Охорона праці та пожежна безпека в Україні

Субота, 22.06.2024
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 3.236.143.154· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [256]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА

Останні коментарі
Доброго дня. 
Прошу пояснити, потрібно видавати наказ/розпорядження чи просто затвердити пере
спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Інше -  Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників
загрузка...
Головна » Інше » Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників

У категорії матеріалів: 35
Показано матеріалів: 16-30
Сторінки: « 1 2 3 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

ДК 003:2010
Національний класифікатор професій

Затверджено наказом Держспоживстандарту від 28 липня 2010 року № 327. У ньому враховано всі чотири зміни, внесені у 2005–2010 роках.
Класифікатор професій призначений для застосування центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, Федерацією роботодавців України, всіма суб'єктами господарювання під час запису про роботу у трудові книжки працівників. 
Професійні назви робіт, які наведені у Класифікаторі, рекомендовано застосовувати під час утворення нових назв професій та посад у зв'язку з розвитком нових видів економічної діяльності та технологій.
За основу розроблення Класифікатора було прийнято Міжнародну стандартну класифікацію професій (ISCO 88: International Standard Classification of Occupations/ILO, Geneva), яку Міжнародна конференція статистики праці Міжнародного бюро праці рекомендувала для переведення національних даних у систему, що полегшує міжнародний обмін професійною інформацією.
Кваліфікаційний рівень робіт, що виконуються, визначається залежно від вимог до освіти, професійного навчання та практичного досвіду працівників, здатних виконувати відповідні завдання та обов'язки. Професії, пов'язані з виконанням робіт високої кваліфікації, вимагають від особи кваліфікації на рівні молодшого спеціаліста.
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників | Просмотров: 8447 | Загрузок: 1407 | Добавил: ohranatruda | Дата: 27.12.2010 | Комментарии (6)


Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників.
Випуск 86.
Реклама та реставраційні роботи

Розділ "Реставраційні роботи"
Затверджений Наказом Міністерства культури і мистецтв України від 05.10.2000 № 492 Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України
Розділ "Реставраційні роботи" випуску 86 Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП) розроблений з урахуванням змін і доповнень до змісту характеристик, які виникли під впливом впровадження досягнень науки, техніки, технології, організації виробництва і праці. У випуску враховані нові вимоги щодо розроблення кваліфікаційних характеристик і одночасно збережено наступність, традиції застосування й особливості їх побудови.
До цього розділу включені професії працівників, які є специфічними для даного виду реставраційних робіт. Внесені відповідні доповнення та зміни до змісту окремих кваліфікаційних характеристик.
Дані кваліфікаційні характеристики визначають види консерваційних і реставраційних робіт на пам'ятках музейно-художньої цінності, які художник-реставратор має право виконувати самостійно згідно з наданою йому кваліфікаційною категорією з даної спеціальності, а також рівень його знань у галузі.
Цими характеристиками зобов'язані керуватися реставраційні ради, керівники реставраційних робіт спеціалізованих реставраційних, музейних установ України під час визначення виконавців робіт, Комісія з атестації реставраторів Міністерства культури і мистецтв України при встановленні кваліфікаційних категорій.
Порядок застосування характеристик, присвоєння та підвищення кваліфікаційних категорій, внесення змін та доповнень до випуску наведено в "Загальних положеннях" Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, які подані у випуску 1 ДКХП.Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
Випуск 87
"Житлове та комунальне господарство населених пунктів"
Затверджений Державним комітетом будівництва, архітектури та житлової політики України , Наказ №144 від 14.06.1999
Погоджено: Міністерством праці та соціальної політики України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 132 від 09.07.2004 № 210 від 22.11.2004 Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства № 387 від 08.12.2009 )

Випуск 87 "Житлове та комунальне господарство населених пунктів" Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП) переопрацьовано з урахуванням змін і доповнень до змісту кваліфікаційних характеристик, які виникли під впливом упровадження досягнень науки, техніки, технології, організації виробництва та праці. У випуску враховані нові вимоги щодо розроблення кваліфікаційних характеристик і одночасно збережено наступність, традиції застосування й особливості будови відповідних розділів випуску 69 ЕТКС та "Квалификационного справочника профессий рабочих, которым устанавливаются месячные оклады"
Кваліфікаційні характеристики професій робітників розроблено відповідно до шестирозрядної сітки кваліфікаційних розрядів.
Усі працівники, крім завдань, обов'язків та знань, які передбачено відповідними кваліфікаційними характеристиками, повинні знати та додержуватися правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, правил внутрішнього трудового розпорядку, виконувати відповідні підготовчі і завершальні роботи на початку і в кінці робочого дня (зміни).
Порядок застосування кваліфікаційних характеристик, присвоєння і підвищення розрядів, внесення змін і доповнень викладено в Загальних положеннях Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, які вміщено у випуску 1 ДКХП.


Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників (Випуск 18) Видавнича справа
Затверджено Наказ Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 20.11.2006 N 288
Погоджено Міністерство праці та соціальної політики України

з доповненням професією Оператор комп'ютерної верстки" (код КП-4112)


Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників Випуск 11 Виробництва харчової промисловості
Формат: doc / Кількість сторінок: 170


Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників Випуск 9 "Виробництво консервів"
Затверджено Наказом Міністерства аграрної політики України  №277 від 30.12.2000, за погодженням з Міністерством праці та соціальної політики України.
Випуск розроблений фахівцями Науково-дослідного центру нормативів праці Міністерства аграрної політики України кандидатом економічних наук В.В. Вітвіцьким, В.П. Слупським, З.С. Жоган, В.В. Рибалко, за участю спеціалістів Центру продуктивності Міністерства праці та соціальної політики України.
Кваліфікаційні характеристики професій з виробництва консервів обов'язкові для встановлення кваліфікаційних розрядів, під час тарифікації робіт на підприємствах усіх галузей економіки, де є зазначені у цьому випуску виробництва та види робіт, а також у різних сферах управління персоналом відповідно до чинного законодавства України.

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Затверджено Постановою Державного комітету України по харчовій промисловості від 19.02.1997
Погоджено Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України
До випуску включено кваліфікаційні характеристики професій робітників, які є загальними для виробництв харчової промисловості. Кваліфікаційні характеристики професій робітників розроблено відповідно до шестирозрядної сітки кваліфікаційних розрядів.Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників МНС
Затверджений Наказом МНС України від 01.12.2009 № 808. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України 01.12.2009 року
Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників МНС України містить кваліфікаційні характеристики керівників, професіоналів, фахівців, технічних службовців та робітників територіальних органів, спеціальних підрозділів і формувань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, пошуково-рятувальних та аварійно-рятувальних служб, навчальних закладів та наукових установ, державних підприємств і організацій, що належать до сфери його управління та їх структурних підрозділів, що виконують наскрізні функції. Працівники МНС виконують функції, що пов’язані: з державним управлінням у сфері цивільного захисту, з запобіганням, реагуванням та ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру, поводженням з радіоактивними відходами, рятувальною справою, техногенною і пожежною безпекою, з функціонуванням відомчої системи зв’язку та інформаційних мереж, виконують інші спеціальні функції, передбачені законодавством; із економічними та фінансовими роботами, обліком, контролем та господарським обслуговуванням; освітою та наукою, охороною здоров’я.
Довідник визнається нормативним документом для користування у всіх органах та підрозділах, що належать до сфери управління МНС і служить підставою під час вирішення питань, що пов’язані з:
розробленням деталізованих посадових інструкцій посад працівників МНС, які закріплюють їх обов’язки, права та відповідальність;
добором та розстановкою кадрів, здійсненням контролю за їх використанням у відповідності з фахом, кваліфікацією та досвідом роботи;
розробленням штатних нормативів;
атестацією та службовою кар’єрою посадової особи;
формуванням дієвого кадрового резерву;
організацією роботи посадових осіб МНС;
організацією навчально-виховного процесу в вищих навчальних закладах МНС, які здійснюють підготовку фахівців за професіями відповідних освітньо-кваліфікаційних рівнів;
розробленням навчальної, нормативної, технологічної та сертифікаційної документації;
розробленням та вдосконаленням програм підготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб МНС відповідно до змісту їх професійної діяльності;
організації грошового забезпечення.


Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників Випуск 70 "Зв'язок"
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Державного комітету зв'язку та інформатизації України выд 04.10.2000 N 144 ПОГОДЖЕНО Міністерство праці та соціальної політики України
Розділи: "Електрозв'язок", "Поштовий зв'язок"
Довідник є основою для розроблення посадових інструкцій виконавцям, що закріплюють їх обов'язки, права та відповідальність, для розроблення положень про підрозділи підприємства, що визначають їх роль і місце в системі управління підприємством, для добору і розміщення персоналу та здійснення контролю за правильним його використанням відповідно до фаху та кваліфікації.
У зв'язку з тим, що кваліфікаційні характеристики, які ввійшли до Довідника, поширюються на працівників підприємств усіх підгалузей зв'язку, у них наведено найхарактерніші роботи для даної посади чи професії. Тому під час розроблення посадових (робочих) інструкцій допускається уточнення переліку робіт, які властиві відповідній посаді (професії) в конкретних організаційно-технічних умовах.


Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 5. Добувна промисловість.
Частина I. Розділ "Видобування та перероблення торфу". Розділ "Видобування та оброблення матеріалів для будівництва". Розділ "Вугільна промисловість". Керівники. Професіонали. Фахівці Загальні професії робітників гірничих і гірничо-капітальних робіт. Загальні професії робітників збагачення, агломерації, брикетування. Професії робітників з видобування та збагачення вугілля, будівництва вугільних шахт і розрізів. Професії робітників гірничорятувальної служби.Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників Випуск 2 Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Затверджено Наказ Міністерства аграрної політики України 07.11.2003
Погоджено Міністерство праці та соціальної політики України
Розділи: Загальні професії сільського господарства. Рослинництво. Овочівництво. Садівництво. Тваринництво. Гідромеліоративні споруди, зрошувальні та осушувальні системи
Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників Випуск № 69 "Автомобільний транспорт"
Затверджено Наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 № 136
Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства ранспорту та зв'язку  1097  від 04.09.2008

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників випуск 69 "Автомобільний транспорт”, Книга I "Діяльність автотранспортних підприємств, автобусних станцій, вантажних станцій, транспортно-експедиційних підприємств” — є нормативним документом, обов’язковим для управління персоналом на підприємствах автомобільного транспорту всіх форм власності, який забезпечує створення та функціонування галузевої нормативної бази з праці та професійної класифікації. Кваліфікаційні характеристики професій працівників, наведені в ДКХПП, можуть бути використані в усіх підприємствах, установах та організаціях України, де є зазначені види робіт.

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників Випуск 81 "Культура та мистецтво"
Затверджено наказом Міністерства культури і мистецтв України від 14.04.2000 р. N 168 за погодженням з Міністерством праці та соціальної політики України
Випуск розроблено Українським центром культурних досліджень за участю Центру продуктивності.
Чинний випуск містить характеристики професій працівників, зайнятих діяльністю у галузі культури та мистецтва.
Кваліфікаційні характеристики професійних працівників є обов'язковими для встановлення кваліфікаційних розрядів (категорій) та під час тарифікації робіт, які виконуються робітниками.Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
Випуск 26 Виробництво парфумерної продукції та косметичних засобів

Затверджено  Державним комітетом України з харчової промисловості  01.01.1998 р.
Погоджено  Міністерством праці та соціальної політики України
Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників  Випуск 78 "Охорона здоров'я"
ЗАТВЕРДЖЕНО наказом Міністерства охорони здоров'я України від 29 березня 2002 р. N 117
ПОГОДЖЕНО Міністерством праці та соціальної політики України
Із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства охорони здоров'я України від 25 травня 2007 року N 277


1-15 16-30 31-35Copyright otipb.at.ua © 2024
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 987

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
журнал акт протокол правила Анимешник S2014 графік Будівлі закон инструктаж положение водители навчання первая помощь скачать безопасность жизнедеятельности скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга підручник инструкции по охране труда мультфильм видеоприкол Видео анекдоты Инструкция Кран робота Должностная инструкция грейфер такелажники АМОРТИЗАТОР веревка Канат юмор Прикол Дрель Дерева автотранспорт шиномонтаж Порядок трубопровод баня видео урок Автомобили грузовики Торговля БЕЗКОШТОВНО бесплатно Лекции плакаты агитация приказ скачати Кодекс науково-практичний коментар лекції Метро авария автомобиль Пожар Книги травматизм звіт издательства Лифт электроустановки Гост відео Опс ост горение киностудия Кіно кино Пособие Банк програма тестування тестирование программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство Цивільний захист плакат постер Цивільна безпека дтп бжд литература Водитель цирк сиз спецодежда зоопарк Реєстрація погрузка выгрузка Автослесарь животные грузчика дворника азс аптечка скринсейвер коментар Комментарий взрыв Презентация связь ртуть холодильники медицина Здравоохранение ppt Художник воздух шум СН Документальний фільм Архивы Эвакуация Тренировка заземление ожоги памятка угарный газ Питание харчування игра Гра склад офис электрооборудование ПУЭ офіс презентація сельское хозяйство розрахунок Пожарная безопасность безопасность Дробление сварка вывоз мусора Бомбы должностные инструкции СП общежитие психология ограждения образование Машиностроение снип сборник вопросы и ответы Молот окраска Первая медицинская помощь iso бухгалтер артисты библиотекарь библиограф газ инсульт Пчеловодство Театр авіація Справочник детское кресло электросварка Видеоурок PowerPoint стрес пляж Аптека Газонокосилка жкх вибрация ДСП Глаза НПК ринок Автодор біологія Легкая промышленность кон спирт атп Радиация излучение школи ультразвук спорт аудит Делопроизводство и секретарское дел відпочинок Средства защиты эргономика опасные грузы интимный словарь смотреть онлайн бе методика гн учебное пособие рабочее место статистика стенд ЗОШ Тара Інформатика та комп'ютерна техніка Информатика очки железная дорога фільм Туризм респиратор флот вентиляция контроль компьютер бассейн трактор больницы виноградарство Фізична культура история Історія вагон вокзал буй трамвай авиастроение Пропаганда Діти лифты Respirator дк титан цинк пожаротушение журнали Обж чрезвычайные ситуации ДНЗ Школа заряд выставки землетрясение тваринництво судна дозиметр ожог концепт Лесное хозяйство Методичний посібник детский сад дизайн роз'яснення завдання гидротехнические сооружения ПТМ НС билеты вопросы автоклав дискомфорт гармонизация Законодательство авиапредприятие аеропорт ведро станки Бункер вебинар байк басейн en кровотечение настанова допуск грипп заходи Відеоурок асбест библиотека музей Дворник бронхит крани Bulldog Kärcher зерно
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.