Методичні рекомендації з оцінки технічного стану силових трансформаторів напругою від 35 кВ до 750 кВ.
Затверджені Наказом Міненерговугілля України від 28.10. 2014 року № 761
Ці Методичні рекомендації застосовуються під час проведення оцінки технічного стану оливних силових трансформаторів класів напруги 35 кВ і вище, блочних трансформаторів, трансформаторів власних потреб з будь-яким видом захисту оливи від впливу атмосфери, які залиті трансформаторною оливою будь-якої марки, що працюють у головних електричних схемах, у системах резервного електропостачання та електропостачання власних потреб електростанцій та мереж.
Втратив чинність наказ Міненерговугілля України «Про затвердження нормативного документа «Методика оцінки технічного стану силових трансформаторів напругою від 35 кВ до 750 кВ» від 11.10.2012 № 788 (СОУ-Н МЕВ 40.1-21677681-71:2012).
У цьому випуску програми ви дізнаєтесь: Що робити, коли у вашому помешканні виникла пожежа. Які основні правила евакуації. Як бути, коли ви не можете вийти через двері або спуститися по драбині. Якими підручними засобами можна скористуватися, якщо ви надумали стрибати з вікна.
Які обігрівачі можна застосовувати в складських приміщеннях?
На підприємстві хочуть закупити обігрівачі типу UFO для обігріву складських приміщень. Чи можна їх застосовувати, адже там відкрита спіраль розжарювання? Які типи обігрівачів взагалі дозволено застосовувати нормами пожежної безпеки та який нормативний акт це регламентує?
Загальні правила техніки безпеки під час роботи на машинно-тракторних агрегатах (навчальне відео)
Тривалість: 16:10 / Розмір: 46,7 мб / Розробник: Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта»
Навчальний відеофільм відображає небезпеки, які можуть виникати під час формування, регулювання та експлуатації машинно-тракторних агрегатів.
Даний відеофільм повинен сформувати в майбутніх фахівців, правила техніки безпеки під час роботи на тракторах і механізмах. Набуті знання унеможливлять виникнення аварійних ситуацій, пожеж та травмування працівників.
Навчальний відеофільм створено для закріплення знань по темах навчальної дисципліни «Основи охорони праці», зв’язаних з питаннями техніки безпеки під час роботи на сільськогосподарських машинах, тракторах та агрегатах.
Методика управління законодавчою та нормативною документацією на підприємстві
Розроблено з урахуванням моделі СУОП за ДСТУ ОНБАБ 18001:2010
Від налагодженості процесу відстеження, обліку, зберігання, актуалізації та придбання на підприємстві законодавчої та нормативної документації залежить обізнаність роботодавця та фахівців підприємства у питаннях безпеки праці. Закріпити цей процес можна у Методиці управління законодавчою та нормативною документацією на підприємстві, запровадивши її наказом роботодавця.
Лист Держгірпромнагляду України від 05.09.2014 р. № 6785-6/5-10/6/14 щодо особливостей розслідування нещасного випадку на підприємстві в умовах мораторію на перевірки
ДСТУ EN 418 2003 Безпечнiсть машин. Пристрої аварiйної зупинки. Функцiювання i принципи проектування
(EN 418:1992, IDT)
Внесено: Науково-технічний центр «Станкосерт», Національний науково- дослідний інститут охорони праці, Технічні комітети зі стандартизації «Верстати» і «Безпека промислової продукції та засоби індивідуального захисту працюючих» / Переклад та науково-технічне редагування: Я. Козловський, Т. Олександрова, В. Ситніченко, Н. Крівцов, Е. Скочко, Т. Скрипець / Надано чинності: наказ Держспоживстандарту України від 21 липня 2003 р. № 126 з 2004-10-01, зі зміною дати чинності згідно з наказом № 42 від 8 лютого 2005 р.
Цей стандарт є тотожний переклад EN 418:1992 Safety of machinery — Emergency stop equipment — Functional aspects and principles for design (Безпечність машин. Пристрої аварійної зупинки. Функ- ціювання і принципи проектування).
Метою цього стандарту є викладення функційних вимог, які ставлять до устатковання аварійної зупинки, через необхідність дотримування основних заходів безпеки, викладених у директиві ЄС з машинобудування.
Цей стандарт визначає загальні принципи проектування пристроїв аварійної зупинки для машинного устатковання, незалежно від виду використовуваної енергії.