Правила безопасности и поведения при пожаре (PowerPoint - презентація) Автор: Прокина Наталья Александровна МОУ "Средняя школа № 38" г. Петрозаводска Республики Карелия Формат: PPT (Презентация Power Point) / Размер файла: 1.2 мб / Кол-во слайдов: 16
Настанова щодо розподілу територій мікрорайонів (кварталів) для визначення прибудинкових територій багатоквартирної забудови
Прийнято: наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від «26» 02.2014 №56 з набранням чинності з 1 жовтня 2014 р.
Этот документ - Руководство по Выбору Респиратора РВР (Respirator Selection Logic, RSL) создан как руководство по выбору респиратора для людей, организующих и проводящих программы респираторной защиты рабочих на производстве, и включает в себя изменения, вызванные пересмотром нормативных документов по использованию и сертификации респираторов, а также изменениями в политике NIOSH. Это Руководство не предназначено для выбора респиратора для защиты от инфекционных заболеваний или химических, биологических, радиоизотопных иди ядерных воздействий (chemical, biological, radiological or nuclear CBRN) при терроризме.
ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2009 Системи пожежної сигналізації та оповіщування. Частина 14: Настанови щодо планування, проектування, монтування, введення в експлуатацію, експлуатування, і технічного обслуговування
Системы пожарной сигнализации и оповещения Часть 14: Правила по планированию, проектированию, монтажу введению в эксплуатацию и техническому обслуживанию / Fire detection and fire alarm systems Part14: Guidelines for planning, design, installation, commissioning, use and maintenance
Цей стандарт містить настанови щодо використовування автоматичних систем пожежної сигналізації і оповіщування про пожежу всередині будівель та зовні. Цей стандарт охоплює планування, проектування, монтування, введення в експлуатацію, експлуатування та технічне обслуговування таких систем. Настанови поширюються на системи, призначені для захисту життя людей і/або майна. Настанови охоплюють системи, що складаються, щонайменше, з одного пожежного сповіщувача. У разі пожежі ці системи можуть видавати сигнали керування додатковим устаткованням протипожежного захисту (наприклад, стаціонарними системами пожежегасіння) та іншими заходами та діями (наприклад, вимкненням виробничого устатковання). Однак, настанови не охоплюють вимог до додаткового устатковання протипожежного захисту.
ДБН В.1.1-12-2014 Будівництво у сейсмічних районах України
Затверджено: Наказом Мінрегіону України від 16.05.2014 № 143 / На заміну: ДБН В.1.1-12:2006
Ці будівельні норми встановлюють обов’язкові вимоги, яких треба дотримуватися при проектуванні, новому будівництві, реконструкції і експлуатації будівель і споруд різного призначення, що зводяться або розміщені на майданчиках із сейсмічністю 6 балів і вище за шкалою сейсмічної інтенсивності відповідно до ДСТУ Б 6.1.1-28:2010, з метою захисту від негативного впливу сейсмічних подій на безпеку людей та збереження матеріальних і культурних цінностей.
Технічний регламент низьковольтного електричного обладнання
Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1067
Цей Технічний регламент встановлює вимоги стосовно захисту здоров'я та безпеки людей і свійських тварин та майна, яким повинно відповідати низьковольтне електричне обладнання з метою надання його на ринку України.
Цей Технічний регламент розроблено на основі Директиви 2014/35/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 26 лютого 2014 р. про гармонізацію законодавства держав-членів стосовно надання на ринку електричного обладнання, призначеного для використання в певних межах напруги.
Дія цього Технічного регламенту поширюється на електрообладнання, призначене для використання за номінальної напруги від 50 до 1000 В змінного струму та від 75 до 1500 В постійного струму, крім обладнання та явищ, зазначених у додатку 1.
ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016 Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану
Розроблено: ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва", ТК 309 “Будтехнології", ПК 1 "Технологія будівельного виробництва" / Надання чинності: наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 02.07.2016 р. № 213 / Чинний з 2017-04-01 / Формат: pdf
Цей стандарт встановлює вимоги до обстеження будинків, будівель, споруд, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури для визначення та оцінки їх технічного стану з урахуванням положень "Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об'єктів будівництва", затвердженого Кабінетом Міністрів України на виконання статті 39-2 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".
Стандарт поширюється на проведення обстежень об'єктів для діагностування їх технічного стану та на моніторинг технічного стану під час використання за призначенням, а також (за потреби) в періоди нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення, консервації та ліквідації.
Рекомендації, які слід враховувати суб’єктам господарювання під час складання скаргщодо порушень центральними органами виконавчої влади вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»
Рекомендації містять наступну інформацію: на що слід звертати першочергову увагу при написанні скарги на дії органу держаного контролю; як слід викласти проблемне питання та описати його суть; які заходи вживатимуться за результатом розгляду скарги.