Перелік технічних засобів, рекомендованих для організації охорони об’єктів і діяльності підрозділів охорони
Розробник: Національна поліція України Департамент поліції охорони / Рік: 2016
Перелік розроблено з метою проведення єдиної технічної політики в галузі організації охорони об’єктів із використанням технічних засобів та діяльності підрозділів ДПО та підприємств, що створені за участю ДПО. Даний документ містить у собі відомості про технічні засоби, що сертифіковані в Україні, досліджені у Департаменті поліції охорони та пройшли експлуатаційні випробування в підрозділах ДПО, відповідають прийнятій в ДПО тактиці охорони об’єктів та мають вищий за середньоринковий рівень споживчих властивостей. Наявність сертифіката відповідності в системі сертифікації УкрСЕПРО є обов’язковою, але недостатньою умовою включення технічного засобу охоронного чи іншого призначення до Переліку.
Порядок накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення
Затверджаний постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 р. № 509, із змінами
внесеними згідно з Постановою КМ № 55 від 03.02.2016
Цей Порядок визначає механізм накладення на суб’єктів господарювання та роботодавців штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, передбачених частиною другою статті 265 Кодексу законів про працю України та частинами другою - сьомою статті 53 Закону України “Про зайнятість населення”
1) розтлумачити норму п. 3.13 Типового положення щодо визначення процедури перевірки знань працівників з питань охорони праці у формі тестування за допомогою технічних засобів (автоекзаменатори, модульні тести тощо);
2) надати роз’яснення щодо відповідності вимогам законодавства України з охорони праці - впровадження у власну систему навчання та перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві додаткової норми: тестування з охорони праці може проводитися без обов'язкової участі комісії в одному місці з працівником, що проходить перевірку знань, за умови забезпечення контролю за цим порядком з боку роботодавця та в подальшому її практично використовувати в межах підприємства.
(лист Державної служби України з питань праці від 01.02.2016 N9 881/2/4.4-ДП-16)
Небезпечна поведінка призводить до негативних наслідків (анімаційний ролик)
Анімаційний ролик показує, що може статися, коли працівники поводяться небезпечно. Людина, яка дорожить своїм здоров'ям і життям, буде уникати подібних ситуацій. Найголовніше, щоб працівник перед виконанням будь-якої задачі, думав не про те, щоб скоріше її виконати, а про те, щоб виконати її безпечно.
Оказание первой помощи
Сварочные работы в подземных сооружениях и резервуарах
Сборка лесов и подмостей
Эксплуатация лесов и подмостей
Электробезопасность