ЗАТВЕРДЖЕНО: наказ Міністерства регіонального розвитку та будіництва України від ТА НАДАНО ЧИННОСТІ:23.07.2008 р. № 340
Вимоги цих Норм є обов'язковими для юридичних і фізичних осіб -
суб'єктів інвестиційної діяльності на території України незалежно від
форм власності та відомчої належності.
ДБН В.2.5-27-2006 Захисні заходи електробезпеки в електроустановках будинків і споруд Затверджено: Наказ Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України N 97, 29.03.2006
Вимоги даних державних будівельних норм є обов'язковими для усіх підприємств, організацій і фізичних осіб незалежно від форм власності та відомчої належності. У даних Нормах наведені вимоги до виконання та вживання заходів щодо захисту людей і тварин від дотику до струмоведучих частин, якщо пошкодження в електроустановках низької напруги будинків і споруд відсутні (захист від прямого дотику), а також у випадках дотику до відкритих провідних частин при наявності пошкодження в цих електроустановках (захист у разі непрямого дотику). Крім того, наведені вимоги до заходів захисту людей і електрообладнання у зазначених електроустановках при замиканні на землю на стороні високої напруги живильної трансформаторної підстанції, а також до вибору і монтажу елементів заземлювальних пристроїв і захисних провідників, виконання яких забезпечує ефективність захисту від ураження електричним струмом.
Перелік типових
документів, що cтворюються під час діяльності органів
державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств
та організацій, із зазначенням строків зберігання
документів
Затверджено Наказом Мiнiстерства юстицiї
України вiд 12.04.2012 № 578/5, зареєстровано в Мiн’юстi 17.04.2012 за №
571/20884.
Наказ набирає
чинностi 01.01.2013 Формат: doc / Розмір: 0,7
мб
Перелiк є нормативно-правовим актом, призначеним для
використання всiма органiзацiями при визначеннi строкiв зберiгання
документiв, їх вiдборi на постiйне та тривале (понад 10 рокiв)
зберiгання (архiвне зберiгання) або для знищення. Цей Перелiк може
використовуватися також фiзичними особами —
пiдприємцями. Перелiк включає типовi документи, що створюються
пiд час документування однотипних (загальних для всiх) управлiнських
функцiй, виконуваних органами державної влади та мiсцевого
самоврядування, iншими установами, пiдприємствами та органiзацiями
незалежно вiд функцiонально-цiльового призначення, рiвня i масштабу
дiяльностi, форми власностi, а також документацiю, що створюється в
результатi виробничої та науково-технiчної дiяльностi
органiзацiй. Перелiк використовується пiд час формування справ,
при пiдготовцi рiзних видiв номенклатур справ, розробленнi схем
класифiкацiї документiв та вiдомчих (галузевих) перелiкiв документiв зi
строками їх зберiгання, а також пiд час роботи комiсiй з проведення
експертизи цiнностi документiв.
ДСТУ 3734-98 Пожежна техніка. Вогнегасники пересувні. Загальні технічні вимоги.
Цей стандарт поширюється на пересувні вогнегасники, призначені для гасіння пожеж класів А, В і С згідно з ГОСТ 27331, і установлює основні вимоги, що повинні забезпечити їх безпеку, надійність та експлуатаційні якості. Вимоги, встановлені стандартом, поширюються на вогнегасники, повна маса яких перевищує 20 кг, але не більша 270 кг, змонтовані на колесах або візку і які пересуваються до місця пожежі однією людиною. Цей стандарт не містить вимоги до оцінки вогнегасної здатності вогнегасників, які рекомендуються для гасіння пожежі класу С. Придатність порошкових вогнегасників для гасіння пожежі класу С установлює виробник. Обов'язкові вимоги до якості вогнегасників спрямовані на убезпечення життя, здоров'я, майна громадян і довкілля, викладено в розділах 4, 5, 7 цього стандарту. Рекомендовані вимоги до вогнегасників викладено в розділах 6, 8 цього стандарту. Вимоги стандарту повинні враховуватися під час проведення сертифікаційних випробувань. Сертифікаційні випробування вогнегасників повинні проводитися за методиками, наведеними в додатках А, Б, В, Д, И, К, М цього стандарту. Стандарт не поширюється на вогнегасники для гасіння загоряння речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря.
ЗАТВЕРДЖЕНО наказом Держкомстату України
від 14.08.2002 р. N 309
Річна
Поштова
юридичні особи, їх відокремлені структурні підрозділи незалежно від відомчої підпорядкованості, форми власності та організаційно-правової форми господарювання
- органу державної статистики за місцезнаходженням за вказівкою регіонального управління статистики;
- місцевому органу державної виконавчої влади.
25 січня
Форма № 7-тнв (річна) "Звіт про травматизм на виробництві у 20__ році" втратила чинність.
13 ppt слайдов содержащих информацию о том, каким образом защитить себя от поражения эл. током, и как оказать первую медицинскую помощь пострадавшему от воздействия электрического тока.
Безопасность бытовых и аналогичных электрических приборов. Общие требования и методы испытаний
Безпека побутових та аналогічних електричних приладів. Загальні вимоги та методи випробувань
Формат: doc / Мова: російська
Цей стандарт містить норми, правила і методи випробувань, які є загальними для всіх побутових електроприладів. Стандарт повинен застосовуватися разом з аналогічними стандартами на конкретні типи приладів.
При відсутності стандарту на конкретний тип приладу допускається поширювати дію цього стандарту (наскільки це прийнятно) на цей конкретний тип.
Цей стандарт поширюється на електромеханічні і електронагрівальні прилади і прилади з магнітним приводом для побутового або аналогічного застосування.
Цей стандарт допускається застосовувати для приладів, не призначених для побутового застосування, але які можуть бути джерелом небезпеки для людей, які не є фахівцями електротехніки, але користуються приладами під час своєї робочої діяльності (наприклад, прилади, що застосовуються в перукарнях, паяльники, Клеєварки, стерилізатори, прилади інфрачервоного випромінювання, кормозапарника, насоси для води, газонокосарки і т.п.).
ДБН В.2.2-23.2009 Будинки і споруди. Підприємств торгівлі ДБН В.2.2-23.2009. Здания и сооружения. Предприятия торговли Затверджено Наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 19 січня 2009 р. № 4, чинні з 1 липня 2009 р. (НА ЗАМІНУ: ВСН 54-87) Формат: DOC / Мова: українська та російська / Розмір: 0,25 мб
ГН 3.3.5-8-6.6.1 2002 р. Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу
Затверджена Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 27.12.2001 № 528
Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу (далі — Гігієнічна класифікація) призначена для гігієнічної оцінки умов та характеру праці на робочих місцях з метою: - контролю умов праці працівника (працівників) на відповідність діючим санітарним правилам і нормам, гігієнічним нормативам та видачі відповідного гігієнічного висновку; - атестації робочих місць за умовами праці; - встановлення пріоритетності в проведенні оздоровчих заходів; - створення банку даних про умови праці на рівні підприємства, району, міста, регіону, країни; - розробки рекомендацій для профвідбору, профпридатності; - санітарно-гігієнічної експертизи виробничих об’єктів; - санітарно-гігієнічної паспортизації стану виробничих та сільськогосподарських підприємств; - застосування заходів адміністративного впливу при виявленні санітарних правопорушень, а також для притягнення винуватців до дисциплінарної та карної відповідальності; - вивчення зв’язку стану здоров’я працюючого з умовами його праці (при проведенні епідеміологічних досліджень здоров’я, періодичних медичних оглядів); - складання санітарно-гігієнічної характеристики умов праці; - розслідування випадків професійних захворювань та отруєнь; - встановлення рівнів професійного ризику для розробки профілактичних заходів та обгрунтування заходів соціального захисту працюючих.