Охорона праці та пожежна безпека в Україні

П`ятниця, 29.05.2020
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 34.204.193.85· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Література з питань охорони праці [337]
Література з питань пожежної безпеки [169]
Статті з питань охорони праці та пожежної безпеки ( [295]
Література з ЦО, ЦЗ, БЖД [153]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі

спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Підручники та інша література -  Література з питань охорони праці
загрузка...
Головна » Підручники та інша література » Література з питань охорони праці

У категорії матеріалів: 337
Показано матеріалів: 61-75
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 22 23 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Охорона праці в будівництві. Навчальний посібник
Автори: Пугач В.І., Люлька В.С. / Вид-во: Харків: Рубікон / Рік: 1998 / Кількість стор.: 304 / Формат: pdf
Викладено най важливіші положення охорони праці, техніки безпеки і протипожежних заходів у будівництві. Особливу увагу приділено розслідуванню і обліку виробничого травматизму і законодавчим положенням про працю, висвітлено правила техніки безпеки при виконанні загально-будівельних та спеціальних робіт, а також питання організації пожежної безпеки на будівельному майданчику.
Для студентів будівельних спеціальностей.

Література з питань охорони праці | Просмотров: 4508 | Загрузок: 657 | Добавил: ohranatruda | Дата: 04.08.2013 | Комментарии (0)

Інструктивно-методичні матеріали

"Підготовка загальноосвітнього навчального закладу до нового навчального року з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності"

Лист Міністерства освіти і науки України від 26.04.2013 р. № 1/9-305

Література з питань охорони праці | Просмотров: 704 | Загрузок: 19 | Добавил: ohranatruda | Дата: 31.07.2013 | Комментарии (0)

Охорона праці, безпека життєдіяльності під час проведення занять з фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах
Методичні рекомендації
 Укладач: Л.Г. Бурлака. / Вид-во: Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського / Рук: 2013 / Кількість стор.:  126 / Формат: DOC
У посібнику подано рекомендовані зразки інструкцій з охорони праці під час занять фізичною культурою та при проведенні спортивно-масових заходів, форми журналів, види інструктажів та порядок їх проведення, граничні норми підіймання і переміщення важких речей неповнолітніми, акти-дозволи на проведення занять і випробування гімнастичних приладів.
Висвітлено питання лікарсько-педагогічного контролю за фізичним вихованням в школі, методику медичного спостереження, хронометражу уроку фізичної культури, проведення санітарно-освітньої роботи.
Збірник рекомендується директорам шкіл, заступникам та вчителям фізичної культури.

Література з питань охорони праці | Просмотров: 3262 | Загрузок: 520 | Добавил: ohranatruda | Дата: 25.07.2013 | Комментарии (0)


Охорона праці в галузі. Навчальний посібник
Автори: Т. Кепич, І. Семенова, М. Лавренюк / Вид-во: Київський Національний університет ім. Т.Г. Шевченка / Рік: 2013 /  Кількість стор.: 255 / Формат: pdf
 Посібник складено відповідно до типової програми нормативної дисципліни "Охорона праці в галузі" для вищих навчальних закладів згідно з навчальним планом. Розглянуто питання охорони праці, правові й організаційні основи забезпечення безпеки праці, а також методику планування профілактичних заходів. Висвітлено основні заходи та засоби, спрямовані на створення безпечних та нешкідливих умов праці, наведено відомості щодо пожежної безпеки. Посібник також містить додаток нормативних документів з питань охорони праці.
Розрахований на вивчення цієї дисципліни студентами загально-інженерних спеціапьностен вищих навчальних закладів освітньо-кваліфікаційних рівнів "спеціаліст" та "магістр".
Література з питань охорони праці | Просмотров: 2208 | Загрузок: 710 | Добавил: ohranatruda | Дата: 23.06.2013 | Комментарии (0)

Основи охорони праці на залізничному транспорті.
Навчальний посібник

Автори: Корбець О.В., Митрофанов В.В., Діданов В.І. / РІк видання: 2008 / Вид-во: К.: Дельта / Кількість стор.: 392  / Формат: jpg

Навчально-методичний посібник містить основні положення законодавства України в галузі охорони праці, наукові та практичні основи щодо зниження травматизму і захворюваності шляхом проведення організаційних, технічних, санітарно-гігієнічних, лікувально-профілактичних заходів, що забезпечують безпеку, збереження здоров'я і працездатності людини в процесі праці.

Призначений для викладачів, майстрів, учнів професійно-технічних училищ, технічних шкіл, технікумів залізничного транспорту, може бути використаний під час навчання, підготовки і підвищення кваліфікації з охорони праці працівників залізничного транспорту.
 

Література з питань охорони праці | Просмотров: 697 | Загрузок: 125 | Добавил: ohranatruda | Дата: 14.06.2013 | Комментарии (0)


Гігієна праці

Автори: Кундiев Ю.I., Яворовськ:ий О.П., Шевченко А.М., Веремей M.l., Вертеленко М.В., Гончарук Г.О., Думанськ:ий В.Ю., Зенкіна B.I., Зiнченко Т.О., Кузьмiнов Б.П., Ластков Д.О., Лозовий М.П., Парiй В.Д., Партас О.В., Паустовськ:ий Ю.О., Сук В.Г., Чернюк B.I., Шевцова В.М., Шкурка Г.А. / Рік: 2011 / Вид-во: ВСВ «МЕДИЦИНА» / Кількість стор.: 904
Пiдучник пiдготовлено фахiвцями кафедри гігієни пpaцi i професiйних хвороб Нацiонального медичиого унiверситету iменi О.О. Богомольця , Iнститугу медицини пpaцi НАМН України та iнших провiдних медичних навчальних закладiв та установ України. Пiдручник складається з двох частин. У першiй частинi на сучасному науковому рiвнi викладено основи загальної гігієни пpaцi , у дpyгiй – питання з гігієни пpaцi в окремих галузях промисловостi i сiльськогосподарського виробництва з урахуванням особливостей i структури народного господарства України. Уперше розглянуто питання етики в гігієнi пpaцi; гігієни пpaцi офiсних працiвникiв; гігієни пpaцi у полiграфiчному виробництвi; гігієни пpaцi при роботi з джерелами iонiзуючого випромiнювання; лiкувально-профiлактичного харчування працiвникiв; нових шкiдливих виробничих чинникiв: наночастинок, дiоксинiв, метилтретбутиловогоефiру тощо; aepoioнiзaцiї у виробничому середовищi. Осучаснено методику проведения запобiжного i поточного санiтарно-епiдемiологiчного нагляду згiдно з чинними законодавчими i нормативно-методичними документами з гігієни пpaцi. Для студентiв вищих медичних навчальних закладiв ІV рiвня акредитацiї, лiкарiв-iнтернiв i практичних лiкарiв з гігієни пpaцi, профпатологiв.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 2335 | Загрузок: 580 | Добавил: ohranatruda | Дата: 11.06.2013 | Комментарии (0)


Основи охорони праці. Підручник. 4-е вид.
Автори: Гандзюк М.П., Желібо Є. П., Халімовський М.О., За редакцією доктора технічних наук, професора М. П. Гандзюка / Затверджено Міністерством освіти і науки України як підручник для студентів вищих навчальних закладів / Вид-во: К.: Каравела / Рк: 2008 / Кількість стор.: 384 / Формат: djvu / Розмір: 4,76 мб
Підручник складено відповідно до типової програми нормативної дисципліни "Основи охорони праці". Крім загальнообов’язкових питань, розглядаються соціальні та економічні аспекти охорони праці, включено новий розділ "Фізіологія та психологія праці", відомості про охорону праці користувачів персональних комп’ютерів. Також наведені норми та правила безпеки іонізуючих, неіонізуючих та лазерних випромінювань, що утворюються під час роботи різних фізичних та електричних приладів та установок. Останній розділ присвячений вивченню питань надання першої долікарської допомоги потерпілим при нещасних випадках та в екстремальних ситуаціях. Розрахований на вивчення цієї дисципліни студентами загально-інженерних, економічних, педагогічних та різних гуманітарних спеціальностей вищих закладів освіти України. Також може бути корисним для широкого загалу інженерно-технічних працівників різних галузей промисловості. Автори вважають, що деякі розділи підручника можуть бути використані для фахової підготовки та спеціалізації з охорони праці випускників вищих навчальних закладів освітньо-кваліфікаційних рівнів "спеціаліст" та "магістр".
Література з питань охорони праці | Просмотров: 2371 | Загрузок: 721 | Добавил: ohranatruda | Дата: 22.05.2013 | Комментарии (0)

Економічні аспекти управління охороною праці на вугледобувних підприємствах: монографія

Автори: О.Г. Вагонова, Л.В. Касьяненко / Вид-во:  Нац. гірн. ун-т. / Рік : 2013 / Кількість стор.:  187

Наведено результати досліджень, спрямованих на підвищення ефективності інвестицій у поліпшенні умов праці на вугледобувних підприємствах. Висвітлено особливості формування та використання інвестицій у поліпшенні умов праці шахтарів. Виконано аналіз умов праці на вугільних шахтах. Запропоновано нові методологічні підходи до оцінки соціально-економічних наслідків інвестицій у поліпшенні умов праці на вугледобувних підприємствах та обґрунтовано основні шляхи підвищення їх ефективності. 
Призначена для наукових співробітників і фахівців гірничодобувних підприємств. Може бути також корисна студентам і аспірантам вищих навчальних закладів гірничого профілю. 

Література з питань охорони праці | Просмотров: 587 | Загрузок: 239 | Добавил: ohranatruda | Дата: 11.05.2013 | Комментарии (0)

Організація роботи з питань охорони праці та техніки безпеки для вчителів хімії
Автор: Когут С.М. / Вид-во: Основа / Рік: 2009 / Кількість стор.: 126 / Формат: pdf
У посібнику наведено матеріали, потрібні для забезпечення охорони праці та техніки безпеки під час проведення занять та заходів з хімії. Він містить нормативну документацію, інструкції з охорони праці та різноманітні допоміжні матеріали. Практичні поради та рекомендації значно полегшать учителю оформлення відповідної документації та організацію роботи з цих питань.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 3108 | Загрузок: 322 | Добавил: ohranatruda | Дата: 25.04.2013 | Комментарии (0)


Охорона праці. Навчальний посібник
Автори: Кобилянський О.В., Лемешев М.С., Березюк О.В. / Вид-во: Вінницький Національний технічний університет

Література з питань охорони праці | Просмотров: 2221 | Загрузок: 530 | Добавил: ohranatruda | Дата: 19.03.2013 | Комментарии (0)


Охорона праці: європейські і міжнародні стандарти та законодавство України (порівняльний аналіз)
Науково-практичний посібник
у двох томах том 1

Керівник підготовки науково-практичного посібника Зеркаль Олена / Автори: В.С.Венедіктов, В.П.Грохольський, М.І.Іншин, М.М.Клемпарський, К.Ю.Мельник, О.М. Музичук, І.М. Шопіна /За ред. д-ра юрид. наук, проф. В.С.Венедіктова / Державний департамент з питань адаптації законодавства. Українська асоціація фахівців трудового права. / Рік: 2006. / Кількість стор.: 680 с. / Формат: pdf
    У науково-практичному посібнику розглянуто комплекс теоретичних та практичних питань у сфері охорони праці, здійснено порівняльний аналіз європейських та міжнародних стандартів і законодавства України під час окремих видів діяльності та для окремих категорій працівників, а саме: молоді, вагітних жінок, жінок, що народили, та жінок, що годують груддю, інвалідів, працівників з фіксованим терміном працевлаштування та тимчасових працівників, працівників, які працюють в умовах неповної зайнятості, надомників, сумісників та сезонних працівників, шахтарів, моряків і будівельників. Здійснено порівняльний аналіз європейських і міжнародних стандартів, які регламентують охорону праці під час впливу особливих ризиків (біологічних, хімічних, фізичних та ін.).
   В науково-практичному посібнику надано рекомендації з адаптації законодавства України до асquis ЄС, які для зручності використання подані у таблиці.
    Книга буде корисною працівникам вищої школи, науковцям, державним службовцям, фахівцям у галузі охорони праці, сферою інтересів яких є адаптація законодавства України до законодавства Європейського Союзу, а також широкому колу читачів, які цікавляться питаннями інтеграції України до ЄС.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 2530 | Загрузок: 503 | Добавил: ohranatruda | Дата: 18.03.2013 | Комментарии (0)

Как правильно и быстро разработать инструкции по охране труда

Автор: Михайлов Ю.М. / Год: 2010

Література з питань охорони праці | Просмотров: 1567 | Загрузок: 88 | Добавил: ohranatruda | Дата: 08.03.2013 | Комментарии (0)


Охорона праці в галузі сільського господарства (рослинництво)
Навчальний посібник
Автор: І.П. Пістун А.П. Березовецький С.А. Березовецький / Вид-во: ВТД "Університетська книга" / Рік: 2009 / Кількість стор.: 368
Навчальний посібник містять основні відомості з правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних заходів і засобів щодо збереження здоров'я та працездатності працівників у галузі рослинництва.
Для студентів сільськогосподарських вищих навчальних закладів, учнів аграрних коледжів, ліцеїв. Може бути корисним для працівників виробничих підприємств, які виконують технологічні операції в рослинництві.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 4934 | Загрузок: 649 | Добавил: ohranatruda | Дата: 07.03.2013 | Комментарии (0)


Охорона праці: Навчальний посібник для дистанційного навчання

Автор: Зацарний В. В., Сабарно Р. В. / Вид-во: Університет «Україна» / Рік: 2006 / Кількість стор.: 304 / Формат: pdf
У посібнику викладені правові, нормативнотехнічні та організаційні основи охорони праці, виробничої санітарії, безпеки виробництва та пожежноїбезпеки, показано соціальне та економічне значення охорони праці. Посібник відображає сучасний стан нормативноправового та технічного забезпечення, спрямованого на збереження життя, здоров’я і працездатності громадян України у процесі їх трудової діяльності, та останні досягнення в цій галузі.
Навчальний посібник відповідає вимогам програми нормативної дисципліни «Основи охорони праці». Після кожної теми наведено питання для самоперевірки, завдання та методичні вказівки до виконання модульних контрольних робіт, тестові завдання, список рекомендованої літератури і термінологічний словник.
Рекомендується студентам усіх форм навчання.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 2274 | Загрузок: 539 | Добавил: ohranatruda | Дата: 07.03.2013 | Комментарии (0)

Пособие по обучению технике безопасности рабочих основных цехов лесопильных предприятий

Автор: Добрунов Г.М. /Центр. науч.-исслед. ин-т мех. обраб. древесины "ЦНИИМОД". / Изд-во: Лесная пром-ть, / Год: 1974 / Формат: pdf

 

Література з питань охорони праці | Просмотров: 625 | Загрузок: 13 | Добавил: ohranatruda | Дата: 23.02.2013 | Комментарии (0)

1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 91-105 ... 316-330 331-337Copyright otipb.at.ua © 2020
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 858

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция контроль Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.