ДСТУ 2708-2006 «Метрологія. Повірка засобів вимірювальної техніки. Організація та порядок проведення».
Цей стандарт установлює основні положення щодо організації, порядку проведення та оформлення результатів повірки засобів вимірювальної техніки. Стандарт є обов’язковим для підприємств (їх об’єднань), установ і організацій, незалежно від форм власності та виду діяльності, що діють на території України, фізичних осіб — суб’єктів підприємницької діяльності, які експлуатують, випускають з виробництва, ремонту та в продаж і видають напрокат засоби вимірювальної техніки і для національного наукового метрологічного центру, державних наукових метрологічних центрів, та територіальних (регіональних) органів спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у сфері метрології, а також повірочних лабораторій підприємств і організацій, уповноважених (акредитованих) на проведення повірки.
Критерії оцінювання ступенів ризику у сфері техногенної і пожежної безпеки
Затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 29.02.2012 р. №306 У ПКМУ визначені критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від
провадження госпдіяльності та визначається періодичність здійснення
планових заходів держнагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної
безпеки.
ДСТУ 4297-2004 "Технічне обслуговування вогнегасників. Загальні технічні вимоги"
Этот стандарт распространяется на переносные и передвижные огнетушители общего назначения, которые отвечают требованиям ДСТУ 3675 или ДСТУ 3734, ГОСТ 12.2.037, сертифицированы в Украине в установленном порядке и находятся в эксплуатации, и устанавливает общие технические требования к проведению их технического обслуживания. Стандарт не распространяется на огнетушители специального назначения (лесные, авиационные, шахтовые, ранцевые, а также огнетушители, пригодные для тушения возгорания металлов и веществ, горение которых может происходить без доступа воздуха) и огнетушители разового использования. Этот стандарт применяют все субъекты хозяйствования независимо от форм собственности и подчиненности, которые осуществляют техническое обслуживание огнетушителей.
Перелік платних послуг, що можуть надаватися підрозділами Державної інспекції техногенної безпеки
Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Деякі питання надання підрозділами Державної інспекції техногенної безпеки платних послуг». Нормативно-правовий акт датований (від 20 лютого 2012 р. № 110) Цією постановою КМУ затвердив перелік платних послуг, що можуть надаватися підрозділами Державної інспекції техногенної безпеки. Згідно з постановою, зазначені у переліку платні послуги надаються за письмовими запитами юридичних і фізичних осіб на договірних засадах за умови, що їх надання не суперечить та не перешкоджає основній діяльності підрозділів Державної інспекції техногенної безпеки.
ДБН В.2.2-25:2009 Будинки і споруди Підприємства харчування (заклади ресторанного господарства)
Затверджено та надано чинності Наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 30.12.2009 р. № 703
чинні з 01.09.2010
Ці Норми встановлюють вимоги до проектування нових і тих, що реконструюються, підприємств харчування (закладів ресторанного господарства, далі - закладів РГ), які знаходяться у будинках, що стоять окремо, входять до складу багатофункціональних будинків і будинків іншого призначення, вбудовуються та прибудовуються до житлових будинків. Вимоги цих Норм поширюються на проектування всіх типів підприємств харчування (закладів РГ), незалежно від їх організаційно-правової форми і форми власності.
Концепція Державної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2012 - 2015 роки
Схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. N 2348-р із змінами і доповненнями, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 року N 2-р
Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за 20__ рік
Форма № 1-ПВ (умови праці)
(один раз на два роки)
Затверджена Наказом Держкомстату від 29.06.2011 року № 163
Форму № 1-ПВ (умови праці)(один раз на два роки) подають: юридичні особи, їхні відокремлені підрозділи, що здійснюють такі види економічної діяльності: сільське господарство, мисливство та пов’язані з ним послуги (виключаючи мисливство); добувна промисловість; переробна промисловість; виробництво та розподілення електроенергії, газу та води; будівництво; діяльність транспорту та зв’язку, визначені за переліком органів державної статистики
– органу державної статистики за місцезнаходженням
Інструктажі з питань охорони праці (PowerPoint-презентація) Формат: pptx / Кількість слайтів: 11 Визначають види інструктажів з охорони праці та дається їх характеристика
Системи тривожної сигналізації. Системи охоронного призначення. Позначення умовні графічні та літерні.
Цей стандарт поширюється на позначення умовні графічні та літерні в документації (кресленнях. планах, схемах тощо) складових елементів систем охоронного призначення (систем охоронної сигналізації. охоронних теле(відео)систем і систем контролювання доступу, в подальшому — СОП), які входять складовою частиною до систем тривожної сигналізації.
Цей стандарт установлює форму, геометричні розміри та технічні вимоги до позначень умовних графічних та літерних складових елементів систем охоронного призначення, а також правила їх застосування.
Цей стандарт призначений для використання вітчизняними виробниками продукції систем охоронного призначення в роботах, що пов'язані з позначеннями умовними графічними та літерними СОП під час нового будівництва, розширення, реконструкції та технічного переоснащення підохоронних об'єктів на підприємствах і організаціях незалежно від форм власності. Стандарт може використовуватись страховими компаніями.
Національний класифікатор України. ДК 009:2010 Класифікація видів економічної діяльності (КВЕД-2010)
Прийнять та надано чинності: Наказ Держспоживстандарту України 11.10.2010 N 457, із змінами і доповненнями, внесеними наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 29 листопада 2010 року N 530
Чинний від 01.01.2012 р. / Формат: doc
Класифікація видів економічної діяльності установлює основи для підготовлення та поширення статистичної інформації за видами економічної діяльності. Основний принцип КВЕД полягає в об'єднанні підприємств, що виробляють подібні товари чи послуги або використовують подібні процеси для створення товарів чи послуг (тобто сировину, виробничий процес, методи або технології), у групи.
Основне призначення КВЕД - визначати та кодувати основні та другорядні види економічної діяльності юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців. Основний вид економічної діяльності - це визначальна ознака у формуванні та стратифікації сукупностей статистичних одиниць для проведення державних статистичних спостережень. Органи державної статистики розраховують основний вид економічної діяльності на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності підприємств за рік. Крім того, КВЕД призначений забезпечувати - статистичний облік підприємств і організацій за видами економічної діяльності; - проведення державних статистичних спостережень економічної діяльності й аналізу статистичної інформації на макрорівні (складання показників національних рахунків - рахунків виробництва й утворення доходу, таблиці "витрати-випуск"); - зіставлення національної статистичної інформації з міжнародною через застосування єдиної статистичної термінології, статистичних одиниць і принципів визначення та змінення видів економічної діяльності підприємств і організацій.