Настоящий стандарт устанавливает общие требования электростатической искробезопасности (ЭСИБ) в целях обеспечения пожаровзрывобезопасности производственных процессов, их компонентов (людей - участников процессов, производственного оборудования), веществ и материалов, а также окружающей среды (далее - объектов защиты).
ГОСТ 12.1.030-81 "ССБТ. Электробезопасность. Защитное
заземление, зануление" Утвержден: Постановлением Государственного комитета СССР по стандартам от 15.05.81 № 2404
Настоящий стандарт распространяется на защитное заземление и зануление электроустановок постоянного и переменного тока частотой до 400 Гц и устанавливает требования по обеспечению электробезопасности с помощью защитного заземления, зануления. Стандарт не распространяется на защитное заземление, зануление электроустановок, применяемых во взрывоопасных зонах, на электрифицированном транспорте, судах, в металлических резервуарах, под водой, под землей и для медицинской техники.
ДСТУ ISO 14001:2006 Системи екологічного керування. Вимоги та настанови щодо застосування (ISO 14001:2004, IDT)
Національний стандарт відповідає ISO 14001:2004 Environmental management systems - Requirements with
guidance for use (Системи екологічного керування. Вимоги та настанови щодо застосовування) / Замінює ДСТУ ISO 14001-97
Цей стандарт є тотожний переклад ISO 14001:2004 Environmental management systems - Requirements with guidance for use (Системи екологічного керування. Вимоги та настанови щодо застосовування).
Технічний комітет, відповідальний за цей стандарт, - ТК 93 «Системи управління якістю, довкіллям та безпечністю харчових продуктів» (підкомітет ПК 93/2 «Системи управління довкіллям»).
Це друге видання стандарту замінює перше видання (ДСТУ ISO 14001-97).
Цей стандарт можуть застосовувати всі організації, які мають на меті розробити і виконувати екологічну політику та завдання, ураховуючи правові й інші вимоги.
ДСТУ EN 671-3:2005 «Пожежна техніка. Кран-комплекти пожежні. Частина 3. Технічне обслуговування пожежних кран-комплектів із напівжорсткими і плоскоскладаними рукавами. Загальні вимоги»
Надано чинності наказом Держспоживстандарту України від 25 травня 2005 р. № 128 з 2006-01-01
Цей стандарт дає рекомендації по обстеженню та технічному обслуговуванню пожежних кран-комплектів (далі - ПКК) так, щоб вони могли продовжувати виконувати функцію для якої їх було вироблено, постачено і встановлено, тобто забезпечувати в екстреній ситуації перші дії з гасіння пожежі до того, як будуть задіяні потужніші сили і засоби пожежогасіння.
Цей стандарт застосовують до ПКК у всіх типах споруд.
ДБН В.2.6-161:2017 Дерев'яні конструкції. Основні положення.
Затверджено та надано чинності Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.06.2017 р. № 140, чинні з першого числа місяця, що настає через 90 днів з дня їх опублікування в офіційному друкованому виданні Міністерства "Інформаційний бюлетень Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України"
На заміну ДБН В.2.6-161:2010 "Дерев’яні конструкції. Основні положення"
У даних Нормах наведено загальні положення щодо проектування дерев'яних конструкцій будівель та споруд.
У цих Нормах застосовуються основні правила та положення ДБН В. 1.2-14 "Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель, споруд, будівельних конструкцій та основ" та ДСТУ EN 1995-1-1:2010 "Єврокод 5: Проектування дерев'яних конструкцій - Частина 1-1: Загальні правила і правила для будівель".
Дані Норми застосовують при проектуванні об'єктів будівництва з цільної (круглі лісоматеріали, пиломатеріали), клеєної деревини (монолітний матеріал, створений склеюванням шарів дощок по висоті по пласті чи комбіновано), клеєного шпону, фанери та інших матеріалів на основі деревини.
Норми не розповсюджуються на проектування дерев'яних конструкцій гідротехнічних споруд та дерев’яних мостів.
Дерев’яні конструкції в умовах постійного або періодичного тривалого нагріву допускається застосовувати, якщо температура навколишнього повітря не перевищує 50 °С для конструкцій з цільної деревини та 30 °С для конструкцій з клеєної деревини.
ГОСТ 12.3.003-86 «ССБТ. Работы электросварочные. Требования безопасности» введен в дейтвие: Постановлением Государственного комитета СССР по стандартам от 19 декабря 1986 г. № 4072
Настоящий стандарт распространяется на электросварочные работы во всех отраслях народного хозяйства и устанавливает требования безопасности при ручной и механизированной дуговой сварке металлов, в том числе под флюсом и в защитных газах, электрошлаковой и контактной сварке. Стандарт не распространяется на электросварочные работы, выполняемые под водой, в шахтах, рудниках, космосе, вакууме, взрывом и лазером, сварку неметаллических материалов, а также на газовую и термическую электродуговую резку и плазменную обработку металлов на установках, генерирующих низкотемпературную плазму.
Інструкція з оформлення посадовими особами Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів матеріалів про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням правил технічної експлуатації тракторів, комбайнів, інших самохідних сільськогосподарських машин і правил техніки безпеки під час їх експлуатації У редакції затвердженій Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.06.2013 № 396 (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 липня 2013 р. за № 1209/23741)
Ця Інструкція встановлює порядок оформлення, розгляд та облік матеріалів про адміністративні правопорушення уповноваженими посадовими особами Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів, які мають право складати протоколи та розглядати справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням правил технічної експлуатації тракторів, комбайнів, інших самохідних сільськогосподарських машин і правил техніки безпеки під час їх експлуатації, і накладати адміністративні стягнення.
ГОСТ 12.2.007.9-88 ССБТ. Оборудование электротермическое. Требования безопасности Разработан: Министерством электротехнической промышленности СССР / Принят Государственным комитетом СССР по стандартам 21 июня 1988 года / Госстандарт СССР - М: Издательство стандартов / Год: 1990 / Формат: docx
Настоящий стандарт распространяется на промышленное электротермическое оборудование и устанавливает общие требования безопасности к оборудованию и частные требования безопасности к отдельным типам электропечей. Стандарт не распространяется на электропечи с водородосодержащими средами, на бытовое обогревательное электрооборудование и бытовые электропечи, а также на электронагревательные установки для обогрева помещений любых типов.
Пожарная безопасность общественных зданий и сооружений (PowerPoint - презентация) Формат: pptx / Кол-во слайдов: 40 / Размер файла: 0,9 мб
Презентация содержит следующую информацию: Пожарная опасность общественных зданий. Организационные мероприятия, обеспечивающие пожарную безопасность общественных зданий и эвакуацию людей. Общие требования правил пожарной безопасности к общественным зданиям.