ГОСТ 12.4.009-83. ССБТ. Пожежна техніка для захисту об'єктів. Основні види. Розміщення і обслуговування Пожарная техника для защиты объектов. Основные виды. Размещение и обслуживание Occupational safety standards system. Fire-fighting equipment for protection of units. Basic types. Location and maintenance
Настоящий стандарт устанавливает основные виды пожарной техники, предназначенной для защиты от пожаров предприятий, зданий и сооружений (далее - объекты), а также требования к ее размещению и обслуживанию. Стандарт не распространяется на: установки пожаротушения и пожарной сигнализации, предназначенные для защиты транспортных средств; пожарные поезда, суда, вертолеты и самолеты.
ДСТУ 2273-93 ССБП. Пожежна техніка. Терміни та визначення ОССUРАТІОN SАFЕТY STANDARDS SYSTEM Terms and definitions
Цей стандарт встановлює терміни та визначення основних понять пожежної техніки у галузі безпеки праці До стандарту включено терміни та визначення відповідних понять, які стосуються: - пожежних машин (пожежних транспортних засобів та інших пожежних машин); - пожежного обладнання (гідравлічного і допоміжного); - пожежних рятувальних пристроїв; - переносного пожежного інструменту; - засобів індивідуального захисту пожежника; - установок пожежогасіння; - вогнегасників; - засобів пожежної сигналізації.
Терміни, встановлені цим стандартом, обов'язкові для використання в усіх видах документації, науково-технічній, навчальній і довідковій літературі та в комп'ютерних інформаційних системах.
Для кожного поняття встановлено один стандартизований термін. Застосування термінів-синонімів стандартизованого терміна забороняється. Стандартизовані терміни набрано напівжирним шрифтом, їх короткі форми, представлені абревіатурою,— світлим, а синоніми — курсивом. Взята в круглі дужки частина терміна може бути вилученою в разі йолі використання в документах зі стандартизації. У примітках, які додаються до окремих визначень для глибшого розуміння понять, подано пояснення та уточнення. Наведені визначення в разі необхідності можна змінювати, вводячи до них похідні ознаки, розкриваючи значення використаних термінів, вказуючи на об'єкти, які входять до об'єму і змісту понять, визначених у цьому стандарті. У стандарті як довідкові подано німецькі [dе], англійські [еn], французькі [fr], та російські [гu], еквіваленти стандартизованих термінів, а також визначення російською мовою. Вимоги стандарту чинні для застосування у роботі підприємств, установ і організацій, що діють в Україні, технічних комітетів стандартизації, науково-технічних та інженерних товариств, міністерств і відомств.
ДСТУ 2272-93 ССБП Пожежна безпека Терміни та визначення СИСТЕМА СТАНДАРТОВ БЕЗОПАСНОСТИ ТРУДА ПОЖАРНАЯ БЕЗОПАСНОСТЬ Термины и определения ОССUРАТIONAL SAFETY SТАNDАRTS SYSTEM FIRE SАFЕТY Теrms аnd definitions Розроблено: Українським пожежним концерном "Укрпожсервіс" / Розробники: Ф. О. Білих, (керівних теми), к.х.н.; К. І. Ткаченко, к.х.н.; Ю. Е. Виборнов, Г. В. Лемешко / Затверджено: наказом Держстандарту України № 169 від 12.11.93 / Відповідає: ГОСТ 12.1.033—81
Цей стандарт встановлює терміни та визначення основних понять ложежної техніки у галузі безпеки праці. Терміни, встановлені цим стандартом, обов'язкові для використання в усіх видах документації, науково-технічній, навчальній і довідковій літературі та в комп'ютерних інформаціонних системах. Для кожного поняття встановлено один стандартизований термін. Застосування термінів-синонімів стандартизованого терміна забороняється. Стандартизовані терміни набрано напівгрубим шрифтом, їх короткі форми, представлені абревіатурою — світлим, а синоніми — курсивом. Взята в круглі дужки частина терміна може бути вилученою в разі використання в документах зі стандартизації. У примітках, які додаються до окремих визначень для глибшого, ррозуміння понять, подано пояснення та уточнення. Наведені визначення в разі необхідності можна змінювати, вводячи до них похідні ознаки, розкриваючи значення використаних термінів, вказуючи на об'єкти, які входять до обсягу і змісту понять, визначених у цьому стандарті.
Рекомендации по обеспечению пожарной безопасности силосов и бункеров на предприятиях по хранению и переработке зерна Утверждены Зам. начальника Главного управления пожарной охраны МВД СССР В.М. Максимчуком 14 марта 1989 г. и начальником Главного управления противопожарной службы, механика и энергетика Министерства хлебопродуктов СССР Л.А. Теслером 14 марта 1989 г.
Скоро Новий рік, і дітей дома не втримати. І це
правильно, адже немає нічого більш корисного за свіже морозне повітря. Дихайте
глибше! А тут розкажимо,
як провести зимові канікули, поєднавши відпочинок із безпекою.
Правила безопасности и поведения при пожаре (PowerPoint - презентація) Автор: Прокина Наталья Александровна МОУ "Средняя школа № 38" г. Петрозаводска Республики Карелия Формат: PPT (Презентация Power Point) / Размер файла: 1.2 мб / Кол-во слайдов: 16
Описание профессии сварщик (PowerPoint - презентація) Формат: PPT (Презентация Power Point) / Размер файла: 4,85 мб / Кол-во слайдов: 16
В презентации рассматриваются следующие вопросы: профессиональные функции сватщика, общие требования безопасности при выполнении сварочных работ, опасные и вредные производственные факторы, профессиональные опасности, профессиональные заболевания, средства индивидуальной защиты, меры по предотвращению аварийных ситуаций.
ГОСТ 25032-81. Средства грузозахватные. Классификация и общие технические требования Засоби вантажозахватні. Класифікація і загальні технічні вимоги
Утвержден Постановлением Государственного комитета СССР по делам строительства от 25 ноября 1981 г. № 198
Настоящий стандарт распространяется на грузозахватные средства, применяемые для строповки грузов при производстве строительно-монтажных работ. Стандарт не распространяется на грузозахватные средства, снабженные машинным приводом.
Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади: Указ Президента України від 09.12.2010
№ 1085/2010 Офіційний вісник Президента України" за №32 (156) від 9 грудня 2010 року
Зазначеним Указом реорганізовано 14 міністерств в 10 міністерств і 15 відомств. Також було реорганізовано 21 відомство, створено 39, ліквідовано 5, перейменоване 2. Тобто буде діяти 16 міністерств, 53 органа виконавчої влади та 3 органа виконавчої влади зі спеціальним статусом.
Коментарі до вимог ДБН В.2.2-15-2005 „Житлові будинки. Основні положення"
Викладені коментарі до вимог ДБН В.2.2-15-2005 „Житлові будинки. Основні положення" та роз'яснення питань стосовно проектування житлових будинків ґрунтуються на питаннях отриманих авторами-розробниками від учасників науково-практичних семінарів. Коментарі та роз'яснення згруповані відповідно до структури ДБН.