Руководство по применению спасательных инструментов и технологий
Автор: Б. Моррис (B. Morris), Руководитель Учебного Отдела Аварийно-спасательных работ компании Холматро / Формат: pdf
Эта книга содержит информацию по аварийно-спасательным инструментам и технологиям спасения, которые могут применяться в различных чрезвычайных ситуациях.
ДБН В.2.5-24:2012 Електрична кабельна система опалення
Затверджено та надано чинності: наказ №40 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.02.2012. / Введено на зміну ДБН В.2.5-24-2003 «Електрична кабельна система опалення»./ Чинні від 01.10.2012.
Ці Норми встановлюють вимоги до електричної кабельної системи (ЕКС) опалення, вбудованої з внутрішньої сторони огороджувальної конструкції приміщення - у підлогу, стіну чи стелю, тадо ЕКС комфортного підігріву підлоги.
Порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження
господарської діяльності з виробництва особливо небезпечних хімічних
речовин (згідно з переліком, який визначається Кабінетом Міністрів України) Затверджений Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 21.10.2013 року № 431 / Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 жовтня 2013 р. за № 1817/24349
Руководство по защите от пыли при добыче и переработке полезных ископаемых
Dust Control Handbook for Industrial Minerals Mining and Processing Авторы: Эндрю Секада, Эндрю О’Брайен, Джозеф Чал, Джей Колинет, Уильям Фокс, Роберт Франта, Джерри Джой, Рандольф Рид, Патрик Ризер, Джон Раундс и Марк Шульц (Andrew B. Cecala, Andrew D. O’Brien, Joseph Schall, Jay F. Colinet, William R. Fox, Robert J. Franta, Jerry
Joy, Wm. Randolph Reed, Patrick W. Reeser, John R. Rounds, Mark J. Schultz) / Управление по исследованиям в области безопасности и санитарии при добыче полезных ископаемых (Office of Mine Safety and Health Research) / Питтсбург, Пенсильвания - Спокан, Вашингтон / Год: Январь 2012
Это пособие появилось в результате успешных совместных усилий правительства США и промышленности в направлении защиты здоровья шахтёров и людей, работающих на перерабатывающих предприятиях. Основной вклад в создание руководства внесли Отдел исследований в области техники безопасности и охраны труда в горном деле (Office of Mine Safety and Health Research OMSHR) Национального института охраны труда (NIOSH); и промышленная ассоциация Industrial Minerals Association–North America (IMA-NA). Отдел техники безопасности и охраны труда (OMSHR) в NIOSH занимается предотвращением несчастных случаев и профзаболеваний путём проведения исследований и профилактики, а IMA-NA представляет компании, занятые добычей и переработкой минеральных полезных ископаемых.
Руководство было написано группой специалистов по технике безопасности, охране труда, профессиональным заболеваниям, и инженерами (перечислены ниже) для того, чтобы собрать и представить проверенные технологии и методы снижения воздействия пыли на людей, используемые на всех стадиях добычи и переработки минеральных полезных ископаемых. В документе описаны и сами технологические процессы, которые приводят к загрязнению воздуха пылью, и способы снижения воздействия пыли на рабочих. Применение технических средств коллективной защиты, описанных в руководстве, поможет работодателям, специалистам по охране труда и рабочим добиться конечной цели – предотвратить развитие необратимых и неизлечимых профессиональных заболеваний (пневмокониоза, силикоза) и других заболеваний, возникающих при воздействии пыли.
Руководство предназначено в первую очередь для работодателей, занимающихся добычей и переработкой минеральных полезных ископаемых, и в нем подробно описаны методы снижения запылённости на всех этапах добычи и обработки сырья, в том числе: при бурении, дроблении, просеивании, перемещении, упаковке, погрузке и перевозке. Руководство создавалось для того, чтобы помочь людям, работающим в горной промышленности, использовать современные методы снижения запылённости (с помощью эффективных средств коллективной защиты), чтобы уменьшить или (полностью) устранить воздействие пыли на рабочих при опасных концентрациях. Такое предотвращение – главный способ сбережения здоровья американских рабочих.
Охорона праці і безпека праці на автомобільному транспорті (PowerPoint презентація)
Автор: Валентович Л.В., викладач предмета "Охорона праці" / Державний навчальний заклад «Олександрійський професійний ліцей» / Кількість слайдів: 36 / Формат: ppt / Рорзмір файла: 29,2 мб
Презентація містить основні правила безпечної праці під час технічного обслуговування автомобілів. Рекомендовано використовувати для уроків вивчення основних аспектів з розділу програми "Основи безпеки праці в галузі".
ДБН В.2.2-25:2009 Будинки і споруди Підприємства харчування (заклади ресторанного господарства)
Затверджено та надано чинності Наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 30.12.2009 р. № 703
чинні з 01.09.2010
Ці Норми встановлюють вимоги до проектування нових і тих, що реконструюються, підприємств харчування (закладів ресторанного господарства, далі - закладів РГ), які знаходяться у будинках, що стоять окремо, входять до складу багатофункціональних будинків і будинків іншого призначення, вбудовуються та прибудовуються до житлових будинків. Вимоги цих Норм поширюються на проектування всіх типів підприємств харчування (закладів РГ), незалежно від їх організаційно-правової форми і форми власності.
Затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2008 р. № 717 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 червня 2013 р. № 408)
Вимоги цього Технічного регламенту поширюються на: мийні засоби, призначені для прання або очищення та введені в обіг на території України для потреб споживача (користувача); мийні засоби, призначені для замочування, полоскання, підкрохмалювання, апретування, пом’якшування або вибілювання виробів з тканин; мийні засоби, призначені для очищення поверхонь, матеріалів, виробів, механізмів, механічних пристроїв, транспортних засобів та допоміжного обладнання, інструментарію, апаратури тощо;
Порядок проведення навчання і перевірки знань з питань радіаційної безпеки у персоналу і посадових осіб суб'єктів окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії
Затверджено Наказом Державної інспекції ядерного регулювання України 02.10.2014 № 143 / Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 02 грудня 2014 р. за № 1549/26326
Цей Порядок встановлює вимоги до проведення навчання і перевірки знань з питань радіаційної безпеки у персоналу і посадових осіб, які забезпечують радіаційну безпеку, суб’єктів діяльності з виробництва, використання джерел іонізуючого випромінювання, переробки уранових руд, перевезення радіоактивних матеріалів.
Цей Порядок є обов’язковим для суб’єктів діяльності, інших суб’єктів, що проводять навчання і перевірку знань з питань радіаційної безпеки, органів державного управління у сфері використання ядерної енергії, Держатомрегулювання та його територіальних органів - державних інспекцій з ядерної та радіаційної безпеки.
Відповідно до вимог Порядку не допускаються до роботи персонал і посадові особи, які не пройшли навчання і перевірку знань з питань радіаційної безпеки.
Розроблені: Державне підприємство "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій" / Набрання чинності: наказ Мінрегіону України від 08.07.2016 р. № 220, чинні з першого числа місяця, що настає через 90 днів з дня їх опублікування в офіційному друкованому виданні Міністерства "Інформаційний бюлетень Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України" / Формат файлу: pdf / Розмір: 0,23 mb
Ці норми встановлюють вимоги до показників енергоефективності та теплотехнічних показників огороджувальних конструкцій (теплоізоляційної оболонки) будівель і споруд (далі -будівлі) під час їх проектування та будівництва і порядку їх оцінювання з метою забезпечення раціонального використання енергетичних ресурсів на опалення, охолодження та гаряче водопостачання, забезпечення нормативних санітарно-гігієнічних параметрів мікроклімату приміщень, довговічності огороджувальних конструкцій під час експлуатації будівель.
Ці норми застосовують при проектуванні будівель, що опалюються, кондиціонуються та охолоджуються, при новому будівництві, реконструкції, капітальному ремонті, термомодернізації при складанні енергетичного паспорта та оцінюванні енергетичних показників при визначенні витрат паливно-енергетичних ресурсів для опалення, охолодження, вентиляції, гарячого водопостачання та освітлення будівель.
Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства соціальної політики України від 02 липня 2012 року № 390
Наказ Міністерства соціальної політики України від 04.12.2017 року № 1917 / Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 грудня 2017 р. за № 1501/31369
Наказ щодо втрати чинності, наказу Міністерства соціальної політики України від 02 липня 2012 року № 390 "Про затвердження Порядку проведення перевірок посадовими особами Державної інспекції України з питань праці та її територіальних органів", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 30 липня 2012 року за № 1291/21603.