / Формат: pdf
В пособии изложены вопросы предупреждения профессиональных заболеваний у работников сельского хозяйства, организации и проведения предварительных и периодических медицинских осмотров и врачебно-трудовой экспертизы. На основании данных отечественной и зарубежной литературы, а также результатов многолетних исследований авторов описываются патогенез, клинические проявления, методы диагностики, лечения и профилактики профессиональных заболеваний работников сельского хозяйства, обусловленных воз¬действием химических веществ, пыли, физических, биологических факторов, а также заболевании аллергической природы. Для гигиенистов и профпатологов, а также практических врачей различных специальностей, обслуживающих работников сельского хозяйства.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 1522 | Загрузок: 366 | Добавил: ohranatruda | Дата: 07.10.2013 | Комментарии (0)


Охорона праці в лікувально-профілактичних закладах. Безпека життєдіяльності: підручник

Автори: B.C. Тарасюк, Г.Б. Кучанська / Рік: 2010 / Формат: doc
У підручнику висвітлено основні положення законодавчих актів з охорони праці, зокрема умови працевлаштування, тривалість робочого часу, трудова дисципліна, відпочинок, право на охорону праці, пільги та компенсації за важкі умови праці.
Розглянуто питання техніки безпеки у лікувальних закладах під час роботи з приладами різного виду випромінювання, охорони праці в рентгенологічних, фізіотерапевтичних кабінетах, забудови та експлуатації інфекційних психоневрологічних відділень, клінікодіагностичних лабораторій, судово-медичних закладів тощо. А також питання безпеки населення під час надзвичайних ситуацій, застосування засобів індивідуального і медичного захисту населення, проведення рятувальних робіт.
Для студентів вищих медичних навчальних закладів I—IV рівнів акредитації, лікарів, медичних сестер, співробітників санітарно-епідеміологічних станцій.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 9337 | Загрузок: 1052 | Добавил: ohranatruda | Дата: 02.10.2013 | Комментарии (0)


Охорона праці у медицині та фармації
Автори:
Мороз В.М., Сергета І.В., Фещук Н.М., Олійник М.П. / Під ред. В.М.Мороза / Рік: 2005 / Вид-во: Нова книга / Кількість стор.: 544
Автори навчального посібника, що запропонований Вашій увазі, здійснили першу спробу суттєво допомогти студентам вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів у засвоєнні комплексного підходу до аналізу, вивчення та усвідомлення провідних основ охорони праці медичних і фармацевтичних працівників, поповнити рівень знань із питань створення належних безпечних умов для працівників галузі для решти зацікавлених осіб, насамперед, фахівців профілактичної медицини, організаторів охорони здоров’я та спеціалістів закладів і установ охорони праці, змістом діяльності яких є збереження та зміцнення найдорожчого в світі - здоров’я та життя людини.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 7407 | Загрузок: 813 | Добавил: ohranatruda | Дата: 02.10.2013 | Комментарии (0)

Неруйнуючий контроль технічних об єктів у схемах. Навчальний посібник.

Автори: Лазарєв М.І., Шматков Д.І. /  Вид-во: УІПА / Рік: 2012 / Кількість стор.: 162 / Формат: DJVU

Висвітлюються питання використання в промисловості основних видів неруйнівного контролю: магнітного, електричного, вихрострумового, радіохвильового, теплового, оптичного, радіаційного, акустичного та контролю проникаючими речовинами .
У вигляді схем та рисунків наводяться відомості про кожний метод, використовуючи послідовність «фізичні основи – сфери застосування – засоби контролю – методика використання». Кожна з цих послідовностей супроводжується стислими поясненнями, графічними зображеннями, які пояснюють суть кожного з них. Наприкінці тем, присвячених видам контролю, наведені причинно-наслідкові зв’язки, які супроводжують процес пояснення і надають можливість узагальнити одержані знання.

Література з питань охорони праці | Просмотров: 814 | Загрузок: 327 | Добавил: ohranatruda | Дата: 18.09.2013 | Комментарии (0)


Методичні рекомендації з охорони праці в навчальних закладах
Розробник: Міський методичний кабінет департаменту освіти Вінницької міської ради / Рік: 2013 / Формат: doc / Кількість стор.: 36
Література з питань охорони праці | Просмотров: 1307 | Загрузок: 210 | Добавил: ohranatruda | Дата: 25.08.2013 | Комментарии (0)


Охорона праці в галузі комп'ютинґу: Підручник.

За науковою редакцією В.В. Пасічника / Вид-во: Львів: «Магнолія 2006» / Рік: 2012 / Кількість стор.:  - 544 / Формат: djvu
У підручнику викладені основні поняття охорони праці в галузі комп'ютингу, особлива увага звернута на особливості охорони праці в сучасних інформаційних технологіях. Висвітлено особливості праці з комп'ютерною технікою, наведені рекомендації зі зменшення її шкідливого впливу на користувачів та розробників. Розглянуті правові та організаційні питання охорони праці в Україні і розвинутих зарубіжних країнах, наведена інформація про законодавчу базу і обов'язки роботодавця та працівника, відповідальність у випадку порушення законодавства про охорону праці. Висвітлені небезпечні та шкідливі виробничі чинники в галузі комп'ютингу, як електромагнітне та іонізуюче випромінювання, а також заходи захисту від шуму, нормування та розрахунок освітлення в робочих приміщеннях, основи радіаційної безпеки, електробезпеки та пожежної безпеки. Розглянуті питання інформаційної безпеки та безпечної роботи з ноутбуками. Наведені завдання для практичних занять, приклади розв'язання задач та подано перелік питань і завдання для самостійного розв'язання.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 2328 | Загрузок: 561 | Добавил: ohranatruda | Дата: 21.08.2013 | Комментарии (0)

Охороні праці в галузі. Для студентів спеціальностей «Електричні системи і комплекси транспортних засобів»,  «Енергетичний менеджмент»

Укладач: к.т.н., доц. Стрежекуров Е.Є. / Вид-во: Дніпродзержинськ, ДДТУ / Рік: 2013 / Кількість стор.: 46

Конспект лекцій з дисципліни « Охороні праці в галузі» для студентів спеціальностей 7,8.05070202 «Електричні системи і комплекси транспортних засобів», 7,8.05070204 «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» та 7.05070108 «Енергетичний менеджмент» денної та заочної форм навчання.

 Вивчення питань охорони праці в галузі і безпеки життєдіяльності проводиться на всіх стадіях освіти: у вищих і середніх спеціальних учбових закладах, в системі професійних училищ з метою формування у молоді свідомого і відповідального відношення до особистої безпеки і безпеки оточуючих. Особливу увагу надають спеціальностям, пов'язаним з роботою в небезпечних і несприятливих умовах праці, наприклад електроенергетиці, роботам з обслуговування електроустановок і т.д.

Література з питань охорони праці | Просмотров: 812 | Загрузок: 235 | Добавил: ohranatruda | Дата: 11.08.2013 | Комментарии (0)

1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 ... 316-330 331-337Copyright otipb.at.ua © 2020
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 862

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция контроль Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.