Охорона праці та пожежна безпека в Україні

П`ятниця, 07.08.2020
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 3.235.45.196· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Література з питань охорони праці [337]
Література з питань пожежної безпеки [169]
Статті з питань охорони праці та пожежної безпеки ( [295]
Література з ЦО, ЦЗ, БЖД [153]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментаріспасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
Підручники та інша література -  Література з питань охорони праці
загрузка...
Головна » Підручники та інша література » Література з питань охорони праці

У категорії матеріалів: 337
Показано матеріалів: 106-120
Сторінки: « 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 22 23 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Гігієна праці на виробництві: Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.
Автори:  Геврик Є. О., Пешко Н. П. / Вид-во: Ельга, Ніка-Центр, / Рік: 2004 / Кількість стор.: 280
Методологічною основою посібника "Гігієна праці на виробництві" є основні положення та вимоги Закону України "Про охорону праці", Закону України "Про забезпечення санітарного й епідеміологічного благополуччя населення", а також питання в галузі фізіології та медицини.
Посібник складено з позицій сучасних наукових вимог у відповідності до програми курсу "Охорона праці", де питома вага питань припадає на безпечні умови та гігієну праці і виробничу санітарію.
Розглянуті як фізіологічні основи трудового процесу й правові основи, так і конкретні вимоги з гігієни праці та виробничої санітарії, реалізація яких на практиці сприяє поліпшенню умов праці, підвищенню її продуктивності, запобіганню професійних захворювань та виробничого травматизму, а також методика визначення економічної ефективності заходів щодо покращання умов праці на виробництві.
У посібнику зроблено акцент на соціально-гігієнічні та лікувально-профілактичні заходи, що сприяють їх забезпеченню.
Навчальний посібник написано у відповідності до програми, затвердженої Міністерством освіти й науки України.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 3855 | Загрузок: 668 | Добавил: ohranatruda | Дата: 17.05.2012 | Комментарии (0)


Охорона праці у будівельній галузі Навчальний посібник
Автори: Батлук В. А., Гогіташвілі Г. Г. / Рік: 2006 / Кількість стор.: 550 / Вид-во: Знання
У навчальному посібнику розглянуто основні заходи з охорони праці та протипожежної профілактики у будівельній галузі, основні шкідливі чинники в цій галузі (пил, шум, вібрація, іонізуючі випромінювання тощо) і засоби захисту від них. Окремі розділи присвячено питанням безпеки експлуатації апаратів, що працюють під тиском, і питанням охорони праці при роботі з комп'ютером. Проаналізовано основні положення законодавства України з охорони праці, розглянуто систему управління охороною праці в державі, галузі та на підприємстві.
Розраховано на студентів вищих навчальних закладів, які вивчають курс "Основи охорони праці". Посібник також може бути корисним власникам, керівникам і працівникам підприємств, установ і організацій.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 3913 | Загрузок: 719 | Добавил: ohranatruda | Дата: 17.05.2012 | Комментарии (0)


Основи охорони праці. Навч. посіб. 
Автори: Атаманчук П. С., Мендерецький В. В., Панчук О. П. Чорна О. Г. / Вид-во: Центр учбової літератури / Рік: 2011 / Кількість стор.: 224 / Формат: pdf / Розмір: 5,14 мб
В посібнику зібрані завдання для виконання лабораторних та практичних досліджень з дисципліни «Основи охорони праці», «Безпека життєдіяльності» та методичні рекомендації для їх успішного виконання в умовах особистісно орієнтованого навчання.
Серед цих завдань є такі, які стосуються проблем цивільного захисту населення, що досить актуально з позицій сьогодення.
Рекомендується для підвищення фахової компетентності студентів ВНЗ та практичних працівників в галузі охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Література з питань охорони праці | Просмотров: 3980 | Загрузок: 677 | Добавил: ohranatruda | Дата: 12.05.2012 | Комментарии (0)


Просто о непростом в применении средств защиты дыхания
Авторы: Кошелев В.Е., Тарасов В.И. / Изд-во: Пермь, Агентство «Стиль-МГ» / Год: 2007 / Кол-во стр.: 280
В книге дается методика определения вида фильтрующих средств защиты дыхания рабочих с учетом степени токсичности вредных веществ, содержащихся в атмосфере рабочей зоны. Методика разработана на основе большого статистического материала, полученного сотрудниками специализированного НИИ по разработке индивидуальных средств защиты дыхания (СИЗОД) для рабочих промышленности (ВНИГИУС, г. Пермь). Вид изделия определяется по номограмме. Методика и ее обоснование являются первыми в практике противогазового дела. В приложении книги дается и методика расчета допустимого времени применения поглощающих противогазных коробок. На основе анализа содержания основных защитных показателей СИЗОД, принятых в стандартах с 2003 года, раскрывается ошибочность их теоретических и технических основ. Раскрываются причины невозможности воспроизведения включенных в стандарты методов контроля, а следовательно, и невозможности сертификации СИЗОД по этим стандартам.
Особое внимание уделено описанию принципов биохимических прицессов жизни. Материал приводится в общедоступном виде с целью показать последствия воздействия вредных веществ на организм человека.
Книга написана на научном уровне, рассчитанном для изучения сотрудниками отделов охраны труда промышленных предприятий.
Материалы книги могут быть полезны специалистам сантехконтроля, для проведения проверки правильности выбора видов СИЗОД на предприятиях, а также дли специалистов системы МЧС, ГО.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 2362 | Загрузок: 514 | Добавил: ohranatruda | Дата: 09.05.2012 | Комментарии (0)


Правові основи працеохоронної політики та охорони праці: навч. посіб.
Автори: В.Д. Губенко, Б.М. Коржик, В.П. Андрійченко, Н.А. Губенко; за ред. Б.М. Коржика / Вид-во: Харк. Нац.акад.міськ.госп-ва.-Х.: ХНАМГ / Рык: 2011 / Кількість стор.: 174
Висвітлено сучасний стан законодавчих і нормативно-правових актів про охорону праці; трудове право, як галузь трудових відносин та його суб’єкти; колдективні договори (угоди) і трудовий договір з точки зору гарантій щодо охорони праці; особливості регулювання праці окремих категорій працівників;дисципліну праці та види відповідальності за правопорушення в сфері охорони праці; нагляд і контроль за додержанням законодавства про охорону праці; права на пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці; основні положення Закону України «Про боротьбу з корупцією».
Навчальний посібник відповідає програмі дисципліни «Правові основи працеохоронної політики та охорони праці» і може бути використаний студентами вищих навчальних закладів напряму підготовки «Охорона праці».
Література з питань охорони праці | Просмотров: 2378 | Загрузок: 539 | Добавил: ohranatruda | Дата: 04.05.2012 | Комментарии (0)


Безопасность на предприятиях общественного питания (Презентация- PowerPoint)
Автор: Котова В.Н. / Год: 2012 / Кол-во слайдов: 23  / Формат: PPT / Размер: 4,8 мб
Содержание: основные опасные и вредные производственные факторы,  методы и средства предупреждения несчастных случаев и профессиональных заболеваний, средства коллективной защиты, плакаты, знаки безопасности, сигнализация. предупреждение электротравматизма, требования санитарии и личной гигиены, СИЗ, расследование и оформление несчастных случаев и профессиональных заболеваний, пожарная безопасность. способы и средства предотвращения пожаров, взрывов, аварий, действия персонала при их возникновении, первая помощь пострадавшим

Література з питань охорони праці | Просмотров: 4801 | Загрузок: 532 | Добавил: ohranatruda | Дата: 23.04.2012 | Комментарии (0)


Основи охорони праці. Навчальний посібник
Авторський колектив: Р.М.Івах, Я.І. Бедрій, Б.О. Білінський, М.М.Козяр, під редакцією Івах Р.М. / Вид-во: Кондор / Рік: 2010 / Стор.: 464 / Формат: rtf / Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів / Рецензенти: Гогіташвілі Г.Г. — доктор технічних наук, професор кафедри ОП НУ «Львівська політехніка»; Жидецький В.Ц. – кандидат технічних наук. професор Української Академії наук (м Львів).
Навчальний посібник написано відповідно до типової програми нормативної дисципліни «Основи охорони праці», затвердженої Міністерством освіти і науки України, адаптовано до нової редакції Закону України «Про охорону праці».
Розглядаються питання виробничого середовища і його вплив на людину, виробничої шкідливості та методи захисту людей від її негативного впливу, розглянуті економічні аспекти охорони праці, значна увага приділена питанням охорони праці на підприємствах, надання долікарської допомоги потерпілим.
Розрахований на студентів економічних, педагогічних та різних гуманітарних спеціальностей вищих навчальних закладів освіти України. Може бути використаний для широкого загалу інженерно-технічних працівників різних галузей господарювання. Деякі розділи посібника можуть бути використані для вивчення навчальної дисципліни «Охорона праці в галузі».
Література з питань охорони праці | Просмотров: 5120 | Загрузок: 972 | Добавил: ohranatruda | Дата: 21.04.2012 | Комментарии (0)


Навчальний посібник
Охорона праці в галузі (для хімічних спеціальностей)

Автори: Крюковська О.А., Левчук К.О.  під редакцією к.т.н., доцента Толока А.О. / Вид-во: Дніпродзержинського державного технічного університету/ Рік: 2011 / Стор.: 230
Представлено матеріали з навчальної дисципліни "Охорона праці в галузі (для хімічних спеціальностей)”. Навчально-методичний посібник містить інформацію про методи й засоби захисту працюючих від впливу небезпечних і шкідливих виробничих факторів. В ньому розглянуті технічні питання безпеки праці на підприємствах хімічної промисловості, вимоги безпеки, які пред'являються до технологічних процесів та технологічного устаткування при його експлуатації та ремонті; представлені основні відомості про горіння, пожежонебезпечні властивості речовин і матеріалів, проаналізовано причини виробничого травматизму, професійних захворювань; викладені вимоги охорони праці, що пред`являються при проектуванні виробничих будівель і споруд хімічних підприємств.
Навчально-методичний посібник призначений для студентів хімічних спеціальностей вищих навчальних закладів та викладачів.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 3806 | Загрузок: 1468 | Добавил: ohranatruda | Дата: 20.04.2012 | Комментарии (1)


Охорона праці в галузі. Курс лекцій: Навчальний посібник для студентів вищих педагогічних навчальних закладів всіх спеціальностей і напрямів підготовки за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст» і «магістр»
Автори: С.М. Богомаз-Назарова, А.І. Ткачук, С.О. Кононенко. / Вид-во: Кіровоград: РВЦ КДПУ ім. В. Винниченка. / Рік:  2012. / Кількість стор.: 144 / Формат: pdf
Посібник містить курс лекцій, теми рефератів та питання, що виносяться на семінарські заняття з дисципліни „Охорона праці в галузі” для студентів вищих педагогічних навчальних закладів вищих педагогічних навчальних закладів всіх спеціальностей і напрямів підготовки за освітньо-освітньо- кваліфікаційними рівнями «спеціаліст» і «магістр» і курсів післядипломної освіти.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 3262 | Загрузок: 574 | Добавил: ohranatruda | Дата: 13.04.2012 | Комментарии (0)


Конспект лекцій з курсів «ОХОРОНА ПРАЦІ В ГАЛУЗІ» та «ЦИВІЛЬНА ОБОРОНА» (для студентів 5-го курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 7.08010105, 8. 08010105 «Геоiнформацiйнi системи і технології»)
Автори: В. Е. Абракітов, С. О. Обухов / Вид-во: Харк. нац. акад. міськ. госп-ва / Рік: 2012 / Кол-во стор.: 177
Література з питань охорони праці | Просмотров: 3785 | Загрузок: 495 | Добавил: ohranatruda | Дата: 11.04.2012 | Комментарии (0)


Основи охорони праці. Курс лекцій: Навчальний посібник для студентів
вищих педагогічних навчальних закладів всіх спеціальностей і напрямів
підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр"

Автор: А.І. Ткачук, С.О. Кононенко, С.М. Богомаз-Назарова. / Вид-во: Кіровоград: РВЦ КДПУ ім. В. Винниченка. / Рік: 2012 / Кол-во стор.: 144 / Формат: pdf
Посібник містить курс лекцій, теми рефератів та питання, що виносяться на семінарські заняття з дисципліни „Основи охорони праці” для студентів вищих педагогічних навчальних закладів вищих педагогічних навчальних закладів всіх спеціальностей і напрямів підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» і курсів післядипломної освіти.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 2140 | Загрузок: 372 | Добавил: ohranatruda | Дата: 07.04.2012 | Комментарии (0)


Охорона праці на автомобільному транспорті: Навчальний посібник.
Автор: Пістун І.П., Хом'як Й.В., Хом'як В.В. / Вид-во: ВТД «Університетська книга» / Рік: 2005 / Стор.: 374
Навчальний посібник містить основні відомості про правові, організаційно-технічні, санітарно-гігієнічні заходи та засоби збереження здоров'я і працездатності людей, які працюють у галузі автомобільного транспорту. Навчальний посібник також розкриває основні поняття з питань пожежної безпеки.
Для студентів вищих технічних закладів освіти. Може бути корисним викладачам, працівникам підприємств автомобільного транспорту, користувачам послуг автомобільного транспорту.

Література з питань охорони праці | Просмотров: 6152 | Загрузок: 1072 | Добавил: ohranatruda | Дата: 05.04.2012 | Комментарии (1)

Безопасность и охрана труда при лесотехнических работах
Инструкции МОТ / Международная организация труда / Год: 2001 / Формат: pdf
Лесное хозяйство — это одна из наиболее опасных промышленных отраслей промышленности. Эти инструкции, основанные на самом современном международном опыте, предназначены для использования в большинстве стран и компаний. В них подчеркивается, что безопасность начинается сверху — с национального уровня, уровня предприятия и рабочих мест, и не уделяется слишком много внимания техническим мерам и безопасной работе.
Нормы и правила описывают систему управления безопасностью для компаний, которая интегрирует безопасность в общую систему управления, и обеспечивают принципы обучения и обязательной аттестации, являющиеся ключевыми условиями для безопасности в лесной промышленности. В них предлагаются подробные принципы по обработке бревен и по операциям повышенного риска, как, например, подъем на деревья и тушение лесных пожаров. Они предназначены для того, чтобы помочь странам и предприятиям, которые не имеют специальных положений по лесному хозяйству. Но в них также содержатся идеи для тех стран, которые имеют стратегии высокого уровня.
Эти инструкции применяются по отношению ко всем лесохозяйственным работам и ко всем организациям и частным лицам, чья деятельность влияет на безопасность, охрану здоровья и социальное обеспечение работников, занятых в лесной промышленности. Она также может использоваться специалистами, занимающимся лесоводством, и другими специалистами, которые заняты работами с деревьями, не произрастающими в лесах.
Цель этой книги заключается в том, чтобы защитить работников от опасностей, связанных с выполнением лесотехнических работ, и предотвратить сокращение числа профессиональных заболеваний или травм. Некоторые страны уже приняли решение использовать эти инструкции для пересмотра своих национальных правил.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 1506 | Загрузок: 430 | Добавил: ohranatruda | Дата: 31.03.2012 | Комментарии (0)


Правила улаштування електроустановок.
Складаються з загальних правил, розділів каналізація електроенергії, захист і автоматик, розподільні пристрої і підстанці, електросилові установки, електричне освітлення, електрообладнання спеціальних установок.
Для інженерів і техніків, зайнятих проектуванням, монтажем і експлуатацією електрообладнання.
Література з питань охорони праці | Просмотров: 20453 | Загрузок: 2740 | Добавил: ohranatruda | Дата: 21.03.2012 | Комментарии (8)


Опорний конспект лекцій з дисципліни "Охорона праці в галузі” спеціальностей "Комп’ютерні системи та мережі”, "Спеціалізовані комп’ютерні системи” освітньо-кваліфікаційних рівнів "Спеціаліст”, "Магістр”.

Джерело Бібліотека Тернопільського національного економічного університету

Література з питань охорони праці | Просмотров: 6892 | Загрузок: 726 | Добавил: ohranatruda | Дата: 16.03.2012 | Комментарии (0)

1-15 16-30 ... 76-90 91-105 106-120 121-135 136-150 ... 316-330 331-337Copyright otipb.at.ua © 2020
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Чи потрібен на сайті розділ із студентськими роботами?
Всього відповідей: 862

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция контроль Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.