ГОСТ 12.1.006-84
Электромагнитные поля радиочастот. Допустимые уровни на
рабочих местах и требования к проведению контроля.
Occupational
safety standards system. Electromagnetic fields of radio frequencies.
Permissible levels at work-places and requirements for
control Електромагнітні поля
радіочастот. Допустимі рівні на робочих місцях і вимоги до проведення
контролю
Цей
стандарт поширюється на електромагнітні поля (ЕМП) діапазону частот 60
кГц - 300 ГГц. Стандарт встановлює допустимі рівні ЕМП на робочих місцях
персоналу, який здійснює роботи з джерелами ЕМП, і вимоги до проведення
контролю. Стандарт не поширюється на ЕМП, створювані мікрострічковими
НВЧ-пристроями; на випадки короткочасних епізодичних впливів ЕМП із
загальною тривалістю не більше 15 хв на тиждень; на роботи, що
проводяться військовослужбовцями Збройних Сил.
Перелік будівельних норм та нормативних документів національного рівня у галузі будівництва та промисловості будівельних матеріалів України (станом на 01.01.2012 р.) Укладач - Бобунова Олена Георгіївна / Кількість стор.: 204 / Формат: pdf
Інформаційний збірник «Перелік будівельних норм та нормативних документів національного рівня у галузі будівництва та промисловості будівельних матеріалів україни» (далі – Перелік) розроблено на замовлення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
До Переліку включені нормативні документи, які прийняті Мінрегіоном України та його попередниками (Держбуд УРСР, Мінінвестбуд України, Мінбудархітектури України,Держкомістобудування України, Держбуд України, Мінбуд України) і які чинні на території України станом на 01.01.2012 р.
Крім того, Перелік містить нормативні документи колишніх СРСР, УРСР та РЕВ, чинність яких станом на 01.01.2012 р. на території України ще не скасована.
У графі «Додаткові дані» наведено терміни введення в дію нормативних документів; вказано, вперше вводиться документ або на заміну якого саме; надано інформацію про розробників кожного нормативного документу або організацію, яка здійснює супровід цього нормативного документу.
Назви нормативних документів наведені трьома мовами: українською, російською та англійською. Документи розміщені відповідно до класифікації нормативних документів Мінрегіону України. Перелік схвалено секцією з питань технічного регулювання у будівництві та науково-технічної діяльності Науково-технічної ради Мінрегіону України (Витяг з протоколу № 3 від 11 квітня 2012 року).
ДБН А.2.2-3-2012 Склад та зміст проектної документації на будівництво Затверджено наказом Мінрегіону від 03.03.2012 № 98 / Замінює ДБН А.2.2-3-2004 / ДБН А.2.2-3-2012чинний з 1 липня 2012 р.
Ці Норми встановлюють склад та зміст проектної документації на нове
будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт та технічне переоснащення
будинків, будівель, споруд будь-якого призначення, їх комплексів,
лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури.
Додаткові вимоги до об'єктів галузевої специфіки встановлюються
галузевими будівельними нормами та нормативними документами, прийнятими
відповідно до законодавства.
Вимоги щодо складу та змісту проектної документації на реставрацію
об'єктів культурної спадщини; на об'єкти, що споруджуються за межами
України за рахунок її бюджетних інвестицій; при ліквідації наслідків
аварій і катастроф; на консервацію та розконсервацію об'єктів
будівництва встановлюються окремими будівельними нормами та нормативними
документами з урахуванням положень цих Норм.
Будинки і споруди. Заклади соціального захисту населення
Здания и сооружения. Учреждения социальной защиты населения
Ці Норми поширюються на розроблення проектів нових і реконструкцію існуючих будинків і споруд закладів соціального захисту населення: будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричних пансіонатів, пансіонатів для ветеранів війни і праці; психоневрологічних інтернатів; територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян; будинків нічного перебування, центрів реінтеграції бездомних громадян, центрів соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, та соціальних готелів, призначених для тимчасового притулку дорослих бездомних громадян.
Вимоги цих Норм є обов'язковими для юридичних та фізичних осіб - суб'єктів інвестиційної діяльності на території України незалежно від форм власності та відомчої належності.
Щодо заходів з активізації розвитку реального сектору економіки, активізації реформ у сферах дерегуляції, розвитку підприємництва та надання адміністративних послуг Доручення Президента України
Перелік типових
документів, що cтворюються під час діяльності органів
державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств
та організацій, із зазначенням строків зберігання
документів
Затверджено Наказом Мiнiстерства юстицiї
України вiд 12.04.2012 № 578/5, зареєстровано в Мiн’юстi 17.04.2012 за №
571/20884.
Наказ набирає
чинностi 01.01.2013 Формат: doc / Розмір: 0,7
мб
Перелiк є нормативно-правовим актом, призначеним для
використання всiма органiзацiями при визначеннi строкiв зберiгання
документiв, їх вiдборi на постiйне та тривале (понад 10 рокiв)
зберiгання (архiвне зберiгання) або для знищення. Цей Перелiк може
використовуватися також фiзичними особами —
пiдприємцями. Перелiк включає типовi документи, що створюються
пiд час документування однотипних (загальних для всiх) управлiнських
функцiй, виконуваних органами державної влади та мiсцевого
самоврядування, iншими установами, пiдприємствами та органiзацiями
незалежно вiд функцiонально-цiльового призначення, рiвня i масштабу
дiяльностi, форми власностi, а також документацiю, що створюється в
результатi виробничої та науково-технiчної дiяльностi
органiзацiй. Перелiк використовується пiд час формування справ,
при пiдготовцi рiзних видiв номенклатур справ, розробленнi схем
класифiкацiї документiв та вiдомчих (галузевих) перелiкiв документiв зi
строками їх зберiгання, а також пiд час роботи комiсiй з проведення
експертизи цiнностi документiв.
Гігієнічні вимоги до умов перевезення залізничним транспортом організованих дитячих колективів
Додаток 1 до Постанови від 12.04.2010 N 150-ЦСАН
Ці «Гігієнічні вимоги до умов перевезення залізничним транспортом організованих дитячих колективів» розроблені на виконання законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», з урахуванням Закону України «Про залізничний транспорт», «Порядку організації і забезпечення безпеки перевезень організованих груп пасажирів ( у т.ч. дітей)», з метою безумовного виконання положень встановлених санітарно-епідеміологічних вимог та забезпечення структурними підрозділами залізниць України, в порядку взаємодії з Державною санітарно-епідеміологічною службою на залізничному транспорті України, гарантованого рівня обслуговування організованих груп дітей під час перевезення залізничним транспортом в тому числі на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) тощо.
Вимоги скеровані на попередження несприятливої дії на організм дітей шкідливих чинників і умов, пов’язаних з перебуванням на стаціонарних об’єктах зон обслуговування пасажирів (вокзалів, станцій) і на шляху прямування.
Положення про робочий час та час вiдпочинку плаваючого складу морського i рiчкового транспорту України
затверджено Наказом Мiнiстерства iнфраструктури України вiд 29.02.2012 № 135 (зареєстровано в Мiн’юстi 23.03.2012 за № 445/20758) Норми Положення про робочий час та час вiдпочинку плаваючого складу морського i рiчкового транспорту України поширюються на членiв екiпажiв, якi здiйснюють: перевезення вантажiв та пасажирiв; аварiйно-рятувальнi та криголамнi роботи; роботи iз забезпечення аварiйно-рятувальної готовностi; роботи з лiквiдацiї розливiв нафтопродуктiв; буксирування плаваючих об’єктiв; гiдрографiчнi та науково-дослiдницькi роботи; навчальний процес; днопоглиблювальнi та рефулернi роботи; портовi та службово-допомiжнi роботи; судновi ремонтнi роботи, якi виконуються направленими в рейс судновими ремонтними бригадами чи окремими працiвниками. Дiя Положення поширюється на пiдприємства, установи та органiзацiї незалежно вiд органiзацiйно-правової форми та форми власностi, у яких працюють за трудовим договором (контрактом) члени екiпажiв суден, а також на фiзичних осiб — пiдприємцiв, якi надають послуги з перевезення пасажирiв i вантажiв морським i рiчковим транспортом.
Шум и вибрации на производстве: общие понятия, определения, воздействие на организм человека, профессиональны заболевания стадии заболеваний, профилактика заболеваний, лечение заболеваний, индивидуальные средства защиты
Щодо надання роз'яснення з деяких питань видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру Лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 03.04.2012 року
Тролейбуси. Вимоги пожежнобезпеки та методи контролювання
Прийнято та надано чинності: наказ Держспоживстандарту України від 26 грудня 2006 р. № 372 / Розроблено: ДП „Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства” Держжитлокомунгоспу України (НДКТІ МГ) та Український науково – дослідний інститут пожежної безпеки МНС України. / Розробники: В. Будниченко, канд. техн. наук (керівник розробки); Н. Джола; Л. Збарський, канд. техн. наук; В. Кривуля; Н.Михайлова; В. Пучко; В. Слепченко; В. Ушаков.
Цей стандарт установлює вимоги пожежної безпеки до тролейбусів та методи їх контролювання. Цей стандарт застосовують під час проектування та виготовлення тролейбусів, а також він поширюється на тролейбуси, що перебувають в експлуатуванні. Цей стандарт застосовують під час переобладнування пасажирського салону, відділення кабіни водія або зміні матеріалів і комплектовання електрообладдя. Положення цього стандарту застосовують підприємства, організації та інші юридичні особи, діяльність яких пов'язана з проектуванням, виготовленням і ремонтуванням тролейбусів. Стандарт не поширюється на тролейбуси, виготовлені до надання чинності цьому стандарту. Ці тролейбуси повинні відповідати технічним умовам і конструкторській документації, за якими їх виготовляли.
Сборник Государственных стандартов Союза ССР и межгосударственных стандартов стран СНГ (ГОСТ)
Кол-во документов: 13250 / Формат: doc, pdf, tif, html
Сегодня многие из этих документов продолжают действовать как межгосударственные стандарты в СНГ.
В советские времена все стандарты являлись обязательными для применения в тех областях, которые определялись преамбулой самого стандарта. Документы упакованы в 4 архива общей массой 4,7 Гб. Файлы проименованы по форме gost 1.------. Имеется список всех ГОСТов в архивах с указанием их номерации по, которой и осущесствляется поиск документов.
Девіз 2012 року - «Сприяння охороні праці у «зеленій» економіці»
28 квітня, наша держава разом з усім світом відзначатиме Всесвітній День охорони праці, який офіційно визнаний в Україні і відзначається згідно з Указом Президента Україні від 18 серпня 2006 року № 685/2006, як день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я працівників.