СОУ-Н ЕЕ 20.665 2006 Типові технологічні карти на ремонт і технічне обслуговування електричних мереж напругою 0,4-20 кВ (обладнання ТП, РП)
Затверджено: Наказом Міністерства палива та енергетики України від 18 грудня 2006 р. № 493
Цей нормативний документ "Типові технологічні карти на ремонт і технічне обслуговування електричних мереж напругою 0,4-20 кВ (обладнання ТП, РП)” застосовуються для планування, підготовки та проведення ремонтних робіт в електричних мережах 0,4-20 кВ.
Типові технологічні карти обов’язкові для підприємств, організацій, які експлуатують електричні мережі напругою 0,4-20 кВ та виконують ремонтні роботи і належать до сфери управління Міністерства палива та енергетики України, або щодо яких Міністерство палива та енергетики України здійснює управління корпоративними правами держави.
Цими Типовими технологічними картами можуть керуватись підприємства і організації, які не належать до сфери управління Міністерства палива та енергетики України, але мають ліцензію на виконання робіт з обслуговування, ремонту електричних мереж 0,4-20 кВ.
ДСТУ Б В.2.6-77:2009 Конструкції будинків і споруд. Двері металеві протипожежні. Загальні технічні умови Конструкции домов и сооружений. Двери металлические противопожарные. Общие технические условия
Цей стандарт поширюється на двері металеві протипожежні,
які призначені для заповнення прорізів у протипожежних перешкодах
(перегородках, стінах) будівель і споруд. Цей стандарт не
поширюється на двері металеві протиударні вхідні у квартири, двері
протипожежні багатополотні, двері протипожежні з двійчастим, відкатним і
розсувним способами відчинення, двері протипожежні у постійно
відчиненому стані, двері протипожежні із суцільним заскленням, двері без
порога та металеві протипожежні ворота будь-якого призначення.
Вимоги та умови безпеки (ліцензійні умови) провадження діяльності з переробки уранових руд
Затверджено Наказом Державної інспекції ядерного регулювання України від 27.05.2015 року № 101 / Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 червня 2015 р. за № 700/27145
Ці Ліцензійні умови встановлюють основні вимоги та умови безпеки провадження діяльності з переробки уранових руд.
Ці Ліцензійні умови є обов’язковими для виконання суб’єктами діяльності у сфері використання ядерної енергії, які провадять або мають намір провадити діяльність з переробки уранових руд, у тому числі в частині її припинення шляхом ліквідації, перепрофілювання, тимчасового зупинення (консервації) переробного уранового об’єкта, незалежно від форм власності та підпорядкованості органам державного управління.
Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства соціальної політики України від 02 липня 2012 року № 390
Наказ Міністерства соціальної політики України від 04.12.2017 року № 1917 / Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 грудня 2017 р. за № 1501/31369
Наказ щодо втрати чинності, наказу Міністерства соціальної політики України від 02 липня 2012 року № 390 "Про затвердження Порядку проведення перевірок посадовими особами Державної інспекції України з питань праці та її територіальних органів", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 30 липня 2012 року за № 1291/21603.
Розроблені: Державне підприємство "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій" / Набрання чинності: наказ Мінрегіону України від 08.07.2016 р. № 220, чинні з першого числа місяця, що настає через 90 днів з дня їх опублікування в офіційному друкованому виданні Міністерства "Інформаційний бюлетень Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України" / Формат файлу: pdf / Розмір: 0,23 mb
Ці норми встановлюють вимоги до показників енергоефективності та теплотехнічних показників огороджувальних конструкцій (теплоізоляційної оболонки) будівель і споруд (далі -будівлі) під час їх проектування та будівництва і порядку їх оцінювання з метою забезпечення раціонального використання енергетичних ресурсів на опалення, охолодження та гаряче водопостачання, забезпечення нормативних санітарно-гігієнічних параметрів мікроклімату приміщень, довговічності огороджувальних конструкцій під час експлуатації будівель.
Ці норми застосовують при проектуванні будівель, що опалюються, кондиціонуються та охолоджуються, при новому будівництві, реконструкції, капітальному ремонті, термомодернізації при складанні енергетичного паспорта та оцінюванні енергетичних показників при визначенні витрат паливно-енергетичних ресурсів для опалення, охолодження, вентиляції, гарячого водопостачання та освітлення будівель.
Порядок проведення навчання і перевірки знань з питань радіаційної безпеки у персоналу і посадових осіб суб'єктів окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії
Затверджено Наказом Державної інспекції ядерного регулювання України 02.10.2014 № 143 / Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 02 грудня 2014 р. за № 1549/26326
Цей Порядок встановлює вимоги до проведення навчання і перевірки знань з питань радіаційної безпеки у персоналу і посадових осіб, які забезпечують радіаційну безпеку, суб’єктів діяльності з виробництва, використання джерел іонізуючого випромінювання, переробки уранових руд, перевезення радіоактивних матеріалів.
Цей Порядок є обов’язковим для суб’єктів діяльності, інших суб’єктів, що проводять навчання і перевірку знань з питань радіаційної безпеки, органів державного управління у сфері використання ядерної енергії, Держатомрегулювання та його територіальних органів - державних інспекцій з ядерної та радіаційної безпеки.
Відповідно до вимог Порядку не допускаються до роботи персонал і посадові особи, які не пройшли навчання і перевірку знань з питань радіаційної безпеки.
ДБН В.2.2-25:2009 Будинки і споруди Підприємства харчування (заклади ресторанного господарства)
Затверджено та надано чинності Наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 30.12.2009 р. № 703
чинні з 01.09.2010
Ці Норми встановлюють вимоги до проектування нових і тих, що реконструюються, підприємств харчування (закладів ресторанного господарства, далі - закладів РГ), які знаходяться у будинках, що стоять окремо, входять до складу багатофункціональних будинків і будинків іншого призначення, вбудовуються та прибудовуються до житлових будинків. Вимоги цих Норм поширюються на проектування всіх типів підприємств харчування (закладів РГ), незалежно від їх організаційно-правової форми і форми власності.