Охорона праці та пожежна безпека в Україні

П`ятниця, 29.05.2020
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість Ваш IP 34.204.193.85· RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок [80]
Соцстрахування [27]
Безпека дорожнього руху [133]
Виробнича санітарія [131]
Акти [21]
інші журнали [9]
інші документи [789]
Питання та відповіді [256]
Посадові інструкції [20]
Цікаве та прикольне [568]
Відео [544]
Довідники кваліфікаційних характеристик професій працівників [35]
Спецодяг та ЗІЗ [141]
Розслідування нещасних випадків [95]
Корисні програми [70]
Цивільний захист [229]
Медичні огляди [39]
РЕКЛАМА
загрузка...
Останні коментарі

спасибо за труд, спасибо за сайт )) Сколько лет прошло ... Пришла за инструкцией

у автора есть такая?
продаёте?


В Держаному реєстрі нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки станом на 01.09.2017 року во...

Действуют ли ппбо-07-91 на сегодняшний 2018 год


РЕКЛАМА
Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Інше -  Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок
загрузка...
Головна » Інше » Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок

У категорії матеріалів: 80
Показано матеріалів: 61-75
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Порядок укладення та дії колективного договору   
 
Правові засади розробки, укладення та виконання колективних договорів, які спрямовані на врегулювання трудових відносин та соціально-економічних інтересів працівників і власників, визначає Закон України «Про колективні договори і угоди» вiд 01.07.1993 р. № 3356-XII.
Метою укладення колективного договору є врегулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин, а також узгодження інтересів трудящих, власників та уповноважених ними органів.
Так, колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю.......
Нормативно-правові акти з трудових відносин та діяльності профспілок | Просмотров: 2589 | Загрузок: 1 | Добавил: ohranatruda | Дата: 01.12.2010 | Комментарии (0)

ЗМІСТ
1. Пам’ятка з охорони праці роботодавцю, керівнику підприємства, організації.
2. Методичні рекомендації для представників профспілок з питань охорони праці щодо проведення перевірок якості розслідування виробничих травм, встановлення фактів їх приховування від обліку, ущемлення законних прав потерпілих.
3. Положення «Про представників профспілок з питань охорони праці».
4. Закон України «Про охорону праці».


Особенности приема на работу студентов
При приеме на работу студентов, которые учатся в высших учебных заведениях Украины с дневной формой обучения, очень часто возникает следующий вопрос: как правильно оформить таких работников, а именно: в качестве основных или в качестве совместителей?

Обращаем Ваше внимание, что на этот вопрос существуют две точки зрения, которые различаются между собой.


Как подготовиться к проверке трудовой инспекции (советы работодателю)
Сегодня трудовое законодательство является архаичным, слабо применимым на практике и требует серьезного обновления. Однако пока новый трудовой кодекс (КЗоТ Украины) не принят, органы Государственной инспекции труда Министерства труда и социальной политики Украины следящие за соблюдением прав работников, руководствуются при проведении проверок нормами "архаичного", но действующего трудового права. В частности, речь может идти о наличии на вашем предприятии "пакета", предусмотренных законом локальных нормативных актов. Работодателям, стремящимся избежать взысканий, налагаемых в ходе проверок инспекторов труда и инспекторов по охране труда, необходимо оформлять документацию организаций в соответствии с этими нормами.Методичні рекомендації щодо оплати праці працівників малих підприємств
Схвалені Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 13.08.2004  № 186
Розробники: В.І.Тьоткін, О.П.Товстенко, Л.І.Колеснікова-Гузевата, Н.О.Синько,  Т.В.Федорова  (Міністерство праці та соціальної політики України);  І.Ф.Ломанов,  С.В.Мельник, М.Д.Харченко, С.В.Шкорінов,     С.В.Воротнікова,      А.С.Спектор, В.В.Кузьменко (НДІ  соціально-трудових  відносин  Мінпраці України (м. Луганськ).Розробники: В.І.Тьоткін, О.П.Товстенко, Л.І.Колеснікова-Гузевата, Н.О.Синько,  Т.В.Федорова  (Міністерство праці та соціальної політики України);  І.Ф.Ломанов,  С.В.Мельник, М.Д.Харченко, С.В.Шкорінов,     С.В.Воротнікова,      А.С.Спектор, В.В.Кузьменко (НДІ  соціально-трудових  відносин  Мінпраці України (м. Луганськ).
Метою рекомендацій   є   надання   методичної  та  практичної допомоги керівникам та фахівцям малих підприємств,  які займаються вирішенням  питань  з  організації  оплати  праці  працівників,  з розробки,  впровадження та використання найбільш раціональних умов для  їх  виробничої,  підприємницької  та  комерційної  діяльності систем оплати праці.
Основний наголос у  рекомендаціях  зроблено  на  застосуванні різноманітних   форм   і   систем   оплати  праці,  побудованих  з використанням окремих тарифних сіток та  схем  посадових  окладів,єдиних  тарифних  сіток,  різних  за  методологією побудови систем оплати праці з  урахуванням  широкого  спектра  видів  економічної діяльності та умов організації праці на малих підприємствах.
Рекомендації можуть  застосовуватися  у практичній діяльності малих підприємств різних  видів  економічної  діяльності  та  форм власності і господарювання.Методичні рекомендації щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу
Затверджені наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 4 жовтня 2006 р. N 359
У методичних рекомендаціях викладено умови та порядок запровадження гнучкого режиму робочого часу з урахуванням законодавства.
Методичні рекомендації можуть бути використані підприємствами, установами, організаціями незалежно від організаційно-правової форми, форми власності та господарювання, галузевої належності з метою більш ефективного використання робочого часу та засобів виробництва. В окремих галузях економіки можуть бути розроблені методичні рекомендації з урахуванням специфіки їх функціонування.Спільні рекомендації державних органів і профспілок щодо змісту розділу "Охорона праці" у колективному договорі (угоді, трудовому договорі)

Затверджені Наказом Держнаглядохоронпраці України Мінпраці, МОЗ, ФПУ і центральними органами 5-ти галузевих профспілок 26.11.93 № 138

    Колективний  договір (угода) є найважливішим документом у системі нормативного регулювання взаємовідносин між власниками (уповноваженими ними органами) і працівниками з першочергових соціальних питань, в тому числі з питань охорони праці.
    Це ствердження  випливає  із вимог законів України  "Про  охорону праці" та "Про колективні договори і угоди",  якими  передбачено,  що здійснення комплексних заходів щодо організації безпечних і нешкідливих умов праці, визначення обов'язків сторін, а також реалізація трудящими своїх прав  і  соціальних гарантій на охорону праці забезпечуються насамперед за допомогою колективного договору (угоди).
    Висока оцінка значення колективного договору (угоди)  у вирішенні нагальних проблем охорони праці справедлива лише за умов, коли відповідні двосторонні зобов'язання опрацьовані якісно, з врахуванням усіх положень чинного законодавства. Метою ж цих рекомендацій  і є надання практичної допомоги трудовим колективам  у  формуванні  на  належному рівні розділу "Охорона праці" колективного договору (угоди).
ДНАОП 0.00-6.02-93
Нормативно-правові акти з охорони праці | Просмотров: 3706 | Загрузок: 451 | Добавил: ohranatruda | Дата: 02.06.2010 | Комментарии (0)


Колективний договір закладу освіти з розділом «Охорона праці» та додатками

Положения о правах профсоюзного комитета предприятия, учреждения, организации

 утвержденно Указом Президиума Верховного Совета СССР от 27.09.1971 № 2151 -VIIIПоложення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій

Зтверджено Наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06.1993 № 43 / Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 червня 1993 р. за № 76
Сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом.
Для роботи за сумісництвом згоди власника або уповноваженого ним органу за місцем основної роботи не потрібно.
Не є сумісництвом робота, яка визначена Переліком робіт, що додається до цього Положення.


Положення про порядок укладання контрактів при прийнятті (найманні) на роботу працівників
Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 170
Це Положення визначає порядок укладання контрактів при прийнятті (найманні) на роботу працівників на підприємства, в установи, організації незалежно від форми власності, виду діяльності та галузевої приналежності, а також до громадян.
Контракт як особлива форма трудового договору повинен спрямовуватися на забезпечення умов для проявлення ініціативності та самостійності працівника, враховуючи його індивідуальні здібності й професійні навички, підвищення взаємної відповідальності сторін, правову і соціальну захищеність працівника.
Умови контракту, що погіршують становище працівника порівняно з чинним законодавством, угодами і колективним договором, вважаються недійсними.


Порядок призначення пенсій за рахунок коштів підприємств та організацій окремим категоріям працівників за результатами атестації робочих місць за умовами праці

Затверджений постановою Кабінету Міністрів України  від 18 липня 2007 р. № 937
Цей Порядок визначає механізм призначення пенсій окремим категоріям працівників, які за результатами атестації робочих місць працюють (працювали) в умовах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах


ПРЕЗИДІЯ РАДИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

30.06.2005  N П-18-15

Про Порядок і Типову програму навчання представників профспілок з питань охорони праці


1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-80Copyright otipb.at.ua © 2020
Форма входу
Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 939

Книга скарг та пропозицій

РЕКЛАМА

Архів записів
Закон про охорону праці Закон про охрану труда Закон України Про охорону праці Закон Украины Про охрану птруда ГПК Украины Гражданско-процессуальный кодекс Ук ДНАОП 0.05-8.04-92 Журнал журнал обліку електроінструментів електроприймач журнал учета Журнал учёта аварий и отказов в раб Акт акт огляду акт осмотра заземлители Наряд-допуск роботи в електроустановках вимірювання опору розтікання протокол протокол перевірки Правила пуе діюча електроустановка електроустановка ДПД ПТК служба охорони праці xtybt jhfyt nhelf? положение про об Адміністративно-громадський контрол положення інструкції з охорони праці Типове положення Перелік від 27 червня 2003 р. № 994 15.11.2005 N 606 безпека руху НПАОП інструкція графік будівлі споруди закон кабінет охорони праці инструктаж водії положение водители інструктаж медичні огляди Навчання 1 група електробезпеки медичний огляд первая помощь скачать скачать книгу охрана труда инструкции учебник книга Виробів мультфильм Видеоприкол видео анекдоты инструкция кран робота такелажники автомобіль Веревка канат Працівник будівництво Електромонтажник юмор прикол дрель атестація дерева автотранспорт гуртожиток готель норми Порядок Освіта баня видео урок автомобили грузовики торговля баз деревообработка Бесплатно лекции плакаты Приказ Безпека Скачати кодекс лекції железнодорожный транспорт метро авария автомобиль пожар книги вправи лифт гост Відео правила пожарной безопасности Кино пособие банк програма тестирование Программы лист транспорт культура библиотеки номенклатура Заява пиротехника строительство розслідування гражданская оборона плакат Постер дтп БЖД литература водитель цирк зоопарк пневмоинструмент животные агропром АЗС аптечка огнетушители скринсейвер комментарий взрыв презентация связь Зв'язок Холодильники Освітлення медицина здравоохранение молниезащита ремни безопасности художник Воздух шум Архивы тренировка ОЖОГИ Памятка питание Харчування Игра Склад офис Электрооборудование ПУЭ офіс сельское хозяйство безопасность сварка аптеки Вывоз мусора бомбы общежитие психология ограждения Образование Машинобудування машиностроение КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ сборник автовышка Вопросы и ответы молот ОКРАСКА заборона ISO бухгалтер артисты газ инсульт пчеловодство авторемонт театр справочник видеоурок powerpoint Програми пляж Дозвіл аптека ЖКХ ДСП глаза очі НПК Ринок Промисловість лабаратория біологія легкая промышленность ВЫВИХ спирт радиация Випромінювання школи залізниця спорт аудит відпочинок средства защиты Довідник Методика ионизация учебное пособие статистика стенд плакаты ГО информатика очки железная дорога фільм туризм флот вентиляция контроль Компьютер зберігання бассейн трактор больницы история історія Вагон Вокзал трамвай документи пропаганда діти титан Цинк бензол ОБЖ оплата праці ДНЗ ЗНЗ школа навчально-виховний процес Тиск выставки обморожение Землетрясение дозиметр концепт Звітність Лесное хозяйство Декларація детский сад Дизайн тележки знезараження билеты вопросы Карбамид автоклав законодательство агітація АЕРОПОРТ Повідомлення ведро Станки Бункер байк en Відповідність дрон допуск СОУ Вимірювання енергія ГРИПП Концертный зал библиотека музей Вимога дворник БРОНХИТ
РЕКЛАМА

Кнопка сайту
Виджет для yandex

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Интернет-магазин подарков и сувениров Nice-Surprise

Проектирование противопожарных систем

Пожарный сайт 01

Веселый пожарный

Державні Будівельні Норми України


Яндекс

 

Хостинг від uCoz

До уваги користувачів! Вся інформація, розташована на сайті, взята з відкритих джерел в осівтніх цілях та призначена виключно для приватного використання. Інформація з сторінок цього сайту не призначена для комерційного використання! Ні власник ресурсу, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Відвідуючи сайт otipb.at.ua користувач підтверджує свою повну згоду з усіма раніше зазначеними умовами користування інформацією з цього сайту.